Efter at jeg havde set hendes annonce på escortguiden ( http://www.escortguide.dk/profile.asp?i_ProfileID=14759 ) og især hendes lækre krop, fik jeg lyst til at besøge hende for en time.
Helt overordnet vil jeg sige, at det var skuffende. Det positive er, at billederne er ægte nok, og at hun har en endog meget lækker krop. Men så stopper det positive også. Jeg havde aftale 1 time med superfransk og gensidig fransk (1200) samt at jeg kunne få 2 omgange. Hendes franske behandling var meget kedelig, og hun gad ikke behandle "stangjuvelen", men kørte en gang mekanisk sutteri. Herefter var det en kold ridetur. Efter ca. 20 minutter gad hun ikke mere. men lagde sig på mave, uden yderligere engagement.
Derfor mine herrer, lad være med at besøge hende, men find en anden. Der er mange i byen, som vil give en ordentlig omgang.