-
Beautiful Sussi
Jeg så lige der var kommet et indlæg om sussi. Jeg har lige været forbi hende idag hun var temmelig ked af det. Hun fortalte mig om de inlæg der var lagt ind her så jeg måtte lige ind og se hvem og hvad der er skrevet. Og nu kan jeg se hvorfor hun er helt nede. Jeg må sige at jeg er en af hendes faste kunder måske ikke så fast men når jeg nu har råd. Jeg bestiller heller ikke kun blow spild af penge da man får både blow og sex for en lille ekstra skilling... Jeg kan bestemt ikke genkende det billede af hende omkring hun ikke må røres. Hun er og har altid været ren og lækker når jeg har været der. Hun er en stor pige og det kan man også se special med de kæmpe bryster hun har. Men når man kun vil have et blow med mega betyder det ikke at man må det hele. Men hvis nu man er sød ved hende så må man gerne røre hendes bryster det har hun aldrig nægtede mig. jeg kan kun anbefale hende altid sød smilende og berøringsvenlige samt velduftende. Men er man ikke til store piger skal lade være med at komme. Jeg gider faktisk ikke skrive herinde da jeg syntes at tråden har det med at blive til mudderkastning. Men syntes sgu det er synd at drive en ellers sød pige ud. For der er ingen tvivl om at det her vil koste hende kunder og inden vi ser os om er hun væk der er masser af dårlige piger derude men ikke ret mange af de gode desværre. Dem som har skrevet om sussi nu her har måske besøgt hende ? En en gang. en anden tvivlsomt da en flodhest jo ikke var noget for ham og alle polske piger er uhygiejniske Nå nu kan jeg så vente på en sviner eller to men jeg kan tage det for jeg skal ikke leve af det.
-
the bedst blow job
kingof skrev et svar til vildbassen's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnHejsa. Ja det er temmelig forvirrende. Men det skyldes at flere piger fra hørdumsgade er rykket til andre steder i byen. Og hende der styrre det er sur over at de har fundet andre steder. Så giver hun de nye piger de samme navne som de gamle piger havede. Det er lidt fjollet for os. Men dem som kender pigerne ved hvem der er hvem. Jeg ved at der er nogle af de gamle piger der har skiftet navn netop af samme grund. For ikke at blive forveksles. Det må også være surt hvis en få dårlig omtale hvem er det så. For de bruger også den samme profil til flere piger for man køber jo en annonce som så kan bruges igen og igen derfor er det ikke altid den pige der kommer frem når man kigger ind på profilen der bliver linket til.
-
Emmy fra escortguiden
Jeg kan forstå du mistænker mig for at være i ledtog men en dette kan jeg kun grine af men kunne da godt tænke mig at prøve den anden pige hun har fået mere end en godt anmeldelse herinde. jeg har dog kun prøvet Emmy. go aften til alle derude
-
Emmy fra escortguiden
Jeg har ikke helt tjek på det med link men har kopiret hendes navn og nr.
-
Emmy fra escortguiden
21 y NEW YOUNG EMMY LAST 5 DAYS 71376368 FIRST TIM Hej derude jeg har efterhånden været på den del sex besøg gode som dårlige sex erfaring men nu har jeg været på besøg hos emmy ENDLIG en pige som ser ud som på hendes billeder fandt hende på escortenguiden.dk hun er super sød nem at tale med og hun levere bare varen dejlig sex hun er skide god til en super sutter hun er bestemt et besøg vær ren og pænt sted god service
kingof
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg