Hop til indhold

Leaderboard

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 01/02/26 i alle fora

  1. Ja hvorfor ikke..
  2. 6 points
    Kvinder er forskellige men der er også mange områder hvor vi er ret ens. Man kan lære en masse grundlæggende man kan bruge med de fleste kvinder, og så skal der selvfølgelig finjusteres så detaljerne matcher den enkelte kvinde. Men mænd er faktisk også meget forskellige. Det er slet ikke forbeholdt kvinder. Mænd er nok bare bedre til at instruere.
  3. Flotteste og mest berøringsvenlige ungpigebabser Hold kæft hvor var det lækkert at få dem lige i hovedet. Lækker mis. Billeder 100 % Diskret i Grøfthøjparken. Fint stort værelse og seng. Alt i alt er jeg godt tilfreds. Hun vil gerne behage en mand På menuen er der kys. Men det tilbyder hun ikke. Jeg viser hende en tekst fra Google translate og fik det jeg ønskede med denne tekst. https://annoncelight.dk/showad/446079 Kan anbefale hende til dem som være til ungpigeguf.
  4. Selvfølgelig er falske anmeldelser ikke ok. Når jeg har mistanke derom, tager jeg den blot ikke alvorligt. Trykker på PYT knappen og scroller videre. Det gør livet meget lettere.
  5. 4 points
    jeg tror du tager fejl her. det trådstarter nok efterlyser er en "erfaren" pige, som kan hjælpe en nybegynder i gang - så at sige. desuden er der visse ligheder mellem kvinder og også forskelle. Det er nok de fælles træk, som han efterlyser lærdom i
  6. 3 points
    Hej eroguide, Jeg søger en glædespige, der er elsker at instrurer en i, hvordan man boller hende bedst. Gerne en der egentlig kan lærer en lidt gode teknikker og virkelig give udtryk for, hvordan en kvinde gerne vil tages. Nogle gode anbefalinger?
  7. Det er jeg enig i. Og det havde sparet mig for meget ærgrelse. Betalte 2200kr ved ankomst, og gik igen efter ca 15 minutter. Fin retfærdigvis en besked senere, hvor hun undskyldte, at hun havde glemt det vi havde aftalt på forhånd, og at hun i øvrigt havde sovet dårligt og været træt og uoplagt. Det har jeg sympati for, men ville da så ønske, at hun så allerede inden mødet blot havde aflyst, eller at hun, hvis det var noget ved mig, havde frabedt sig at tage i mod mig da jeg ankom.
  8. Personlig ville jeg gøre opmærksom på det, hvis jeg anvente google translate. Men jeg har også siddet temmelig meget ved en PC de seneste mange år. Andre er helt uvante med det. Vi behersker bare ikke det skrevne sprog lige godt. Det samme gælder brugen af en PC. For - hvordan er det nu man citerer, kopierer, linker osv. Det, synes jeg, vi skal have in mente. Vi har en fælles interesse i pigerne. I vores officielle liv er vi givetvis en broget skare med vidt forskellige kompetencer. Det korte af det lange: mistanke om urent trav anmeldes.
  9. Årets sidste dag. Jeg havde ingen planer om, at der skulle ske noget frækt ... men jeg vågnede og var stang liderlig. Jeg tog en hurtig beslutning og bookede et besøg inden jeg skulle fejre nytårsaften med vennegruppen. Ellers ville de tro, at jeg mødte op med en nytårsraket i bukserne. Jeg bookede hos: https://annoncelight.dk/showad/395140 Manglende billeder og dårlige anmeldelser på EG har holdt mig væk. Men jeg anmelder hende nu, da jeg havde en god oplevelse. Højden passer, mens jeg vil tro, at hun er ca. 40. Hun ligner ikke en model, men jeg synes hun ser ok ud. Især når hun smider tøjet. Brysterne har en naturlig størrelse, hun har en lille mave, men slet ikke tyk. Hendes bagdel er lige nøjagtig, som jeg kan lide det: lille men fyldig Først en behagelig oliemassage. Så en gang 69, hvor jeg nød hendes bagdel og slikkede hendes mis. Blow var med kondom, så det trækker ned for mig, men hun suttede og sugede dejligt. Hun satte sig nu ovenpå mig, så jeg kunne trænge godt op i hende. Jeg tog styringen med et fast greb om hendes baller og gav den gas. Jeg skiftede greb, så jeg havde fat om hendes lille overkrop og gav den max gas. Jeg måtte overgive mig, mens hun stønnede åhhhh ... uhhh ... åhhh ... og sagde: ”Kom du også?” Det gjorde jeg, mens jeg mærkede, hvor dejlig våd, hun var Det var et rigtig godt nytårsknald! Jeg kigger nok forbi igen i 2026.
  10. Disse profiler ender allesammen ud med at du lige skal betale et lille gebyr/depositum/forudbetaling inden mødet. Så dem kommer man ikke videre med hvis man har sine penge kært. https://sugardaters.com/da/profile/b8ogEq8vWE https://sugardaters.com/da/profile/4MR8N3rboL https://sugardaters.com/da/profile/nERQqxwQoA https://sugardaters.com/da/profile/0yoVvM57Z3
  11. @Dwayne Du kan sagtens kysse med hende i noget tid, hvis det bliver tilkøbt eller tilvalgt med hendes ene pakke. Fine kys, dog ikke med tungen, så vidt jeg har erfaret. Jeg tilslutter mig også de andre, hun er klart en af de strammeste jeg har prøvet. Hun er en super sød pige, og hvis man behandler hende godt og respekterer hende, så får man også en god behandling igen.
  12. 2 points
    Give finger og give finger. Måske var jeg heldig at jeg fik lov at pille lidt. Hun slår mig ikke som en der forsøger at overtale kunderne til ekstra ydelser, udover B2B og Hj.
  13. praktisk talt alle profiler der er skrevet på engelsk er fake, har ikke oplevet en eneste der ikke kræver betaling på forhånd
  14. @anmelder Det indlæg du refererer til er skrevet af en bruger herinde med 55 indlæg. Hvis du kigger hans øvrige indlæg igennem er der samme tendens, med div engelske vendinger. Jeg tvivler ikke på ham.
  15. Jeg var heldigvis mistænksom så parkerede ikke helt som anvist af hende i telefonen. Lidt derfra. Jeg nåede ikke ud af bilen da jeg så en fyr komme imod mig filmende med sin mobil. Jeg kørte med det samme og blev straks ringet op af denne fyr og truet med alverdens ting hvis jeg ikke betalte dem flere tusinde kr. Jeg lagde self på og blokerede. Jeg blev derefter kimet ned i timevis fra forskellige skjulte numre. Har kontaktet Ålborg Politi
  16. P-skive utanför
  17. Vi kanske skall göra som moderationen vill? Anmäl recensionen som väcker misstanke via 'Rapportera inlägg' och beskriv i fritextfelet varför ni är misstänksamma ('Orent Trav') - jag har noterat att man brukar ta detta på allvar. Märkliga språkfel kan vara en indikation på 'orent trav' - men betänk att alla gäster till GP inte har Danska som modersmål. Har man inte det, är det ett äventyr att lära sig felfri Danska. Vi kan inte ta för givet att Google Translate eller liknande verktyg har använts i 'ont uppsåt' - den kan ha varit in förutsättning för att över huvud taget kunna prestera Dansk text.
  18. https://annoncelight.dk/showad/285926
  19. Hej, Jeg nåede lige at få et sidste besøg med Lina i går kl 12 og var sikkert den første kunde på dagen. Det var igen et rigtigt dejligt besøg og hun grinte da jeg kom ind a døren fordi hun kunne huske mig - men jo ikke vidste at det var mig hun skulle møde fordi hun ikke selv ordner bookingen Vi havde igen et vidunderligt møde med masser af nussen, røren, kyssen, 69, cowgirl og så missionæren hvor hun kom til sidst efter lidt "hårdt" arbejde Vi fik snakket en del via Google Translate over hvor en rodet omgang det havde været med ham booking gutten som sender adressen frem længe inden det faktiske møde Og at dette gjorde er der gik underlige mændt rundt uden for og stalkede o.s.v. - så hun havde haft et længere skænderi med ham. Nå nok om det - jeg håber hun fik alle sine penge - desværre er det jo kun 50% da han tager sin del også Jeg fik hendes whatsap nummer da vi faktisk rigtig godt kan lide hinanden og så kan vi da skrives lidt ved og måske mødes en anden gang - hvem ved. Hun forlod DK i går med en flyver imod de Kanarisk Øer og håber hun er kommet godt frem Forøvrigt er hun ikke Spansk - hun er Afrikaner og fra Marokko God aften derude
  20. 2 points
    Jeg har ikke besøgt hende, men kan hjælpe med link: https://annoncelight.dk/showad/305637
  21. Jeg vil ikke sige, at jeg foretrækker en bestemt nationalitet. Kvinder kan være dejlige uanset, hvorfra de kommer. Det har dog stor betydning, at vi også sprogligt forstår hinanden. L
  22. Jeg har tidligere haft en bruger herinde, men slettede den fordi jeg er skør og tyk. Endelig passede min kalender, min energi og min økonomi sammen, og jeg har længe gået og savnet sådan en rigtig porno-kvinde, som kombinerer silicone med et lattermildt væsen, gerne dansk fordi man betaler for kvalitet. Min tur førte mig til Micha https://annoncelight.dk/showad/395176 i Rødovre, hvor jeg for den nette sum af 1200 kr fik en oplevelse, der stadig kilder de helt rigtige steder her en lille time efter. Jeg var lige ved at skide grønne grise af nervøsitet - hvad nu hvis hun var skidelækker og samtidig pissearrogant?. Efter 20 sekunder var den følelse gjort til skamme, og jeg kunne mærke at hun nok skulle tage sig godt af mig. Det gode: Micha er simpelthen så sød, at det halve kan være nok. Hun tager initiativ, og gør meget for at man føler sig i gode hænder. Hun er ikke bleg for at give PRÆCIS hvad du beder om, i mit tilfælde var hun ikke genert med at rive mig på ryggen og dirty talke, og 0 klagen over at beholde høje hæle på i sengen. 0 kiggen på uret. Hun er vanvittig til at ride, og kan noget med at få spejlene til at spille med i "legen." Hun er en virkelig interessant person udover sit job, og jeg nød vores pillow talk. Det mindre gode: Jeg måtte ikke tage hende ud til middag bagefter, selv om jeg spurgte pænt. :D Du skal besøge Micha hvis: Du ligesom mig er en sucker for en kvinde, der har lidt jysk accent, kæmpe bryster og et væsen der bare er umuligt at stå for. :)
  23. https://escortguide.dk/P/available--73848.html https://nympho.dk/n27407/9120/mjaauu Jeg har lige haft en fantastisk afslutning på året med en time i denne dejlige kvindes selskab. Hun er den frækkeste forførende kvinde som giver mig den perfekte oplevelse: en blanding af PSE og GFE Star har den vildeste porno krop. Dejlige store bløde silicone bryster, flotte fyldige læber, perfekt fast røv som bare er den drøm at se på i doggystyle. Hendes ansigt er som en græsk gudinde. Udover bare at være piv fræk er hun også bare det sødeste væsen, som er så dejlig at tale med. Vær sød at passe på hende og godt nytår!
  24. Nu vil jeg prøve, at lave et indlæg og håbe på, at jeg ikke får startet en lavine. Jeg vil selv mene, at jeg læser og skriver et rimeligt dansk. Når jeg sidder og læser herinde, så er der en ting som undrer mig. Jeg ved godt, at nogen mennesker er ordblinde og det er super meget i orden med mig. Deres måde og skrive på (og det skal IKKE opfattes nedladende) er glemte endelser og bogstaver der bytter plads. En del anmeldelser har dog en mærkelig formulering. F.eks denne, som jeg lige har sakset herinde: --------------------- Vi begge to kunne husk alt fra første gang, det var skønt. Looks 9 Sted 10 Action 10 ----------------------------- jeg har en gang skrevet i en anmeldelse noget med, at google translate ikke er lavet forgæves. det indbragte mig et karantæne, men nå men ser en tekst som denne ovenover, så undrer man sig lidt. Er der nogen som ved, om der er en form for kontrol af anmeldelser? jeg tænker på, at en pige jo kan skrive en god anmeldese på sig selv og på den måde blive promoveret herinde. Måske er jeg bare for mistænksom, men hvad mener I andre ??
  25. Som overskriften lyder, vil jeg bare høre om der er andre nede på Wellcum https://wellcum.at/ (FKK-klub i Østrig) i morgen til nytårsfesten, kunne være hyggeligt at mødes hvis der var? Uanset skal en anmeldelse af klubben og festen nok følge engang i det nye år.
  26. Så kommer jeg til Kbh igen, så jeg kan få startet 2026 på den frækkeste måde, to frække gangbang. Vil du også starte 2026 på den bedste, frækkeste måde, så synes jeg klart du skal deltage. Jeg glæder mig i hvert fald. ❤️ Dagtimer: 11:30-13:00 Aftentimer: 18:30-20:00 Kun 1000 kr. for 1,5 times fræk gb, uden anal. Hvis du ønsker analsex også, så koster dette 400 kr ekstra. Så kun 1400 for 1,5 time hvor du kan benytte alle mine frække huller. Kommer der over 10 deltagere, er der mulighed for at udvide tiden til 2 timer, hvis behovet er der, så vi alle får vores frække lyster stillet. Mulighed for kun at deltage som kigger, hvor du må komme ud over mig eller i min mund, for 400 kr Jeg er en naturlig smuk kvinde, der tænder på at blive taget af flere mænd samtidig. Naturlige bryster, 172 cm og 62 kg, 42 år. Jeg tænder på at manden gerne tager styringen, blide smæk, deepthrouth, mouthfuck, DP og gerne 2 pikke i fissen, Hvis man er sikker på at være sygdomsfri, så er kondom valgfri. Jeg har kondomer i tre størrelser. Pikken skal vaskes grundig inden den går fra min røv og tilbage til mine andre frække huller. Der mulighed for bad, hvis man trænger til det, så man er lækker ren til at lege med mig. ❤️ Der serveres selvfølgelig øl, vand Er du klar at gennemkneppe min frække mis, røv og mund, så skriv til: [email protected] eller [email protected] Noter gerne dagtimer eller aftentimer i emnefeltet ❤️ og skriv gerne om du ønsker anal med. Meld dig kun til hvis du ved du kan deltage den dag. #gangbang #milf #KBH #sperm #mouthfuck #DP
  27. https://annoncelight.dk/showad/444097 Jeg har flere gange besøgt denne smukke dame, mens hun var i Aabenraa under navnet Anna. Hun er en utrolig smuk og smilende thai dame, med store naturlige bryster og et dejligt humør. Hun giver en rigtig dejlig massage, især B2B og HJ, hvor hun også kan give rigtig god tantra massage, hvis man beder om dette. Jeg overvejer faktisk at tage turen fra Sønderjylland til Aarhus for at besøge hende igen. Billederne er af hende, uden tvivl. Rigtig dejligt smil, buttet krop med naturlige store bryster. Så er man til en dame hvor der er noget at holde fast i, er Hana/Anna bestemt et besøg værd. Pas på hende og behandl hende pænt. Hun er alle pengene værd.
  28. 1 point
    Det har sgu været en lang jul uden hende
  29. 1 point
    Hun har svaret mig i dag ved næste næste uge, så går ud fra hun er der på det tidspunkt
  30. 1 point
    Sjovt som det billede også er brugt på en anden profil hjemhørende i Jylland
  31. Man kan starte med at læse korrektur på ens eget indlæg, alene dét ville fange en del fejlslag! Og så er der "ordbogen" der mange gange er indbygget, derfra stammer mange fejl også, og til sidst er der kan det være skribenter der ikke er af dansk herkomst, men alligevel forstår at udtrykke sig skriftligt, dog med enkelte små stavefejl Dette kunne være noget af det ovennævnte Men man forstår jo godt hvad der menes, også her forstår man hvad der menes;
  32. Jeg for så vidt enig med dig, men selv om du tager penge for en ydelse/service har du ret til at være selektiv, bare den der skal betale ved det i forvejen, at hvis pigen ikke føler for det ved personligt møde, kan hun vælge at sige fra, og afvise i døren.
  33. Har ikke været der men hun skulle hedde Doris ifølge escortside annoncen https://www.escort-side.dk/ANIA-slim-brunettePRIV?ad-id=37264
  34. 1 point
    Det er IKKE fup - men der sidder en "pimp" bagved nummeret og sørger for at holde styr på booking af pigerne Hvordan han holder styr på det fatter jeg ikke - har selv besøgt Lina igennem netop dette telefon nummer - men jeg blev faktisk også sendt over til den forkerte lejlighed første gang Pigerne er sikkert fine nok - men et træls setup hvor han napper 50% af sin "service"
  35. Jeg må indrømme at jeg er fuldstændig ligeglad med om hun er 150 cm eller 180 cm høj. Kiloene må gerne være fordelt fornuftigt, så hun hverken er alt for tynd eller for tyk. Ingen kvinde har taget skade at et par kilo for meget
  36. Jeg tror vi som udgangspunkt skal formode at anmeldelser er ægte. Det vil jo være meget vanskeligt at efterprøve. Men indimellem støder man jo på anmeldelser, som er anmelderens allerførste indlæg her i forummet. Sådanne anmeldelser til jeg nok lige tage med et gran salt som man siger. Er det virkelig en ægte anmeldelse eller fup og fidus. Men en anmeldelse skal jo være den første. Min første anmeldelse var jo også min første. Men jeg må indrømme at jeg vil have lidt mere tillid til en anmeldelse skrevet af en med mange indlæg her på forummet.
  37. 1 point
    @Jackad det vil frem din mulighed for et svar hvis du opretter tråden i det rigtige forum (jeg har bedt moderatorer om at det bliver flyttet ) og samtidigt indsætter et link til hendes annonce.
  38. @Rudolfski Jaaa sæd er jo kimen til alt liv og ifølge min frue smager det godt også fremmed sæd. Der er jo en årsag til at blowjob næsten altid udføres uden og alt andet med beskyttelse. Der er en risiko for at overføre sygdomme ved fellatio men den bliver ikke større ved at slubre / inhalere sperm i sig. Behøves vel ikke minde om en såkaldt pandemi i 80’erne (yummi yummi) som der heldigvis er under kontrol. Selv på en swingerklub ef bj’s tilladt uden kondom. Et godt råd er at lade sig teste og det tror jeg de fleste GP herinde naturligvis gør. Der er mange der tilbyder netop denne dejlige fetish og at søge på SPERM, SÆD, CUM eller BUKKAKE herinde eller på annonceligt er et godt udgangspunkt og tro mig du bliver ikke skuffet over resultatet :0) CUM igang ;0)
  39. 1 point
    Det fortalte en af mine fingre mig.
  40. Fed tråd og frækt at gøre status over sine sex-køb her ved årets udgang! Generelt for 2026 vil jeg have fokus på at få mange gode seksuelle oplevelser. Nedenfor nogle uddrag af specifikke tanker: * Mere fokus på Dominans, helst i form af en eller flere sugarbabes, men overvejer også endelig at kaste mig ud i at møde op til events i BDSM-miljøet for at lære om dominans, men måske også opbygge venskaber med ligesindede. * Flere overnatninger med sugarbabes/glædespiger. Jeg er i midt 40'erne og bliver mere og mere begejstret for lange sexmøder hvor der også er tid til at nyde at ligge krop-mod-krop og at man om morgenen kan tage en ny runde. * Ved ikke om det lykkes at udleve fantasien i 2026, men har en fantasi om 3 piger om mig. I min fantasi (og vist inspireret af nogle pornhub clips :D) er der en der giver mig et blowjob, en der rimmer mig og imens tungekysser og krammer jeg en tredje. Hvis der er nogle der har idéer til hvor man kan udleve konceptet må I meget gerne dele det. - et af pornoklippene som har inspireret mig er dette fx 17:20 inde i videoen og pigernes unge og slanke udseende passer godt med min fantasi https://www.epicgfs.com/videos/6766/enmarchenoire-jessica-night-lina-luxa-isabellaboth-the-blowjob-harem/ * Fantasien er allerede nævnt i denne tråd, men har igennem de sidste 5+ år fantaseret om at være sammen med 2 piger, hvor jeg kommer i den enes fisse hvorefter den anden slikker rent. Jeg var tæt på at udleve det med 2 faste sugarbabes lige inden landet blev corona-lukket, men nåede det desværre ikke og chancen har ikke budt sig siden. Jeg er heller ikke til ubeskyttet sex med tilfældige glædespiger, så vil klart foretrække en fast sugarbabe til sex uden kondom. @Unrusted jeg håber at du om et år laver en ny tråd hvor man kan gøre status (der kan evt også være en halvvejs evaluering )
  41. Jeg har skrevet til Skivevej, i sidste uge. Der skrev hun at hun kun var der selv
  42. Som mange andre har jeg også et liv ved siden af, så det er svært for mig at tage sene aftenture, når alt skal foregå inden for arbejdstiden. Derfor vil jeg leje den billigste Airbnb og booke en pige for hele dagen. Ingen begrænsninger – bare 8 timers fantastisk nydelse.
  43. Og nu er det jo ikke mængden der kommer ud men kvaliteten på det der kommer ud der gør en gravid
  44. Vel ikke dit problem hvis det sker og hvorfor skulle hun netop kontakte dig .. hvis du har gjort det har andre sikkert også været der .. chancen for en kønssygdom er nok 1000 gange større end du gøre en gravid så nok mere den vej du skal tænke hvis du skal tænke på noget.
  45. @Unrusted Mit eget ønske lyder måske kedeligt, men jeg håber at finde en fast GP. Det er skønt med en fast GP, hvor kemi og alt spiller Har +20 besøg hos min skønne, dansk, bare i år Mit ønske til 2026 er at nyde 2 smukke velskabte, og uartige, thaipiger samtidig. Glædelig anden juledag til jer alle
  46. Hej Neilsen Jeg har ikke nummer på Louise, da det var gennem Uzi, som havde slået annonceteksten op. Uzi kan findes under navnet MadammeZ (kan kendes på dejlige K-skåls bryster). Har ikke lige linket, men hun burde være let, at finde. Jeg tror ikke Louise annoncerer længere, så findes kun hvis hun arbejder med Uzi. Med tiden kommer der nok en annonce igen med de to damer. Jeg tror ikke man kan møde Louise alene. Louise arbejdede de sidste par år med den samme telefondame, men det samarbejde eksisterer vist ikke mere, og Louise har vist ikke vagter mere. Derfor skal hun mødes lejlighedsvis med Uzi. Uzi og Louise arbejdede begge for Hvidovre pigerne for to år siden, og Louise har jeg også mødt på Uzi’s daværende sted i Gammeltoftgade. Så de kender nok hinanden temmeligt godt. Nu hedder Uzi, Madamme Z. Undskyld, at jeg ikke kan give dig et specifikt telefon- eller annoncenummer. Håber du kan bruge min viden i din søgen. Held og lykke. Hans Bo
  47. Det skulle undre mig om du finder nogen over eller på niveau med Baleri. https://escortguide.dk/P/baleri-deep-queen-throat-gagging-find-me-in-onlyfans-blow-special-effects-threesome-54629.html
  48. Jeg har besøgt skønne Mathina nogle gange og senest for ca. 3 mdr. siden. Hun er en absolut flot høj og meget sexet kvinde og hun giver en god service hver gang. Har bestilt 1 time hver gang og starter med et kram og snak. Derefter sex hvor Mathina gerne vil klæde en af på fræk måde og så ellers igang. Kan kun give de bedste anbefalinger
  49. Har været et par uger i Berlin i sommer, havde oprindelig planer om at prøve FKK og Erlebniswohnung, som der bliver skrevet så meget (godt) om herinde, men da jeg har en forkærlighed for 1-1 intimt samvær med tungekys og megafransk, så virkede ingen af stederne som det optimale for mig. Det endte derfor med at jeg eksperimenterede med kaufmich.com og bordelbesøg. Af hensyn til overblikket, har jeg valgt at opdele min beretning i hhv. kaufmich-oplevelser (nedenfor) og Liberty-besøg i anden tråd ( https://www.eroguide.dk/forum/topic/40933-liberty-luksusbordel-i-berlin-vanessa-ina-og-lara/ ). Overordnet konklusion. Jeg besøgte 4 piger gennem kaufmich, hvoraf jeg gerne vil møde de 2 igen og havde kontakt med en 5. der desværre måtte aflyse vores aftale, men som jeg gerne vil møde en anden gang. Begge de 2 piger hos Liberty vil jeg gerne se igen. Så alt i alt en rigtig fin tur til Berlin. Til de økonomisk interesserede: Samlet ca 6 timers hygge med 7 forskellige glædespiger for 910€ (ca. 7000 kr.) Frivolia (se nedenfor) måtte aflyse vores aftale, men jeg havde fortsat lysten og tiden og fik med kort varsel aftalt møde med Lucy-sexy24. Jeg tror det er den værste købesexoplevelse nogensinde (og jeg synes efterhånden jeg er ganske rutineret sexkøber). Lucy (UNDGÅ!) http://www.kaufmich.com/lucy-sexy24 1 times escort til mit hotel 140€ Jeg burde have lugtet lunten, da jeg kunne få besøg af hende med ekstremt kort varsel og prisen pludselig steg fra 120€ jf. hjemmesiden til 140€, som jeg betalte. De eneste positive ting at sige er, at billederne stemmer og at hendes krop bestemt er sprød, men her hører de positive ting også op. Gennemgående for hendes besøg er at vi overhovedet ikke er på bølgelængde, hun har ingen situationsfornemmelse og forstår ikke engang et vink med en vognstang om hvad der tænder mig. Hun kører blot sit formentlig sædvanlige show uagtet om det virker eller ej og uden sammenhæng med hvor meget hun i følge hjemmesiden tilbyder. Jeg boede på hotel, hvor man skulle bruge sit kort til at køre op med elevator, så jeg aftalte at vi skulle mødes i lobbyen. Jeg skulle netop til at skrive til hende om hvor jeg sad, så vi kunne mødes diskret, men i samme øjeblik ringer hun og jeg ser hende straks vælte ind i lobbyen i høj fart og højttalende i telefon (med mig). Jeg fanger hende og jeg skynder mig at få hende gelejdet mod elevatorerne, men diskret er hun ABSOLUT IKKE. Jeg er glad for at jeg boede på et stort hotel og at ingen kender mig, for jeg er 100% sikker på at såvel alt hotelpersonale som alle der sad i lobbyen og ventede på elevator med videre vidste at ham danskeren var på vej op på sit hotelværelse med en escort-pige. Da vi er alene i elevatoren får jeg et kys på munden, noget der efterlader lyserød læbestift på min læbe. Ankommet på værelset er hun ganske hektisk og ligeså snart vi er kommet ind ad døren begynder hun at smide tøjet og opfordrer mig til det samme. Prøver at spørge om vi ikke skal kysse/nusse, men nej først af med tøjet. Her fanger jeg, at det bliver en skidt omgang, men håber det kan blive ok alligevel. Samtidig skal jeg finde papir til hende, så hun kan få tørret sin lyserød læbestift af (der smitter af). Da vi er nøgne trækker hun mig med ud på badeværelset (selvom jeg lige har været i bad) og vil vaske min p**. Håndvasken er kæmpestor, så det er et lidt svært projekt. Jeg tilbyder at jeg bare kan gå op i brusenichen, men nej. Under hendes hårdhændede "vaskning" lykkes det hende med de lange kunstige røde negle at rive mig på pungen, så jeg begynder at bløde, men heldigvis kun lidt. Herefter går turen ind i seng og hun er straks fokuseret på at ville give blowjob. Da jeg kraftigt forsøger at efterspørge tungekys/kys får jeg et hurtigt kys på munden, men så er hun straks på vej ned igen. Situationen er så dårlig, så selvom hendes blowjob egentlig er ok, så er det svært at bevare rejsningen. Hun skriver selv "girlfriend sex" på sin side, men det var der intet af. Hun skriver at man gerne må give hende "finger", men at man selvfølgelig skal have rene fingre osv., heller ikke det måtte jeg. Hun var kortvarig i 69, men her var jeg alvorligt bekymret for mit hoved, fordi hun lavede så ekstremt voldsom (og fake) reaktion med voldsomme bevægelser af røv og lår på fingerstimulation af klitoris (som hun ønskede), så jeg frygtede at blive knock-outet af hendes lår. Efter lidt blow sætter hun gummi på, men hendes adfærd er så aparte, så jeg ikke kan holde rejsningen, men hun prøver alligevel at ridde mig, hvilket selvfølgelig mislykkes. Her er min tålmodighed brugt op. Jeg beder hende om at tage sit tøj på og gå og forklarer samtidig at hun kan beholde pengene (selvom jeg ikke har fået udløsning og tiden kun er halvt gået) men det er simpelthen for elendigt. Hun nåede at være på værelset 20-30 minutter. Under hele forløbet kommer mærkelige udbrud og jeg har efterfølgende spekuleret på, om hun er aparte, eller om hun egentlig var påvirket af stoffer. Jeg skal understrege at det udelukkende var en lille mistanke og jeg absolut intet bevis har på det. Alt i alt en kæmpe skuffelse og jeg har svært ved at forstå de mange positive anmeldelser på kaufmich, men måske hun kan give en god oplevelse hvis man tænder på hendes maskinydelser. Sterntaler86 http://www.kaufmich.com/sterntaler86 1½ time escort til mit hotel 180€ Let kontakt, men desværre måtte hun aflyse vores første date med kort varsel pga akut alvorlig sygdom i familien, vi fik dog en aftale i stand et par dage efter. Hun gør det som hobby og er super sød, det var en rigtig god oplevelse, men følte den sidste kemi manglede, så har ikke planer om gentagelse. Wetpussy19 http://www.kaufmich.com/wetpussy19 1,5 time escort til mit hotel 220€ Lad mig starte med at slå fast: Ja, hendes profilnavn passer. Havde først skrevet til hende uden at få svar. Mens jeg var i Berlin og på kaufmich opdagede jeg at hun var online og jeg prøvede at skrive til hende på ny og fik straks svar. Fik aftalt 1,5 time på mit hotel dagen efter (220€). Efter min dårlige oplevelse fra kaufmich var jeg lidt bekymret for om hun ville blive en succes og jeg nåede flere gange at overvejede at aflyse, men jeg holdt fast og det er jeg glad for. Hun kom præcist til den aftalte tid, så ligeså smuk ud i virkeligheden som på billederne. Derudover er hun virkelig sød og smilende og jeg tænkte da hun forlod mit værelse at det nok passer at "blondes have more fun". Hendes engelske er virkelig godt, så jeg slap for at komme til kort med mit tyske. Det var skønt (for første gang) at prøve megafransk med en pige med tungepiercing. Ydelserne stemmer og det viste sig at hun også kun gjorde det af lyst som deltidsarbejde ved siden af sit egentlige job. Uden at afsløre for meget, kan jeg om hendes egentlige job afsløre at det plejer at ligge på top-5 over mest sexede erhverv for kvinder (og glædespiger plejer vist aldrig at være med i de opgørelser ). Frivolia http://www.kaufmich.com/frivolia 120€ pr. escorttime Havde lavet en super fed aftale med hende hvor jeg ville genprøve "mit" Mette slavetøs-setup. Hun virkede frisk på idéen, men da dagen oprandt aflyste hun desværre pga personlige grunde. Vi lavede en ny aftale, som hun desværre igen måtte aflyse, denne gang pga sygdom. Jeg forsøgte optimistisk at lave en 3. aftale, vel vidende at det ikke var sikkert at Frivolia nåede at blive rask. Hun nåede desværre ikke at blive rask, så hun fik desværre aldrig besøgt mig. Hun virkede oprigtig meget ked af aflysningerne, og jeg vil prøve at få en aftale i stand med hende næste gang jeg er i Berlin, for hun virker som en spændende pige. ********** Nedenstående anmeldelse er muligvis ikke for de sarteste af EG-medlemmerne ********** http://www.kaufmich.com/Sahneschnute27 45 minutters besøg hos Sahneschnute med kompletydelse 130€ Besøgte Sahneschnute (frit oversat: flødeskums-trutmund, så kan man vist tænke sig til hvad det kan dække over :D). Hun er en ægte blowjob aficionado og tilbyde nogle ydelser, som jeg sjældent synes jeg støder på, omvendt er der ingen alm. sex eller fransk til hende. Jeg havde da jeg googlede hende opdaget, at andre skrev at hun tidligere havde lavet porno - og ganske rigtigt, så har hun for nogle år siden indspillet ggg-pornofilm med rigelige mængder urin og sperm. Jeg var lidt spændt på hendes ydelser. Jeg valgte at gå all in for både at prøve at blive slikket bagi og at give urin, men må indrømme at jeg på forhånd faktisk flere gange overvejede at aflyse/nøjes med alm. blow, da jeg var meget i tvivl om jeg var klar til og havde lyst til at prøve ekstraydelserne. Jeg synes urinsex virker frækt i porno, men jeg har kun en enkelt gang prøvet urinsex (hvor jeg blev tisset på kroppen af en tjekkisk escort-pige) og havde aldrig selv prøvet at "give" urin. Jeg sørgede (som instrueret) for at drikke godt med vand de sidste par timer op til vores møde og på vej derhen følte jeg også at jeg skulle tisse, så da Lena spurgte hvad jeg ville begynde med, bad jeg om urin, men da vi kom op i badekarret og Lena frækt lå på knæ foran mig med åben mund og tungen ude, så kunne det ikke lykkes mig at få "tændt" for det som tyskerne så diskret kalder natursekt. Vi gik derfor i stedet ind i sengen, hvor Lena i den grad forkælede med mund og tunge dejligt varieret på p**, testikler og røvh**. Dette kombineret med megen øjenkontakt og stor lydhørhed fra Lena gjorde at det var et fantastisk blow (med videre ). Da belønningen kom, var der 100% slug. Jeg tungekyssede herefter lidt med Lena, hvorefter vi snakkede og efter lidt tid gik vi til badeværelset, hvor jeg på ny mente at jeg kunne tisse (men samtidig frygtede en blokering når først hun lå lige foran mig. Efter et øjeblik lykkedes det dog at åbne for slusserne og pi*** i hendes mund - frækt at prøve (og tænke tilbage på). Da jeg var blevet tømt rejste hun sig igen og jeg tungekyssede hende forsigtigt på ny. Herefter bad og kort afslutningssnak inden jeg gik. Et par bemærkninger. Man besøger SahneSchnutte privat i hendes lejlighed og det er på ingen måde på niveau med f.eks. faciliteterne hos Liberty, men der er rent. SahneSchnutte er som der står på kaufmich virkelig høj og virkelig tynd, hvilket jeg synes er den perfekte krop. Super sød pige og frække ydelser, som jeg tænker skal gentages næste gang jeg er i Berlin. ********** Konklusion ********** Kaufmich er noget mere tidskrævende end bordelbesøg, men jeg har meget svært ved at forestille mig, at jeg kunne have fået Sahneschnutte og wetpussy -oplevelserne på bordel. Virkelig fedt at få prøvet megafransk af pige med tungepiercing (wetpussy) og hhv. urin og røvslik (sahneschnute). Fælles for pigerne (fraset katastrofe-besøget af Lucy) så virker kaufmich-pigerne som nogle skønne tyske piger der nyder deres bi-erhverv. Sahneschnute var den eneste der ikke havde andet arbejde, men hun gav også klart indtryk af at hun også kun var i branchen fordi hun tændte på hvad hun lavede. Alt i alt kunne jeg godt finde på at benytte mig af kaufmich en anden gang til at finde hobby-Berlin-glædespiger. Jeg kan anbefale hhv. http://kaufmichob4rdqje.onion.city/ som kan give bedre indtryk af den pågældende pige og i øvrigt at google kaufmich.com/PIGENS_NAVN , da man på den måde kan finde evt. beskrivelser på de tyske pendanter til eroguide. Det var ved googlesøgning at jeg f.eks. i sidste øjeblik opdagede at jeg ikke skulle lave aftale med en pige som jeg ellers havde overvejet, men det var åbenbart en pige der formentlig havde et misbrug og som i hvert fald udover kaufmich også trak på gaden. Så det betaler sig at gøre sit forarbejde.
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.