Alting skrevet af Lars85
-
Danske VIP escorts - findes de?
Hej alle, Ovenstående lyder rigtig interessant. Er der nogen der ved om der er startet nye VIP escorts i DK siden sidste år? Eller har andre haft erfaring(er) med VIP escort piger af høj klasse, og som forhåbentlig har været pengene værd?
-
Privat og Diskret Escort 24/7, nogen der kender dem ?
Desværre, men jeg vil da også meget gerne høre om nogen har erfaringer med dem?
-
Hvem skal jeg besøge i Aalborg?
Tak for jeres svar. De kommer med i overvejelsen .
-
Hvem skal jeg besøge i Aalborg?
Jeg prøver lige igen . Er der nogen som kan anbefale en pige i Aalborg?
-
Emma24 i Aalborg
Der har været efterlysning på hende før. Ja, hun ser kanon ud, men ikke ægte billeder - Desværre! Mener ikke at der var en reel anmeldelse af hende. Jeg kan i hvert fald ikke finde den.
-
Anna
Det kan man nok heller ikke bebrejde dig ;)
-
Anna
Fedt! Det må have gjort lidt ondt at skulle sige nej tak til det tilbud .
-
Anna
Det lyder da godt nok også til at man burde besøge hende. Hun ser VIRKELIG flot ud på hendes billeder! Jeg efterspurgte i går nogle anbefalinger på piger i Aalborg og omegn, men alt tyder på at hun er køreturen værd . Er der nogle der har haft fornøjelsen af både Anna og hendes veninde (Eva?) samtidig?
-
Hvem skal jeg besøge i Aalborg?
Jeg overvejer at debutere på dette område og besøge en pige i Aalborg eller omegn. Nogen der kan anbefale en? Eller to piger på samme tid - det kunne jeg virkelig godt tænke mig at prøve! Hun skal helst være i starten af 20'erne men maks 30, naturlige bryster (størrelse underordnet), slank og skal bare tilbyde almindelig blid. Hun skal helst være hvid, men dansk eller udenlandsk er ligegyldigt. Håber i kan hjælpe:)