Jeg besøgte smukke Maya K (https://nympho.dk/n12059/3921/hey-guys-my-name-is-maya-all-my-pics-are-taken-recently-reviews-down-below/) for et par uger siden, og har gået og været i tvivl om jeg skulle skrive en anmeldelse, da min oplevelse hos hende nok bar præg af personlig kemi og præferencer. Nå, men here goes:
Udseende: 9/10 - hun ser ud som på billederne, dog har hun togskinner, hvilket jeg ikke har noget imod, men altid kommer bag på mig hos en voksen kvinde.
Selve oplevelsen:
Jeg skrev til Maya og hun var nem at bestille tid hos. Hendes sted i sydhavnen er let at finde, og hun fik mig buzzed ind. Hun bor oppe på sal, så jeg tog elevatoren derop. Hun stod klar i skoleuniform (som aftalt), og virkede glad og positiv.
Her kommer så min måske lidt mærkelige kritik af oplevelsen: hun virkede næsten for professionel. Ja, det lyder mærkeligt. Og normalt foretrækker jeg altid kvinder der er professionelle og som siger hvad de vil. Men Maya virkede næsten helt ligeglad til tider med hvad der foregik. Det kan sagtens bare være at vores kemi ikke lige var der, men når jeg prøvede at lægge op til skift i stilling eller noget fik jeg ofte svaret "yeah sure, if you want". Jeg ved godt at det er et job for pigerne, men jeg kan nu godt lide når de spiller lidt med på agten.
Jeg skal dog sige at Maya giver et djævelsk godt bj, som andre også har påpeget, og hun red mig brilliant. Men hun virkede ikke så meget tilstede (igen kan jeg også bare ikke have haft kemien med hende). Jeg prøvede dog at gøre op for den lidt skæve kemi, ved at slikke hende uafbrudt i næsten et kvarter. Hun havde været ærlig og sagt at det ofte tog hende lang tid at komme ved at blive slikket, men jeg tror hun blev lidt imponeret over min vedholdenhed. Jeg fik da også slikket hende til en god orgasme. Dog slap hun dog ikke den professionelle og kølige distance efter orgasmen, som jeg ellers havde håbet på.
Efter akten var hun sjovt nok meget snaksagelig, og hun havde ikke travlt med at få mig ud.
Hun er rigtig sød og professionel. Men næsten for professionel, selvom det lyder mærkeligt.
Alt i alt 7/10