Det er nu ikke hel min oplevlse af hende, jeg har haft besøg af hende 3 gange og besøgt hende 2 gange i Herning på et hotel.
Det er rigtigt nok hun virkede lidt nervøs første gang jeg mødte hende men det forsvandt og der kom smil på efter 5 min snak.
Nej jeg fandt også ud af at det var en anden jeg skrev med, som svarede, som om det var hende der der svarede og blev lidt forviret og itrteret over det.
Jeg kan nu sagtens forstå hende og tale med hende.
Hun har sagt til mig, at hun rigtig er 28 år og har været her i Danmark i 5 år.
Hendes bryster er lidt små men.. Jeg fandt den her uden bh. HER
Jeg har altid fået en god omgang massagse og sex når vi har været sammen, jer kan godt lide at vi slikker og sutter hinaden på samme tid, det har altid været uden kondom.
Det er ikke hende der tager styringen, men det har jeg ikke det minste imod at det mig der tager sådan en lille pige lidt hårdt, men hun bestem ikke uengageret.
Det med fiskelugt må stå for egen regning, jeg har aldrig bemærket det mindste.
Jeg har kun oplevet en gang at hun gik i bad før tiden, men der var kl også 2 om natten, men jeg har også prøvet at vi talte og pjatet lidt i sengen efter sex og der var gået 15 min over tiden og hendes chauffør ringede ind til hende og sagde at der var tid nu, men det mente hun nu ikke at han skulle besteme
Jeg syndes bare at jeg måtte regere på denne her også om jeg havde håbet lidt på at denne lille trunte kunne blive lidt min "egen" elsker.
Jeg tror at ens egen attityde kan gøre en stor forskel på ens oplevlse med denne pige.