Hop til indhold

thedanishdude

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Alting skrevet af thedanishdude

  1. Jeg kan tilslutte mig beskrivelsen af hende. Det ER hende på billederne. Og hun er meget køn, især hvis man sætter pris på en slank kvinde. Sød og smilende, og har ikke travlt med at vi bliver færdige. Iøvrigt gode mundtlige evner
  2. Hun er 'reel'. Men, det er jordens kedeligste sex, som bare skal overstås. Jeg kunne ikke blive ordentligt tændt. Hendes udseende fejler dog intet. Genbesøg, Nej, tak
  3. Nej, det ved jeg godt. Og det er jo heller ikke tvang at besøge hende. Men, det var jo ikke det, jeg spurgte om. Jeg spurgte hvor I turde... Der er jo mindst tre her i tråden, der har fået hende uden gummi.
  4. Ja, hun er fristende. Men, hvordan tør man tage hende uden gummi? Det er jo nærmest 100% garanti for at få både det ene og det andet med sig hjem?
  5. Nem at få aftale med, men: forlanger betaling forud for mødet: https://annoncelight.dk/showad/468535
  6. Jeg skal en tur til Nordjylland i embeds medfør. Har jeg været tidligere - for 2-3 år siden. Dengang var det muligt at finde pæne piger under 35. Nu er de alle væk? Kun 'store' piger eller damer over 50? Er de forsvundet ud på et andet medie/platform?
  7. Tina i Vanløse er nærmest verdenskendt for præcis den cocktail. Og krydrer den ovenikøbet med Deep throat. Sidst, jeg besøgte hende, var det med 4 håndsmassage uden beregning. Den anden kvinde gik ud efter endt massage og det intime gik igang. https://escortguide.dk/annonce/65178
  8. Jeg har besøgt Alyn et par gange: https://escortguide.dk/annonce/75126 Hun masserer hårdt med olie inden det frække.
  9. Er der så nogen der har besøgt skønheden på 32? Hun ser pæn ud
  10. De ser begge dejlige ud. Nogen, der har prøvet deres "duo"? De skriver explicit lidt om den, hvilket ikke er det sædvanlige for thaipiger
  11. Altså, manden spørger om nogen har mødt hende. Du svarer ja, men ønsket fra ham er jo at du deler din oplevelse. Men du svarer bare ja, men deler ikke med henvisning til at du har for meget at se til. Hvorfor så svare, når du alligevel ikke svarer?
  12. Ligegyldigt svar. Du har mødt hende, men skal så fortælle at du ikke har tid til at se hende????
  13. Jeg har besøgt hende her, da jeg troede at det var den samme Mini, som du omtaler fra Brønshøj - som iøvrigt var rigtig god: https://escortguide.dk/annonce/70018 Hun er bestemt også helt petite og et besøg værd. Hun er dog nok tættere på 30 end 20.
  14. Men, tilbyder hun sex? Jeg læste hendes annonce som kun massage
  15. Very skinny girl, if you like that. Personality: don't piss her off, then she will send her butch boyfriend after you. And, its unexpected what pisses her off. She has some pretty serious personal issues. But, sex is good and without condom
  16. Det lyder spændende. Jeg afleverer en stor ladning (har jeg fået vide, ret ofte).
  17. "Hun" dukker altså tit op på en profil oprettet for nylig. Ordlyden er tæt på at være den samme hver gang. Man skal altid være på vagt overfor dem der understreger at kontakt skal foregå på WhatsApp.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.