Hop til indhold

Leaderboard

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 07/30/25 i Indlæg

  1. Jeg havde tilbage i foråret fornøjelsen af at besøge Nadie. Det var mit første besøg hos en transkvinde, hvilket jeg gjorde Nadie opmærksom på og hun forsikrede mig om at hun nok skulle sørge for at det blev en god oplevelse. Jeg dukkede op på den fremsendte adresse - ikke verdens mest diskrete sted - så havde en puls der nok sagde 200. Hun fik mig dog hurtigt ind i lejligheden - og her blev jeg mødt af en virkelig feminin og lækler kvinde i lingerie. Frækt blik i øjet og hurtigt blev jeg taget imod med kram og et dejligt kys - og derefter sendt en tur i bad. Hun anbefalede at vi startede ud med en lille massage for at dulme nerverne - det kunne jeg ikke sige nej til. Det var i virkeligheden nok mere bare blide og pirrende berøringer kombineret med lidt b2b - hvor jeg så pludselig kunne fornemme hendes fine lille pik op og ned af ryggen / baller. En lidt spøjs følelse men frækt. Hun var forsigtig og der blev grint lidt og så var det tid til at vende sig om på ryggen. Her startede hun ud med et dejligt øko blow med masser af øjenkontakt indtil hun spurgte om jeg ville prøve på hende - det måtte jo prøves og ned mellem hendes smukke ben røg jeg. Der blev sat gummi på hende og så måtte jeg forsøge - en lidt underlig følelse men utrolig frækt at mærke hende i min mund og høre hendes støn. Vi røg derefter over i en 69'er hvor jeg kunne betragte hendes dejlige popo og søde pik. Det varede dog ikke så længe, da vi begge var maks liderlige - så det førte over til en masse dybe kys og så på med gummi på mig, og så startede vi ud i missionær. Hun så dælme dejlig ud og shit en fræk oplevese med hendes søde pik der hoppede op og ned imens jeg kneppede hende. Vi røg lidt frem og tilbage i forskellige positioner - doggy og cowgirl osv. Hele tiden havde hun fokus på at være nær og et frækt blik i øjnene - hun spurgte om hun måtte bolle mig men det var jeg ikke helt klar til - måske en anden gang. Hun blev ihvertfald kneppet i en masse dejlige stillinger hvor jeg kunne nyde hende til det fulde - og med en slutning hvor vi begge kom samtidigt. Hende liggende på ryggen mens jeg spillede den af på hende og fyldte kondomet oppe i hende. Puha for en dejlig og fræk oplevelse - meget anerledes. En helt perfekt første gang med en transkvinde. Så hun får mine varmeste anbefalinger. https://escortguide.dk/P/aaben-kl11-30til-18-30-topklasse-service-i-byen.-gaa-ikke-glip-af-en-god-oplevelse.-52757.html
  2. Besøgte Emily i København K i går og fik en fantastisk omgang. Booking af tid fungerer upåklageligt. Klare svar, uden for meget ventetid, og fine instrukser mht. sted mm. Stedet er en opgang på en trafikeret vej, hvor man er anonym i mængden. Lejligheden er lille og en smule dunkel, og akten foregår på en folde ud sofa, som var overraskende komfortabel. Pigen ligner billederne, ikke ung og ikke åleslank men fræk og indbydende. Havde bestilt 30 min GFE, og selve akten var som sagt noget nær fantastisk. Fik hurtigt klarede betalingen, og startede med lidt kys og kram. Derefter fortsatte hun med et absolut himmelsk øko-blow. Virkelig verdensklasse. Imens havde jeg adgang til hendes krop, som var meget berøringsvenlig. Var nødt til at stoppe, for ikke at komme for tidlig. Med munden satte hun kondom på til den videre færd, som startede med reverse cowgirl og cowgirl. Hun var stram og havde gode bevægelser, så der gik ikke længe før jeg måtte overgive mig. Efter et bad og lidt hyggesnak stod jeg efter en lille halv time på gaden med et stort smil. Alt i alt en oplevelse med virkelig god værdi for pengene. Stor risiko for gentagelse - og varme anbefalinger https://escortguide.dk/P/sexy-emily-big-offer-30-min-megafrench-sex-condom-69-kises-500-cash-or-revolut-41261.html
  3. 4 points
    Jeg har før haft få faste, testede uden kondom, men med min situation uden p-piller og særligt aktuel fokus på sundhed for tiden, så er svaret til din besked nej
  4. In 1991, Moscow's Tushino Airport hosted a large open-air rock concert, part of the "Monsters of Rock" series, on September 28. The concert, featuring bands such as AC/DC, Pantera and Metallica, was free and attracted an estimated audience of between 500,000 and 1.6 million people and russian soldiers were seen dancing and singing along with the crowd…And I would definitely go crazy dancing too…… The event was significant as it was one of the first major Western rock concerts in the Soviet Union and took place shortly before the country's dissolution. Metallica - Enter Sandman (The Black Album - released on August 12, 1991)
  5. Du vælger simpelthen lige at lave en anmeldelse på mig 3uger efter jeg har været i Odense… eller var det dig som skrev til mig for en time siden og blev sur over du ikk kan få uden gummi hos mig..
  6. Nå nu det min tur til at lave en anmeldelse af debuterende Cleo som jeg efterhånden er blevet fast kunde hos, fordi hun fortjener det. Hun er dejlig høflig og respektfuld hvergang jeg besøger. Derfor vil jeg rigtig gerne lave en anmeldelse på hende samt gøre opmærksom på hun også kan findes på sexyclub denne uge kan jeg se som gæst. Blot til info til dem som evt har kigget på hende… Hun har altid en dejlig energi ligemeget hvad dag det er. Man får altid et dejligt kram og bliver spurgt om man vil have noget og drikke. Hun dufter altid dejligt når man besøger hende…Samtalen flyder og hun hviler meget i sig selv sødt, før hun altså bliver piv porno fræk liderlig i sengen. Cleo er altid iført forskellige lækre lingerier sæt, søde nederdele der lige når lidt over røven, og nogle gange er hun helt nøgen med bare frakke over og højhæle, hvilket er min top favorit so far…hun er ikke bange for fysisk tæt kontakt, og så når hun siger hun tilbyder gfe, så føles det virkelig som gfe. Om det bare er at ligge hud til hud og mærke hinanden til at starte med tager hun meget godt imod en uden stress…Min ven som også har besøgt hende krævede meget tæt kontakt og mindre sex, hvilket han sagde hun tog helt kærligt og modtageligt. For mig vil jeg sige hun er service minded og lækker. Hun er helt flydende dansk talende heldigvis selvom hun ligner en fin tropisk mix…får mig er det den bedste cocktails, så jeg klager ikke. Atter atter liderlig tøs med en meget stram fisse... Billederne matcher, hun er endda meget pænere og smukkere når hun kommer ind til dig… Hun kan sprøjte rigtig meget som en sindssyg og hendes deepthroats er virkelig porno våde Agtigt hvor hun gøre sit Aller bedste. Top top service hos Cleo. helt klart en ung pige jeg nyder at se til - pas på hende
  7. Hej nytilthaimassage I dette univers tales der om grønne steder, det er thai steder som udelukkende tilbyder massage. Ifølge det som fremgår af det link du henviser til, så står det at de ikke tilbyder seksuelle ydelser. Beskrivelse af klinikken Her er plads til en klient i timen. For alle massagebehandlinger gælder følgende: Dejlig thai fodbad med thai urter og duft, samt en lille forfriskning Ved behandlinger udenfor normal åbningstider, ring venligst og så finder vi en tid hurtigst muligt. Der udbydes ingen seksuelle handlinger Jeg vil forvente ingen seksuelle ydelser på dette sted. Spørg ved ankomst om du skal tage alt tøjet af. Vær venlig og respektfuld, det forventer de og vil også være det overfor dig. Nogle gange kan man med venlighed og empati få mere end man forventer.
  8. Kan sige,så meget,at jeg vil ikke anbefale hende, besøgte hende,da hun var i Valby Kbh, hun aner ikke hvad der er på menuen, skal hele tiden ind og spørge mutter, så efter 3 gang hun skulle ind og høre hvad det var jeg spurgte om, gik jeg ud af døren, blev ringet op lidt efter og jeg svarede bare at jeg skulle på arbejde, gad ikke at stå og lege pauseklovn i min frokostpause.
  9. Du vidste at det var en afsporing, alligevel valgte du at spørge!
  10. De håber på du er ren og nyvasket og ellers kan opfører dig ordentligt. Nu er jeg selv ramt af lidt psoriasis og så på pungen, det er sgu lidt træls så holder mig væk hvis jeg har glemt at smøre det. Nogle kunne måske tro der er noget smitsomt.
  11. 2 points
    Ja selvfølgelig Hvis pige A har noget, så kan du jo smitte pige B ved at bruge det samme kondom.. Jeg har selv en veninde jeg ofte er sammen med og vi oplever ikke at kondom skifte er et problem. De fleste piger har kondomer, vi har fx 8 størrelser. Du kan købe en blandet pakke for at finde din str. Det er muligvis My Size der har dem.
  12. Nej, Soho kvarteret var vist noget værre noget - engang .. Sådan, et sted hvor man kunne komme gruelig galt af sted .. noget med slemme piger ... ? Kunne godt forestille mig, at det er det nok ikke mere .. Soho er med i en del popnumre ... Dave Dee &co fortæller meget godt hvor galt det ka' gå ... @Heliot Nej, ikke min interesse ... hvis nogen forsøgte at udøve de fornøjelser på mig, ville jeg enten dø af grin eller løbe skrigende væk ... Men skønt nummer .. må da g-o-d-t nok ha' vagt furore i de bonerte slut-halvtredsere ... Og er i øvrigt lidt i tvivl om Tom Lehrer ... Mener han var et ret stort navn omkring tresser-oprørene .. men hvorfor .. ?
  13. Ro på. Ærgerligt at det skulle ske for dig og allerede i første forsøg. Din chance for at rage noget til dig ved et enkelt stød vaginalt er minimal. Ikke nul, men minimal. Men det fylder selvfølgelig i tankerne, det er klart. Jeg synes at du bør lade dig teste, både af hensyn til din egen psyke og af hensyn til din kone - hvis nu uheldet skulle være ude. Din egen læge er bundet af tavshedspligten, som tages meget alvorligt. Din læge kan i yderste konsekvens miste sin autorisation og arbejde, hvis ikke han/hun overholder den. Det gælder også selvom du og din kone har samme læge. Hvis det stadig er for angstprovokerende for dig at gå til din egen læge, så har landets fire hudafdelinger (Bispebjerg, Odense, Aarhus og Aalborg) mulighed for testning, hvis man er bekymret for at have fået en kønssygdom. Det kan ske uden at egen læge får besked. Man kan henvende sig direkte uden henvisning og booke tid til undersøgelse. Der kan være langt at køre, hvis man ikke lige bor i nærheden af nogen af de steder, men det er en mulighed. Håber det er til hjælp for dig.
  14. I forlængelse af the Traveling Wilburys: Bonus sang. Obs: Spol frem til 11:00: Når man KEDER sig til et porno shoot. https://www.xvideos.com/video.udteocv3e11/beautiful_colombian_latinas_suck_their_friend_s_cock
  15. Efter som pigen fra Odense ikke kommer til København måtte jeg søge efter en anden der tilbyder et dejligt og beskidt blowjob Havde læst er par gode oplevelser omkring Nina og hendes slowblow, og jeg må sige at det er verdens kedeligste blowjob jeg længe har fået. Om det er kemi eller om hun er fjern/genert så synes jeg det var dybt kedeligt og måtte ingen ting overhovedet, så jeg skulle finde en anden og støtte på : https://annoncelight.dk/showad/366314 Havde skrevet frem og tilbage men fik en hurtig tid her iaften og lidt længere frem og tilbage om hvad hun tilbød så valgte jeg hendes pornblow. Tror kun hun tilbyder 2 ting - pornblow og 30 min sex. Ankom til hendes adresse i Albertslund blev mødt af en solarium brun, med store falske øjenvipper, tusser alle mulige steder og store falske bryster - sådan rigtig slutty Vestegns tøs, og der skal siges med den største ros for jeg synes hun er lækker, altså rigtig lækker. Blev lukket hurtig ind og vi skiftede pengene, trøjen af så hendes bryster var frie og hun gik ned på knæ og tog min bedste ven i munden og hendes mundtlige arbejde er helt fantastisk. Hun tager den helt til roden imens tungen legede med kuglerne. Jeg gennem kneppede hendes mund og hals til den store guldmedalje og det var med masser af spyt salv og gaglyde . Hun slikker også kugler Det ender som det ender og hun suttede mig helt tom og slugte min belønning. Jeg giver hende min største anbefaling og næste gang skal jeg lege i 30 min med hende for den krop skal ridde mig imens de bryster hopper op og ned. Hvis i søger et kærligt og lidenskabsligt blowjob er det ikke hende men hvis det skal være lidt pornoagtigt så er hun er godt valg
  16. 1 point
    Endnu et besøg hos dejlige Nataly. https://escortguide.dk/P/full-service-megafrench-superfrench-anal-deep-throat-66098.html Som jeg tidligere har anmeldt Hun er i landet på en kort visit og kan derfor kun findes på escortguide, men kommer tilbage i sidste halvdel af juli. Hun lader til at have været opmærksom på chat herinde om hendes brug af smøremiddel og evt smitterisiko ved pussyslide. "If you do not want this, please let me know in advance. I always use only edible lubricants (except for anal use). I perform the ‘pussy slide’ technique in a way that ensures our mucous membranes do not come into contact.” Seve akten var meget lig mit forrige besøg dog med deepthroat start og så var hendes røv om muligt strammere end sidste gang. Det gik ikke at tage imod anal doggy før hendes hul var udvidet i en reverse cowgirl - fantastisk udsigt. Klar anbefaling, især hvis man tænder på at tage unge kvinder (25-30 år) analt
  17. Jeg besøgte min kæreste i går…..! vi havde skrevet sammen lidt inden, en hele vejen fantastisk positiv og imødekommende oplevelse. Fantastisk god, åben, nærværende og ligefrem dialog. vi aftalte jeg skulle besøge hende og selvfølgelig gjorde jeg det, hun åbnede døren jeg tabte både øjen næse og mund OG mæglet. (Der skal ellers noget til at gøre mundlam) men her stod hun, smilende smuk, et skønt glimt i øjet og udstrålede al den skønne positivitet jeg havde oplevet i telefonen. Helt naturligt og som det skulle være i den situation blev jeg lidt velkommen med kys og kram. og så gik vi inden for jeg blev budt noget at drikke, og snakke. Fortsatte naturligvis lige så ubesværet og det var umuligt på noget som helst tidspunkt at fjerne øjnene fra hende, ubeskrivelig smuk er hun fra top til tå og 100% lige så velklædt som billederne jeg havde set. Dog smukkere i virkeligheden end på billederne. Det ene ord tog det andet, berøringer fulgte med, og tingende eskalerede i den spændende retning. Og al den intimitet vi oplevede sammen der efter, kan jeg ikke på nogen måde forestille mig kunne blive bedre, hun er på alle måder en fantastisk kvinde også hvad det angår og med hendes uimodtagelige charmerende “OK” hver gang jeg foreslog noget, udviklede tingene som man kunne kunne drømme om og sådab blev drømme til virkelighed. Bagefter intimiteten og den intensitet det medførte, som fuldstændig tog pusten fra mig, lå vi og hyggesnakkede om lidt af hvert, tiden gik og forsvandt som dug for solen. Til sidst måtte jeg tage hjem, og det med tanken vi skal snart mødes igen. Hvis det sådan at have en kæreste, så er jeg 100% færdig med at være single og er en kæreste lige så smuk og har en lige så vidunderlig personlighed som Cecilia så vælger jeg hende øjeblikkeligt. Det bliver ikke bedre ægte GFE fra start til slut, oprigtigt og umådeligt meget vanedannende. vi ses snart igen Cecilia https://nympho.dk/n2751/1422/sweet-cecilia-back-in-copenhagen-only-short-time#profile-links https://escortguide.dk/P/sweet-cecilia-back-in-copenhagen-only-short-time--56330.html https://www.escort-side.dk/Hot-Cecilia-BEST-SERVICES-IN-COPENHAGEN?ad-id=19483
  18. Chuck skulle have tømt løgne... og kiggede lidt på Thailand. Faldt over denne prinsesse https://escortguide.dk/P/thai-lucky-here-to-please-you--73534.html og det var egentligt et udemærket valg. Det var i en privat lejlighed i Emdrup, det kan Chuck godt lide, for 12-15 sekunder man venter på vejen, fra man har ringet på til der bliver åbnet i et butikslokale, de føles ualmindelige lange. Lejligheden, klassisk køvenhavner 2v, ikke så mange dikkedarer. Lucky er ret sød og jeg startede med afregning og et bad. Som det er sædvane hos Thai'er starter man med en gang massage. Det var helt ok, og så gik vi til øko bj og 69. Hun var frisk og levede sig ind i det uden at skrige så det blev pinligt. Det eneste pinlige må være naboerne, for sengen larmede godt nok både mod gulvet og væggen, så naboerne må kunne følge med i omsætningen. Pyt. Det var en helt klassisk tur, ridning, bagfra og dansk for at aflevere på maven... Chuck havde købt sig en time men var færdig efter 50 minutter, med et kort slutbad. Sød og dejlig tøs, lagde dog ikke op til at de sidste 10 minutter skulle bruges på noget fornuftigt. Det gjorde Chuck Norris heller ikke, for han havde fået hvad han kom for. Genbesøg, kan bestemt ikke udelukkes
  19. Jeg besøgte Amanda i Bagsværd forleden. Hun bruger lånte billeder, så man skal ikke regne med at møde den nydelige kvinde på billederne. Jeg blev modtaget af en latino som jeg vil gætte på var i 30'erne med store hjulpne bryster, som ikke lige er mig. Hun var køn og imødekommende så jeg besluttede mig for ikke at vende om. Akten var hæderlig, men ikke prangende og blow var med gummi selvom det var aftalt uden pr sms. Aftalen foregik på glimrende dansk pr sms så der er en anden der passer kommunikationen. Det bliver ikke til en gentagelse.
  20. Jeg har haft besøgt denne skønne dame 3 gange. Super god kommunikation op til hvert besøg og man får hurtigt en følelse af at hun gør det her af lyst og nyder det. Jeg vil sige hun er markant pænere i virkeligheden - så hendes billeder bedrager lidt men kun på den gode måde :) Hun modtager altid en i frækt og sexet kjole med høj hæle og lingerie under - og så har hun ret så skønne øjne og et dejligt væsen. Hun kræser om sig selv op til hvert møde. Hende kan man sagtens blive lidt småforelsket i. Jeg nupper altid lige et bad på stedet inden seancen - hun er meget glad for at starte ud med en lille striptease / fræk dans. Så det kan lige ligge og nyde før man får hendes dejlige krop mod sin. Dejlig blød og velduftende krop med gode former - forførende øjne som stråler af lyst og dybe lækre kys. Hendes blow er øko, dejligt med spyt og øjenkontakt - bollerne får også lige en tur med kys og slik. Dejligt fin mis som smager fantastik. Hun er super god til at udføre GFE - der bliver ikke kigget på tiden og hun er hele tiden nærværende med kys og er tæt på en. Hun er lækker at kigge på imens man tager hende i i forskellige positioner - og det bedste er næsten når man skal komme - kæft de øjne er frække og tigger næsten en om det og det er lige før man kommer igen over det alene... Hun er dejlig nem og sjov at snakke med - så der er altid den skønneste pillow talk om alt inden 2. runde. Hun har mine varmeste anbefalinger og det bliver helt sikkert til et par besøg mere :) https://www.escort-side.dk/Sexy-and-Luxury-Alexya?ad-id=12145
  21. Var ikk lige der med det, om mit ryg ville lide last. Da jeg er klar over at jeg ikk kan være heldig at møde kemi med alle mændene, der kigger forbi mig. og sådan er det jo bare. fik dog flere tilbagemeldinger om tak for mig, fra de fynske mænd. Så jeg er bestemt ikk skræmt væk fra Fyn og har også modtaget flere henvendelser fra nysgerrige fynske mænd idag, efter annoncen her tænker jeg. tager intet ilde op. Undrede mig bare over sammentræffet med en der skrev til mig ca en time før opslaget her.
  22. Ja, med sprøjt i fissen
  23. https://annoncelight.dk/showad/424923 Hvis nok et ubeskrevet blad. Lidt høj thai pige. Meget glad og serviceminded. Hun er kanon til at nusse en klar til kamp, og virkelig god til blow, hvis man er til det still bløde blow, som ikke er programsat til 4 minutter med huggende hovet. Bare varmt, blødt og stille. Vil gerne slikkes, men tager meget lang tid om at komme i mål. Vi endte i en dejlig cowgirl, og hun afsluttede mig med endnu et blow. Det var ren luksus. Til slut en behagelig massage. Hun er som sagt lidt høj, har lækker hud og fast krop, små lækre bryster. Slank med et tyndt fedtlag, og let rundet mave. Lige til at spise. Der er bad på stedet, som ligger i nærheden af Marselisborg hospital, som vist hedder noget andet i dag. Normale priser for byen.
  24. Mia har været lidt svingende i hvornår hun var der eller ej, men når jeg har været sammen med hende, har det hver gang været godt.
  25. Åh Olivia Hende har jeg haft mange gode stunder med, så jeg må da hellere se at få sat mig ind i hvornår hun igen er i byen
  26. Tak for jeres mange svar. Jeg har nu talt med lægen, som siger, at de først vil kunne teste mig om to og tre uger ift. klassiske kønssygdomme pga. inkubationstid og så fire uger ift. hiv. Så jeg må væbne mig med tålmodighed og prøve at slå koldt vand i blodet. Det er et lægehus, men det var selvfølgelig vores familielæge, som jeg talte med. Så nu er det da topakavet herfra - men det må jeg jo leve med.
  27. Her er lidt mere om hende: https://www.eroguide.dk/forum/topic/186005-ayyada-thai-massage-nordjylland/?tab=comments#comment-1622684 /Silver
  28. Jeg tror du tænker på Timothy Leary. Han var LSD-ambassadør, tekstforfatter, taler og en stor inspirationskilde bag den psykedeliske musik - uden selv at være musiker. Han startede en psykedelisk modkultur som hurtigt blev en del af ungdomsoprøret i USA i slut tresserne. Store bands som Beatles, Grateful Dead og Jefferson Airplane var meget inspireret af hans tanker. Sangen her er et godt eksempel på den musikgenre han var med til at starte. Sangen er en hyldest til hans psykedeliske budskab. Omkvædet lyder bla. med: "Timothy Leary's dead... No, no, no, he's outside looking in." The Moody Blues - Legend Of A Mind (1968):
  29. @sneræven Masochisme eller BDSM kan også give anledning til mange gode grin, og så risikerer man jo at blive straffet Lehrer var meget populær... den bedste og mest uddybende forklaring på det, fås ved at læse nærmere om ham, bl.a. nekrologer fornylig. Her lidt guf fra Wikipedia https://en.wikipedia.org/wiki/Tom_Lehrer
  30. Har også prøvet en sprængt gummi for mere end 20 år siden og så ovenikøbet i Pattaya af alle steder. Fik overbevist mig selv om at jeg havde alskens sygdomme men der var ikke noget gudskelov. Men tag det nu roligt, risikoen for noget er lille når nu pigen tilsyneladende passer på sig selv.
  31. De her sætninger er så fyldt med stavefejl, så det er meget svært at forstå hvad du skriver. Antyder du at hun er født en mand, men er skiftet køn til en kvinde?
  32. Profilen er sørme slettet.
  33. Links til de relevante sygehusafdelinger: Bispebjerg: https://www.bispebjerghospital.dk/afdelinger-og-klinikker/dermato-venerologisk-afdeling/klinik-for-koenssygdomme/om-klinikken/Sider/klinik-for-koenssygedomme.aspx Odense: https://ouh.dk/til-patienter-og-parorende/odense/klinikker/klinik-sos/undersogelse-og-behandling Aarhus: https://www.auh.dk/afdelinger/hud--og-konssygdomme/klinik-for-hud--og-konssygdomme/ Aalborg: https://aalborguh.rn.dk/Afsnit-og-ambulatorier/Ambulatorium-for-Hud-og-Koenssygdomme/Afsnit/Ambulatorium-for-Hud-og-Koenssygdomme-9-Vest/Undersoegelse-for-koenssygdomme
  34. Det kommer måske an på hvilken slags shampoo, men indimellem kommer der en sæbe diller forbi Og det er ikke fordi de lige er hoppet ud af badet hos os, at den smager af sæbe, der smager den bare dejligt af pik Der er selvfølgelig ingen tvivl om, at vi sætter stor pris på rene og nyvaskede pikke og bliv endelig ved med det…
  35. Tilføjer Denflotte456 & Nicebuttz Nicebuttz Har samme profil tekst som Denflotte456 Samme mail i Denflotte456 er brugt flere gange af ovenstående profiler. https://annoncelight.dk/showad/434122 https://annoncelight.dk/showad/434215
  36. Jeg mødte hende for en del år siden i Budapest. Dengang var hun heller ikke teenager, men ret lækker. Seancen var ok uden at være fantastisk, så vidt jeg husker
  37. Bare til orientering, den 5 er tirsdag. I annoncen står der onsdag den 5.
  38. 1 point
    Halo FL “Aflyst i god tid?” I dette vejr? Og jeg var næsten fremme ved din plads? Jeg vær der 16mins til adressen (som i øvrigt ikke er din plads, og du har send mig adressen på din nabo) Når du aflyser, skriver jeg tilbage, så snart jeg har modtaget beskeden, men du svarede ikke. Jeg prøvede at ringe til dig, men du blokerede opkaldet. Og alt dette er, at du ikke er mand nok til at betale det, du lover mig for kørsel! Du er en løgner, der fortjener at blive behandlet som en Mus . Og i øvrigt er det ikke første gang, du har gjort noget som det!!! Jeg har talt med nogle kolleger, og de sagde, at du gjorde det samme mod dem, så Du burde skamme dig, fordi du ikke er mand nok og ikke er tro mod dine ord, og du leger med folks tid, hvilket er vores job. PS I denne branche har du ikke ret til at tænke og behandle os, som det var ingenting. Og JA, en dag kommer du til at betale for det. KARMA is a Bitch remember that please. Maybe not from me but from someone else you do this things like you did today Valentina
  39. https://escortguide.dk/P/-vicky-god-rigtigt-massage-aabent-kl.07.00-22.00-valby--69180.html Jeg var så heldig i dag, at blive hendes første kunde efter hendes ferie. Hun tog sødt imod mig og førte mig ind i et lille rum med en god stor og relativ hård massage briks. Hun har ikke det på menuen, som jeg ønsker mest, så jeg gjorde som jeg før har gjort. Nemlig at sige, at jeg har kr. 1500 og én time, som jeg gerne vil have brugt. Så måtte hun finde på noget som passer til det. Det var ikke noget problem for hende, og hun listede flere ting som hun ville gøre. Egentlig ikke lige det jeg ønskede mest, men jeg takkede alligevel ja. Hun beordrede mig til, at ligge på maven. Så startede hun med en skøn blød tantra uden olie på mit ønske. Hun var god til at fornemme, hvor og hvordan det var mest hyggelig for mig. Derefter fik jeg lov til at massere hende, den dejlige kvinde, overalt på kroppen. Skønt at mærke, at hun kunne lide massagen. Hun er moden og samtidig god og fast. Skønne lår og baller. Fin og ferskenblød mis. Gode store kæle- og kyssevenlige bryster. Dejligt smil og smukt ansigt. Hun gjorde alt for at gøre mig glad, og jeg fik alligevel alle mine ønsker opfyldt. Hun er skøn, og vil gerne snakke og hygge på samme tid. Det er noget jeg også selv godt kan lide. Da vi var færdige med legen tog hun et håndklæde og tørrede mit ansigt af for blomster nektar, og tilbød mig et bad. Hun er pæn. Hun er sød. Hun ser godt ud. Hun skaber god stemning. Hun er bare vidunderlig. Mange anbefalinger herfra ❤️
  40. Ja, bare generelt hvordan var din oplevelse og er hun den man ser på billederne? Havde hun et kønt ansigt? Hvad mener du med “Det kommer lidt snedigt an at ingen har lavet anmeldelser af hende.”?
  41. Bliv endelig væk "Den nervøse" Så er der bedre plads til os andre. P.S. Frygt intet - vi lever kun 1 gang og Kesa slår dig med garanti ikke ihjel
  42. I’m on an Annie Lennox kick at the moment — I’d heard this one before, but I didn’t realize it was her. Love this one And yes there is five of her! Annie Lennox - Shining Light (2009:
  43. 1 point
    Mabel 10/10 Jeg har besøg Mabel fem gange efterhånden, jeg kan varmt anbefale at i får hende besøgt, inden hun rejser igen i slutningen af februar. Håber at hun er velbesøgt så hun kommer tilbage. Min oplevelser nede ved Mabel har været kanon gode, hun starter som regler med en massage, nøgen med fokus på bagdelen, efter lidt tid kan man mærke hendes stive pikke gnide sig op, ned og inde imellem ballerne. Jo bedre man lære hende at kende, jo vildere bliver hun med rimming og sloppy blowjobs osv. Mabel er også god på toppen med et tilpas størrelse pik på 13-14 cm som altid er hård som en diamant og er en lækkerbisken. Man kommer altid hele vejen rund med Mabel, rolig start med massage derefter vil hun som oftes gerne have at man sutter hende, hvorefter hun selv går til stålet med masser af spyt, savl og hårdt arbejde på ens stive pik. Det er så frækt når hun knepper, med hendes tynde talje og meget feminine udsende, hendes billeder yder ingen hende retfærdighed. Mabel er også god til at modtage tænken om hende gør mig vildt omstemt. Jeg tænker at Mabel er særdeles god til nybegynder både med hendes størrelse, service niveau, feminine udseende og hendes venlige væsen. hende priser er desuden utroligt billige!! Så få hende nu besøgt og lær hende at kende så hun ikke kan undvære os liderlige mænd i Aarhus Tak til dem som skriver om deres oplevelser, det gør det altid nemmer at træffe et godt valg .
  44. 1 point
    Jeg besøgte Mabel her forleden dag. https://annoncelight.dk/showad/280490 Kommunikationen foregik ganske fint på engelsk, både på SMS og da jeg dukkede op på Langenæs. Hun er rigtigt smuk, og er 100% hende på billederne. Hun gik en OK massage, og lader virkeligt til at nyde når man giver hende en blowjpb, selvom at det er ens første gang. Der skete et lille fuckup i samtalen, så jeg troede ikke at hun var aktiv da jeg var der. Efter at jeg havde knaldet hende godt brokkede hun sig dog over at hun ikke havde knaldet mig, så tror 100% at hun kan give godt igen. De 17cm er måske lidt overdrevede, men hun har en dejlig pik alligevel. For dem som kender stedet, så er badet stadigvæk mega grimt og kamt, men det betyder ikke det store. Købte 30 min, fik 35 Ca, så intet brok der. Sted: 8/10 Bad:3/10 Sex: 8/10 Kommer jeg igen? 10/10 Glæder mig til at hun boller mig hårdt. Edit: som andre har skrevet, så er hun super service minded, og rigtigt flink ift begyndere. Jeg kan kun anbefale hende.
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.