-
Frech Stella…grænsen til uartig blev overskredet gang på gang
BalladeIJylland skrev et svar til Manwithmanners's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnKan hun deepthroat/facefuck?
-
Mira I kastrup
BalladeIJylland skrev et svar til Ungtyr's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnBare vær opmærksom på, at ALT koster ekstra. Til mig sagde hun ja til "facefuck", men jeg skulle pludselig betale ekstra for deepthroat... De to ting er sgu da to sider af samme sag. Forfærdelig oplevelse jeg havde derude.
-
Gagging piger - scouting report
Hende Line på Seductiongirls - alt er med kondom, ik? Jeg tænker specifikt på blowjobs. Det giver ik noget for mig hvis det er med kondom.
-
Zita er tilbage!
Vil bare lige give en shout-out til alle, at Zita er tilbage i DK - i Odense (selvom, der står Herning på hende profil: http://www.escort-side.dk/PRIVAT-I-ODENSE-STORE-BEDEDAG?ad-id=6219). Hun er FANTASTISK. Har allerede skrevet en anmeldelse af hende én gang og tillader mig at linke til den igen..: Selvom en enkelt bruger eller 2 mener, at de ting jeg har lavet med hende er skørt, så lad jer ikke skræmme Zita er virkelig sød og skarp og let at snakke med og hun tilbyder også helt bløde ting. Og så så en venlig lille besked til jer, der bliver stødt over hvad andre laver med glædespiger: Hold jeres tanker for jer selv. Dette forum handler om at bedømme piger og deres services, ikke folks sexuelle præferencer. Go dag.
-
Zita i Herning - slavetøs!
BalladeIJylland skrev et svar til BalladeIJylland's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker i JyllandHOVSA - yes her er link til hende..: http://www.escort5.dk/profil-13869-Århus+100%+real!!❤️.html Det skal siges at det naturligvis kostede en hel del at have hende for en hel aften - men det var værd en krone værd!
-
Underskønne Zita i Herning - Oh my GOD!
BalladeIJylland skrev et svar til Den Store Jyde's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker i JyllandKan kun tilslutte mig koret af begejstrede stemmer over Zita! Hun er SÅ optur!
-
BalladeIJylland started following Zita i Herning - slavetøs!
-
Zita i Herning - slavetøs!
Zita i Herning er fantastisk! Jeg har besøgt hende en del gange efterhånden også andre steder i landet. Hun er SÅ lækker og så er hun med på stort set alt. Sidst var hun min lille hore/slavetøs for en hel aften. Vi tog ud og fik drinks og hyggede os og hun havde indvilget i at gøre alt hvad jeg sagde. På et tidspunkt beordrede jeg hende at hun skulle gå med mig på toilettet. Her tvang jeg hende til roden af min pik (hun er vild med det og voldsomt go til det) og kneppede hendes hals. Jeg spyttede hende i ansigtet et par gange inden jeg også kom hende i ansigtet. Sæden og spyttet beordrede jeg hende til at lade sidde mens vi gik ind og betalte og efterfølgende gik hjem til mig, så alle forbipasserende kunne se hende med mit sæd i ansigtet. Hjemme hos mig havde vi en fantastisk tid sammen - Zita er super sød og cool at hænge ud med. Hun gjorde alt jeg bad hende om, som en dygtig slavetøs skal. Det var en af de vildeste aftner i mit liv! Der var ingen grænser - alt jeg bad hende gøre var hun i hvert fald frisk på! 10 ud af 10 stjerner herfra! Den bedste slavetøs og hore jeg nogensinde har været sammen med!
BalladeIJylland
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg