-
Maya og Nina 2
Liderliggut skrev et svar til Liderliggut's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnTag dem begge samtidigt. Utroligt lækkert bare et lille tip.
-
Maya og Nina 2
Liderliggut skrev et svar til Liderliggut's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnSå er det Nina 2 der taler godt dansk. For da jeg roste hende for hendes dansk sagde hun også hun havde boet her i næsten 20 år.
-
Maya og Nina 2
Liderliggut skrev et svar til Liderliggut's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnKan godt være. Der var iværtfald en af dem der talte helt vild godt dansk. 8g det var dejligt. Meget nem af snakke med.
-
Maya og Nina 2
Liderliggut skrev et svar til Liderliggut's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnPrøvede også af skrive den under anmeldser. Men kunne jeg ikke. Hvis i kan flytte den der til gør i bare det.
-
Maya og Nina 2
Liderliggut skrev et svar til Liderliggut's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJeg betalte 1000 men det var et tilbud de kører for tiden. Normal pris er vidst 1500 kr.
-
Maya og Nina 2
Har idag været på besøg hos Maya og Nina 2. Det bedste thai massage jeg har fået hidtil! https://www.escort-side.dk/Thai-wellness-de-luxe?ad-id=2334 Døren bliver åbnet af Maya som iøvrigt taler rigtig godt dansk. Sød og smilende charmernde pige. Bliver taget rigtig godt imod. Virkelig afslappende fra det øjeblik du træder ind af døren. God Kimi. Nina 2 kan man så ikke rigtig snakke med da hun ikke kan dansk og heller ikke særlig god engelsk. Betaler for begge 2 30 min med b2b massage. Jeg bliver lagt godt til rette og pigerne smider tøjet næsten. Med det samme. Giver mig massagen sol. De iøvrigt var hele superæne til. Og en lille bonus var af de havde et stort spejl ved siden af brixen som man kunne følge godt med. Og der skal også lige nævnes de havde virkelig flotte kroppe jeg blev så utroligt tændt! Spørger meget ind under vejs om jeg har det godt og sådan. Hvilken jeg iværtfald havde. Jeg bliver så pludselig bedt om af vende mig om og mens Nina 2 gnider sine flotte store bryster i hovedet på mig går Maya igang med lillemand. Sætter sig så pludselig og rider den som den aldrig har prøvet før. Kommer ret hurtigt da det var svært for mig af holde tilbage. Kunne godt mærke lidt på Maya af det var hun lidt træt af tror gerne hun ville havde haft mere hæhæ. Men da tiden ikke var gået masageret de bare vidre. Godt man ikke blev snydt på den konto som man jo nogen gange oplever. Bliver så spurgt om jeg vil i bad som jeg gerne vil. Maya hopper med og skrubber mig som en lille baby. For sagt farvel og helt sikkert ikke sidste gang jeg ligger vejen forbi de 2 flotte søde smilende charmerende piger. 5 stjerner her fra for en virkelig dejlig oplevelse. Intet kan ødelægge min dag idag!
-
Uden kondom
Ja altså hun/de skal selvfølgelig se godt ud. Men ja til en remelig pris. Ikke et eller andet hvor det kostet flere tusinde af have Sex med hende uden kondom
-
Uden kondom
Hej gutter og gutinder Nogen der kender nogen piger der gør det uden kondom? Og til en god pris. Må meget gerne have en stor og saftig numse og også meget gerne 2 piger på en gang. Så smid lige et par links tak.
-
Lolland Maribo
Ja helt klart! Hun er helt vild dejlig. Sutter godt og er meget stram!
-
"Tour de megafransk"
Du må gerne afslutte hende i munden. Hun sluger det bare ikke. Og det er uden gummi.
-
Mor og datter
Så de findes ikke mere?
-
Mor og datter
Nogen der ved noget om det bordel fra programmet fra Tv2 Mormorsbordel, hvor mor og datter sælger Sex sammen. Et link eller noget kunne være dejligt
-
"Tour de megafransk"
https://annoncelight.dk/showad/250134 lækker brunette der sutter dig godt og grundigt. Hendes pris er dog lidt dyr 1000 kr for 20 min. Men klart det værd! Og dejlig af kneppe bestemt alle pengene værd og skal snart se hende igen.
-
Danske jenna KBH
Selvfølgelig ikke tag dig af folks pis. Måske er det også en eller anden idiot der sidder, og prøver af give dig et dårlig ry. Jeg synes det var dejligt.
-
Danske jenna KBH
Ja dejligt besøg
Liderliggut
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg