Alting skrevet af Flanhard
-
Nina kun 3 dage i KBH WOW
Flanhard skrev et svar til slikken fyr's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnHvis der var tale om en dobbelt pimp profil ville begge anmeldelser så ikke være positive? Jeg vil ikke anbefale Linda, og jeg ved som bekendt ikke om Nina's profil pris/kvalitetniveau og slikkenfyrs indlæg i virkeligheden bare var til for at lokke liderlige mandfolk folk til huset.
-
Nina kun 3 dage i KBH WOW
Flanhard skrev et svar til slikken fyr's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnVar lige forbi Nina i Valby - havde booket en tid til kl. 22 lang tid i forvejen og SMS'ede og ringede til hende som aftalt 10 minutter før GPS'en sagde ankomst. Fik at vide at hun var klar."Ok. u can come call me when ure there". Jeg ringede så til hende da jeg var på vejen og bad om husnummeret - hun lød meget undrene og sagde at jeg måtte vente til min tid. !?!?! Efter lidt snak fandt jeg ud af at der åbenbart var en anden der havde taget min tid. Hun havde altså en anden kunde og påstod at hun troede han var mig og havde lade ham smutte ind før mig på min tid. Hun var så først ledig igen om en halv time og jeg kunne vente. Alternativt kunne jeg møde hendes "Friend" Linda (Tror det er hende her : http://escortguide.dk/profile_gallery.asp?i_ProfileID=21851) - desværre havde jeg ikke tid til at vente, og nu var jeg ligesom klar på noget action - så jeg tjekkede hende kort på escortguide og gik ind til hende 5 min efter. Linda har store bløde bryster og en fast røv, men ikke helt så tight som Nina. Hun er fra Madrid og snakker meget dårligt engelsk så det var svært at kommunikere. Ved ikke helt om billederne på escortguide passer helt på Linda - Der er i hvert fald lige gået et par år siden billederne blev taget og hun har nu afbleget hår, samt lidt mere mave end profilbilledet. Er ikke så meget til store bryster,og jeg må tilstå at da vi gik igang havde jeg lidt svært ved at tænde på hende. Tror at jeg følte mig lidt bondefanget og var lidt skuffet over at det ikke var Nina. Derudover ville Linda have 600,- for 20 min - de penge jeg havde taget med til at købe 30 min ved Nina. Linda gav ikke det bedste blow, men hun var åbenbart stram nok at kneppe for jeg kom desværre før jeg fik taget hende bagfra. Nå men er der nogen der vil stå frem og tilstå at de snød sig til min tid kl. 22? Bare for at finde ud af om det var noget de bildte mig ind
-
Maria, Frederiksberg. Deepthroat og megafransk.
Flanhard skrev et svar til jenschr's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og Københavnhttp://www.legelejlighed.dk/billeder.html Glemte lige link i forrige post ;)
-
Maria, Frederiksberg. Deepthroat og megafransk.
Flanhard skrev et svar til jenschr's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnEr dette "stedet", så tror jeg ikke nødvendigvis pigerne nødvendigvis har så meget med hinanden at gøre...
-
SugarDaters er det rene skattely
Har lige checket SD ud og kan bekræfte at mange af pigerne forventer en betaling på 2500,- for en date. For mig, som familiefar med 2 små børn og den deraf følgenede for tiden kedelig kone, er Sugardating lidt som at sætte sig mellem de "to stole": 1. Affæren med en af de hotte kvinder på ens arbejdsplads, hvor man kan benytte lageret til hygge - koster gratis, men går på længere sigt ud over ens ry på arbejdspladsen. 2. En quickie med en GP. Man er helt anonym og ved man får en der ved hvordan man tilfredsstiller en mand (hvis man ellers har checket reviews her på EG). Lidt som en tur i rutchebanen. Det kan tage megen tid (som man egentlig ikke har som familiefar) at chatte og tjekke profiler ud og arrangere mødested osv. for at finde en passende SugarBabe der så er væsentligt dyrere end en GP og som i virkeligheden stadig ser på en som en kunde, og ikke som en attraktiv mand de har lyst at have sex med. Og så er man jo ikke mere anonym end at alle kan oprette en fake sugababe profil og se billeder af de mænd der er online. Jeg har som et eksperiment oprettet en profil for min kone, med privat billede (som ikke bliver vist til nogen) det skræmmende var at "hun" fik 27 tilbud om økonomisk støtte på op til 2000,- på det første døgn selvom de ikke så noget billede. Blev lidt glad for at det ikke er alle piger der går efter rigdom den vej.
-
Show stopper
Det er også en showstopper med en virkelig slap fisse - så hellere en der er så stram at den bliver så øm at man ikke kan i flere dage bagefter. Kvinder der ikke kan finde ud af at sutte pik giver problemer med begejstringen for mig.
-
Har I mødt en nymfoman?
Kan vi få nummeret til din veninde ? Har lige været så heldig at have haft en affære med en nymfoman på mit arbejde - hun fik ikke nok sex derhjemme - kun 1 gang om dagen - tror hendes kæreste behov var blevet mættet langt før hendes. Men jeg mødte hende på det helt rigtige tidspunkt hvor jeg ikke selv havde fået noget i 3 måneder pga min kones graviditet. Det var en enorm forløselse at få noget andet end klør 5 efter så lang tid. Hun blev min elskerinde hen over sommeren - vi sås på lageret, i min bil og i parker og når vi var alene hjemme. Jeg overvejede hvordan det ville være at forlade konen for elskerinden, men jeg tror faktisk også at sexen ville gå hen og blive "triviel". Jeg kan godt se Allrighty pointe om at det kan tage det sjove fra sex - der er en vis energi der skal opbygges mellem hver gang man har sex, så bliver følelsen mere intens. Eftersom jeg ca. får sex 2 gange om måneden derhjemme er det ret intenst når det sker
-
Hård Gagging/Facefuck
Jeg har lige haft fornøjelsen af at besøge cat ved sexyclub. Jeg var ret imponeret over hvor dejlig stram hendes hals var at facefuckke og hvor meget hun savlede når hun tog imod. Selvom det var med condom synes jeg hun var noget vildere end fx deepthroat Sofie der tidligere arbejdede samme sted som Maria På Frederiksberg.