-
Emma København SV
viking66 skrev et svar til bighead's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJeg var forbi i går. Ringede og aftalte tid. Mødte op på addressen, kvinden på billedet er identisk med hende der lukkede mig ind. Jeg bestilte 30 mins b2b inkl handjob. Efter 15 mins inde i seancen spurgte jeg til om fp var en mulighed. Det var det, men skulle så betale extra.1000 kr mere. Det skulle så vise sig at det var fuldstændigt spild af penge. Øv. Måtte ikke slikke elle røre hende, kysse hendes bryster var tantekys, ligledes på mund, samtidigt med at hun de fleste gange rykkede hodet, så det endte op i kindkys. Hun beklagede sig hele tiden om at det gjorde ondt da jeg var oppe i hende ( halvt oppe / 1/4 oppe). Hun klynkede (too big). 14-15 cm. Jeg sloges konstant med hendes ben, da hun hele tiden klemte og blokerede for godterne. Samtidig med at hun lavede tricket med at køre underlivet op, så jeg ikke kunne komme i bund. Det var spild af penge. Gik derfra uforløst og et par tusser fattigere. Ps. Jeg ligner hverken klokkeren fra Notre Dame, eller er / var uhøflig. Average kinda guy. Havde badet hjemmefra, og stod ren og skarp. https://escortguide.dk/P/emma-73957.html
-
viking66 started following EmillyBrazil
-
Yoyo anal princess
viking66 skrev et svar til viking66's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnMeget lidt tophue, men no bush.
-
Yoyo anal princess
viking66 skrev et svar til viking66's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnJa
-
Yoyo anal princess
viking66 skrev et svar til viking66's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnDet er Yoyo på billederne. Kroppen er præcis som du ser, samt hendes lange hår. Det man kan se af ansigtet, passer godt med det man møder. Man bliver ikke skuffet.
-
Yoyo anal princess
viking66 skrev et svar til viking66's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnIngen silicone, kun ren natur og spændstighed. Hendes vægt ca. 53-55 kg
-
-
Yoyo anal princess
Jeg var forbi denne godte i går aftes ved 19:00 tiden. YoYo Sms kommunikation med “bordelmutter” og ikke YoYo selv, fandt jeg ud af. Jeg kom til tiden, blev lukket ind af YoYo, kun iført rødt lingeri med sølv farvet stiletter. Hun er en smuk, yngre asiatisk (kineser) kvinde. Økonomien, og italesætningen af specielle ønsker var der taget hånd om. 1500 kr 1 time (FP). 500 kr extra uden kondom. Hendes engelsk er næsten ikke eksisterende, så lidt tegnsprog, og et par velkendte engelske ord (fraser) så var vi kørende. Bliver spurgt om bad, men fortæller at det er er allerede gjordt hjemmefra. YoYo smiler til mig, og hopper selv i bad. Kommer tilbage allerede efter et par minutter. Imellem tiden har jeg taget mit tøj af, og sat mig nøgen i en læderstol tæt ved sengen. Jeg rejser mig, og hun lægger sig nøgen på sengen og indikere at hun gerne vil have min pik i hendes mund. Min pik er ikke helt stiv i momentet (selvom jeg har spist viagra) Hun sutter og slikker meget intenst, men stadig blidt, og med en fræk underspillet stønnen. Jeg bliver hurtig stiv og liderlig, og det gjorde hun også. Hun spreder sine ben mere og mere, og har fri adgang til hende. Hun har ikke noget i mod at jeg leger med mine fingre i hendes kusse. Den er stram, og bliver mere og mere våd, jeg fingre knepper hende blidt, både med 1 og 2 fingre. Normalt ville andre gp’er havde stoppet mig der, men YoYo er på. Hun slikker mig mere og mere intest, næsten pornoagtigt, godt med mundvand og variationer. Efter et stykke tid tager jeg pikken ud af hendes mund, og bukker mig ned for at tungekysse hende, det ville hun gerne. Hun ligger sig efterfølgende på ryggen med øjenkontakt og jeg trænger op i hende. YoYo har virkelig en dejlig stram kusse, og hun er våd og tager godt i mod. Det hele virker meget kæreste sex agtig. God øjenkontakt, imens jeg penetrere hende dybt og blidt. Vi begge kan lide det her, føles det som. Efter 10 minutter kan jeg ikke holde mig tilbage og må give mig hen i en fantastisk udløsning. Yoyo mærker mig, og spænder sine ben om mine. Fastlåst ligger vi et par minutter, imens vi tungekysser med øjenkontakt. Vi ligger os tæt ved hinanden, en god og varm kropskontakt, lige hvad jeg trængte til, Hun rækker sig efter hendes telefon hvorpå der er en app som kan oversætte fra Engelsk / Chinese. Vi kommunikere lidt på denne måde, imens vi ligger tæt. Timen løb hurtigt afsted, og vi måtte videre i livet. Jeg nød virkelig tiden med YoYo. Hun kan klart anbefales. God service, og ikke noget pis. Hun er i DK , 10 dage mere kunne jeg forstå. YoYo vi ses igen ( måske )
-
Sugar kvinde med stor tatovering
Hej igen Nej desværre ikke. Jeg søger videre. Tak :)
-
Sugar kvinde med stor tatovering
Det er helt okay. Tak for dine indspark. Jeg søger videre. Måske er der nogle herinde som har været med hende ligeså, og husker specielt tatoveringen
-
Sugar kvinde med stor tatovering
Hej igen Super, tak for hjælpen. Jeg fandt flaget og trykkede på det rigtige sted Nej, jeg giver ikke op så let … Ja jeg har prøvet alt synes jeg- hendes alder 42-43 år. Ca 1.77 Højde Takker.
-
Sugar kvinde med stor tatovering
Hej Martijes Tak for svar. Det er helt rigtigt. Opdagede godt at den var postede det forkerte sted, og burde være under “Efterlysninger” Jeg prøvede at flytte den, men fandt ikke løsningen. Jeg copy/ pasted text, prøvede st slette min tråd men fandt heller ikke løsningen på det. Beklager roderiet. Jeg finder ud af det. Mht Buzzwords, så har jeg søgt, skrevet alle mulige buzzwords i søgefeltet, men intet kommer op, udover ikke relevante ting. Tænkte at hendes store tatovering på mave / overkrop var så unik, at det måske kunne gøre en forskel, og var nemmere at lokalisere i søgningen. Tak alligevel.
-
Sugar kvinde med stor tatovering
Hej Jeg var på en MILF sugar date her i foråret 2023. Kvinden kom fra København (Frederiksberg). Jeg har mistet tråden til hende, og kan heller ikke huske navnet på hendes profil. Er der nogle herinde der også har nydt hendes selskab, og evt. kan hjælpe med oplysninger til hende. Hun havde - Mørkt / brunt langt hår. Slank kropsbygning. Smukke bryster, hjulpet lidt på vej . Hun har en stor tatovering af en “Påfugl” på maven som går helt op til venstre bryst og ned til lysken. Jeg har tænkt meget på oplevelsen med hende og ville gerne gentage den. Håber i kan hjælpe med lidt info Mvh
-
Advarsel - Alice 23 år, meget smuk, særdeles velskabt, fantastisk service
viking66 skrev et svar til Gordon's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJa det er hende. En rigtig snydepels. Pisse lækker, men spild af penge.
-
Advarsel - Alice 23 år, meget smuk, særdeles velskabt, fantastisk service
viking66 skrev et svar til Gordon's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnÅbenbart ikke hos Alice / Esta, eller hvad hun nu næste gang kalder sig ??
-
Advarsel - Alice 23 år, meget smuk, særdeles velskabt, fantastisk service
viking66 skrev et svar til Gordon's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJeg kan helt tilslutte mig ovenstående oplevelse. Igår spildte jeg de dummeste penge i mands minde. Jeg faldt for hendes smukke ansigt, en lækker tynd thai, som byder sig til, og som ses sjældent på disse kanter. Hun er pisse lækker - men i himmlens navn hvor er hun inbegrebet af en dårlig service, altså som i Virkelig dårlig. Bestilte tid via telefon sms, frem og tilbage, det endte op i en klar aftale om et bestemt klokkeslæt, og 1 times massage m. mulighed for mere. Jeg ankom 10 min´s før tid, havde glædet mig stort. Blev mødt smilende og tænkte yes det bliver stort det her. Vi aftalte pris om en fuld pakke (1500 kr) Hun var sød fra start, men ligså snart pengene havde skiftet hænder, ja så ændrede det hele sig. Jeg blev beordret hen til sengen, tøjet af, det samme gjorde Alice, men hun beholdte håndklædet på. Havde håbet på at jeg måske kunne vende skuden med lidt charme, og lidt lomme thai sprog som jeg har lært ved mine Pattaya ture igennem tiden. Intet hjalp, hun ville ikke røres, kysses på kroppen, da det kildede for meget sagde hun. Hun spillede pik på mig som en der malkede køer. Total åndsforladt, og i en rytme så det næsten gjorde ondt. Jeg tænkte at jeg ville slikke hende istedet, så jeg kunne blive lidt liderlig igen. Det blev mødt med et rungende NO, I DONT LIKE - !!!! WTF .....Jeg var total tændt af, og havde nu lyst til at bare at forlade scenen. Jeg bedte hende om at vende sig om i doggystyle position, fik mirakuløst liv i lillebror igen, spillede pik til hendes lille røv, og barberet fisse. Jeg kom udover hendes røv, men f.... det var nederen.
-
Baan Nidtaya Thai Wellness - HOLBÆK - Jow tak
viking66 skrev et svar til viking66's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnAnal !! Nej det var hun desværre ikke, ihvertfald ikke med mig - jeg spurgte hende. Hun virker ellers dejlig liderlig, så måske en anden gang, hvis der var mere tid. Mai gik efter endt b2b, det kunne ellers have været frækt .
viking66
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg