Hop til indhold

sejer

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Alting skrevet af sejer

  1. Vil også gerne høre om Yaya, hun ser dejlig ud
  2. Alle der kalder sig "Verdensklasse" betragter jeg som ufattelig selvovervurderende, og jeg vil aldrig besøge den slags.
  3. Hun ser sød ud, men vil ikke kneppe uden gummi. Har spurgt hende.
  4. Jeg bestilte en camshow til 299 kroner, men betalingen kørte helt i cirkus da hun hævdede at hun ikke fik pengene, í stedet sendte hun 4 MobilPay anmodninger på tilsammen over 5000 kroner, som jeg selvfølgelig afviste. Og der var knyttet firmanavne til (Stena, Kilroy osv) så man ik kunne se hvor pengene gik hen. Det var helt bims.
  5. Tak for de gode svar. Har haft kontakt, men det er stoppet !! Kan ikke anbefale at kontakte hende................. Sejer
  6. https://annoncelight.dk/showad/465342 Er der nogen der har haft fat i denne unge pige? Hilsen Sejer
  7. Hun har i år også kaldt sig Linda, Sara, Kitty. Jeg kneppede hende i juni i Århus, og hun er sød og sjov, og brysterne er fantastisk store. Men de fotos er gamle. Hun har en stor vom nu, men hvis man kan se bort fra det er det et fint besøg.
  8. Det må være en ny pige der bruger samme nr ?
  9. hrBkl: Jeg vil da gerne høre noget mere
  10. Jeg har fundet hendes foto på internettet! Sejer
  11. https://annoncelight.dk/showad/348388 Nogen der har haft fat i denne kønne unge pige? Usikkert om det er hende du møder, da Tineye giver 1 hit fra 2023. Hilsen Sejer
  12. Nej, ikke ombygget .Jeg har kneppet hende i Vejle. Helt normal. Sejer
  13. Kunne du ik lade være med at bruge engelsk datoangivelse? 8/15/26 Ellers er ideen da meget god
  14. "real cum inside" vil jeg have bekræftet inden besøget. Sejer 😇
  15. Mindst 2 af hendes foto er på Tineye, så det er vist ikke hende der er i Silkeborg
  16. sejer skrev et svar til sejer's tråd i Generel debat
    Tak for indlæggene. Jeg har fået bekræftet min anelse.
  17. Squirt og sprøjtefisse går igen i en del annoncer. Men det er vel urin, andet har kvinden jo ik at sprøjte med, siger en læge. Der er ingen kirtler til den slags i skeden. Jeg har ik lyst til at blive oversprøjtet med urin......... Kommentarer ses gerne
  18. https://annoncelight.dk/showad/460900 Nu er der en SKØN pige hvor der skal betales til en medarbejder først ved receptionen. Det er Messehotellet i Herning, Vardevej 9
  19. Jeg tror at "oplandet" til Skagen er for lille, det er jo hav det hele. Så det er sjældent der er tøzer i Skagen. Du må til Frederikshavn.
  20. Åh hvor træls. Beklager jeg ikke checkede det selv, men forstyrrer brødrene. Det er nok varmen der er gået til mit hoved. Så sagen er klar: INGEN INTERESSE
  21. https://annoncelight.dk/showad/460962 Der må være nogen der har besøgt hende. Fortæl, fortæl Hilsen Sejer
  22. Tja. Som bruger af Eroguide plejer jeg at hoppe over annoncen når de hedder KRISS VIP. Det plejer at give dårlige fortællinger her på Eroguide.
  23. Nu er det 14. juni. Der må være nogen der har kneppet den lille Halv Asiat. Nogen der vil fortlælle? Sejer

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.