Hop til indhold

Leaderboard

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 04/03/26 i Indlæg

  1. https://escortguide.dk/annonce/73767 60 min. 1000 kr. Har besøgt hende nogle gange før, men der har været for lang pause siden sidst. Seneste anmeldelse fra min pen ligger her: https://www.eroguide.dk/forum/topic/210167-fr%C3%A6kke-chanel-frb/ Denne gang blev det meget bedre end tidligere. Efter det formelle var på plads, og vi havde fået os et godt langt nøgenkram, lagde jeg mig på ryggen, og bad hende om, at kæle på mig. Der gik ikke lang tid før hun synes, at det var min manddom, der skulle fokuseres på. Stille og roligt med hænderne først. Så med munden. Jeg kunne bare ligge og nyde 100 pct. Så tog jeg et kondom på og inviterede til cowgirl. Hun vil gerne give den gas, og det kan hun også, men jeg ville hellere langsomt. Så gjorde hun det. Følelsen af intimitet synes jeg er bedst når langsomt. Hele tiden var hendes humør i top. Hun griner og smiler og taler ungarnsk. Det er hyggeligt. Af en eller anden grund blev jeg ikke træt eller udmattet, så vi havde vidunderlig sex 40 minutter i træk. Vore kønsorganer passer godt sammen, så de fleste stillinger er gode for os begge. Så afsluttede vi med 20 min. fysiologisk, hhv. sensorisk massage fra mig til hende. Jeg elsker, at opleve hendes tydelige velvære reaktion, ligesom jeg også elsker, at lade mine hænder tage sig godt af hendes lækre MILF krop. Til allersidst hjalp hun den ældre herre med et bad. Hun er så sød :-) Kan man lide en uhøjtidelig, sød og hjertelig kvinde, så hermed endnu en anbefaling herfra.
  2. Jeg havde fornøjelsen af 20 min med denne danske skønhed igår https://annoncelight.dk/showad/449561 Havde skrevet lidt frem og tilbage med hende på mail og havde egentlig aftalt at vi skulle mødes i Brøndby onsdag, men da jeg kom direkte fra arbejde og ikke have nået bad inden ville hun ikke da jeg ikke var ren, hvilket jeg godt forstår De 1000 kr var dog betalt og jeg frygtede lidt at de var spildt indtil der tikkede en mail med at jeg kunne bestille en ny tid uden ekstra beregning hvilket jeg selvfølgelig gjorde med det samme Det blev hurtigt torsdag og vi aftale at mødes i Valby og jeg må sige at hun virkelig er dejlig at være sammen med og hun kan virkelig sutte og tage den dybt ! Havde bestilt den helt dyre tur og hun levede med fulde op til det hele Choking, gagging, facefuck, breath play, sex I både fissen og røven og til sidst komme i ansigtet på hende.. Selvom det kun var 20 min så var det 20 fantastisk minutter og skønt at være sammen med en dejlig dansk pige og når man går sammen med hende på gaden så vide at indefor 10 min skal hun have ens pik i røven er lidt frækt
  3. Jeg tager ikke forudbetaling. Men da han havde booket tid og jeg havde afvist andre, beholdte jeg pengene som depositum til han havde været i bad og bestilt ny tid ;)
  4. Hos Pixie er der incl en lækker B2B men hendes lingam er mere et HJ Hos Karol er der ingen tæt kontakt udover hendes hænder men hendes lingammassage er klart bedst…. Hun kan virkelig trække oplevelsen ud og forstå at pirre dig
  5. Kan heller ikke anbefale Ellena/Magical Hands. For stresset og hård vibe for mig. Mia er god, min erfaring med hende er dog flere år gammel. Saga hos Episk i Kbh er for vild, men det er 100% fokus på din bedste ven (minimal intro når jeg har været der) og meget "behandler"-stemning. Saga er dog meget smækker. https://www.episkm.com/ Hold øje med når Silvia er i Kbh... ret jævnligt på det sidste heldigvis, hun er så god og lækker (både lidt nøgen b2b opvarming og lang lingam): https://annoncelight.dk/showad/225384 Og så er jeg blevet glad for Bellas lingammassage, hun kommer nok snart tilbage, er her ikke lige nu: https://escortguide.dk/P/-bella-new-in-denmark-professional-masseuse-happy-ending--72264.html Hold også øje med Victoria, jeg håber hun snart kommer tilbage... https://www.eroguide.dk/forum/topic/211132-victoria-nu-med-lingam-massage/#comment-1751540 Naomi som du linker til er jeg også VILDT nysgerrig på, skriv endelig et par linjer hvis du besøger hende!!!
  6. jeg tror det første sted at starte er ved ikke at generalisere, da pikke er så forskellige. "Undersiden er vigtig. Mange tror at hovedet (glans) er det mest følsomme område, men faktisk er undersiden (på og langs urinrøret) langt mere følsomt overfor stimuli i forspillet." det lyder mærkeligt at være sådan lidt "vidste du det her om din pik?" der bliver skrevet som om "Vi ville elske at kunne sprøjte og få orgasme og kunne knalde videre, som kvinder kan når de får orgasme"... det kan alle kvinder ikke og det kan nogen mænd godt? jeg synes intentionen er god, men I får faktisk ikke tegnet et særligt godt billede indtil nu af, hvad det vil sige at have en pik og I skriver på en lukket og konkluderende måde, som lidt spænder ben for det gode arbejde, da det er nogle forkerte konklusioner; at den gennemsnitlige mands underside af penis er mere følsomme end hans pikhovedet og at mænd ikke kan fortsætte efter de er kommet. (det er dog ikke så almindeligt). det er f.eks. heller ikke rigtigt at "Det er super lækkert at blive rørt på penis, når den ikke er erigeret, hvis det bliver gjort på den rigtige måde" men det er rigtig at det gør for nogen og slet ikke for andre. pikke er forskellige og det mangler jeres skriv helt klart at åbne op for. konstruktiv feedback: din veninde kunne starte med at skrive "alle mænd penis er forskellige, så du kommer ikke udenom at skulle spørge indtil, hvad han godt kan lide, selvom du læser dette kapitel" :)
  7. https://annoncelight.dk/showad/453343 Er jeg på den her drenge? Catching feelings 🙃🥰?? Aalborg er blevet en tand smukkere i dag. Der er påskeferie? Fri og alting, så jeg tænkte derfor jeg ville give mig selv en på opleveren. Jeg surfede lidt igennem de forskellige piger og jeg er meget bestemt omkring min type og hvad jeg finder attraktivt. Læser man mine tidligere anmelder herinde, så kan man se et mønster af små latinske thic curvy girls. Jeg faldt så over Valentina her og jeg må indrømme var dette møde sket alle andre steder end her. Havde jeg givet hende en ring på. 150 cm høj, 25 år de flotteste og dejligeste latinske former. Flad mave og totalt frække tattovinger som hele kroppen er dækket af. Jeg var paf i døren over hendes udstråling, om det var fordi vi begge var lige gamle og øjeblikkeligt oplevede kemi og kontakt kan ikke forklares. Sexen 😍- Den smukke pige blev løftet op i mine arme en hånd på hver kæmpe store balle og en masse våde kys senere, blev hun lagt ned i sengen hvor hun hurtigt fik kastet mig om på ryggen. Ned og i gang med at sutte mig stor og klar, jeg måtte næsten skubbede hende væk, for ellers var min afleveringen blevet gjort indenfor de første 3 min, Jeg har normalt altid synes det var lidt “usexet”når pigerne skulle bruge deres creme dernede. Jeg har forståelse for de kan blive ømme og ja det er en oplevelse for os. Men Valentina her var dejligt naturligt våd og klar. Så det kom som et chok da hun bare tog fat om pikken og skubbede den langsomt ind i sig selv hvorefter hun næsten hæv mig indtil hende og på det frækkeste spansk sagde “fuck me” Fra missionær med benene oppe kørte vi over i en doggy og cowgirl. Du må bare kneppe igennem her. Føler hun tændte på den slags. Ikke noget med av eller den er for stor. Jo dybere jo bedre må man sige her. Men udsynet til hendes kæmpe numse og lille talje og 25 årige krop gjorde jeg måtte overgive mig. Efter hånden på hjertet mit livs bedste sex. Fik jeg et lille slik på næsen og kys og grin fra hende. Hun er i Danmark henover den næste måned så uanset hvor hun ender henne af i landet please tag imod hende med kys hånd, så ung en pige der virkelig elsker sit job, skal man lede længe efter. Jeg havde næsten ikke lyst til at give denne anmeldes haha for tanken om at skulle del hende ( puha ) men i skal ikke snydes her. Sexen 10/10 Bedste sexuelle oplevelse i mit liv Kemi 10/10 Om det er fordi vi var lige gamle og måske fandt hinanden en smugle attraktive kan jeg ikke sige. Men kemi var der Stedet 10/10 Kendt baggård i Aalborg centrum ved læse hesten. Kommer jeg igen? Øøh ja allerade i morgen igen.
  8. https://annoncelight.dk/showad/446456 Besøgte stedet i sidste uge. De er næsten lige åbnet i flotte lokaler centralt i Vejle. Bestilte en time og startede med bad efterfulgt af en MEGET hård massage. En pige der virkelig kunne tage fat og få en mand til at skrige. Spurgte ofte om hun skulle være mildere men kunne mærke musklerne virkelig blev løsnet op. Kan stadig mærke det efter 6 dage på en god måde. Derefter blow, 69 og forskellige stillinger efterfulgt af bad. Var ude efter 60 min som bestilt. Flot pige med silikonebryster og snakkede godt dansk. Helt sikkert et genbesøg når man er på de kanter igen.
  9. En veninde der er sexolog er ved at skrive en bog og har rakt ud fordi hun ved at jeg er meget bevidst og god til at sætte ord på ting som mange har svært ved. Hun vil skrive et kapitel om pikken og især om hvad kvinder bør vide og forstå bedre. Jeg har selv en masse input, men tænkte at der her på siden er en masse mænd der måske kan supplere og perspektivere. Alle former for input er velkommen og naturligvis også fra de damer, som igennem branchen har været i kontakt med rigtig mange tissemænd. Mine pointer: Betragt pikken som var den et menneske, med behov, følelser og ofte en smule ondt i selvværdet. Den har brug for accept, for at føle sig velkommen og værdsat og den har brug for ros og at føle sig elsket og kompetent. Det er dejligt som mand at blive rost for det man er og kan, men få ting går direkte i selvværdet, som ros og kærlighed til vores lem. Vi oplever den næsten også som et selvstændigt væsen. Vores underbevidsthed tændes ofte af smukke kvinder, hvilket pikken reagerer på og bringer det frem i bevistheden. Det føles lidt som om han kalder på os og gør os opmærksomme på lækkerierne. Specifikke pointer: Det er super lækkert at blive rørt på penis, når den ikke er erigeret, hvis det bliver gjort på den rigtige måde. Lad være med at prøve at forcere en rejsning, men hold om og nus den stille og roligt. På den måde føles den accepteret også når den ikke lige står rank og klar. Under forskellige seksuelle aktiviteter kan man let miste rejsningen, hvilket kan være sårbart og så er det super helende at mærke at hun elsker og nyder den, selv om den ikke lige er stiv. Undersiden er vigtig. Mange tror at hovedet (glans) er det mest følsomme område, men faktisk er undersiden (på og langs urinrøret) langt mere følsomt overfor stimuli i forspillet. Læg hans semi erigerede pik op ad maven og slik eller nus nænsomt undersiden fra rod til spids. På samme måde som accepten af den "slappe" penis er helende, så kan accepten af den stive også være det. Når man f.eks. ligger i ske, så er det helt naturligt at manden får rejsning. Kvinder opfatter det som regel som opfordring til/pres for at vi skal dyrke sex og trækker sig fra kontakten, hvis de ikke lige har lyst. Men det er ærgerligt, da man ofte sagtens kan blive i den dejlige kontakt også selv om det ikke lige bliver til sex. Nogle gange vil man faktisk også selv gerne bare sove, men vi er ikke herrer over hvornår vores pik reagerer. Det er super nice, hvis den bare kan få lov til at være der uden at den skal føles påtrængende. Ræk evt. om og giv den et klem, som tegn på at du har lagt mærke til den og påskønner den, selv om i ikke lige skal knalde nu. Udløsning er et tveægget sværd! Ja det er dejligt at komme, men det medfører for de fleste at vores evne OG lyst forsvinder fra det ene øjeblik til det andet. Rigtig mange kvinder tror at udløsning er det eneste eller vigtigste mænd ønsker ifm. sex, men der er skrevet tykke bøger om hvordan man kan kontrollere og stoppe udløsningen, så man kan dyrke sex i længere tid. Vi ville elske at kunne sprøjte og få orgasme og kunne knalde videre, som kvinder kan når de får orgasme og der er meget skam forbundet med at føle at man kommer for tidligt, da det vi ønsker aller højest er at føle at vi har tilfredsstillet den kvinde vi er sammen med. Vi kan godt lide det lige på og hårdt! Kvinder frustreres over at vi "har så travlt", at de slet ikke når at blive varme. Mange tolker det som om vi er ligeglade med deres nydelse. Men oftests er det fordi vi overfører vores lyst til dem og tror at de fungerer som os. Kvinder gør det samme den anden vej og det kan være pisse frustrerende at bliver pirret i halve timer uden at der rigtig sker noget! Mænd skal lære tålmodighed og langsommelighed, men kvinder bør forstå at for os er det super, hvis hun bare falder på knæ og pakker ud! Der skal naturligvis være masser af plads til variation og både quickies og lange sessions, men en mand der aldrig oplever den meget direkte "giv mig så den pik" energi, savner noget på nøjagtig samme måde som en kvinde der aldrig bliver varmet ordentligt op. Holdbarhed er ikke forbundet med lækkerhed! Rigtig mange kvinder tolker mandens holdbarhed som en "kritik" af hendes udseende. Det gør det mærkelig tvetydigt at hun på en og samme tid er smigret over at hun er så hot at han kun holdt i 2 min. men samtidig ikke blev specielt mæt. Omvendt tolkes besvær med eller udeblivelse af udløsning ifte som at hun ikke er lækker nok! Jeg tror det opleves meget forskelligt for mænd, men for mig er det nærmest omvendt... Hvis sexen virkelig er gid og rammer mig dybt, så er der uendeligt langt til mine udløsninger og de enten udebliver eller skal forceres med hånden. Når det er mere almindelig sex, så kan jeg komme på 5-10 min. Der er sikkert mere, men må holde nu, da jeg skal i bad og ind til en fræk aftale 😍 Jeg glæder mig til at høre jeres tanker og perspektiver 🙏
  10. 2 points
    Holder påske heroppe i Lapland og der sker ikke så meget, så tænkte at starte en lille hyggetråd her :) Julen er forbundet med frække møder og julefrokoster osv.. hvad mon der gemmer sig i påsken? Er der tradition for frække ting der? (som kontrast til den religiøse tradition der er til stede).. .. til jer der har prøvet at få fat på mig - sorry, men har virkelig haft travlt med arbejde, så ikke så meget tid til sex og sjov. Men lidt har der været :D Videoerne er lidt complicated at få uploaded, da det kræver ID registrering og alt muligt - men skal nok lykkedes før eller andet. Istedet laver jeg lidt solo ting til at starte med.. Det kunne også være her i påsken. Nogle idéer til noget frækt man kan lave alene ?
  11. Jeg har en nedre aldersgrænse på 25, da jeg synes under bliver for mærkeligt. Jeg har ikke noget øvre aldersgrænse som sådan, har oplevet en noget ældre herre som var virkelig flot og viril. Havde aldrig gættet hans alder hvis han ikke havde sagt det. Og så kan nogle langt yngre være meget ældre at se og føle på 😄 så derfor gider jeg ikke sætte en øvre aldersgrænse, men det står mig jo heldigvis frit for at afvise hvis der kommer en jeg synes ligner en der er på vej i graven 😅 for dér går min grænse ;) Det vigtigste for mig er at folk er velsoigneret, respektfulde osv.
  12. Det står i min annonce og jeg har fået det også italesat det før. Det er vel nu snart 2-2,5 år siden jeg satte min aldersgrænse ved 25 år. Om det var en moralsk/etisk knap der flippede i mit hoved bliver jeg aldrig selv helt klog på. Men nok en kombination af moral og akavethed. Jo ældre man selv bliver, jo længere bliver der ned til 18. Jeg kunne ikke være i det mere og følte ikke jeg kunne yde go service hvis jeg er tilpas i situationen. Det var både mit syn på dem og tanken, hvorfor vil de mig. Og ja kender godt svarene, øve sig ved en erfaren kvinde etc. men tænker de godt kan finde en erfaren som er lidt yngre. Kunne slet ikke se for mig de skulle kunne tænde på så gammel en kvinde. Og hvis jeg bliver negativt selvbevidst så kan jeg ikke hvile i mig selv. I et sådant besøg ville mine tanker være helt forkerte steder. Så måtte sige stop. Om grænsen rykker sig igen om nogen år må tiden vise. Den blev sat ved 25, for at have en lille chance for at vurdere alder på udseende. Og i hvert fald undgå de “helt unge”. Opad har jeg aldrig haft en grænse, startede så også først i branchen da jeg var over 30. Hvordan jeg ville ha haft det hvis jeg var startet yngre ved jeg ikke. For mig er gensidig sex/hygge lige så vigtig som pengene. Så ja vil hellere tjene det mindre, som gå på kompromis med mig selv.
  13. Interessant emne. Rigtig mange sexkøbere er modne mænd over 40 år. Jeg er selv omkring de 50, så langt de fleste GP’er er yngre end mig. Jeg har ingen grænse for aldersforskel, så længe det er indenfor lovens rammer. Men jeg kigger fortrinsvis efter GP’er fra ca. 35 til 50. Jeg har dog også været sammen med GP’er i 50’erne og fået Lingam massage af kvinder i slutningen af 20’erne. I andre sammenhænge har jeg udforsket større aldersforskel (stadig inden for lovens rammer). Men når der gælder GP’er, så har jeg det bare bedst med, at de er over 30. Måske fordi jeg så har en større tro på, at det er deres eget valg at sælge sex.
  14. Tja, jeg er så en af dem som er fan, og kommer der ind imellem. Det er rigtigt at hun er lidt passiv, og ryger. Men bed hende om at børste tænderne inden I går i gang og hun er dejlig. Jeg er specielt fan af cow girl med hende, hænderne rundt om måsen eller babserne mens hun rider mig hårdt. Det virker hver gang. Generelt fortæl hende hvad du vil og hun er villig, det eneste hun en gang har afvist var kun blow. Jeg kunne få blow og sex. Det er min oplevelse at hun gerne vil have pik. Så det giver jeg hende, man er vel gentleman.
  15. Hende kan du sagtens besøge rigtige billeder og stor røv der hopper derud af. En oplevelse værd
  16. 2 points
    Hun er absolut 40+ og mere "rund" end billederne giver udtryk for. Både i ansigtet og på måsen/mavsen. Men dejlige bryster og ok megafransk 😉🤩
  17. Du har forsået Lingam massage helt rigtigt. Og jeg kan bare sige: glæd dig! Det er helt fantastisk, når det er udført af de dygtige piger. Forstået på den måde, at flere annoncerer med Lingam massage, men egentlig ”kun” tilbyder et hj. Jeg har fået lingam massage mange gange. Hver gang er der startet med en kort og blid massage, mens man ligger på maven. Så falder man lidt ned i gear. Når man vender sig om på ryggen, så glider pigens hænder rundt på lår og mave, så blodet ledes i retning af pikken. Derefter får testiklerne en skøn behandling. Hos en enkelt pige skulle jeg stille mig i doggy style inden jeg lagde mig på ryggen. Hun sad så bag mig, mens hun kærtegnede og rykkede i min pik. Når du ligger på ryggen vil pigen bruge forskellige greb og f.eks. vrid med begge hænder. Det kan også være den ene hånd om pikken og den anden, der blidt trækker forhuden frem og tilbage. De dygtige piger forstår at holde igen, så man ikke kommer for tidligt. Men når man kommer ... så føles det intens, da pikken har været stiv længe og fået en fantastisk behandling. Og modsat et almindeligt hj, så fortsætter pigen med at ”malke pikken” efter udløsning, så man er 110% tømt😛 Du vil sikkert blive overrasket over, hvor længe du kan holde. Glæd dig! P.S. Skriv meget gerne en anmeldelse, når du har prøvet det første gang.
  18. 2 points
    Min oplevelse er at hun er mest til GFE. Synes ikke selv jeg har den største, men hun sagde “be careful I have small pussy”. Så tror ikke hun er til nogen der bare høvler igennem 😅 Hun har et roligt væsen, så tror ikke hun tilbyder PSE. Dejlig rund røv, flot figur og et sødt ansigt. Jeg synes hun er smuk 😊
  19. Lige en lille kommentar fra min side, der er meget og det kan sikker uddybes mere - med forbehold for "sprogblomster" etc, så er her min hurtig feedback: Der er mange ting du kommer forbi, nogle rammer godt, nogle nogenlunde, men kan jeg slet ikke genkende (nærmest tvært i mod...) Og passer slet ikke på mig, som yngre kunne jeg 2- 3 gange i træk, uden at blive slap, i dag er jeg stadigt stiv efter at være kommet og måske er der chance for en anden runde hvis lysten og det hele er der. jaaa, for mig er det faktisk et turn off med en kæreste som bare ligger sig ned og siger "knep mig". Det var måske letter i mine yngre dage, men i dag vil jeg gerne røres og kysses og jeg tændes faktisk ret meget af at kunne mærke kvinden tænder på mine kys og kærtegn på hendes krop, at mærke at den anden gerne vil mig og kan lide det jeg gør ved hende og at hun også er aktiv på mig, ikke kun på Pikken, selv om Pikken er et meget stort sanse organ. (I har set de figure med hvor kroppen er mest følsom? - sjove figure som også passer godt med hvor jeg bliver mest tændt) Helt klart ja - nogle gange :-). Det kommer jo an på situationen, hvis det er en ultra hot og stram kvinde så kan jeg komme rigtigt hurtigt og det er skønt bare at mærke og nå klimaks og så ligge og bygge op til runde 2. Men det kan også være situationen er ophidsende/fræk som gør at jeg kommer i løbet af nogle få minutter (har ikke taget tid men 2 minutter lyder godt nok hurtigt). Men en kold og kynisk topmodel tænder overhovedet ikke mig - det er i det samspillet jeg tændes og sådanne har det altid været og det bliver jeg mere og mere opmærksom på. Og så må jeg indrømme en svaghed jeg har, hvis jeg holder mig og undlader at komme når jeg har lyst første gang, så bliver det faktisk svært at komme, så er det som om at runde 2 er startet og så kan der gå 20-30 minutter før det lykkes (og det har givet klager, så det gør jeg ikke længere). Det er i øvrigt et stort turn off hvis kvinden skynder på mig og vil have mig til at komme hurtigt, det har den modsatte effekt. Jeg tror der hvor jeg kommer hurtigst er når kvinden vil have mig, tænder mig fysisk og psykisk, og er stram, så er det svært at holde ret længe - og hvis vi så kan ligge og nusse og kysse efterfølgende er det skønt, de gange hvor hun tager mig ud og tager mig i munden efterfølgen er himmel. God påske
  20. 2 points
    Har også fået sådan en besked fra et nr fra UK (+44 xxxx) skrev tilbage at de bare kunne skrive deres krav og information så ville jeg sende det hele til politiet. Jeg havde skrevet til denne annonce https://escortguide.dk/annonce/75810 uden at få svar. Har ikke hørt fra dem siden.
  21. Magical hands tidligere fået tvivlsomme anmeldelser. Kig på PixiePixie Eller Karol De er begge dejlige
  22. Jeg har slidt 3 magic wands op 😇 De vibrationer er for vilde 😅😜 Hvis din kone stadig har sex med dig, skal du ikke bekymre dig. Det er fint at have sin egen seksualitet også. Hvis hun derimod sjældent har lyst til sex, ville jeg hende at have wanden med næste gang, I er sammen.
  23. 2 points
    Nej… det bliver bare et nej… Jeg har længe gået og håbet at nogen kunne give et hint om det var en god eller dårlig ide… Jeg var nødt til at selv prøve det af kunne jeg godt fornemme… lidt bøvlet kommunikation hvor aftaletidspunktet ikke blev overholdt og jeg måtte ringe og høre om der overhovedet var noget liv i den anden ende 10 min over den aftalte tid…. Ik den bedste start… Og jeg burde nok allerede her have tænkt mig bedre om og gået min vej…. Man får en adresse som ikke passer og derefter bliver man ledt til en massagebutik som ligger overfor…Gammelt vandhul i Aarhus N. Fred være med det… Pigen er som på billederne meget stor men ikke den pige man ser på billederne… Hun er ikk så køn o virkeligheden…..Men Man bliver lidt paralyseret af hendes kæmpe bryster… men det er osse eneste positive ting at sige om hende…Hun er umiddelbart meget flink og imødekommende men efter kort tid bliver man mødt af alle begrænsningerne og fornemmer hurtigt at hun kun gør det for pengenes skyld… Hun virker ugidelig og doven og vil gerne have seancen overstået så hurtigt som muligt… Der var gang i grønne Tuborg i lokalet ved siden af og jeg havde en følelse af at jeg bare var i vejen for det…. blev både tilbudt med og uden kondom fra starten af og der mistede jeg allerede lysten da hendes annonce siger at det er med kondom…Uden er bare ikke mig….Så jeg kunne ikke gennemføre noget som helst og gik igen efter 35 min med en dårlig oplevelse i bagagen… Uden at få andet en end en dårlig udført sutter som hun ikke kom i mål med… Jeg kommer ikke igen men fik min nysgerrighed stillet og ja et par kæmpe patter er nu også meget sjove at ælte rundt… Men resten var en skidt oplevelse☹️ Brug jeres penge et andet sted….. Go Påske🐣
  24. 2 points
    Een dummebøde bliver til et uendeligt antal dummebøder, hvis man giver efter og betaler.
  25. Paula i Glostrup har spejle langs ene væg
  26. 2 points
    Hvilken annonce, var det du havde en aftale med som nu sender trusler, så andre kan slippe for det scam
  27. 2 points
    Hvis du har mod på at kører til Roskilde er det hende her du kunne besøg Nikki https://escortguide.dk/annonce/58243. Hun er efter min mening et godt valg til en fast at gå til og få massage, og hun giver en fremragende massage. og hun lever op til dine krav. Så du burde give det en chance, kunne være det var her du fandt lykken😁
  28. Jeg var i dag forbi Elsa Solace i 2200 for første gang. 😍 https://escortguide.dk/annonce/75309 Jeg har tidligere forsøgt at få en aftale med Elsa, men det har været svært at få det til at passe i kalenderen. Denne gang lykkedes det heldigvis. Jeg er normalt mest til GFE, men blev alligevel nysgerrig på at prøve noget lidt anderledes, blandt andet idéen om at lave en hjemmevideo med en fræk ung tøs herunder med megafransk. Derfor faldt valget på PSE. Stedet var nemt at finde. Elsa var cirka fem minutter forsinket, men det havde ingen betydning for mig. Jeg blev lukket ind og mødt af Elsa i frækt gult undertøj med et solsikkespænde i håret – virkelig cute. Hun er petite med en slank, ungpigekrop og et par flotte, naturlige bryster. Hun ser ligeså dejlig ud som på billederne. Vi startede med lidt kys og kærtegn, inden vi gik videre til det mere intime. Hun giver et rigtig godt blowjob med fræk øjenkontakt, og vi prøvede forskellige stillinger undervejs. Jeg må dog sige, at det med at filme tog en smule fokus fra oplevelsen, og det er nok ikke noget, jeg kommer til at gøre til en vane. PSE med pornostøn er heller ikke helt mig – jeg foretrækker klart den mere intime og nærværende GFE-stil. Når det er sagt, havde jeg en rigtig god oplevelse med Elsa. Hun leverede en dejlig og intens stund. Især øjenkontakten undervejs var virkelig fræk og det var super frækt at kigge Elsa i øjnene, imens hun tog hele min ladning, og derefter lød den løbe ud over hendes dejlige bryster. Jeg får jern på bare ved tanken 😂 Jeg vil vurdere at det godt kan anbefales at få en video med fra mødet. Jeg kunne ikke lade være med at se den igennem med det same i bilen inden jeg kørte hjem, hvilket var skyld i en stådreng, som lige blev håndteret på føtex' p plads 😂. Jeg regner helt sikkert med at dedikere et par selvbetjente håndtrolde til grundig gennemgang af hjemmevideoen. Alt i alt en rigtig god oplevelse, især hvis man er til det lidt mere PSE setup, men personligt holder jeg mig nok fremover mest til GFE. Elsa nævnte at hun overvejede at rejse hjem om en uges tid, så det er med at få en aftale i kaldenderen til jer som mangler oplevelsen!
  29. 2 points
    Supplerende: Ja, Nairobi er et fedt sted. Meget højt serviceniveau på langt de fleste caféer osv. og pengene rækker langt. Der er en udbredt musikscene og flere stand-up klubber. Få timer fra hovedstaden finder du noget af det dyreliv som man normalt kun ser på Netflix. Mht pris på sex: hvis du går mere traditionelt tilværks så regn med at det koster ca. 500 for en nat.
  30. 2 points
    Jeg er meget ældre end kvinderne. Men hvis du er i nogenlunde fornuftig stand, er det tilsyneladende ligegyldigt med alder. Mht kønssygdomme (altså andet end hiv) er det min erfaring, at det ikke er så almindeligt med fx klamydia som jeg har fået en del gange i både Danmark og Asien men aldrig i Kenya. En teori er at den målgruppe jeg går efter ikke er typiske hookup piger. Det skal dog siges, at jeg tager 200 mg doxy en gang imellem. Denne enkeltdosis nedsætter markant risikoen for en række infektioner. Det er beskrevet i fagfællebedømte undersøgelser. Det kan købes uden recept i Kenya. I Danmark skal man være bøsse for at få det udskrevet (i praksis). Men man kan også få det som erstatning for almindelig malariamedicin. Kræver dog en længere forklaring til lægen. I øvrigt er der reelt ikke malaria i Nairobi. Sikkerheden er fin.
  31. Kære ligesindede liderkarle, D.24.03 besøgte jeg Minna til en times hygge. Jeg har besøgt Minna en del gange før, både på Pussy Galores og privat. Minna er en helt fantastisk smuk og naturlig dansk blond pige. Typen hvor man tænker; det er for godt til at være sandt når hun åbner døren. Vi startede med snak og kæleri, hun er meget tilstedeværende og let at tale med. Da jeg var blevet godt opstemt kom hun ned på knæ og gav mig det dejligste våde blowjob med masser af kælen for testiklerne og fræk øjenkontakt. Så var tiden kommet til at kneppe denne skønhed, hun røg op i en doggy og fik en ordentlig tur. Det var ekstremt pirrende at se hendes dejlige røv bevæge sig i takt med hendes frække støn. Hendes røv fik os' et par hårde klask - det kunne hun vist godt lide Jeg anbefaler igen Minna på det varmeste - og håber I passer godt på hende, hun er virkelig guld.. https://nympho.dk/n8003/2836/danish-angel https://annoncelight.dk/showad/353847
  32. I skal prøve katty og bianca på Nørrebro hvis i virkelig vil have en ægte Latina oplevelse. Jeg festede med katty i 3-4 timers tid og så kom Bianca og joinet os og så blev det så fandens vildt. De suttet uden kondom og de var så frække. Kunne virkelig mærke at de også nød det. Det gav mig sådan en oplevelse at jeg ikke ville hjem. Hold kæft det var frækt. Den ene sad på mit ansigt mens den anden suttet min pik helt til roden. Jeg gik derfra med et kæmpe smil på læben og kan ikke tænke på andet. Det skal prøves igen Katty ligner sig selv på billederne og virker meget yngre end hendes alder. Har set en fake profil skrive en masse dårlige kommentarer om dem og det er tydeligvis en hater. Alexa.
  33. 1 point
    Her kommer første del af mine oplevelser i Nairobi, hvor jeg er lige nu i disse dage. Kontaktede W, en webdesignerstuderende på ca. 24 år. Ikke så høj. Jeg har mødt hende før og det var implicit at vi skulle mødes for sex. Hun mødte op lidt i 12 på et nedslidt hotel med pool (520 kr for en kæmpe suite med jacuzzi). Vi startede ud med lidt frokost. Da jeg skulle have nøglerne blev der lidt bøvl idet de ville se hendes ID, som hun havde glemt. Men det blev løst. I suiten gik vi straks i bad sammen. Jeg prøvede at tage hende bagfra men hun var for stram og ikke rigtig klar. Bagefter i sengen kyssede vi en del og hun blev våd. Jeg tog hende i en slags oprejst missionær og hun onanerede sig selv til en orgasme, som tidligere. Hun ville ikke have jeg kom inden i hende og det respekterede jeg. Bagefter hyggede vi og jeg gav hende en brugt iPhone Xr fra Danmark som gave. Det blev hun virkelig glad for . Næste dag kunne jeg ikke lige overskue at booke hotel til et nyt sexmøde, så jeg havde aftalt med S at vi skulle mødes på en café. S er ikke så høj, store bryster og ca. 26 år. Det er 3 år siden vi sidst så hinanden, så et social møde først var passende. Vi fik lidt at spise og kaffe på Artcafe. Jeg blev utroligt tændt under mødet. Måske fordi hun adspurgt fortalte mig at hun onanerer næsten hver dag. Efter en halv time fik jeg ud på toillettet. Tjekkede også hurtigt dametoilettet. Pænt og rent og ikke mindst tomt og med indgang skærmet fra caféen. Tilbage ved bordet sagde jeg at vi skulle kneppe på toilettet.. altså hvis hun ville. Uden et ord rejste hun sig og forlod bordet. Jeg fik betalt og gik ud på dametoilettet, og hurtigt skannede rummet. En bås var optaget så jeg tog chancen og bankede på. Så igen. Så blev der skyllet og døren åbnet. Heldigvis var det S, og jeg kom hurtigt ind. Dybe kys og straks efter min pik i hendes mund. Efter et minut max vendte jeg hende om, trak hendes jeans ned og kneppede hende indtil jeg kom 2-3 minutter senere. (Hun er på hormonbeskyttelse mod graviditet). Fem minutter senere tog vi afsked foran shopping centret. Ligesom W havde jeg lovet S en brugt iPhone så det fik hun plus 120 kr til Uber. Begge kvinder kendte jeg fra Tinder. Jeg testede ikke for HIV hvad der er dumt (der er trods alt gået lang tid siden sidst, hvor vi testede. Til de næste 3 dage har jeg 3-4 muligheder linet op. En af dem er en ung 22-23 årig flymekanikerelev. Aldrig mødt hende før. Skal på apoteket og købt mindst 6 pakker hiv test. (Jeg tester også selv solidarisk hver gang) Både kulturen og de socioøkonomiske forhold gør Nairobi til et skønt sted at møde unge kvinder til sex.
  34. 1 point
    Som 45 årig, fik jeg mit livs første orgasme! Jeg havde fået tusindevis af udløsninger, men det her var LANGT stærkere og varede meget længere og det har ændret min seksuelle nydelse radikalt! I dag oplever jeg tre former for orgasmer: Udløsning. Ret kortvarig 10-15 sekunder og meget overfladisk. Jeg er ved fuld bevidsthed og kontaktbar, så jeg kan interagere med hende i ømhed eller leg. Energiorgasmer. Oplært gennem Tantra. Opleves som små stød eller ryk i kroppen, som isoleret set er ret hurtig og begrænset nydelse, men jeg kan få serier på 10-50 i træk og så bygger nydelsen sig op. Orgasme. Under sex rammer de mig som lyn fra en klar himmel (ikke noget jeg mærker er på vej, som udløsning) og hele min krop kramper i nydelse. Jeg registrerer hvad der foregår og kan høre hendes overraskelse, men jeg kan næsten ikke svare og kun fremstamme enkeltstavelser eller "jeg er ok". Det varer ca. 1-2 min. og jeg tænker at det er meget lig det kvinder oplever i klitorisorgasmer. Mine orgasmer er ikke ledsaget af ydløsning, men i perioder og under de rette vilkår kan min udløsning blive ledsaget af en orgasme. Der ud over har jeg hørt mænd beskrive prostata orgasmer, men jeg har aldrig selv oplevet det og er usikker på om der typisk er udløsning eller ej? Hvirdan oplever i jeres orgasmer? Og pigerne må selvfølgelig gerne dele hvad de har oplevet i mødet med mænd.
  35. Jeg har vist altid syntes, kvinder omkring 30 er vældig attraktive, og det synes jeg stadig nu, hvor jeg selv er mere end dobbelt så gammel. Det er jo ikke et kæresteforhold, vi snakker om, det handler om sex. Og hvis pigerne synes, det er OK, synes jeg også. Hvad er problemet? Faktisk oplever jeg, at nogle piger finder det pirrende og bekræftende, at en moden mand begærer deres unge, lækre krop. Det er frækt. De føler sig værdsatte og eftertragtede. Det er de også, og de bliver behandlet med respekt og beundring, som en yngre mand ikke kan give dem. Hvis pigerne mener noget andet, må de selvfølgelig sige fra, men det er ikke min opgave at sætte grænser på pigernes vegne. Min grænse går ved piger, som ikke virker som om, de selv har styr på deres situation, uanset alder.
  36. Har sugardated i mange år med 35-40 års forskel, er selv ultimo 50, mange piger tænder på ældre mænd der kan forkæle dem. Tænker GP’ere skriver det i deres annonce, hvis det er et issue.
  37. For 5-6 år siden lagde min kone, ifm. en trekant med en GP, pludselig sine fingerspidser blidt på mine skuldre og kørte den langsomt ned over min ryg. Det var nydelse af en karakter og styrke, som jeg aldrig havde oplevet før og da hun nåede mine baller fik jeg mit livs første orgasme 😍 Det var helt vidunderligt, men også en smule ensomt, fordi der ikke rigtig var nogen af de kvinder jeg var sammen med der forstod det og selv min kone som oplevede det troede at det mere handlede om situationen end om berøringen. For 3 år siden mødte jeg en GP, som reagerer lige så voldsomt som jeg på nøjagtig samme berøring. Hun har kendt til det fra hun var barn, men har heller ikke kunnet finde noget der "forstod" hvor meget det betyder for hende. Vores møder er utroligt specielle og intense og jeg føler at hun kender og forstår mig på en måde, som intet andet menneske kan komme til at forstå mig 💗 Er der andre herinde der har en berøring, som i føler er helt jeres egen? Og har i i så fald oplevet at møde et menneske der forstod det og selv nyder samme berøring?
  38. 1 point
    Søg på trusler i Generel debat. Der er masser af tråde om emnet. Det bedste er at melde dem til politiet.
  39. 1 point
    Hej jeg var forbi og kan bekræfte at det er hende du møder på billederne. Mesa er rigtig sød og så synes jeg at brysterne er perfekte. Hun er ikke uddannet massør fortalte hun, da jeg bad om at det skulle være blidt. Bare lige hvis det er noget man forventer. Jeg var fint tilfreds med det hele efter en halv times besøg.
  40. Jenny i Taastrup har et spejl langs siden af sengen, som gerne bruger så du kan følge med https://escortguide.dk/annonce/26640
  41. Normalt handler anmeldelser på EG om købesex i forskellige afskygninger, men eftersom der jo er en kategori benævnt thaimassage, så er det vel ok at give en anmeldelse af et besøg hos Baan Thai Wellness på Århusgade nær Nordhavn, også selvom timen ikke bød på seksuelle eskapader, men kun en rigtig god gang massage. Indrømmet, så er det hændt af og til, at jeg har lagt vejen omkring en thaiklinik, som ikke annoncerer på Escortguide og Annoncelight, men hvor jeg alligevel ville være helt ok med, hvis der måtte komme ekstraydelser på tale. Med dette besøg hos Baan var det dog for en gangs skyld for massagen, at jeg aflagde stedet et besøg, da jeg ikke på dagen var i humør til fjams. Måske endda heller ikke engang en håndtrold, hvis det måtte blive tilbudt. Klinikken har ikke særskilt indgang fra Århusgade, men man ringer på opgangens dørtelefon og går ind i en opgang, hvor du i princippet også kunne være på vej videre op til en af opgangens lejligheder. Så på den vis er det ret diskret. Jeg blev taget imod af en lav, ældre thaikvinde, måske i 50’erne?, som jeg senere fik at vide kaldte sig for Leo. Som altid lagde jeg mig nøgen på briksen, hvorefter der med det samme kom et par håndklæder på ryggen og benene. Disse håndklæder blev på kroppen hele massagen igennem, hvor Leo på kompetent vis æltede de forskellige muskelgrupper godt igennem. For en sjælden gangs skyld blev olie slet ikke anvendt, og i perioder var hun også oppe at gå på mine baglår og baller. Jeg havde ikke på forhånd bedt om nogen speciel massagetype, men ønsker man oliemassage, så er det da sikkert også muligt. Egentligt sjovt, at denne klinik (ligesom andre) på hjemmesiden har et ret varieret udbud af massagetyper, men når man booker massage, så spørges der ikke ind til, hvilken massage, man ønsker. Hverken ved bookingen, eller når man kommer derhen. Nåh men efterhånden som massagen skred frem, kom jeg til den konklusion, at jeg den dag bare ville nyde massagen og så gemme en eventuel håndtrold til en anden gang et andet sted. Og det var i alle tilfælde også en korrekt konklusion, for spørgsmålet om ekstra kom nemlig aldrig. Hvilket passede ganske fint overens med hendes fokus på massage uden nogen form for pirring overhovedet. Om klinikken altid er 100% uden salg af ekstraydelser, kan jeg ikke vide, men der var ikke skyggen af optræk til noget overhovedet under mit besøg. Men massagen var glimrende, og for den kan Leo godt anbefales. Søgbart link: https://baanthaiwellness.dk
  42. Massage og blow uden kondom hos de to første, især god massage af nr 2, så vidt jeg husker. Der blev suttet godt, dog ikke med kom i mund. De er er pæne piger, er i lejligheder i gader på hver sin side af Randersvej tæt på Stjernepladsen, og jeg måtte røre dem. Det måtte jeg ikke hos den sidste, en slank dame, som er i et hus, hvor jeg kun fik massage og hj, da hendes priser er noget højere. Det var ok, men de to første var bedre. Jeg kunne godt finde på at besøge dem alle igen. Alle billeder passer med virkeligheden.
  43. Jeg kan anbefale Em i Høje Tåstrup Hun giver en af de bedste massager jeg har prøvet og hendes humør er altid i top. https://escortguide.dk/annonce/50987
  44. En meget anderledes oplevelse end denne med samme Jasmin
  45. Jeg kender flere kvinder som synes den er alt for kraftig og føles ubehagelig. Det har jeg ligegodt ikke oplevet nogen kvinde sige til mig (selv om jeg har et par kg for meget på maven og er lidt frisk en gang imellem). North
  46. Mon hendes navn bagfra er en del af pakken?
  47. Ja hun giver mere og hun kan også være sjov m.m hun er også en af min faste piger jeg kommer hos
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Denne hjemmeside bruger cookies

Vi bruger cookies til at huske dine indstillinger og forbedre din oplevelse på siden. Klik på "Acceptér cookies" for at give dit samtykke. Du kan til enhver tid trække dit samtykke tilbage eller ændre dine cookieindstillinger her.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.