-
-
NY SEXY SOFIA HAMPEN
Lige præcis. Nogle der har besøgt hende?
- NY SEXY SOFIA HAMPEN
-
DANSK STUDINE 19 ÅR ÅRHUS
Nogle der kender hende her, og kan fortælle lidt? https://annoncelight.dk/showad/181145
-
benny started following DANSK STUDINE 19 ÅR VEJLE
-
DANSK STUDINE 19 ÅR VEJLE
Hej Er der nogle der kender til hende her, syntes jeg kan genkende billederne ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- DANSK STUDINE 19 ÅR VEJLE TORSDAG KUN TORSDAG FRA KL 17 Sydjylland 20/12 2018 09:50 LÆS ALT PÅ PROFIL FØR DU SENDE SMS TAK. 19 ÅR SLANK, 49 KG. 171 CM 75C GLAT MIS , SOM DU GERNE MÅ SLIKKE blond HÅR. MANGLER PENGE TIL REGNINGER. SØGER GAVMILD RENLIG SERIØS FYR TIL SKØN HYGGE. SMS 91939700 kys. VED. GOD KEMI ,SUPER fransk. IKKE TIL anal, SLUGER IKKE . . SMS MIG OM BOOK EN TID MED DET DU ØNSKE . 15 MIN SUPER FRANSK UDEN KONDOM ,, SLUGER IKKE ...800 KR 5 MINUT , HURTIG TUR 500 KR. sex MED KONDOM 15 MINUT SUPER FRANSK UDEN KONDOM. SEX ER MED KONDOM KOM PÅ BRYST, SLUGER IKK. 800 KR. 30 MINUT BLOW UDEN KONDOM. SLUGER IK ... SEX MED KONDOM 1200 KR. 45 MINUT BLOW, SUPER FRANSK UDEN KONDOM SLUGER IKK. SEX ER MED KONDOM 1800 KR.
-
Sandy escort
Lavede en aftale med hende her, via mail, i sidste uge om at mødes i bilen. Vi aftalte Lørdag kl. 19.30, men hun skrev, jeg lige skulle skrive omkring kl. 18.00, for at se hvordan vejret var, og aftale et mødested. Det blev Lørdag, og kl. blev knap 18.00, så jeg skrev som aftalt, og spurgte hvor vi skulle mødes, så gik der ca. en halv time, hvor hun ikke svarede, så jeg skrev "Halloooo", og så efter lidt tid skrev hun, at hun desværre havde fået sin mens i dag. Og dagen efter havde hun sin annonce på igen, og i dag kan jeg se. Jeg mener bare, hvis man har en aftale, så overhold den da, eller i det mindste skrive afbud i god tid, istedet for jeg skulle skrive på den aftalte tid, og først der, få et afbud, og i øvrigt er det da fuldstændigt ulækkert at have sin annonce i imens man har sin mens. Så hende skal jeg ikke aftale noget med mere. Normal skriver jeg ikke sådanne anmeldelser, kun når jeg bliver pisset på. https://annoncelight.dk/showad/235951
-
Pigerne fra Lind
Nogle der ved hvor pigerne fra Lind er blevet af??
-
Dolly fra svalereden
Nogle der har besøgt hende her? http://www.svalereden.eu/
-
18 ÅR DANSK SLANK BLONDINE I HERNING
https://annoncelight.dk/showad/213981
-
18 ÅR DANSK SLANK BLONDINE I HERNING
Nej, godt nok med alm. sex også.........men ikke noget at prale af, men for dyrt alligevel
-
18 ÅR DANSK SLANK BLONDINE I HERNING
Nå, men så fik jeg besøgt hende for ca 14 dage siden. Tog en halv time, selv om det lød dyrt, 1200 kr, og så var det jo helt uden blow, fra hendes side. Ankom til stedet, pigen lukkede mig ind og hun ser okay ud, pånær hele den ene side af hende var fuldstændigt overbemalet af "tus" Men vi fik tøjet af, og hun lagde sig på sengen ved siden af mig, og vi pillede lidt ved hinanden, og rigtig som står i annoncen, blev det kun til " handjob uden " fra hende. Jeg syntes, det er en selvfølgehed, at man som massage pige, ( også som kunde ) lige før man mødes, har været i bad, det havde hun ikke, var nede for at slikke hende, men det var en fæl lugt, så det stoppede jeg rimelig hurtigt med. Tror heller ikke hun havde tænk sig at gå i bad efter mit besøg, for da vi var færdige, tog hun sit tøj på igen, som om hun var klar til næste kunde. Jeg ved godt, det kan være svært for pigen selv, at lugte efter dernede, men en rimelig go' gang vask, inden man for besøg, er vel rimelig nok at forlange. Det var min oplevelse af hende. Besøge hende igen: nej, så skal hun da ihvertfald skrive i annoncen " Nyvasket "
-
smukke maria herning
Nogle der kender til hende her? https://annoncelight.dk/showad/223526
-
Udenlandske piger
Kikkede lige på Annoncelight under Midtjylland. Syntes der er alt for mange Udenlandske piger " i omløb", fordi de er her, er jo nok fordi de bliver besøgt, og stop da med det. Har godt nok selv besøgt nogle Udenlandske piger, men gør det ikke igen, de danske piger er bare bedst. Der er så mange søde og dejlige DANSKE piger i alle aldre, så støt/besøg da dem istedet, det gør jeg. Hvad mener i? "Det er bare min mening"
-
18 ÅR DANSK SLANK BLONDINE I HERNING
Men ikk' nogle der har besøgt hende, og kan fortælle lidt?
-
18 ÅR DANSK SLANK BLONDINE I HERNING
Nogle der har været på besøg her? For mig, syntes det lyder lidt for dyrt.......... https://annoncelight.dk/showad/213981
- sofie96
benny
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg