Hop til indhold

Leaderboard

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 07/19/23 i alle fora

  1. I forhold til, om du kan bruge beretningen til at opsøge pigen og håbe på at få samme omgang? Ja, så er den værdiløs. I forhold til @pacers bevidste valg om at skrive, så beretningen giver et indblik i, hvad der nogen gange kan ske i thaimiljøet, hvor selv de af os med en del år på bagen kan blive overraskede, der er det bestemt ikke værdiløst. Så for folk, som er nysgerrige på thaimiljøet og de særlige ting, som nogen gange sker der, har det værdi, men hvis man som dig er ligeglad med beretninger om sidstnævnte, så er din konklusion ikke så overraskende. Er derudover enig med @sweetstone i, at det er fint, at trådstarter bevidst har udeladt et link.
  2. Jeg oplevede hende for ca et år siden. I min optik er Claudia en meget sexet milf med en eneståebde evne til at forstå at forudse ens ønsker. Hun er fantastisk til rollespil og bruger sin krop så man kommer helt op at ringe. Hun kysser dejligt og nyder at få alle sine huller betjent. Det var mit indtryk, at hun tænder på dirty talk
  3. @Frenchlover har åbenbart et behov for at lave en masse småkommentarer for provokationens skyld, så han er smidt ud af begge tråde der indeholder navnet "Patty".
  4. 3 points
    Jeg besøgte en ung skønhed med en dejlig naturlig krop. Godt blow og hun accepterede dybe stød forfra og bagfra. Oki sted på Amager ved DR. Julia på Nympho.
  5. Okay ikke det helt vilde men det gjorde mig så tændt at jeg ikke kan huske hvornår det sidst er sket. Havde bestilt alm blid olie massage og body to body. Massagen med varm olie var rigtig skøn. Efter en halv time tog hun sit tøj af og begyndte sin b2b, blev helt overrasket over hvor slank og lækker hun var nøgen. Hun begyndte at køre rundt på min ryg, med tydelig indlevelse og jeg kunne mærke hendes lille dusk gnubbe op af mig. Blev vendt rundt og så begyndte jeg at deltage med min hænder der forsigtigt strejfede hendes køn, hun var tydelig ophidset. Hun arbejde sig op af mod mit ansigt og hendes kønshår strejfede min mund som villigt tog fat med læberne, det endte med hun sad på mit ansigt og min tunge var dybt begravet alt imens hun med rigeligt olie gav mig svensk. Hun holdt flere pauser undervejs med det svenske og kærte brysterne runt om kalorius, efter 50 min blev hun lidt mere målrettet stadig med min tunge i fuld galop. Det endte som det skulle og fik en fin afvaskning bag efter. Oplevelsen var helt i top min bedste b2b ever, sjovt nok var hun ikke særlig talende eller smilende men tændt var hun utvivlsomt. Jeg lægger den her fordi jeg ikke vil angive navn for jeg tror ikke det er normal service, Jeg gav drikkepenge noget jeg ellers aldrig gør, nu var prisen i forvejen også fordelagtig så synes det var passende at lægge lidt mere end aftalt på trods af min sparsomme økonomi. Fed oplevelse og jeg skal selvsagt forbi igen på et tidspunkt. / Pacer
  6. 3 points
    Lin har fået et par gode anmeldelser, mens Meena vidst ikke har. Lin har travlt ... måske pgra. anmeldelserne. Så jeg fik booked en tid med Meena. Meena er en flot pige, i starten af 30'erne vil jeg skyde på. Hun er i den højere ende og kraftigere bygget end mange thai'er, men sprød og slank. Brysterne er hjulpne men/og meget berøringsvenlige. Dem skal I prøve at lege med Meena's po po er nærmest latino-type. Meget fint. Meena taler dansk og er sød og venlig. Hendes massage er godkendt. Hun bemærkede undervejs, at massagen var det vigtigtste, mens ekstra var et nødvendigt bi-produkt. Sådan har jeg ikke hørt det udtrykt før. Der er sandsynlighed for gentagelse
  7. Det er de uventede drejninger, der gør man gider Thai miljøet. Man ved aldrig hvordan det ender. Og tak for intet link, så ikke andre forventer/forlanger det samme.
  8. Nu kører du da helt ud af et langdrev i konspirationer for at retfærdigøre trådstarters dårlige og uacceptable opførsel.
  9. Det skulle ikke skjules på nogen måde, derfor er det også lagt op under pigens navn. Er slet ikke i tvivl om pigerne læser deres anmeldelser. Så selvfølgelig ville hun da se når videoen kom op. Der er ingen grund til at gå i detaljer herinde. Da pigen skrev til mig sletter jeg videoen. Det kom noget bag på mig. Men hvorfor begynde at diskutere noget som der i virkeligheden kun er en person der styrer/bestemmer - og det er pigen. Længere er den ikke herfra.
  10. Jeg har besøgt hende 2 gange og begge gange gået derfra med et smil på læben. Ikke gfe, men som at besøge naboens møg lækre datter til en quicky
  11. Hi all, after having read good things about Top Thai in Søborg, I thought I give it a try. https://escortguide.dk/P/top-thai-wellness-soeborg-jacuzzi-62983.html, I think Gina is middle-top on the first picture. As a quick summary: beautiful girls, ok massage, but not much enthusiasm and not very sensual. I made an appointment by sms the day before for 1h tantra/b2b massage, which was set for 600dkk. Upon arrival I was greeted by Gina directly and lead into the massage room. She did not seem to remember the agreement from the sms and persuaded me into taking fp-1h for 1500dkk. So, off we go with an initial massage with me on my stomach and her being clothed. The initial massage was ok, but not top-class, back, shoulder, legs. To her defense, I need to say that it is always hard for me to fully relax in the initial massage anticipating the big program after. After about 20 mins, I started touching her leg. She seems to have identified that as her signal to go, as she right away took off her clothes. She proceeded to a little hj, followed by grabbing the rubber. After that, she laid down on her back and kind of pushed me towards entering, no foreplay or anything. I did not particularly enjoy this cold mechanical procedure and so didn't she, as far as I could judge. She kept repeating the standard "Oh so big" slurs. The expression during the action was more one of pain and she kept motivating me to finish fast, which I then also did. We are at 35 minutes now and she asks me if I want to shower. I said that I booked an hour and would like to go on with the massage. Following that she left the room for a couple of minutes, apparently to wash, which I guess is ok, but should be subtracted from the clock imo. After that she returned, put her clothes back on and went on with a massage of my front side until the 55 minutes mark was reached. So all in all it was an oil massage, with a 15min mechanical intermezzo. If that is what you are seeking than this might be the place for you, but I was actually looking for a sensual erotic massage. Thus, next time I might rather go for a 30min tantra session and stick with it. About Gina: - She is beautiful, 30-40 years old - She has enhanced breasts, which are a little hard, but look great. Sadly, I did not really have the chance to give them the attention they deserved as described above. - No kissing, finger play or bj, at least for me. I guess you could ask for the latter. - She does smile when she's interacting with you directly, but puts on a work face when not right away. Sadly, her english is also not very good, so the conversations are just very basic.
  12. Mandag aften syntes jeg det var blevet tid til at besøge én af de kønne piger på Annoncelight. Valget faldt på Monik – ”Sweet girl in Skive”. Hun holder til tæt på Skive. Er man til petit piger, så er Monik helt ideel. Jeg blev modtaget med et stort smil og hun er i det hele taget meget lattermild. Et kønt ansigt og i mine øjne en rigtig flot krop. Selve agten nød jeg meget. Monik var meget aktiv og foreslog selv forskellige stillinger. Opgangen til lejligheden kunne godt trænge til lidt rengøring, men lejligheden var ok. De bedste anbefalinger fra mig og hvis jeg finder lidt kroner på bunden af sparegrisen, så kan de meget vel gå til et besøg hos Monik. https://annoncelight.dk/showad/330232
  13. Hej Buck. Det er fordi at hun har et nyt profilnummer, men du har ret, kunne også have lagt den under den oprindelige tråd, så den kunne søges der. Det tænkte jeg ikke lige over. I forhold til dit andet spørgsmål, så nej, jeg synes bare at det er vigtigt at dele de gode oplevelser lige så vel som de dårlige. Formålet med hele forummet er vel at dele information?
  14. 2 points
    Ikke endnu, men giv mig lidt tid
  15. I Gartnerbyen var der et topklassested, lige når man kom ind til "byen" i toppen af en af de høje bygninger. Det er et godt år siden, den var aktiv. Super godt - tror det var piger fra Jens Juels vej, der lukkede. Siden kom to adresser på Duftranken af svingende kvalitet, oplevede ofte foto var rigtige, men for 10-15 kg siden.
  16. Hendes pik er 3,5 gange længere end hun er høj.......der snyder billederne altså lidt....
  17. 2 points
    Jeg har været forbi Lin til en time med fuld pakke. Det var mit tredje besøg hos hende og det var som altid dejligt Vi startede i badet og jeg må sige at der var fuld valuta for pengene. Lin gik all in og gav mig et fremragende økoblow som blev startet allerede i badet og fortsatte i sengen, det samme med sex’en Lin er smuk og meget petit. Hun er sød og gør meget for at please Jeg kan li’ hende
  18. STOP POSTING VIDEOS OF GIRLS WITHOUT THEIR CONSENT!!!!!!!!!! Its soooooo mean!!!!!!! I will report every content what you posting of us!
  19. Besøgt Evita 1 time til prisen i hendes annonce . En rigtig god oplevelse til en meget fair pris. Tungekys er ikke længevarende men okay, bj uden er virkelig god med masse af spyt. Hun spurte om bj skal være langsomt eller hurtigt og hårdt , svaret var langsomt Hun spurte under akten hvilken stilling kan jeg bedst lide . Hun sagde også jeg må røre hende over alt uden begrænsning . Hun så ikke på uret og hendes telefon var stille. Vi nåede safe sex i forskellige stillinger og after ca. 45 min sagde til hende , hun må gerne slutte med hj og bj og jeg kom . Stedet er fint med mulighed for bad før og efter. Hun svarede hurtigt på whatsapp. Så kommunikation er 10 af 10. Hun er smilene og imødekomne og er humoristisk . Gentagelse er 100 procent
  20. 1 point
    Så er smukke nærværende petite Lin tilbage. Er du til petit stram indlevende kvinde fra øverste hylde, så er Lin på 41 kilo et must, så fin og lille og afligevel så harmonisk bygget. Og massage kan hun også give og lægge kræfterne i. Jeg er fan, og det bliver kun bedre og mere intenst for hver gang, en absolut ener, se evt tidligere tråde. https://escortguide.dk/P/thai-massage-vanloese-53787.html
  21. Jeg har haft besøg af Karla, og jeg kan ikke andet end at anbefale hinde, hun var sød, fræk og en god oplevelse. Hindes bileder er virkelige, hun har dog en anden hår still. Hun er ikke skind og ben, der er rent faktisk noget at tage fat i, vilket jeg personligt kan lide. Hindes bryster er lige den rigtige størelse https://www.escort-side.dk/Hi-guys-My-name?ad-id=28222 jeg kan i hvert fald ikke sige at jeg havde en dårlig oplevelse med hinde.
  22. 1 point
    https://escortguide.dk/P/jackey-brown.-amager-.the-sweetest-dark-pussy-and-best-anal-in-town--66158.htmljeg besøgte i dag Jackey i Ørestaden. Det var en oplevelse af de rigtig gode. Hun er meget imødekommende og taler fint engelsk, så vi havde en god kommunikation. Det er hende på billederne, fantastisk krop, dejlige bryster og en god bagdel. Hun giver et fantastisk BJ øko, god øjenkontakt indtil vi endte i en 69 er det var en dejlig oplevelse. Jeg fik en dildo og hun ville have den anal. Så jeg slikkede hende, og legede med dildoen analt på hende. På med kondom og så red hun mig stille og roligt. Så ville hun have anal sex, dejlig stram og hun bevæger sig godt. Det var ligesom om min rejsning faldt lidt, af med kondomet og hun suttede videre. Det hjalp på begejstringen, og hun gav mig skiftevis HJ og BJ til jeg måtte overgive mig. Men en fantastisk oplevelse. Jeg kommer sikkert igen.
  23. 1 point
    Ferie så skulle der besøges en pige faldt over Liliana er lidt tiltrukken af piger med rødt hår da hun åbnede døren shit hun er kønnere i virkelighed super slank hun er en høj pige og hendes engelsk er rigtig god vi hyggede 1 time med Alm sex og superfransk hun ved hvad hun har med at gøre https://annoncelight.dk/showad/379310
  24. Det fås Quick test som virker i løbet af ca 15 min
  25. Min erfaring siger mig at stederne er "lovlige" fordi de "tillades".. Ifølge politiet er det endda skrevet i lovgivningen at de skal føre opsyn med de etablerede steder 2 gange årligt.. Hvad angår udgifter og lignende så har jeg aldrig følt mig hverken udnyttet eller uretfærdig behandlet på et eneste af de steder jeg har arbejdet og jeg har med glæde betalt mine dejlige, skønne, søde og professionelle teledamer hver en krone de har tjent på at vaske mine beskidte lagner og tage samtalerne med de største idioter på mine vegne.. Jeg har et stort ønske om at der stadig findes disse steder - for unge kvinder at starte længere ude i fremtiden - så jeg håber ikke at de nogensinde bliver lukket ned af staten..
  26. At du bliver misundelig kan jeg ikke gøre ved, pointen er jo at beskrive hvad der kan ske under et thai besøg hvis man er heldig nok. Havde det været til de grå sider havde hun nok taget den til roden og blevet kneppet op af vægen mens hendes 2 veninder slikke røv og kugler imens, alt sammen helt gratis bare fordi jeg var uimodståelig. Jeg glædes over det har værdi for mig selv og andre. Jeg har besøgt mange thaipiger i tidens løb og nogle få gange har jeg fået mere end forventet, også mere end denne gang. Jeg er glad for du trodsalt både starter og slutter med ros.
  27. Jeg tror, jeg misforstod hensigten med dit første indlæg. Jeg opfattede dig som fortaler for citat af hele indlæg, fordi du skrev, at det ikke lå lige for at bruge de korte citater, og at det andet var mere synligt - men ved gennemlæsning af dine senere indlæg får jeg nærmere fornemmelsen af, at du er fortaler for de korte citater. Lissom mig.
  28. Der er ikke noget der springer i øjnene som værende fake ved den annonce, hvis du spørger mig.
  29. Tror Jenny i Taastrup tilbyder det meste.
  30. Det franske kan du godt glemme alt om t Cruice, og du kan heller ikke få fuld pakke, som Jørgensen spørger om generelt på EG.
  31. Meget enig, jeg søger altid i Vejle, og på et tidspunkt skulle jeg igennem 14 annoncer før der kom 1 annonce fra Vejle, jeg har samme problem med den der sexbio i Aarhus, den har rigtig mange annoncer på. Det ville være skønt hvis man kunne logge ind, og så blokere de annoncer man ikke ville se på, det ville blive meget lettere at bruge siden.
  32. Har også besøgt Bibi og er meget enig i Pikantilope’s beskrivelse. Jeg fik 30 min B2B med pussy slide og bj med afslutning i munden. God oplevelse. Det virkede som Bibi blev lidt tændt undervejs, men det er jo aldrig til at vide. Bibi virkede som en sød pige, måske lidt reserveret. Kommer nok igen.
  33. Jeg var en tur i Riga og havde udset mig Roxya, til et frækt møde. Havde skrevet med hende på mail og vi fik en aftale på plads, på mit hotelværelse i Riga. Vi skrev sammen om lyster osv. og vi aftalte en times leg for 80€, med blow, slik, sex, prostata massage, dildo/strap on til mig. Da jeg åbnede døren for hende, var der den skønneste glade kvinde, der startede med kys og kram og masser af kærtegn. Efter lidt snak, smuttede hun på badeværelset og klædte om og kom ud og så endnu frækkere ud i lækkert undertøj. Hun åbnede for den medbragte (større) taske og hev dildoer frem, glidecreme osv. og vi gik over i sengen og startede med at nyde og røre hinanden. Hun slikkede min pik gudeskønt, mine glatte kugler sugede hun frækt og tungen gled også om i min numse, hvilket var super lækkert (havde naturligvis været i bad og havde også arrangeret en indvendig rengøring:-)) Der blev leget med dildoer og frække fingre og hun tog en strap on på og bad mig ligge på alle 4, så hun kunne tage mig. Det blev flere frække omgange i forskellige stillinger og jeg var faktisk i tvivl om det var hende eller mig, der nød det mest:-) Hun spurgte om hvor meget jeg kunne tage "op" og jeg fortalte om engang, hvor jeg havde prøvet at blive fistet og hendes øjne lyste op og hun spurgte; må jeg prøve? Så blev der fundet handske frem og masser af smørrelse og hun gik igang og det blev en fræk oplevelse for os begge:-) Vi sluttede af med at med sex i forskellige stillinger og hun vidste præcist hvordan hun skulle skulle røre på mine kugler , da jeg afsluttede i en doggy:-) Helt klart en fræk oplevelse og der blev ikke kigget på ur undervejs og ingen hastværk. Tænker måske at hun kun laver ét eller to besøg på en aften, det var meget kæreste/elskerinde agtigt. Til prisen for 75€ plus 5€ i kørsel, var det nok best value for money jeg har prøvet længe og jeg ser frem til næste gang jeg skal til Riga, så ved jeg helt sikkert hvem jeg skal have besøg af:-) I kan se Roxya på denne side: https://www.gribu.lv/eskortpakalpojumi-masaza/roxya-riga-5763688 brug Chrome og vælg oversæt, så er den nem at navigere rundt i. Der er også en masse andre skønne kvinder i Riga, som I kan se her: https://www.gribu.lv/eskortpakalpojumi-masaza/riga
  34. Jeg tilslutter mig koret her, det er absolut en skønhed med naturlige fordele og en villighed til at give en dejlig oplevelse man finder her. Jeg tror på at hun er ny i faget, hun virker lidt uerfaren grænsende til passiv, men hvis man ved hvad man vil have så er hun meget villig til at udleve ens fantasier. Vil dog opfordre til at tage det lidt langsomt og hensynsfuldt hvis man er til "den større side", for begge parters skyld. Til gengæld er hun enten den med de bedste høje naturlige støn i DK --- og hvis det er fake så må jeg medbringe en oscar statuette næste gang. Ja, det er første indlæg, men har skulket herinde i et stykke tid. I er fulde af gode råd, og nu skulle der gives lidt igen Ps. Ja hun tilbyder uden hele vejen - håber hun ændrer holdning der snart.
  35. ...måske lige lovligt voldsomt - i hvert fald for mig - og måske også for TS @Jørgensen ? Ellers er modne Yam Yam et godt bud som @kasperbo også er inde på. Inden hun flyttede fra Østerbro fik jeg næsten mega ved et uheld, da jeg pludseligt ikke kunne holde affyringen tilbage i forbindelse med massage + bj. Hun tog det dog pænt og er ikke sæd-forskrækket Et andet forslag kunne være Honey fra: https://nnthaiwellness.dk/index.html Hun gav mig uopfordret dejlig stimulering omkring anus her forleden. Hendes franske evner har jeg endnu tilgode, men mon ikke det kommer i takt med flere besøg og lidt tålmodighed. Hun er er frisk, fræk, uforudsigelig og virker til at være med på lidt af hvert
  36. Come on guys, når annoncen starter med "Jeg hedder Aisha, er 18 år er en blandings mix af dansk & libaneser." Kan det vel ikke være så svært. Man kan jo ikke skrive alt i en overskrift. ts har da gjort sig umage med at tilføje bynavn, så kan vi da godt selv læse os til resten...
  37. Derfor er det smart når de besøger en på jobbet..
  38. Jeg er lidt misundelig på jeres held med ekser - jovist, han er da sød og en god ven - men satme om jeg gider et dårligt knald gratis - nix Har hevet nok i hans pølse, til jeg finder den spændene mere
  39. Ombygning er færdigdrøftet. Man bevæger sig tilbage til anmeldelsen.
  40. Nej nu må i stoppe med jeres ombygninger. Nicha er en pige og det er jeg sikker på hun altid har været. Har pillet ved hende og kneppet hende flere gange, så er ret sikker i min sag
  41. Det blev til en tur hos Nicha. Hurtig SMS spørgsmål ang. Priser og de må siges at være ret fine. Det blev den dyre. 1400 penge, 60 min med anal. Det skal da afprøves. Stedet er velkendt i Odense SV, tæt ved zoo og med den længste ombygning af et badeværelse i menneskets historie. De er ikke nået ret langt. En del SMS ang. Tiden og om jeg kommer. Ikke et problem for mig, men måske andre. Møder op og lukkes ind gennem bagdøren, hun står og venter på jeg kommer. Det vil jeg kalde et plus. Ikke så meget her. Penge, mig i bad som hun pænt hentyder til. Hvilket er ok. Ind i rommet og op på massage briksen. Vældig fin massage, ikke meget hanky panky, det er faktisk rigtig massage og god massage med en del olie. Lidt berøring af den lille og mere senere. Lad os tage den med det samme. Hendes bryster er ombygget, ellers tror jeg faktisk ikke på hun er ombygget. Vægtskålen siger nej, for mig. Der er ingen indikationer på det, andet end lidt træk i ansigtet. Og skulle det vise sig at være. Så er det kæmpe kado, til fagfolkene bag. Havde taget stilling til at gå, hvis jeg ikke blev overbevist, sådan rimeligt hurtigt. Og igen, Fuck IT. Nå..... Massage delen er ganske ok, der er lidt nus nus og vend om kommer. Stadig massage, der efter direkte klargøring til blow. Blow uden, lidt med og op at sidde også lige en omvendt også. Tak for det. Kroppen fejler altså ikke noget, men det gør afstanden. Der er ikke meget girlfrind over det, det er ren porno og jo hurtigere jeg kan komme, jo hurtigere er jeg ude af døren. Derfor er vi også lidt hurtigt i gang med anal. Egentlig ganske ok, tror dog hun vil få problemer med de større og de helt store udgaver, af den mandlige ting. Her gælder det som kunde, om at være klar i spyttet. Der skal ikke meget til, før hun er klar til at tage din ladning på brysterne. Der er vi igen tilbage til. Hurtig færdig, hurtig ud. Den tod vi, to gange. Så selvom jeg strittede imod, var jeg ude efter lidt over 45 min. Små 50 min. Et behageligt besøg. Prisen er egentlig ok, men forvent ikke noget ekstre. Massage, blow, sex og tak for i dag. Alt andet, er ikke med i prisen. Har ikke fortrudt , kommer heller ikke igen. https://annoncelight.dk/showad/348280
  42. Jeg blev inspireret af beretningen fra @Aarhuselsker og nogle flotte billeder på annoncen. Billederne er sidenhen forsvundet, guderne må vide hvorfor - jeg mødte i hvert fald hende der var på billederne. Et opkald og en hurtig aftale, og så var jeg på vej til den adresse jeg omgående fik tilsendt. Det er dejligt at komme til Aarhus C, og så finde gratis parkering lige ved en diskret bagdør. Skulle det være lettere, så skulle det være en drive in biks. Selvom Aarhuselsker i slutningen af besøget blev lidt ukoncentreret (og det forstår jeg egentlig godt), så rammer hans beskrivelse af pigen helt plet. Hun spurgte, om jeg havde lyst til at massere hende, og det havde jeg så sandelig, men jeg skulle jo prøve den velgørende massage jeg havde hørt om. Og det gjorde slet ikke ondt, og med masser af ganske varm olie og hendes massage med hele kroppen, så lagde jeg og kom i stemning. Hun kom så på ryggen, og jeg fik lov til at gå på opdagelse. Det hyggede jeg mig rigtig fint med, og efter hun havde spurgt 3 gange, om jeg da virkelig ikke ville andet, så måtte vi jo videre. Så kom jeg på ryggen, og fik så en tur så briksen knagede og bragede i alle samlinger. Til sidst begyndte det også at knage i mig, og en dejlig tilfredshed bredte sig i hele kroppen. Stedet var pænt og rent, og der var bad, smil, cola og hvad man nu ellers kan ønske sig. Jeg kan nok ikke lade være med at komme igen.
  43. Mit navn siger ret meget sig selv… i hvert fald hvis man vælger at bruge en time eller to med mig…
  44. Tak for venligheden og hurtig respons!
  45. P.S Jeg har besøgt Mistress Kawa et utal af gange. Til mit held er hun i København for tiden, hvilket bliver udnyttet, utroligt at hun kan finde på nye ting hver gang man møder hende. Hun kan noget med reb og hendes udklædning i latex er utrolig, jeg mødte Mistress Kawa første gang for 4 år siden og siden er det vel blevet til 10 – 12 besøg og aldrig har jeg set hende kigge på uret, som man ofte ser andre steder, for det meste har man fået mere tid end man har betalt for, hvilket jeg aldrig har oplevet andre steder, hun leger med reb, varm voks, eller pisk, så gør hun det så raffineret at man kun kan nyde hendes samvær og bestemt for lyst til at komme igen. Vi ses snart igen. Tak for en fantastisk session Mistress Kawa Kontakt Mistress Kawa • Mistress Kawa • Føl dine sessioner
  46. Var forbi Nicha igår til 20 min. for kr. 1000.- der var selvfølgelig ikke tid til massage, så gik direkte til sex delen. Ok besøg med blow, 69, flere stillinger og anal i et par stillinger. Startede stille i anal, men kunne til sidst give den gas. Hun er sød nok men gfe bliver det ikke. Hunhar en flot blød hud, så nød at røre ved hende. jeg fik hvad jeg kom for, og ved ikke hvor meget gfe man kan forvente på så kort et besøg, jeg fik jo kys, smil og en god behandling. Var ude efter 22 min, så fik al tiden som var bestilt hun fortalte at flere mænd troede de kunne gøre hvad de havde lyst til, uden at spørge om lov. Havde flere gange fået lussinger og hænder omkring halsen, og det hader hun. Det er altså heller ikke ok hvis man ikke har spurgt
  47. Det har jeg nu aldrig oplevet med hende. Ved at hun nogen gange lejer lokaler til de specifikke seancer, det er måske derfor. Omvendt, så ville jeg heller ikke være nervøs for at betale forud til lige præcis Mistress Kawa. Oplevede engang, at hun ville give mig halvdelen af min betaling tilbage fordi hun ikke selv syntes hun performede godt nok på dagen. Hun er en seriøs kvinde.
  48. I will you explain, why I offer a "Sensual" massage. As I wrote in my announcement. This is my original massage. This is the program where you will find some Tantra, Nuru and Relax. Tantric massage is a very complex massage. To do it correctly, you need a lot of knowledge and many months of training with "Master Tantra" . However, to offer a 100% Tantric massage, a massage person must be emotionally prepared for this. Do a lot of work on your emotions and "clean" your interior. I am in the process of adapting to real Tantra to offer you. At the moment, I don't feel fully ready to offer it. Therefore, together with my "Master" we create a program that I can perform. And that's why my massage is called "Sensual Massage" Also, I would like to answer the sentence. Where in the announcement of others are additional, extra. I don't have extra. If "EXTRA" is made in the massage track, it is only my decision and my pleasure. That is why I do not charge for "Extra". Thank you very much for this discussion. I will try to correct my announcements regarding. MT and options where you can massage me 하 Greetings Julia
  49. Der går sikkert ikke mange dage før det går op for hende at der ikke er kommet et eneste brev ind at hun lige skulle tjekke sin annonce op for kontakt
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.