Hop til indhold

Leaderboard

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 07/06/24 i alle fora

  1. Hej alle Min første post og første oplevelse Jeg har fulgt lidt med i forskellige anmeldelser, men synes det er lidt af en jungel. Jeg tænkte at en gang massage med en god afslutning, ville være et fin springbræt til få lidt mod til en GP Jeg valgte https://escortguide.dk/P/farum-thaimassage--33041.html da det lige umiddelbart var det tætteste på mig. Booking af tid foregik super hurtigt med fin respons. Stedet ligger i noget industri, og har parkering ude foran. Jeg blev mødt af Nina/Ninna? som inviterede mig ind i nogle helt fine lokaler. Jeg blev pænt spurgt om ønske og tog 1 time tantra. Jeg fik lov til at klæde af, og hun skiftede over til en pæn lille sort babydoll kjole. Jeg er ikke så god til alder, men måske omkring de 40? Lidt større bygning men super sød Overordnet så var massagen blot nussen og kæleri med olie, men super rart. Massere af pirrerende berøringer og nussen af de ædle dele undervejs som fik godt gang i bålet . Efter cirka 30 minutter blev jeg bedt om at vende om og så fik jeg 10 minutters intensiv pirring af de ædle dele på front side, inden jeg blev spurgt om jeg havde lyst til ekstra. På det tidspunkt var jeg næsten allerede klar til at aflevere en ladning. Jeg takkede pænt ja til et HJ, som så bestod af 20 minutters langsomt hj med ekstra fokus på juvelerne efter mit ønske. Hun lyttede til mine ønsker undervejs og jeg blev tømt godt og grundigt. Hun var meget berøringsvenlig under hele seancen. Jeg blev tørret godt og grundigt af, og tilbudt lidt drikkelse inden afregning. Alt i alt en overordnet god oplevelse. De eneste minusser var at hun et par enkelte gange blev forstyrret af sin telefon, som gjorde hende lidt fjern. Så en score lander på 7.5/10. Jeg tror sagtens det kunne havde været en anden oplevelse hvis jeg ikke var så nervøs. Måske jeg finder tilbage dertil lidt mere selvsikker
  2. Hej alle I går skulle være min første gang til at besøge en pige fundet på nettet, jeg havde kigget mange gange på en pige på annoncelight og i går skulle det prøves, så efter mange overvejelser sprang jeg ud i det og skrev til hende Min frygt blev med det samme gjort til skamme, jeg fik hurtig et sødt svar tilbage på sms, jeg spurgte til en ekstra ydelse som hun ikke skrev hun tilbyder, og det var ikke noget problem så vi fik aftalt 45 min og jeg fik en adresse jeg skulle kører til, da jeg kom derhen fik jeg den eksakte adresse og en lille instruks i at bruge dørtelefonen. Jeg gik op til døren og bankede let på og døren gik op, der stod den smukkeste lille pige med et kæmpe kærligt smil, i det lækreste lingeri til at pynte på hendes lækre krop og bød mig velkommen og viste mig ind på et værelse. Hun spurgte til hvad det var jeg ville have af tid og ekstra, bare så vi var enige om det hele, jeg betalte og hun spurte om vi skulle starte i badet. Da hun kiggede på mig spurgte hun om alt var okay, hun kunne nok godt se jeg var meget nervøs, så jeg sagde at det var første gang for mig, hun sagde åhhh og sagde lige et øjeblik, sæt dig i sofaen hun kom hen og satte sig ved siden af mig hvor hun spurgte ind til hvad jeg var for en og derfra snakkede vi om løst og fast mens hun sad og nussede mig blidt og grinede, det fik mig til at slappe helt af og føle mig godt tilpas. Tænk sig at hun har så stor omsorg at hun lige tager sig tid til at få mig til at slappe af og føle mig godt tilpas, stort plus for mig i hvert fald. Nå i bad vi kom, hvor vi stille sæbede hinanden ind, derefter ind på værelset igen hvor jeg fik den bedste behandling. Jeg ville jo faktisk helst bare have hende for mig selv, men hun er helt klart et besøg vær (men lov mig at passe på hende dreng), jeg kommer i hvert fald til at besøge hende igen snarest lige til link til annoncen: https://annoncelight.dk/showad/405531
  3. 4 points
    Det er svært at sige nu kender jeg jo ikke dig og konen Det er et skægt sted men her og der er det en lille smule trashy har haft en fed oplevelse der selv personligt. Der er kun aften åbent der er bar lige inde for døren og et sofa opholdsrum med et meget lille podie med stripperstang imellem de to dele af rummet, så er der især en dør der leder ind til en labyrint af rum og gange med plads til leg, flere rum i forskellige størelser med senge, et par gloryhole lege båse, et rum med en sexgynge og to til tre andre opholdsrum et af dem med sofaer og pornofilm der er en slags porno bio hjemmebiograf agtigt lokale, der er skærme et par steder rundt omkring hvor der kører pornofilm, der er et par rum bagerst der oså er til rygning så der kan være røget og røglugt, især det rum med pornofilm og sofaer linet op i hjemmebiograf stil der var sofaer og stole ret slidte. Der kommer gadepiger ind og bruger rummene og er et virker det til ret fast crew af udenlandske piger der arbejder derfra. Det er lidt swingerklubben møder brunt værtshus møder en grunge / punk klub agtig stemning dernede efter min mening.
  4. Var på vej ud til Lumi, da jeg så den her anmeldelse. Blev lidt skeptisk. Men det er pigen på billederne. Hun taler flydende engelsk, er virkelig sød, snakkesalig og rigtig charmerende. Rigtig dejlig pige.
  5. Jeg besøgte Natalia, da hun var i Aalborg for 2-3 uger siden. Nu er hun tilbage i Kbh. https://nympho.dk/n12545/4053/natalia Det var let at SMS'e sig frem til en aftale, det var (i modsætning til Kbh) let at parkere og Natalia var klar, da jeg kom på tidspunktet. Billederne er retvisende; hun er en nydelig ung dame og hun er let at tale med og forsøger tilsyneladende at please kunderne. Jeg havde booket 30 min, men Natalie gik hurtigt frem og fik monteret et kondom på den endnu slappe kalorius. Samtidigt instruerede hun om at jeg ikke måtte røre hendes brystvorter, hvilket var super ærgerligt da hun har nogle lækre C-skåle (lidt ekstra fyld) med smukke brystvorter. Nu prøvede hun så at sutte liv i pikken, som desværre kun havde toppen af kondomet at vokse i. Sammen med brystforbuddet betød det desværre at begejstringen udeblev. Der var kortvarigt rejsning nok til en penetration men det stramme kondom sammen med rigelige mængder af glidecreme slukkede gnisten igen. Natalia forsøgte ihærdigt at få liv i dyret, men hendes indledende teknik og begrænsningerne på føleriet var altså for lammende for mig. Hvis man har en god potens og leder efter et lille optifuck, er Natalia måske en god option, men jeg kommer ikke tilbage.
  6. Muligheden bød sig for en trekant og jeg valgte at besøge kvalitetsbordellet seductiongirls hvor jeg havde gået og kredset om Simone Skye og Paulina Prada, som tilbød ægte lesbisk, var modne kvinder (det er min erfaring at de oftest ved hvad de har med at gøre) og som var gode for en trekant. Jeg ringede til SG og bookede 60 min med begge pigerne. Mig i taxaen med kolde kontanter og en flaske kold Chardonnay under armen. Telefondamen var supersød og gæstfri. Ind i hyggerummet hvor Simone og Paulina kom ind ad døren. Smag og behag er forskellig men det er to MEGET lækre modne kvinder som med det samme satte en fræk og afslappet stemning. Pengene skiftede hænder. 5400 for en time med ægte lesbisk. Jeg ville i bad. Simone tog mig kærligt i hånden og fulgte mig på badeværelset. Jeg elsker når kvinderne tager styringen. De intime detaljer holder jeg for mig selv, men der var masser af dybe kys, Simones lækre hår, bryster og bagdel over det hele. Paulina med store smukke øjne, en trimmet, solbrændt og let tudset krop, dirty blondt. Vi var rundt i alle stillinger både i og udenfor sengen. To runder blev det til, hvilket ikke er hverdagskost for mig. Jeg kom med et brag to gange. Ingen stress. Kommer jeg igen hos Simone og Pauline…..med garanti, hvis muligheden byder sig. Det var ganske enkelt den bedste trekant jeg nogensinde har prøvet og jeg har efterhånden prøvet en del. Med højagtelse D
  7. 3 points
    Havde min vej forbi FKK Harmony, https://www.saunaclub-harmony.com/ Har besøgt mange gange før - og havde håbet på at vejret var bedre. Harmony har et meget forudsigeligt koncept. Fredag er FKK dag - dvs. nøgne pige…. Men nu var det så onsdag og til gengæld var udbuddet godt med 14 piger tidligt på dagen. Ankomst med et smil og 80 EUR skiftade hænder. Standard pris. Klart flere piger end mænd - jeg kom 30 min efter åbning. Kino er desværre under ombygning indtil 1. Augst - noget med en nødudgang - øvøvøvøv - ret fedt at sidde og se porno mens flere piger kommer forbi… men…… Valentina stod i baren - https://www.saunaclub-harmony.com/girls/valentina/ - søger i på anmeldelser fra tidligere kan i se mine fortællinger om denne ukrainske søde godte…. Kærligt “hej” ….. så sad vi i lounge stole og talte som om vi havde kendt hinanden gennem hele livet. Hun spillede så Big time op…. Trak min pik frem af den obligatoriske badekåbe og nussede den mens alle der gik forbi grinte højlydt. Jeg var så horny…!!! Det uundgåelige måtte ske og vi endte på “room”… hun ville ha 100 eur men fik ekstra for al forspil og snak… tømt og glad kørte jeg videre … damned nice og ukompliceret sex !!
  8. 3 points
    Har længe haft en fantasi om at være i trekant sammen med to MILF's Så da jeg så at de to " veninder " (Rikkepigen og Stella ) var i Næstved, tænkte jeg, at nu var muligheden der. Men NEJ, de er desværre Fup. De er kun ude på at gøre folk til grin, de får en til at stå inde i Næstved, på en falsk adresse, og vente på at de kontakter en for at få at vide hvor, man så skal gå hen, for at mødes med dem. Men der er ingen svar, hverken på sms, eller via opkald. Rødhåret milf veninde - Annoncelight Næstved Kæresteoplevelse 2 milf - Annoncelight NæstvedFredag 10-20Kæresteoplevelse - Annoncelight
  9. Enig, det er et godt første skridt. Og du blev belønnet med en god oplevelse. Tak for en rigtig god anmeldelse, og velkommen til EG. Også som anmelder.
  10. 3 points
    https://annoncelight.dk/profile/Ninahthai88 Netop kommet hjem efter et besøg hos Nina. For en gang skyld snyder billeder virkelig. Hun er meget smukkere i virkeligheden og en rigtig petit pige. Ca 150 høj. Bestilte en time. Startede med det sjove( ingen anal selvom hun pressede på) efterfulgt af en gang rigtig god massage, samt en masse snakken efterfølgende. Kan kun anbefales
  11. Besøgte Vicky og kan kun give trådstarter ret. Vicky er en uber-fræk, lille moden Thai dame med nogle helt fantastiske, store, velsiddende bryster. De er ikke naturlige, men det er helt fint med mig. Jeg bestilte en time “med det hele” og det var en god omgang. Især hendes superfransk er fremragende - ren porno oplevelse og ellers er hun meget engageret og virker til at nyde hvad hun laver. Jeg er fan
  12. 3 points
    https://annoncelight.dk/showad/401780 Var et kort smut forbi Milena til 30 minutter uden extras i en lejlighed i en opgang i Herning. Hun var hurtig til at lukke ind og stod ganske skarpt. Ingen tvivl om at det er kvinden på billederne. Meget dit krop, men tror måske numsen er lidt kunstig uden at vide det med sikkerhed. Fik afregnet og mærket på hendes krop. Hun kyssede mig på halsen og ørerne. Hun forstår ikke engelsk men oversætter via telefon Hun var fint med i akten og tog selv initiativ til en spændende stilling foran sit store spejl. Afsluttede med hende på maven og mig bagved. et genbesøg kan komme på tale, men sprogbarrieren er lidt irriterende, selvom hun er sød og smilende.
  13. Et sted hvor man opsætte sådan her kan, uden at familier ser https://www.pornhub.com/view_video.php?viewkey=ph62cb49d1215c1 kæmpe fantasi! Note : (med kondom, og bedre numse jeg har ), men ellers præcis som videoen viser, det tænder mig virkelig!!
  14. Tak for anmeldelsen. Har selv besøgt hende også da hun var i kbh sidst. Min oplevelse var dog bedre end din, ikke fordi det var noget ekstraordinært. Helt rigtig hun er lidt sensitiv omkring sine bryster, men jeg fik da lov til at pille og slikke på dem. Hun gav dog instrukser på man skulle være lidt forsigtig. Jeg tog 1 time med sf og kys, men kemien var der måske ikke helt 100%. Hun er rigtig sød, men på den anden side lidt for proffesionel/distanceret måske. Samlet set var det dog en god oplevelse trods alt. Men er meget enig i hun er et optifuck, men i den gode og høje ende. Men jeg besøger hende nok heller ikke igen.
  15. hvis du skriver japanese uncensored inde på pornhub, så dukker der film frem hvor man ser det hele
  16. Det virkede åbenbart . Bette-Peter har ikke blandet sig - endnu …
  17. https://annoncelight.dk/showad/404525 Besøgte Mai i tirsdags og var også ude ved Stouby og knalde hende i det gamle lavtloftede hus. Der var noget frækt ved at stå foran et gammelt hus ude på landet i solskin og så åbner en flot thai kvinde i korset. Kunne mærke jeg var tiltrukket af hende med det samme. Blev venligt taget imod og hun var med på det aftalte. Genbesøget var bedst, der var hun mere åben og varm, men det har jeg nu altid oplevet at genbesøg var. Der var lidt Gfe anden gang med kys, men ikke første gang. "You wanna fuck my ass" spurgte hun mig let smilende mens vi var i gang, på det tidspunkt havde jeg fået et godt blow. "yes" svarede jeg, "300", det vidste jeg godt ville komme, men jeg var nød til at sige ja. Havde ikke flere sedler med af gode grunde, jeg brænder dem altid af på ekstras under besøget. Altså hun er også til anal, som der står i annoncen. Brysterne hænger med implantater i, man kan mærker dem, det føles mærkeligt. Hun havde sort korset på begge gange ligesom på billederne. Da jeg tog hende bagfra stående, røg min hånd ind under korsettet og maveskindet føltes ikke glat. Godt blow med øjenkontakt, langvarigt nok til mig. Hun var rigtig go' til at tage imod afslutningerne, både i og uden på fissen og røven. Jeg fik tid til at gøre mig færdig. Uden på var smukt. Hun var spredt godt, langt ude med knæene og kroppen nede mod sengen, da det skete. Her gav hun mig også tid og lov til at sprede hendes baller, så det løb, og hun stødte endda røven bagud og fissen op, så jeg bedre kunne se synet, det sælsomt opløftende. Hun var go'. Stedet: Meget diskrekt, man kan vente i porten, tæt ved et velkendt thai sted næsten lige ved stationen. Værelset det går an og der er en seng, ikke briks som på billedet.
  18. 2 points
    Har besøgt Natty mange gange (tidligere Rose og for en kort tid Millin) og har en helt anden oplevelse en allonblack. Har altid fået superservice med en fræk GFE oplevelse. Masser af tungekys og indlevelse og økoblow med afslut i mund. Vil som altid besøge hende igen når hun kommer til Kbh.
  19. 2 points
    Jeg tog chancen. Det er hende på billederne selvfølgelig med år til forskel og det obligatoriske filter. Parkering er på ingen måder diskret. Meget lille sted i kælderen og som så mange andre steder er det ikke hyggeligt. Efter afregning fik jeg en hurtig massage med lidt kild, herefter over i b2b. Så fik jeg for fornøjelsen af at slikke hende, og her er der ikke noget at klage over. Glat ren og lækker. Men meget mekanisk begge dele, og jeg havde indtrykket af at vi havde travlt. Herefter på med gummi og fuld smadder, igen sådan en what slap nu af. Endte med at jeg mistede lysten, lidt synd for efter lidt kild under massagen så var jeg på. Men det blev for meget fuld smadder. Hun er her i 2 uger, der var også en anden pige hvis navn jeg ikke fik, hun var mere charmerende, lidt ældre men der var et eller andet over hende. Den må en af jer andre lige tage en for holdet på. 5-6 på hele linjen.
  20. Hej Spændende emne. Jeg har tilladt mig at klippe lidt i dit indlæg. Du skriver jo selv at massagen inde på de forskellige afdelinger er i tip-top, godt organiseret og ens. Hvis der sidder nogle og organiserer dette og tjener penge på den del hvad er så problemet? Jeg ved hvordan loven er, men min egen mening er til gengæld også at det er en temmelig gammel og unuanceret lov. Jeg har tidligere arbejdet som konsulent og havde en agent tilknyttet, hvilket gjorde at jeg ikke skulle tænke på noget som helst andet end tage hen til det sted jeg skulle arbejde og gøre hvad jeg nu skulle, og tjente styrtenes på det. Jeg vidste udemærket at min agent også tjente på mig, lige så vel som min agents kunde, og agentens kundes kunder . Om det er nogle forkerte der tjener penge på det? Ja i mange tilfælde vil det nok være, men det er jo i min mening fordi det netop er forbudt og derfor bliver holdt skjult.
  21. 2 points
    Nej, Men jeg har ældre erfaringer. Søg på Amadea (Små naturlige bryster) ca. 3 år siden. hvor jeg mødte hende. Jeg ville have en time, men hun solgte kun 1/2 timer. en Stilling, og total inaktiv. Meget lækker krop, lækker røv. Kom hårdt i hende, i doggy, mens hun sms'ede på telefonen :-D Gætter på hun er født 1999 som der står på hendes tatovering på læggen (Ikke synlig på de nye billeder) Senere kaldte hun sig Maya (Med nye bryster) Altid i Herlev, oven på/bag et Auto værksted, hvor jeg ikke kommer mere ! PS. Intens vaskepulver/parfume lugt på stedet, hænger på hud, tøj og i bilen bagefter.
  22. Nix ikke hende… Men jeg kan selvfølgelig ikke lade denne tråd stå uopklaret… Jeg husker at dhnmdst har besøgt hende jeg tænker på, med tilfredshed. (Derfor blev jeg, og gav det en chance) Og hed hun ikke noget med K… Katerina måske… Jep ! Første anmeldelse her: https://www.eroguide.dk/forum/topic/176523-katerina-på-østerbro-omg/?do=findComment&comment=1584866 Jeg er rimelig enig i dhnmdst 3. besøg, dog må jeg være en smule mindre chamerende end ham. ;-D -Og efter intens søgning fandt jeg en aktiv, men ældre profil på: https://www.escort-side.dk/New-Katerina?ad-id=30217 Billederne passer. et gæt på alder er nok omkring 25år + - Som i kan se er hun et lækkert skår, åle slank, lækre bryster. Men følelsen af at være blevet snøret trak ned. Til gengæld gjorde det nok at jeg holdt længere, “hun sku straffes” heh Så hvis der er fans derude af Katerina, så er hun altså i byen. -Og på den måde endte min første “anmeldelse”, så med at blive en reklame, argh. Ps. undskyld det sene svar, kun 2 indlæg om dagen er tilladt for helt ny bruger.
  23. Der er mange gode ting ved dette forum og den verden som den relaterer sig til. Mange mennesker vil feks. være lidt triste ved at stå op til sådan et regnvejr i deres sommerferie, som tilfældet var i dag - men heldigvis findes der aktiviteter, hvor vejret spiller en lidt mindre væsentlig rolle - I dag var sådan en dag. Jeg har godt nok læst mange reviews af Kimberly, set hendes billeder mange gange, men aldrig været forbi - altså før i dag: https://escortguide.dk/P/amazing-kimberly-34867.html Det var hurtig og nem kommunikation, gode p-forhold, og for dem der har det bedst med at parkerer gratis, er det muligt ret tæt på lejligheden. Det første hun spurgte om var om jeg kyssede og i sammen sætning sagde hun: let´s get naked - Det er selvfølgelig heller ingen grund til at pakke det ind. Ud i badet med os, dejlige kys og lidt nusseri og derefter ind på madrassen. Det føltes så naturligt, nærmest som om jeg havde mødt hende før og hvis man er til GFE er hun en sand mester - hun er meget nærværende og vi endte hurtigt med mig placeret mellem hendes ben - shit det var dejligt - hun smagte helt igennem fantastisk og det blev nok en af de lidt længere omgange, men det var så svært at stoppe. Når man i madverdenen taler om bedømmelser, bruger man ofte Michelin stjerner. 2 stjerner gives hvor det er værd at køre en omvej efter og 3 stjerner er hvor det er værd at rejse efter. Smagen er Kimberly er i min optik værd at rejse efter - hun smagte simpelthen himmelsk og hvis hendes naturlige intensiverende lyde og spjæt ikke var kommet - så havde jeg sikkert ligget der endnu. Men så måtte vi finde på noget andet - og penetreringsdelen var absolut også godkendt - igen med GFE i top - det føltes meget intimt og selvom jeg virkelig elsker at kysse, var jeg alligevel overrasket over hvor meget initiativ hun tog til dette, hvilket jeg også sagde til hende, hvortil hun svarede at jeg kyssede godt - jeg syntes vi kyssede godt sammen Tiden gik alt for hurtigt, jeg føler virkeligt at jeg kunne have brugt mange timer i hendes selskab. Hun er dejlig og hvis man er til det vestslaviske look så behøver man ikke at tøve med at besøge hende sålænge som jeg har gjort. Jeg synes at billederne er retvisende, hun er ikke fitness pige typen, der kun spiser en salat i ny og næ, men der er måske en lille smule mere former end på billederne - Jeg kunne lide det. Når jeg besøger et pizzeria, hvor jeg ikke har været før, så ender jeg ofte med at bestille en pizza med parma og rucola - simpelthen fordi så ved jeg hvad jeg får. Jeg har lidt en følelse af at Kimberly sagtens kunne blive det samme for mig, bare i den erotiske verden - man ved, hvad man får, det er lækkert, smukt, simpelt, hyggeligt og bare en virkelig dejlig GFE.. ......og lidt symbolsk, da jeg forlod lejligheden så begyndte solen at skinne.
  24. 2 points
    Så må pigen bag linket være byttet ud.. det er forvirrende og svært for os at forholdet også til anmeldelser. Måske er det noget de ligefrem gør af den årsag.
  25. 2 points
    Det er blevet redigeret. Bruger havde lidt knas med et par danske ord.
  26. 2 points
    Er dette par overhovedet eksisterende. Jeg har skrevet et par gange, men får aldrig svar. Annonce id 365571. De reklamerer også for healing i id 383416. Har nogen opnået at få lov at besøge dem, hvis de overhovedet eksisterer?
  27. Så fik jeg endelig mulighed for at mødes med den frække Sweetkisses i KBH, vi havde aftalt tiden et par uger i forvejen. https://nympho.dk/n14116/4363/sweetkisses-aegte-sproejteorgasmer For et par uger siden kom dagen så, hvor fik jeg langt om længe et besøg af den frække Sweetkisses - Julie og wow hvilken oplevelse det blev!!! Jeg havde booket 2 timer, ville jo gerne have god tid til at nyde denne mega frække kvinde med alt hvad hun har at tilbyde og specielt hendes våde sprøjteorgasmer. Kvalitet koster jo som man siger, men hun er en af de bedste jeg har prøvet og alle pengene værd. Julie ankom lidt forsinket, hun er jo lidt en tids optimist, men hvilken flot, sød, lækker og smilende kvinde jeg blev mødt af da jeg åbnede døren. Efter nogle kysse omgange gik vi i soveværelset, som var klar med ekstra håndklæder og vådliggelagen..... det var en god beslutning. Skal ikke komme nærmere ind på selve hygge tiden andet end hun virkelig kan sprøjte, blev faktisk badet i hendes safter, lige som jeg havde drømt om. Hendes krop er vidunderlig og lækker, hun er virkelig tilstede i nuet og giver en hendes fuldeopmærsomhed. Tiden gik desværre alt for hurtig, men bestemt ikke sidste gang jeg skal mødes med denne frække kvinde, Tak Julie for en fantastisk tid sammen Tigeren
  28. Jeg har skrevet lidt med hende. Jeg fandt hende på shemalewiki. Syntes hun så lidt bekendt ud. Hun fortalte at hun var opereret fra mand til kvinde https://www.shemalewiki.com/?id=987&profileid=9501&lan=da
  29. 1 point
    Fake - Hold jer væk… Havde lavet en aftale i dag og mødte op til tiden, blot for at konstatere at det ikke var pigen på billederne der var tilstede, men en anden med væsentlig ringere udseende. Fik en historie om at hun ikke lige var der og havde travlt med outcall. Blev tilbudt en anden pige som var lidt pænere, men på ingen måde 1100/30 min værd. I øvrigt var det et lidt snusket kælderlokale. Det er ikke den klasse jeg var kommet efter, så jeg gik igen med uforret sag… Hun skriver også at hun arbejder alene og der kun er hende i “lejligheden”, hvilket jo hellere ikke passede. Kan ikke konme frem til anden konklusion end at billederne og teksten er fake reklame for en dårlig, overpriced service. Jeg kan kun anbefale ikke at spilde tid på det.
  30. Har også haft fornøjelsen af Dominica. Hun er en skøn lille skabning. Både smuk og sød. Hendes blow var langsomt og blidt som jeg foretrækker det. Sexen var også dejlig og hun laver fine små klynkelyde når man borer i hendes lille grotte. /B
  31. Tak for anmeldelsen
  32. Næ. Kender du den om Århusianeren, der skulle tjekke om blinklyset virkede?
  33. Har haft nogle besøg sidenhen, men har ikke lige formået at lave et skriv til dem endnu. Har haft øje på denne profil over lidt tid, men vedkommende var på det tidspunkt i Vejle. Jeg endte i denne weekend i Horsens grundet noget arbejde, og tjekkede lige for at se om man skulle finde nogen at hygge sig med sådan en lørdag aften. Til min overraskelse, og fornøjelse, så var Lila/Leyla ledig. En besked fløj afsted fredag aften, og jeg fik stillet spørgsmål til priser, lokation mm. Det blev lige sent nok fredag, så vi aftalte at skrives ved lørdag. Lørdag aften da jeg var færdig med arbejde, samt et dejligt langt bad, så drog jeg afsted. Jeg stod foran en rød bygning, dog viste det sig at indgangen var i baggården. Jeg stod derfor liiiige længe nok foran, men da jeg aldrig kommer forbi de her kanter, så var jeg sådan set ligeglad. Det mere en note til jer andre, om at gå direkte bagved så I står lidt mere skjult. Jeg bliver mødt af en helt fantastisk kvinde. Vi gik længere ind, og hun tog godt imod mig. Vi snakkede, og hun forsikrede mig at vi var her for min nydelses skyld, og jeg ikke skulle tænke på hendes behag så at sige. I forhold til om billederne var af hende, så virkede hun umiddelbart mere slank i virkeligheden, men en helt gennemsnitlig krop udover det. Vi ikke ude i en pornomodel hvor man kan se ribben. Jeg lagde mig på sengen, og hun sad ved siden af. Vi rørte hinanden mens vi vendte hele verdens situationen. Efter lidt tid, så gik hun igang med at give et dejligt blowjob. Meget behageligt, og jeg rørte således ved hende. Jeg kom, og det var sådan set det. Vi sad og snakkede en videre, hvorefter hun spurgte hvad vi så skulle lave. Jeg forklarede hende, at jeg faktisk var helt okay som det var lige nu, og mens vi aede hinanden, og rørte kroppen osv, så snakkede vi videre. Der var derfor ikke sex, og jeg kan derfor ikke udtale mig om det punkt, men jeg nyd personligt hvert et eneste minut. Der var tidspunkter hvor hendes telefon ringede, men det blev ignoreret, og der var andre tidspunkter hvor hun lige tjekkede den. For min skyld, var det helt okay. Hun havde 2 børn, og hvis de generelt har haft aftaler om at skrives om aftenen, så var det ikke værre end som så. Det ikke unormalt at folk lige tjekker telefonen i virkeligheden alligevel. Jeg følte mig stadig set, og mærkede trods det en tilstedeværelse. Med alt det sagt, så var min oplevelse en 10/10. Jeg var virkelig i ro i hendes selskab, og jeg håber at jeg rammer disse kanter igen i fremtiden. I andres øjne, så ville man nok ikke have ramt så høj en score, men med det jeg værdsætter, og den kemi der var, så havde jeg absolut intet imod det. Jeg har dog stadig til gode at bevæge mig mere i sengen med hende, men det tvivler jeg bliver en dårlig oplevelse næste gang. Jeg gik dog derfra, og kunne godt have savnet at penetrere skal jeg være ærlig, hvilket var derfor jeg fik besøgt Monica som man også kan læse om. Lad os bare sige at jeg til enhver tid vælger Lila over Monica baseret på de her 2 oplevelser. https://annoncelight.dk/showad/353770
  34. Føj for en skefuld, om jeg så havde fået 1800 kr. så var jeg stadig vendt rundt i døren Jeg er selv blevet snydt i Lov, hende der lukkede mig ind var 10 år ældre og 10 kg tungere end på billederne, og så var hun modbydelig, lillemanden ville ikke rigtig og jeg gik før tid... Fup og fidus!
  35. 1 point
    @lille_peter, @stille iagttager, @Nice and easy Tag det i PM. Jeg har slettet jeres interne dialog.
  36. Noget af den mest bemærkelsesværdige form for moderne censur er, at man nu om dage slører kønsorganer i Japan, hvilket er en lov, der blev indført under den amerikanske okkupation i landet, som altså stadig er gældende, så der derfor er ulovligt at vise både de kvindelige og mandlige kønsorganer i japansk produceret porno og andre medier, hvilket sågar inkluderer tegneserier.
  37. Noget af den bedste massage jeg nogensinde har fået. Og så oven i købet med efterfølgende dejlig sex. Hun fandt mine ømme og ”dårlige” steder og jeg kunne kun bekræfte hende i, at hun ramte rigtig En helt naturlig, fit og lækker kvinde med dejlig krop, fantastiske bryster og en lækker glatbarberet fisse. Så stram, at jeg hurtigt måtte overgive mig og komme Der blev ikke kigget på uret eller besvaret mobilopkald under seancen. Jeg kom endda for sent til aftalen, fordi jeg tog fejl af husnummeret, ingen sure miner over dette. Om jeg kommer igen. ? 100 %. Dette bliver en fast sted fremadrettet
  38. Ja og du behøver ikke at stresse. Hun skal være her flere måneder. (Jeg kan nu godt lide at mit favorit sted ikke er i lokalområdet)
  39. 1 point
    @Babavian hun vejer i hvert fald max de angivne 45 kg Det kan jeg skrive under på. https://escortguide.dk/P/-dominica-in-amager-only-today-68817.html
  40. 1 point
    Sjovt jeg har ellers en helt anden oplevelse med hende. Havde egentlig tænkt mig jeg skulle lave en anmeldelse af hende pga den gode oplevelse.
  41. 1 point
    Øge liderligheden??? Hvad skal man bruge det til? Har man ikke nærmere brug for noget til at dæmpe den?
  42. Altså, jeg har været i Kyse med et okay resultat. Men jo, har også indtryk af at det er samme klientel i hert fald i kyse og lov
  43. Selvf. Brugte locanto.in og Eromassage.com kombineret med WhatsApp. Link til massagested; forsøgte at finde det. Tror simpelthen ikke de har en webside. Men gå efter steder der har åbent til 21 og senere og modtager mænd / unisex. Somme tider er folk også så rare at give det dårlige anmeldelser på nettet fordi de har hørt lyde
  44. Skønne dig ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  45. 1 point
    Hun har det med at jobbe priserne op og blir let mut.
  46. 1 point
    Ikke den bedste anbefaling
  47. 1 point
    Vil tro hun er 165ish. Jeg synes hun er en flot pige. Meget pæn krop. Vil helst ikke gå for meget i detaljer. Men det var en ret skidt oplevelse. Hun var sådan set sød nok, men hun var ikke i stand til at arbejde den dag(ikke menstrustion) . Men hun insisterede på at vi blev færdige.
  48. Advarsel. Hvis man er typen der ikke er til metaforer og billedsprog, så bør man måske ikke læse videre, da man så vil kunne rammes af akut skrivekløe. Og så vil jeg lige nævne, at nedenstående er skrevet med den største respekt for kvindekønnet. For nogen tid siden faldt jeg over denne annonce. https://annoncelight.dk/showad/370576 Ikke nogen vild lovprisning, men et godt gedigent tilbud på en velsmurt thai model med smukke former. Det skulle selvfølgelig tjekkes nærmere. Et opkald gav ikke pote, men lidt efter dukkede der en sms op med ordet “hej”. Herefter fik vi hurtigt - på dansk, (så jeg tror det var salgsafdelingen jeg havde fat i), aftalt en prøvetur. Jeg blev så sendt til en adresse i skyggen af det store prægtige dyr med sko på. Ved et hurtigt øjekast kunne jeg konstatere, at den korte beskrivelse i annoncen holdt vand. Ordene i annoncen er få, men meget rammende. Klargøringsafdelingen havde gjort sit arbejde perfekt, alt pænt, rent og indbydende. Instruktionsbog: Denne var desværre ikke blevet oversat til dansk. Jeg måtte klare mig med en quick guide på engelsk. Dette gav dog ingen problemer, men vil man undersøge alle funktioner i styresystemets undermenuer, så vil elektroniske hjælpemidler nok være på sin plads. Karosseri: Velformet med fine former. Der var med en lille bule på midten forberedt til at man kunne montere en lidt større motor, hvis man skulle få sådanne ideer. En enkelt lille diskret staffering på højre forskærm. Forlygter: Helt nye og af den opgraderede type, der giver et godt og koncentreret lys. Jeg var helt velkommen til at efterjustere, som jeg nu ønskede det. Motor: Ganske fin og velkørende. Ikke nogen Ferrari, men måske mere som en solid familie model a la Golf Klassen. Fin motorgang og brummede fint når sømmet blev presset i bund. Motorstyringen blokerede dog lige før speedometeret kom helt op i det røde felt. Jeg kunne egentlig godt have tænkt mig at køre ud over skrænten med fuld fart, og så opleve det frie fald. Undervogn: Fint opbygget, med en god dækmontering. Ingen slør i bøsninger, og alle bevægelige dele er i god stand. Affjedringen var behagelig, og fungerede fuldt tilfredsstillende. Indsugning: Fik ikke helt undersøgt dette, da der var så mange knapper der skulle pilles ved. Men ud fra at jeg på et tidspunkt blev grundigt affedtet, så formoder jeg, at der kan køres uden filter her. Udstødning: Ikke tjekket. Finansiering: Afdragsordning efter forbrug. Lokalområdet er jo kendt for forholdsvis lave afdrag, jeg fornemmede dog, at afdragene her var blevet pristalsreguleret. Jeg forstod det således, at der var lavet en kommissions-lignende aftale for 1. kvartal. God gedigen model med fine køreegenskaber. Hvis man er typen der elsker at slå autopiloten til, og så bare læne sig tilbage og nyde turen, så burde man måske kigge nærmere på dette tilbud. Jeg fik en fin tur, men jeg er nok til lidt vildere kørsel, hvor der opstår et fantastisk samspil, og man finder den ultimative køreglæde.
  49. Så fik jeg lige besøgt Nadia igen. Havde tid kl 7.30, så tidligt op en lørdag morgen. Da jeg ankom stod hun smilende og lækker i vinduet og vinkede mig ind. Hun var lige kommet ud af badet, så jeg sad lige 5-10 minutter i køkkenet og fik en halv kop kaffe. Jeg ankom nok også lidt for tidligt. Men fedt fedt, så kunne jeg jo lige sige at jeg ikke tænder på meget make up. Så ingen make up, Nadia er pæn uden. (Syntes jeg). Havde bestilt 1 time massage+bj, til en tusse, igen et lille gebyr for blow uden kondom. Og aftale om ikke at komme i munden på hende. Op på briksen, rummet var dejlig varmt, og hun gik igang med massagen, hold nu op, de hænder kan altså pirre ens lyster…. Cirka halvvejs spurgte jeg om vi kunne opgradere til Fp? Det kunne vi så ikke, da hun åbenbart kun tager 1-2 Fp om dagen og de var allerede booket. Snøft snøft. Nå men hun fortsatte og jeg blev vendt om…. Så fortsatte hun med sin dejlige massage, og kyssede og slikkede lidt på lillemanden under resten af massagen, til sidst satte hun sig mellem mine ben og så fik jeg et drømme bj, for dælen det krævede godt nok 110% koncentration ikke at skyde kanonen af med det samme, holdt vel 3-4 minutter, så eksploderde det ud over hende. Det kan kun anbefales, og jeg skal helt sikkert have en tur mere når der er kommet løn ind på kontoen, men så skal det være Fp igen. Hun sagde at hun tager bookinger fra kl 6.00 og ofte booker 3-4 kunder inden hun åbner.. Så et lille råd til jer der kunne tænke jer at besøge Nadia, book tidligt. (Selv om jeg gerne havde hende for mig selv) Syntes at priser og service passer fint, men nu er jeg jo nok også lidt lun på hende.
  50. Har kørt op til 150 km, men det var så også for at besøge Evalovers
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.