Hop til indhold

Leaderboard

  1. jp

    Medlem
    22
    Points
    76626
    Antal indlæg
  2. JenniferRomantica

    Glædespige
    7
    Points
    6918
    Antal indlæg
  3. Gangbang

    Medlem
    5
    Points
    530
    Antal indlæg
  4. Evas Fredagsbar

    Glædespige
    5
    Points
    190
    Antal indlæg

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 11/08/22 i alle fora

  1. Kan vi ikk lige holde os til emnet og så holde kaffeklub et andet sted Det jo ganske enkelt. Vil man deltage spørger man om det man ønsker at vide og vil man ikk deltag så kigger man da videre i stedet for at komme med ubegavede kommentarer Håber i forstår hvad jeg mener
  2. Halløj i Fredagsbaren Til denne Fredagsbar har @kvinde 1966 og jeg (Eva @Lemongrass Lingam) fået lyst til at tilbyde jer en halv times 4-hånds Lingam massage til absolut super duper spotpris. Vi er blevet rigtigt gode til samarbejdet efterhånden, og vi elsker det! Vi har ikke haft tid til at gøre det længe, og så må det naturligvis gå ud over Fredagsbarens gæster denne gang Altså ikke under tvang, trods alt. Det er også alt for svært hvis manden på briksen spræller for meget men hvis nogen lyster, så er det på fredag en mulighed. Prisforskellen på een og to kvinder til Lingam massage til Fredagsbaren er sølle 100kr. Der er stadig få pladser tilbage. Skriv en privat besked til denne profil hvis du har tid og lyst til at være med. Kærligst, Eva & Co.
  3. 4 points
    https://escortguide.dk/P/sophia-best-bj-deep-and-sensual-big-natural-boobs--61560.html Havde besøg af ovenstående og det var sku skidt. Sur lugt fra de nedre regioner. Havde ikke barberet ben, så der var lange sorte hår. Sidst men ikke mindst, billederne er taget fra en yderst god vinkel, hun er væsentlig større end billederne antyder. Kan ikke anbefales. Mvh Sweex2
  4. Havde læst gode anmeldelser om: https://escortguide.dk/P/hot-beatriz.-happy-hours-30min-min-b2b-erotik-massage-kiss-sex-megafrench-800kr--63089.html Tænkte hende må jeg besøge her til aften. God kommunikation via whatsapp og aftalte en tid kl.2040.. Ankommer 20 min før på adressen da parkering i området er oftest umulig at finde og man må køre rundt i området for at finde en. Men fandt en heldigvis en lige overfor "massage klinikken". Fik besked på at vente til 20:40 da hun var optaget. 20:35 ser jeg en anden fyr blive lukket ind, og der sidder jeg så og tænker, hmmm..!! 20:43 spørger jeg via whatsapp om jeg kan komme ind og høre intet. Sååå min tid blev givet til en anden. Hellere flere bookinger end ingen. Det super dårlig stil af hende..!! Inden jeg køre derfra ser jeg en bil holde lige ude foran klinikken, ud stiger "bodelmutter" og bliver lukket ind af det jeg vil mene var tlf damen jeg skrev med, og ikke Beatriz. Kl.21: 25 får jeg en besked. Du kan bare komme ind nu.. Vil ikke skrive hvad jeg svarede tilbage. Det var bestemt ikke høfligt..!! Om jeg kommer til Hillerødgade igen, nej tak. Og jeg vil besge Beatriz. No way..!!
  5. Det minder mig om min moder der plejede at synge sangen om "en lille pige i flade sko"..
  6. Hold nu op altså ,.. Det virker som om i bare har en fest af de sjoveste og det er jo sjældent det kan gå helt galt når gæsterne er så glade og humoristiske som de alle virker til at være. Nu er jeg desværre optaget på fredag til anden side , men jeg er ret sikker på jeg må opleve dén fredags bar på et tidspunkt
  7. 3 points
    Så fik jeg endelig en aftale i hus. Men denne skønne kvinde. Besøgte hende i hendes hjem. Dejligt diskret. Hun er virkelig dejlig. Både af udseende og sind. Kysser dejligt. Suttede mig så jeg var tæt på at komme på 30 sek. . Ellers hed sex. Nærmest kærestesex vil jeg kalde det. Godt med øjenkontakt. Ingen tvivl om at hun nyder hendes "hobby"... Hun har. Som hun selv siger. Dejlige ok størrelse bløde "hængebryster" .Nok den mest kæresteagtige omgang jeg har betalt for. Super oplevelse.
  8. Jeg har tidligere eftersøgt anmeldelser fra besøg på hende, men da der ikke lod til at være nogen som havde besøgt hende tog jeg en for holdet. Billederne er ægte, pigen er sød, smilende og med relativt store silikonebryster. Jeg synes de klæder hende, men det er jo smag og behag. Hun har heldigvis intet imod at man rører dem :-) Jeg fik en time med fp. Hun givet udmærket massage, sutter fantastisk og gør hvad hun kan for at man skal føle sig tilpas. I det hele taget er hun sød og smilende, og tager pænt imod de dybe stød.. Hun har hermed min anbefaling :-) God fornøjelse, og husk at være søde ved hende! ;-) https://annoncelight.dk/showad/350920
  9. Mega flot eksemplar af homo sapiens sapiens.
  10. Jeg er dansk og bor tæt på den unge dame. Derfor tog jeg til hende. Så du kan bare fuck af med dit pis og lade os nye bruger komme til så hun ikke skal fuck jer gamle røvhuller hele tiden. Jeg er danks og har Kastreret flere grise end du har spist ærter
  11. 2 points
    Besøget hos SweetMilf var rigtig dejligt. Hvis du er til kærestesex med en Milf, er hun et perfekt valg. Blev modtaget af SweetMilf i meget lidt skjulende top, g-trengs trusser og stiletter hvilket fremhævede hendes dejlig røv og de lange ben. Så snart jeg var indenfor og døren var låst, var der kys og kram under vores fælles afklædning af hinanden (som I kan gætte var det mest mig der blev afklædt). Således afklædt blev jeg ledt ud til badeværelset (og nød undervejs synet af de lange ben og den meget lidt tildækkede røv) og fik vasket en bestemt kropsdel som aftalt inden besøget). Således rengjort fandt vi soveværelse - vil ikke berette alt hvad der foregik der, men fremhæve hendes fantastiske blowjob, der udføres med blidhed, langsomt tempo og helt til roden. Da hun gled ned over min pik (cowgirl) og langsomt bevægede sig frem og tilbage på pikken (hun bevægede sig nemlig ikke sådan op og ned) mens hun "kom ned til mig" var følelsen i min pik simpelthen så fantastisk og intens, som jeg ikke mindes at have oplevet tidligere på noget tidspunkt. Skal helt sikket besøge SweetMilf igen, når det bliver muligt.
  12. 2 points
    Har også kun haft gode oplevelser med hende, gennem snart mange år. Dog lidt af et dilemma når man efter en god stund, står der ved døren og spørger hvad man skylder. Og hun siger - hvad synes du ?
  13. Jeg benytter mig aldrig af denne del af EroGuide, men... Jeg er faldet over denne tøs. Hun er en drøm. Jeg har sendt hende en beskrivende fantasi (og krydret den med en god pris), som jeg håber vil kunne vække hendes begær - men jeg kan kun forstille mig, at hun er ved at drukne i henvendelser. Så jeg må væbne mig med tålmodighed - selv om at det kan være svært. Men grunden til at jeg skriver... jeg ved godt at det er et langskud, men er der en herinde som har nogen former for kendskab til hvem, den geniale mand hun nu på fredag skal mødes med er? Han lyder som my-kind-of-guy og jeg vil meget gerne træffe ham - så han kan lære mig at spille poker. Link: https://annoncelight.dk/showad/356211
  14. https://escortguide.dk/P/viktorya-first-time-in-denmark-all-without-condom-vesterbro--65388.html Hej, Beøgte pigen, hun var at finde ganske diskret i et lejlighedskompleks i Hvidovre. Hun er ikke så køn i virkeligheden, men heller ikke grim. Hun har nogle ret store og flotte ægte bryster. Sex uden kondom i missionæren, som var eneste stilling vi nåede da hun ret hurtigt begyndte at sige "com baby" og så mistede jeg egentligt lysten til flere stillinger og kom op i hende. Hun har stukket et eller andet ind dybt oppe i skeden som penis støder på, det føltes ikke rart. Jeg har oplevet det et par gange før at jeg kan mærke at dilleren rammer noget på piger der knalder ug, hvad helvede er det? Det ødelægger total oplevelsen fordi det gør lidt ondt på spidsen af dilleren.
  15. https://escortguide.dk/P/sang-60719.html Piano's erstatning..... Ku være man skulle prøve sang og piano sammen...
  16. Enig. Jeg besøgte hende et godt stykke tid siden og var ikke imponeret. Det var mekanisk og teknisk. var som at gå til lægen. Akavet og sterilt. Andet besøg ligesådan.
  17. Helt enig... men det var oprigtigt ikke af ond vilje... det var fordi jeg ud fra trådstarters beskrivelse mente at det var en svamp og ikke en spiral... men set i bakspejlet var ordet "naive" ikke velvalgt. Det skulle ikke forstås nedsættende... men i kontekst... som at der nogle gange foregår ting som man (endnu) ikke helt forstår... ligesom første gang jeg erfarede det med en super sød ung gp som efterfølgende meget informativt fortalte den gamle... altså mig... at hun brugte en svamp da hun netop havde sin periode Jeg synes i øvrigt stadig at hun er sød og dejlig Jeg skal meget beklage... men tror faktisk at vi kom godt omkring i stedet for bare at konstatere at der var tale om en spiral fordi nogen har en dårlig oplevelse med det. Kan se at andre bruger et andet hul... og så er man jo ihvertfald ude over det problem... tror jeg da... håber jeg da... øh... ved jeg faktisk ikke... så må hellere holde min kæft Ha' det super!!!
  18. Du kan bare bruge https://yandex.com/images/ . Du kopiere bare billedet, og sætter det ind, resten klarer hjemmesiden
  19. 1 point
    Hun er i en privat lejlighed på en (ikke af mig navngiven) sidevej til brenstrupvej og langelandsgade i Århus N - tæt på mit gamle pizzaria (uni tiden ) Jeg fik massage plus øko bj for 1000, og det var faktisk rigtig fint, jeg fik lov at røre lidt på forpartiet også - de var dejlige også selvom de jo svævede unaturligt. Massagen var fin, hun fortalte at hun har arbejdet som massør i Thailand, og ja mine ben og arme blev da kastet ud i alle mulige retninger som jeg ikke har prøvet før, og hun fik knækket både mine skuldre og fingre og hun kunne tage ved. Jeg synes dog massagen har været bedre andet steds, svært at forklare. Synes hun var besøget værd
  20. Det var ellers ikke sådan du selv lagde fra land.
  21. Har også besøgt Maja/Emma, sød og flot pige, med let til smil og masser af liv på lagnet
  22. Tidligere huserede S i Vejle sammen med hende der dengang kaldte sig Cherry ( i dag Babydoll92) i Vestbyen. Mener S sidst var aktiv for ca et år siden i Fredericia - måske længere siden. Jeg er ikke aktiv pt - så ved ikke om det passer at hun angiveligt skulle være i Vejle. Meeeen mon ikke de ved lidt om hende her IamSvejle https://annoncelight.dk/showad/352814
  23. S som pigen kalder sig er tilbage i dk. Men tager desværre ikke kunder ind. Men hvis det sker at hun byder sig til igen, skal jeg gerne være den første. 8000 PS C fra Vejle er tilbage Thailand og der har hun været i mange år. C arbejdede sammen med S
  24. Der ligger en anmeldelse af hende under navnet Emma hos Citygirls i Helsingør.
  25. 1 point
    Kylie -Har besøgt hende måske 4-5 gange, men det var mest af alt, fordi jeg klikkede godt med hende. Jeg tog den med øko blow og det gjorde hun meget tilfredsstillende. Men forvent ikke en meget pirrende massage. Så vil i hvert fald ikke kalde det lingam. Lily -Hun gar meget op i at gøre det pirrende/tantrisk hele vejen igennem, med en fantastisk B2B. Jeg personligt er ikke så meget til fødder, men hun gav alligevel et ret imponerende "footjob". Men det er i hvert fald 1,5-2 år siden jeg så hende. -Hun har en megt flot veltrænet krop, hvilket også giver massagen et ekstra boost, når konditionen ikke sætter en stopper. Sydney - Her fik jeg også en B2B, hvilket slet ikke var dårligt, men som jeg husker det, var der ikke en længer varende lingam. Men hun var super sød, smuk og dejlig lille krop, billederne er meget retvisende. Jeg kan ikke helt huske om det var med eller uden øko blow, men jeg kig i hvert fald derfra meget glad og tilfreds. Sophie -Hende har jeg besøgt den del gange. Hun giver nok den bedste lingam jeg har fået. Hun er en rigtig flink kvinde, men forvent ikke en af de der små søde thai piger Pixie - Jeg bliver simpelthen også nødt til at inkludere pixie, det er måske ikke en helt vild lang Lingam, men hun giver til gengæld en rigtig god B2B. Jeg har dog også haft superfransk på menuen, så er ikke helt 100 på, hvordan hendes afslutning med hånd udfolder sig. -Hun har også en flot og veltrænet krop, hvilket ligesom lily, gør B2B massagen noget bedre. Med alle besøgende har jeg valgt minimum en time. Med pixie & Lily, var sessionerne lidt længere. Så det tænker jeg også har en stor indflydelse på oplevelsen.
  26. 1 point
    Sorry, den fangede jeg ikke lige. Det ligger sammen med et solcenter, men kan ikke huske navnet på det.
  27. 1 point
    no love, i'm in aalborg until november 14 and from there i'm going to cophenague kisses
  28. I was able to visit Jennie for the first time and as a booblover I was looking forward to it. I tried to visit her 2020. The place is not very central (this coming from a Swede), but there is communication to Herlev. Communication over whatapp, her English is OK. When I met her I was very pleased with her looks, this forum is right..this is some of the best boobs you can get in Copenhagen (paid or not..). I'm glad we booblovers get such opportunity close by. I ordered 45min GFE since I wanted to cum twice and also have some kissing. I don't usually write reviews here so please ask me if I missed any questions. Jennie is very sweet and natural in her behavior, she is not overdoing her personality to trick you. The place is discreet and does the job. It started out with an very good blow job, then I asked her to ride me so I could enjoy the view of those melons. What a view..if anything (if you like big boobs), you need to at least visit her once and let her ride you because words are not enough to describe it. This was my first cum. Second round I took her from behind and she's got an good ass that doesn't get much attention (which is understandable given some other part of her body..). I only visit GP for quality big boobs (they are hard to get IRL!), but I prefer the intimacy of a real girlfriend. I guess I need to work on making Jennie my girlfriend then, best of two worlds!! Must visit if you like big boobs. Recommended! Haven't found any other ads that I think could give her a match (let me know if you know!!)
  29. 1 point
    Mit bud er at hun er tilbage. Annoncen var ikke aktiv i sidste uge.
  30. Ja øv det er lidt trist. jeg synes også det er skønt og frækt
  31. Top Thai massage på Finsensvej giver en fantastisk thai massage til 450kr/t. Her kan du slet ikke købe andet end massage og de kan deres arbejde. Bemærk at der kun er tykke tæpper mellem dig og andre kunder og du skal beholde dine underhyler på.
  32. Yes, resten var helt udmærket :)
  33. 1 point
    Jeg gad også godt vide mere. Jeg tager gerne ned og tjekker, hvis du giver halvdelen
  34. Inspireret af en anmeldelse her på siden tog jeg bilen til Kiel. Det er gadenavnet Wall nr. 58 man skal køre efter. Her ligger tre bordeller i tysk stil. En rigtig lækker stemning, når man er super liderlig. Jeg gik igennem de tre Eros centers og så på pigerne. Det er sgu frækt at tage runden og se hvem man har mest lyst til. De tre bordeller ligger tæt, og der er på hver en tre etager med piger. Jeg valgte en rumænsk teenlook pige. Det var på Paradise Kiel. Hun mente jeg skulle af med 80 Euro for en halv time med en GFE session. Shit hun var flot. Og hun gjorde det rigtig godt. Lod kunden nyde hendes ungpigekrop. Jeg kunne nok ha' pruttet prisen ned, men det var som om, at det betalte sig bare at sige ok til hendes pris. Oplevelsen - til 600 kr. - var helt på højde med med en GFE luksustur i Danmark, hvor prisen er 1.200 kr. Jeg er ikke så meget til blasen (sutte pik), så det gør mig ikke noget det var med kondom. Godt tilfreds efter en god service kiggede jeg lidt på byen Kiel. Den er vel på størrelse med Aarhus. Efter den fede oplevelse fik jeg den ide at tage til Herbert i Hamburg. Bare for at kigge og drive lidt omkring på Reperbahn. Jeg kom ind på Herbertstrasse og blev overrasket over de flotte piger. Her taler vi om det flotteste og hotteste man kan forestille sig. Jeg hørte tilsvarende vurderinger fra andre turister. Der er lidt for en hver smag. De helt slanke med ufatteligt smukke kroppe. De tatoverede piger, hvis man er til det. De lidt mere runde, unge piger med store, lækre bryster. Der var piger, med almindeligt flotte ungpigekroppe, men med vildt flotte ansigter. Kort sagt noget for en hver smag. Alle dog vildt, vildt lækre og attraktive. Jeg talte med en pige om en session. Tilsvarende hvad jeg havde fået for 80 i Kiel prissatte hun til 150. Det kunne jeg da godt gå med til, når vi taler om modelkrop uden tatoveringer. Jeg valgte dog alligevel at ha' det til gode til en anden god gang at være kunde på selveste Herbert. Efter at have læst flere gode tip fra Jernsvinet drev jeg lidt rundt i gaderne omkring Herbert. Flere tilbød sig for 50 euro. Altså 375 kr. i dansk valuta Heriblandt var der flere søde piger. Bestemt ikke de rå gadepigertyper. Der er også andet end Herbert Strasse på Reperbahn. Jeg var inde på Pink Palace, hvor der er 3 til 4 etager med flotte piger. Og længere henne ad gaden mod S-togstationen Reperbahn var der et sted mere med 3 etager. Også her mange flotte piger. Det hed Paradise Point of sex. Her sagde pigerne 100 euro. Min samlede, subjektive vurdering. Man behøver ikke længere ned i Tyskland end til Kiel for at opleve den specielle stemning af piger på række. I Herbert Strasse er der tale om toppen af poppen i branchen. Nogle helt ufatteligt flotte. Tag en tur over på Pink Palace, hvor der bestemt også er mange gode muligheder for 100 Euro. Husk at hæve Euro i din bank hjemme i Danmark. Det havde jeg gjort, men da jeg var lige ved at tage tur 2 i Herbert Strasse måtte jeg hæve i automaterne der - og det er altså lige et gebyr på 130 kr. for at hæve 100 Euro Alt i alt en fed oplevelse at tage på tur til Tyskland. @allan48
  35. Bliver nød til at svare på denne lidt gamle tråd. Med det lader til at din bøn er gået i opfyldelse. Hun er nemlig i Horsens... https://annoncelight.dk/showad/352519
  36. 1 point
    Hun er glat og naturlige bryste. Billeder er ægte. 8000
  37. Altså det er jo et debatforum og det er nok svært at undgå en lille smule bredere horisont end trådstarteres oplæg. Bare en lille bitte smule. Jeg vil så i stedet respondere helt og aldeles farveløst og unuanceret i håb om at jeg ikke denne gang maler en eneste nanometer udenfor dine streger: Ja
  38. Jeg har besøgt Iris for 2-3 uger siden, og skylder i den forbindelse et par linjer om oplevelsen. Jeg havde skrevet med hende en del gange, men det lykkedes ikke at nå at møde hende før hun holdte fyraften, gennem flere forsøg. Den dag lykkedes det på hendes nye adresse på Frederiksundsvej. Jeg blev lukket ind af en dejlig pige, Iris selv. Vi havde i forvejen aftalt 1 times massage med B2B og pussy slide til en 800-mand. Hendes massage var nok ikke fra Wat Po templet i Bangkok, men jeg har fået værre andre steder. Det røg så over i en dejlig B2B, men synes måske den var lidt hurtigt overstået. Hun fik efterhånden nappet kalorius i munden, og gav faktisk et ok blæs, hvor hun ikke kun havde spidsen i munden. Hun gik fint dybt. Det blev til blow og slide, men ingen adgang til hendes juvel mellem benene, og det var jeg heller ikke stillet i udsigt. Hun brugte dejligt meget olie til de forskellige ydelser, hvilket var lækkert. -Men! Jeg kom aldrig helt op at ringe, for der manglede de dejlige tungekys, som jeg holder af, og det var en anelse for “prof“, det hele. Jeg vil bestemt ikke fraråde et besøg hos hende, men jeg har en lang “to visit liste” først, før jeg selv kommer igen.
  39. Tror der er Maya der er på adressen der starter med F….
  40. "Hov, underdog40! Hvad laver du her? Er du ikke gået forkert? Jeg er glad for du spørger. Men nej til dit spørgsmål, selvom det er relevant nok da undertegnede ikke har besøgt en thai før. Og hvorfor, spørger du så? Jamen, det skal jeg sige dig. Lad mig forklare. Over en god periode er jeg blevet rigtig glad for de Sydkoreanske serier der særligt ligger på Netflix. Jeg har set de gode som de mindre gode. Men med tiden går man så hen og bliver lettere tiltrukket af de fine små pigenips i serierne mens de cirkelsparker deres vej igennem sæson 1, 2 og derudaf. Jeg indrømmer at det gav lidt kløe i javertussen og fik mig til at tænke på, at sådan en lille godbid måtte jeg naturligvis prøve at have sex med. Men...der er altså ikke koreanske piger i Danmark (adoption tæller altså ikke) som sælger sex. Jeg kunne i hvert fald ikke snuse mig frem til nogen. Så måtte jeg jo finde det som, efter min mening, ligger tættest på. Det mente jeg var en pige fra Thailand. Bær over med mig, jer som er kyndige på sydøstasien...jeg ved jo ikke bedre. Men det er svaret på hvorfor. Jeg havde intet udgangspunkt så jeg kastede mig bare ind på EG og efter at have søgt i øst og...øst faldt jeg over https://escortguide.dk/P/zara-thai-massage-59879.html. Jeg nævnte ikke hvem eller hvad jeg kunne tænke mig over smsén men bestilte bare en tid. Thats it. Det kunne i og for sig gå i alle retninger. Jeg kom ud på adressen som ligger tæt på Brønshøj Torv. Gode p-muligheder lige uden for døren. Ringede på døren og blev lukket ind med det samme. Og skæbnen ville det så at det var Kaja som tog imod med et kæmpe smil. En virkelig smuk pige. Noget mere mørk i huden end jeg nok havde forventet men var på ingen måde til last. Snarere tværtimod. Små 160cm og under de 50 kg, give and take. En rigtig lille lækkerbidsken. Jeg vidste jo ikke rigtig hvad jeg skulle bestille da etiketten er lidt mere anderledes her end hos mine vanlige østeuropæere. Vi endte vidst nok ud i 30 minutter med massage og sex og det slap jeg så en tusse for. Det skulle vise sig at det med tiden ikke er noget de går voldsomt højt op i. Måske jeg bare var heldig eller Kaja også hyggede sig. Det ved jeg ikke. Op på massagebriksen med mig. Rislende plingplangmusik i baggrunden. Kaja spurgte til hvordan jeg ville have min massage. Igen var jeg på udebane, men fik fremstammet "soft and gentle". Det var nok mere nussen end en egentlig massage. Så jeg har ingen idé om Kaja kan give den hårde massagetur, for dem som er til det. Men jeg ønskede som sagt bare at blive nusset lidt om. Fra maven om på ryggen hvorefter berøringerne blev mere og mere intime mens hun balancerede sin fine spinkle krop rundt på siden af briksen med akrobatisk Cirque du Soleil-præcision. Under dette lod jeg mine hænder vandrer rundt på hendes krop, hvilket hun lod til at nyde. Snakken gik livligt om Thailand, Cambodia, stærk mad, kulden i Danmark mv. Rigtig hyggelig snak faktisk. Hendes engelske er ok. Inden jeg så mig om, tog hun min pikkemand i munden. Jeg oplevede et utroligt blidt, varmt og særdeles vådt blowjob med alle de rigtige lyde. Det var fandme i orden. Indtil da havde hun haft en lille top og trusse på som hun behændigt fik taget af. Og da hun kom op på briksen igen lod jeg hænderne vandre frit igen på hendes bløde krop mens hun snoede sig rundt som en lille slange. Jeg var nu mere end klar til ballade og kondomet blev på professionel vis sat på. Det skal lige siges at indtil nu var alt gået som i slowmotion og meget blidt. Men det ændrede sig dramatisk da hun satte sig på mig og jeg gled op i hende. Skal da lige love for at Fanden tog ved pigebarnet. Hun galopperede derudaf som skulle hun nå til Bangkok inden aftensmaden. Jeg blev helt paf. Hun var helt væk og det virkede som om hun helt havde glemt at jeg også var der. Men da det virkede som at hun hyggede sig, lod jeg hende bare hoppe lystigt afsted. Da hun endelig tog farten af fik jeg vendt hende ned på ryggen hvorefter jeg selv pumpede lystigt derud af mens jeg holdt hendes Cirque du Soleil-ben helt ned til hendes hoved. Det var altså guf. Masser af kærtegn mens vi efterfølgende lå og fik pusten igen. Fik tilbudt et bad efterfølgende som jeg afslog da tiden var fløjet afsted og jeg skulle videre. Da jeg sad i bilen igen, havde jeg været derinde i en time. Men som sagt. Måske det var det jeg havde betalt for. Måske Kaja ikke kan klokken. Måske vi bare havde det sjovt. Vi ved det ikke. Jeg er ked af at @chris.36 ikke fik mødt Kaja. Han skal bestemt prøve igen. Jeg kan ikke gøre mere end at sige at det er en supersød, nærværende og smuk pige. Lad mig slutte af med at sige at det var en fortræffelig tur til "Korea". Det skal snart prøves igen.
  41. 1 point
    Helt enig! Hun kunne med rimelighed forlange 2000 - 2500/time. Elsker den kvinde - hun er simpelthen i en liga for sig selv.. NOK Århus 2015 ? Ikke korrekt - hun kom først i april 2015
  42. 1 point
    Spørg nu pigen hvad prisen er og ikke andre….
  43. Brødre, det er tid til at gå til bekendelse. For længe har jeg tilladt mig at nyde uden at yde. Nydt godt af jeres anmeldelser og tips i de første spæde og siden da lettere øvede trin ud i sexkøbs-verdenen. Det skal ændre sig fra nu af. Retfærdighedsvis skal det siges at jeg fra starten har haft intentioner om at bidrage til fællesskabet. Jeg syntes dog der skulle et rimeligt erfaringsgrundlag til, før jeg selv ville byde ind med anmeldelser. Lidt baggrund: Jeg gjorde min første erfaring med købesex for ca. 9 mdr siden efter lange overvejelser for og imod. For en del år tilbage havde jeg leget med tanken og kigget på hjemmesider for diverse lysthuse og escort-tjenester, men det blev aldrig til noget. Dels var priserne for pigernes ydelser langt udenfor hvad min indtægt via statens uddannelsestøtte kunne bære. Dels havde jeg en vis portion mistro til de flotte, retoucherede billeder på hjemmesiderne. Så jeg skød tanken til side for en tid... Klip til omtrent årsskiftet 2019/20. Nu med velbetalt job, indfriede SU-lån og efterhånden kørt træt i Tinder og lignende dating apps. På en exceptionelt kedelig forretningsrejse til en provinsby uden andet at tage sig til, valgte jeg at tjekke markedet for købesex ud igen. På det tidspunkt egentlig ikke med andet for øje end at få en hurtig spiller på hotelværelset, men det skulle hurtigt vise sig at bliver mere omfattende. Jeg stødte på Annoncelight og blev næsten chokeret over hvad jeg så, sammenlignet med mine søgninger år tidligere: Annoncer med uredigerede fotos, fotos med ansigt, piger som poserede med et nyligt eksemplar af lokalsprøjten eller Netto's tilbudsavis. Wow. De her piger ser jo helt ægte ud. Og tilmed hammerlækre! Det måtte undersøges nærmere. Det meste af vinterferien gik med research og mental gymnastik om jeg mon alligevel havde nosser til at kaste mig ud i det. Det troede jeg nok, jeg havde... BUM! 11. marts 2020. Coronanedlukning. Social distancing. Håndsprit og mundbind. Skibskatastrofer og pludselig død. Alle intentioner om at prøve købesex forsvandt for en stund og jeg kunne se både her på siden og på annoncelight at markedet hurtigt svandt ind til det rene ingenting. Gnisten var dog antændt og lod sig ikke slukke helt, så jeg fulgte med løbende og da der kom gang i markedet igen, begyndte jeg på ny at researche og overveje om jeg skulle prøve det. En mørk og råkold, sen februar-eftermiddag stod jeg så - med sommerfugle i maven og hjertet helt oppe i halsen - og ventede på at blive lukket ind i en thai-klinik i nærheden af den gamle by i Århus. Trods behørig og efterhånden (pga corona) overdreven forberedelse følte jeg mig noget akavet og nervøs, men det var også lærerigt og jeg var hurtigt sulten på flere oplevelser. Dem er der efterhånden blevet nogle stykker af og jeg vil gerne dele de bedste med jer. Jeg har valgt at lave en kort gennemgang af de GP'er, som jeg har fornøjet mig så meget med, at jeg har besøgt dem flere gange. Udseende og alder spiller selvfølgelig en væsentlig rolle, men jeg er oprigtigt og positivt overrasket over hvor meget kommunikation og kemi spiller ind i hvor god oplevelsen bliver. Erfarne brødre vil formentlig ikke få det helt store nyt, da alle pigerne har tidligere anmeldelser her på siden - nogle i større omfang end andre. Jeg har adresse i Århus-området og man kan ikke søge på GP'er og Århus i eroguide's annaler uden hurtigt at støde på de to ungarnske gudinder: Alessia (https://www.escort-side.dk/Escort-Alessia?ad-id=13431) og Hottie(https://www.escort-side.dk/Hottie?ad-id=18697). Begge slanke, unge, naturlige piger, som tilbyder forrygende GFE-oplevelser par exellence med dybe kys og indlevelse. Jeg tror ikke jeg kan sige at jeg foretrækker den ene af dem, frem for den anden, da det er marginalerne der skiller dem ad. Alessia har en lidt mere kurvet krop og hendes attitude er for mig lidt mere sexy femme fatale-agtig sammenlignet med Hottie's sukkersøde GFE, hvor man bliver overdynget med kys og kram fra det øjeblik man træder over dørtærsklen. Begge piger træffes i nydelige, private lejligheder. Skal der være lidt mere porno-stil over dagens besøg har jeg haft stor fornøjelse af at besøge Ariana (https://www.escort-side.dk/Ariana-PIN-UP-GIRL-100-REAL?ad-id=13611), som man kan træffe rundt omkring i Jylland. Ariana har et udfordrende look med store silikonebryster, kuglerund bagdel samt store og mangfoldige tatoveringer. Hendes personlighed er tilgengæld meget dejlig, hun er lattermild og imødekommende hele vejen igennem. Jeg havde fornøjelsen af at møde hende første gang i et faldefærdigt hus langt ude på landet hvor det varme vand var gået. Der var derfor ikke mulighed for bad, men det ordnede Ariana da med en håndvask af kalorius i vand opvarmet på komfuret til formålet. Det fik vi os et godt grin af undervejs og jeg blev da også lynhurtigt stiv og kampklar under den behandling. Undskyld, fik jeg sagt at Ariana havde store bryster og mange tatoveringer? Skønne Ariana må i de to discipliner så sig slået med flere længder af danske Angelina Angel (https://annoncelight.dk/showad/178906), som jeg for nylig har fået øjnene op for. Jeg har besøgt hende i det nu hedengangne hus i Haderup. Der er langt at køre fra Århus, men det er hele turen værd når hun kommer ind af døren med sin flotte timeglasfigur i frækt lingeri. Hun leverer en fantastisk porno-oplevelse med dyyyyybe blowjobs, som får en til at glemme tid og sted. Det bliver en lige så lang køretur hjem, men i det mindste sidder man i bilen med et stort fjoget smil på hele vejen. Smile hele vejen gør jeg også når jeg skal frem og tilbage på besøg hos smukke, danske Nadia i Aalborg (https://annoncelight.dk/showad/223128). Nadia var den første danske pige jeg besøgte og jeg tror hun var den helt rigtige for mig til det formål. Sød og imødekommende, nede på jorden og meget talende. Fik virkelige en til at slappe af. Dejlig smuk figur, slank og naturlig men også veludrustet i bryst- og hoftemål så der er noget at holde om. Får tit en kæk bemærkning med på vej ud og ender altid med tænke, at nu må jeg få arbejdet til at lægge nogle flere møder i Aalborg og omegn... Jeg nævnte tidligere at mit første besøg var hos en thai-pige. Jeg synes af og til det har været svært at få en ordentlig kommunikation op at stå med thai-pigerne, både før og under seancen, men en afvigelse fra dette var med Ava (https://annoncelight.dk/profile/Sushi69). Ava er en skøn pige, taler godt engelsk og er meget curvy for en thai, og så tilbyder hun lidt af hvert med mulighed for både anal og megafransk. Jeg skal på ingen måde udgive mig for at være ekspert i thai-massage, men jeg finder hendes meget dejlig og hård - man bliver virkelig æltet igennem og får løsnet op. Perfekt efter en tur i fitness-centeret. Ava har jeg besøgt i Vejle, men hun har også annonceret i andre jyske byer af og til. På falderebet skylder jeg lige at sige at ovenstående ikke er en rangliste, jeg har nævnt pigerne i en rækkefølge som gav noget meningsfuld prosa. Kommunikationen med pigerne forud for møderne er gået snorlige og uden misforståelser. Pigernes billeder er efter min bedste overbevisning vellignende. Angelinas billeder har dog fået fjernet de mange flotte tatoveringer - fred være med det, hendes timeglasfigur står knivskarpt i virkeligheden. Håber nogen derude finder mine beskrivelser tilnærmelsesvis brugbare. Der kommer forhåbentlig flere anmeldelser fra min hånd på sigt, når jeg får besøgt nogle piger, som er mindre velbeskrevne herinde. Cheers
  44. Besøgte Mina fredag – og det blev en fantastisk oplevelse, mere end jeg regnede med, vil jeg afsløre med det samme. Mina fortjener topkarakter og masser af lovprisninger – på nær stedet – og jeg vil gå lidt systematisk frem og håber min anmeldelse vil blive godt modtaget: Stedet – som er Vigelevsvej – det står i annoncen, så går ud fra det er ok at skrive det her. Det er en meget trafikeret vej, og det er en klinik, hvilket man dårligt kan undgå at se udefra. Dog, er der så til gengæld utroligt pænt og rent samt æstetisk som helt lever op til den sædevanelig høje (danske) standard for klinik. Dvs. det er ikke særligt diskret - efter min mening. Mina – er først og fremmest utrolig imødekommende, smilende og i godt humør. Hun er meget mere petite og slim fit end på fotos – særlig hofter, talje og baller er total slim og stram, et himmelsk syn bagfra og fra oven:-) Hun har tydelige asiatiske træk, og jeg havde netop ledt efter en ung asiatisk pige. Derudover, har hun også nogle store velformede bryster – som dog har fået lidt hjælp; men det er et virkeligt smukt resultat. Det giver alt sammen – synes jeg – et samlet billede af en utrolig sexet og smuk GP, som virkelig tændte mig. Jeg havde på flere måder ”sparet” op – og bestilt en time, samt havde sikret mig, at det var med kys, OG Mina tilbyder ovenikøbet superfransk – og det er øko-blow / uden – hvilket vel sjældent fås hos en dansk GP. Derudover, var det også med flere udløsninger samt slavepige. Jeg gav 2800kr. i alt: 2000 for en time + 300 for superfransk og 400 for slavepige – da, jeg godt kan lide, at det er mig, som bestemmer i stedet for at risikere at blive kostet rundt med. Mina gav da også en perfekt kombination af PSE og GFE, som jeg virkelig sætter pris på – hvor jeg endte med at give hende massage – det var så frækt, at hun var med på en tredje og sidste gang i doggy – vildt, vildt frækt og helt mind-blowing. Jeg har sjældent været så meget ved siden af mig selv og udmattet efter et besøg. Tak til Mina for en super fræk fredag. Mina fortjener masser af positive ord og beskrivelser samt topkarakter på alle skalaer – jeg kommer klart igen. Mina - annoncelight Mina - Valbypigerne
  45. Så vidt jeg husker, er hun ved enkelte lejligheder blevet rost til skyerne herinde. Tror ikke hun er fake. Til gengæld er hun IMO massivt overpriced. Tror det var 3.500/timen sidste gang jeg tjekkede. Hun hyper sig selv som værende eksklusiv idet hun påstår, at være "medicinstuderende". Endvidere kan man forstå, at hun ejer indtil flere heste som hun ridder på i sin fritid (!). Yeah right, tro på det. Går under flere navne. Nogle gange er hun norsk, andre gange latino. Det ene udelukker selvfølgelig ikke det andet, men skandinavisk? Hmm, jeg tvivler. Hendes annoncetekster rummer ofte nogle ubehjælpsomme vendinger. Anyways, så må hun satme være noget af en charmetrold for at hive de priser hjem.
  46. Ja, tak for en dejlig anmeldelse, men det havde jeg jo allerede gjort opmærksom på ved at klikke på hjertet under din anmeldelse. Og når vi nu er ved det og grunden til at jeg skriver... Kan du, @Signor Cuoco, eller hvad du nu kalder dig for tiden, ikke være sød at: 1) bruge like-knappen istedet for at skrive præcis det som like-knappen alligevel udtrykker 2) undlade at citere hele anmeldelsen, men eventuelt bare det der har betydning for dit svar, hvis altså du har noget at bidrage med ud over "I like" Det ville bare gøre mig så glad, istedet for frustreret
  47. Er det hvad vi andre kalder gode manerer og almindelig respekt for dem der arbejder succesfuldt i en branche der kan være ualmindelig barsk for dem der ikke griber det rigtigt an.
  48. Har lært en del dansk. Fjols, klaphat, klamme so, fløjtende ligeglad, saftsusme dælendytme, fanden i diarré, rend mig i røven, for filan, røvsygt, pissesjovt ....og meget mere. Det er jeg meget glad for.
  49. Man skal jo starte et sted, og jeg startede her. Har du nogen forslag til sider som kan bruges?
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Denne hjemmeside bruger cookies

Vi bruger cookies til at huske dine indstillinger og forbedre din oplevelse på siden. Klik på "Acceptér cookies" for at give dit samtykke. Du kan til enhver tid trække dit samtykke tilbage eller ændre dine cookieindstillinger her.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.