Godaften de herre.
OBS. navnet på denne tråd er skrevet på engelsk da jeg håber at øv-pigerne ser den og dermed bliver nødt til at revurdere deres profiler og ageren.
Passivt har jeg været herinde længe og nydt godt af jeres velvilje til at dele ud af jeres personlige erfaringer, gode såvel som dårlige (mange tak). Aktivt er jeg dog helt ny i dette forum, men da jeg personlig oplever at hyppigheden af falske annoncer eller ekstrem dårlig service er et stigende problem, inden for et område som vi alle holder af, enten som hobby, passion, interesse eller univers for intim nysgerrighed og oplevelse.
Det kan sagtens være at jeg skyder langt over mål, men ikke desto mindre er det vel forsøget værd og min forhåbning er, at I har lyst til at danne en fælles front/tråd med signalværdien ‘nok er nok’ - the one to rule them all ;). Der er masser af jer som heldigvis deler ud af alle de gode oplevelser, men det vil være dejlig (efter min mening) at have en tråd som kun fremhæver de profiler som man nok burde overveje en ekstra gang - sjælland/københavn
Formålet med denne tråd er derfor at skabe et sted hvor VI hurtig, let og overskuelig kan få et overblik over de piger som burde undgås, men det kræve lidt hjælp fra jer, eller hvert fald lidt ensartethed - https://bitly.com/ gøre www adresserne korte.
Falske profiler
Camy - http://bit.ly/2cnRoAv
Sidst hun var på besøg befandt hun sig på Amager, pigen var ganske flot, blød numse, store lækre dreje skåle, faktisk så lækker at jeg alligevel ikke kunne lade være med at springe på hende. Men men, hendes tatoveringer på sin var der ikke (fake) og hendes service karakteriseres af hendes kiggen på sit uret - så ved vi godt hvad klokken har slået.
Lili - http://bit.ly/2cTlCOJ
Slank pige, men langt fra pigen på billederne. Ved ikke om pigen da jeg valgte at gå min vej igen.
Lily & Gigi.
30 min 600 kr superfrench sex kissing massage (http://bit.ly/2cX2wWT) og 1 hour 900 kr superfrench real kissing sex massage (http://bit.ly/2cX1KsD), skulle vise sig at være den kære Lily (http://bit.ly/2cj7cYd) der nu har lavet en profil uden ansigt. Fællesnævneren mellem de tre er profiler er selvfølgelig telefonnummeret - 71363700
Selena - http://bit.ly/2cTobjI og Aisha - http://bit.ly/2c6wGlx.
Begge piger er at finde på den famøse adresse i Brønshøj. Ingen at de to piger kommer i nærheden af de fremsatte billeder og er begge lidt kvabsede at se på. Lorena (http://bit.ly/2clbFVg) er dog the real deal men har haft mange fake profiler.
Sexy little girl, Maya! - http://bit.ly/2cUWJ0Y
Det må blive et stort nej, tynd pige, lille af bygning. Men det er så også det de har tilfælles, pigen der påstod var Maya var ganske enkelt uhygiejnisk at se på.
SEXY EMILLY BIG COCKTAIL - http://bit.ly/2cX66jO
Pigen er ikke falsk! Men det må godt nok være længe siden at hendes billeder er taget. Ansigtet passer meget godt, men kroppen har godt nok taget en del kg på sig. Så forvent ikke en petit krop at lege med.
Dårlig oplevelse
Mona - http://bit.ly/2cl83mb
Er bestemt pigen fra billederne (what you see is what you get, lille og petite), første besøg var blot et hurtigt besøg på 15 min. oplevelsen var udemærket, så valgte senere hen at prøve hende igen blot med en time inklusiv anal. Vi havde en aftale blow uden, samt mulighed for flere “køretimer”, vi legede lidt rundt, sex i nummer 1 og senere hen nummer 2. Da turen var kommet til anden omgang fik jeg afvide at det kostede ekstra, da en tur i nr. 1 og en tur 2 (under samme akt) svarede til flere orgasmer. Det blev så 1800 kr. for en enkelt forløsning - øv.
Joy - Body2Body massage in Amager - http://bit.ly/2cUYGdX
Er bestemt den pige som ses på billederne (i mine øjne lækker lille sag), havde på forhånd aftalt en time med anal, da jeg ankommer begynder den dårlige-undskyldnings-vise om hvorfor anal alligevel ikke kunne komme på tale. Jeg får fortalt at det er okay men at jeg så måtte finde et andet sted, da det var det jeg søgte. Jeg tog afsted, blev hurtig ringet op og fik afvide at det godt kunne lade sig gøre alligevel - super!. Får betalt (synes stadig at 1500kr. er nogen penge i budgettet, men hva fanden), går nedenunder, starter almindeligt og vil så gerne om til nr.2. Og her knækker filmen så, for det kunne bestemt ikke komme på tale (min størrelse er ganske almindelig, måske sågar lidt under) “only pussy”. Får forklarede at jeg altså havde betalt en del og at aftalen var anal, nope - det kom ikke til at ske. Får afsluttede en enkelt gang og vælger så at smutte, stemningen var trods alt ikke så god længere