Hop til indhold

Leaderboard

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 05/20/22 i alle fora

  1. Sjovt - jeg er helt enig - men det er pudsigt det ikke fungere den anden vej rundt. Hvis manden lige tager hendes top på….
  2. Hejsa! Jeg må simpelthen dele denne oplevelse med Jer! Check det her link: Marina_the_Difference Jeg mangler ord! Hold da helt op hvor er hun smuk! Jeg havde faktisk besøgt hende før da hun for noget tid siden var i Odense - og gensynets glæde var til at tage og føle på. Da jeg besøgte hende i Odense var det hele bare i orden. Intet at klage over. Men jeg tænker jeg må have haft lidt travlt den dag, for denne gang var det simpelthen en tur i paradis. Hun er baaare så deeejlig. Smyger sin perfekte krop op og ned ad én. Bedste øjenkontakt med hendes funklende perleøjne. Jeg kunne blive ved ... Og hun er med på alt det sjove i sengen. Hun har det frækkeste blik man kan tænke sig. Tilsyneladende uskyldig - og i virkeligheden hot hot hot. Stedet er dejligt rent og pænt. Hun kommer til at lægge krop til flere besøg fra min side - Helt sikkert!
  3. I'm not sure why. But something about this is very sexy to me. It doesn't matter if it's your girlfriend or a GP. There's just something about it. When she walks around the apartment after sex, naked and just picks up your shirt or t-shirt and put's it on and nothing else. A GP did that with my shirt and let me just say, she looked simply amazing ! Maybe it's just that a woman looks sexier when she has something on, than she does when being completely naked? Even if it's ever so small, it lets your mind fill in the blanks, and imagination is a wonderful thing. Does someone else feels the same ? Or maybe what you girls think. Does it make you feel sexy as well ? Just something I'm thinking about here before work, hehe .
  4. Hej Alle, Dette er min første deling ved glæden af en GP oplevelse. Sweet Jenny blev mit startskud og jeg må indrømme hun lever op til sit navn. Jeg ved hun har været anmeldt herinde før. Jeg meddelte hende inden besøget at jeg var nervøs og skal da love for hun tog godt imod mig ved ankomst. Smilende og meget obs på hvordan jeg havde det. Hun fik mig hurtigt til at slappe af. Vi gik ind på værelset og hun fik fint introduceret mig til formula. Vi aftalte en time og blev dernæst sendt i det obligatoriske bad. Link:https://escortguide.dk/P/~sweet-jenny-new-in-indre-by-centrum~-59300.html Da jeg kom retur startede vi med massage. Hun har utrolig bløde hænder hvilket gjorde det ganske fint. Dernæst et godt og roligt blow hvor hendes tunge var på arbejde. Missionær og doggy blev den sidste dans inden jeg måtte overgive mig. Under hele akten var hun obs på hvad jeg ville have og at jeg bare skulle sige til hvad jeg havde lyst til. Fantastisk! Jenny er modeltypen. Ikke et gram fedt på hende uden at være skinny. Oplevede hun godt kunne lide at nusse, hvilket fik os bragt tættere sammen. Kan varmt anbefale hende. Pas på hende. Hun er sød og sjov. Bh M!
  5. Jeg har torsdag besøgt thaipigerne på Langeland. https://annoncelight.dk/showad/343038 Lad mig starte med at skrive at det levede mere end op til mine forventninger. Jeg havde ikke så meget tid, så jeg bestilte en halv times almindelig oliemassage med HJ som afslutning. Massagen var god og fast, altså rigtig massage. Undervejs var der, jeg antager fordi jeg havde bestilt happy end, masser at diskrete intime berøringer. Det var virkelig lækkert og pirrende. Alt i alt en virkelig god oplevelse. Sød og smuk ung kvinde. Virkelig lækkert sted, og ret diskret i udkanten af en landsby.
  6. 3 points
    Hvad er et diskret sted? Det kommer an på hvem du er, tror jeg. Er du borgmester i samme by eller bor du lige rundt om hjørnet på en gade hvor alle hilser med hånden, og siger " Hils konen", så har man vel et stort behov for diskretion. Jeg selv er i den meget ulykkelige situation, at en af de mest frække, søde, dejlige kvinder holder til et par gader fra min adresse. En dag hvor jeg kom ud af kontrol og bare måtte, så besøgte jeg hende. Jeg gik langs husmurene og kiggede dybt i jorden. Jeg kendte hver anden jeg kom forbi og resten er sikkert veninder med min kone. Flere har nok tænkt over hvorfor jeg kom latterligt snigende og jeg har helt sikkert har lignet Benny fra Olsenbanden på rov. I sikkerhed bag en låst dør ..ja..hm..fandt vi en fælles passion. Måske var det mest mig som var fælles om denne passion, men hun fik mig til at tro, at vi var fælles, og det er rigeligt for mig. Bagefter vidste jeg, at vi måtte mødes igen. Men ikke der. Desværre mødes hun kun der. Derfor har jeg kun besøgt hende fantasien siden. Besøger jeg en gp i nabobyen er jeg ligeglad, om gadedøren vender ud til hovedgaden, hvis altså der ikke er kukørte lamper, et blinkende OPEN skilt i vinduet ved siden af en diskret menu, hvor man kan læse, at her tilbydes et og ander på op til flere sporg. Er jeg 50 km hjemmefra, så kan selv den mest hidsige blinkende røde lygte ikke skræmme mig væk. Så SweetM, dit spørgsmål har flere svar. Måske nærmest et for hver gæst du har. Mit råd er at du gør som du vil. For nogle kan det alligevel aldrig blive diskret nok og for andre betyder der ikke noget som helst. Hav en dejlig dag SweetM.
  7. Så var jeg forbi 29-årige, syd/østeuropæiske, skønne sweet Jenny i går. Hun holder til på Teglholmen i en fin moderne lejlighed på sammen med en veninde, som hun også skriver, men hun er vist en gammel kending. Billederne er af hende (er dog lidt i tvivl om det ene). Jenny. Jeg havde bestilt en time med det hele (inkl. megafransk), og jeg synes virkelig, at Jenny leverede varen. Hun er en høj, veltrænet, smuk pige (blå øjne, lyst-mørkt, krøllet hår) med et par lækre silikonebryster (samme type som Kristyn). Røven er dejlig. Rund og fast. Hun modtog mig i noget lækkert lyserødt lingeri, så det var skønt, og jeg blev tilbudt lidt at drikke. Som et lille twist på tingene, skulle man vaske hænder, inden selve akten - den var helt sikkert ny i min bog, men altid godt med god hygiejne. Selve akten var skøn, især hendes blow er dejligt - det havde hun helt sikkert prøvet før. Er Jenny GFE? Jeg ved det ikke helt. Jeg tror, at man med Jenny bare må lade hende være Jenny, men så får man altså til gengæld også en smuk, sød, men også lidt wild girl. Hun er også ganske glimrende at snakke med og meget snakkesalig. Pigen har ikke skrevet hendes priser/menu i sin annonce, så jeg har været meget i tvivl, om jeg skal oplyse dem eller ej, da jeg synes, at der jo både skal være respekt for pigens valg, men også os brugere. Jeg vil derfor sige det sådan, at de er i den lidt højere ende, men at det jo til gengæld også er en lækker pige. Pigen holder vist forholdvis fast til her i København, så der skulle være god mulighed for at aflægge hende et besøg til de interesserede. “The best way to predict your future is to create it. “ Præsident Abraholm Lincoln. God forlænget weekend. /TheLion.
  8. 2 points
    Værsgo: https://escortguide.dk/P/june-soed-og-varm-roedtop-mandag-10-16-18657.html Det var faktisk slet ikke svært eller ubehageligt at være lidt hjælpsom.. Mvh Doktoren
  9. jeg bor 300 meter fra klinikken, hvis jeg har ondt.. så ved jeg hvor jeg skal hen .. det er desuden også det første sted jeg nogensinde fik en happy ending uden at vide det blev tilbudt
  10. Haha, ja, som jeg før har fortalt, så besøgte jeg en gang en pige der forelskede sig i min skjorte ... Jeg tror nu det var i selve skjorten, og ikke i nogen duft ... Hun sagde, anyways, at hun havde lyst til at stikke af med min skjorte, men hun kunne jo ikke lade mig gå fra stedet med nøgen overkrop ...
  11. @Pianistinden hep hep hep@par-snatching! Det lyder som en god fest Jeg var engang hos en skrædder i Østen ifm. en forretningsrejse. Havde et par dage til overs, og tænkte at jeg kunne vel få skræddersyet noget fancy Powerpussy kluns i en god kvalitet til en billig penge. Det lykkedes også. Dér kom man til opmåling den ene dag og valgte "fabrics" og "cut/style". Så kom man til første tilpasning et par dage senere hvor man blev nærmest riet fast som en mumie. Så kunne man lige nå sidste tilretning før man skulle hjem igen med flyveren en uges tid eller mere senere. Smart. Under første tilpasning med de to skræddere - vil gætte på det var mester og lærling, eller far og søn - havde de en meget ilter og højrøstet meningsudveksling på deres modersmål da det kom til en nålestribet taljeret vest der skulle tilpasses før den endelige syning. Det er særligt svært for en skrædder med nålestribet fordi striberne skal både passe sammen og være visuelt helt spejlede på hver side af midten så det ser helt ens ud æstetisk set. Mit ene bryst er en anelse større end det andet. En F-skål og en G-skål. Det endte med at den yngre skrædder forlod lokalet med hænderne over hovedet imens han råbte et eller andet på et sprog jeg ikke forstod. Jeg stod HELT stille dækket af ri-sting og knappenåle overalt, og var en lille smule utryg, akavet og skræmt af optrinnet. Den ældre skrædder kigger på mig med håndfladerne opgivende opad en cm. fra min barm og siger "No Madame. We not do it. Breasts BIIIG and wrong!" Så det blev en ommer i ensfarvet koksgrå med gammelrosa silke på bagstykket København er dén vej - - - - ->> Bangkok er længere dén vej - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ->> Kærligst, Eva
  12. Ja, det bliver en god forklaring, hvis jeg får abekopper. “.. Jeg var hos en GP som kneppede mig røven med en ny udpakkede påspændingsdildo.” …. Lægen: “stod der på pakken: Made in Congo.?” … “fuuuuck!”
  13. Ok ok så Gider ellers ikke det her fnidder fnadder herinde mere, men jeg besøgte Sabrina forrige onsdag ( hvis det er nyligt nok for dig ), og hun er ikke gået ned i kadence ( i hvert fald ikke overfor mig ) Har også besøgt hende en del gange, mest da hun var på Frederiksberg ved den “berømte/berygtede” låge der tager en evighed for at åbne, så vi “kender” hinanden so to speak. Der var som sædvanlig fuld “knald” på og jeg manglede ikke noget. Men måske fordi jeg har besøgt Sabrina flere gange? Jeg skal ikke kunne sige det... Hvad vi laver sammen har jeg før beskrevet ( og så får den lidt mere som bekendtskabet udvikler sig (ikke sex uden!! ) men en “sutter” af dimensioner, der bliver kysset igennem osv, så kan ikke genkende den påståede “dårligere” service. Lad være med at spørge hvad jeg betaler - det er individuelt mellem Sabrina og mig. Ved ikke om det giver dig noget, men i min verden kan du roligt aflægge Sabrina et besøg. Hvis du er til lidt kinky stuff som mig ( tænker GS ) så er hun rigtig god - men spørg ind til dine ønsker - hun svarer gerne; både på sms og tlf. Hun er MUMS
  14. 2 points
    Så blev det efter lang tids venten min tur. Billederne PASSER IKKE som sædvanlig ikke. Deer står endnu skarpere end billederne. Det er simpelthen "bare dejligt" at se en fit thai pige. Bestilling af tid blev ordnet på under 5 min. For min del blev jeg næsten forelsket under SMS beskederne. Masser af smileys med kys, blomster osv. Hvad der foregik i den time jeg var der ( svæver stadig) - ja, tænker de fleste godt ved hvad der foregår hos Deer. For mig top 1-2 af bedste oplevelser i de 4 år jeg har besøgt Thai piger. I morgen er Deer's sidste dag i denne omgang. En lille ferie så skal jeg ihvertfald besøge Deer igen.
  15. Helt enig. Det er en så ubesværet og sexet handling. Nu kommer jeg lige til at tænke på en historie en kammerat fortalte mig: Han var så træt af at de piger han havde med hjem fra byen altid bare ville låne en t-shirt og sove, at han til sidst valgte en t-shirt og klippede huller på brystet. Så kunne pigen låne den til at sove i, og han fik set et par bryster
  16. Måske lige slap af og lad folk se dit opslag. Alle er jo ikke på herinde hele tiden
  17. https://letmegooglethat.com/?q=hanky+panky+meaning
  18. 2 points
    Jeg tror at UndercoverGuy reagerer på din måde at omtale hende på Ikke just med respekt
  19. Det ved jeg ikke, det er jeg ikke interesseret i
  20. De er dog begge så tæt på Tyskland som man overhovedet kan komme uden at være der, da de begge ligger på en rasteplads ved grænsovergangen mellem Tyskland og Østrig på ved mod Salzburg. Så man kan gå til Tyskland fra begge blot med nogle få skridt. Ved samme grænseovergang ligger også bordellet Mylaufhaus. Links https://www.babylonsalzburg.at http://www.fkk-mystic.at http://www.mylaufhaus.at
  21. Jeg har lige fået at vide i min øresnegl, at det skal understreges, at det vigtige jo herinde, som så mange andre steder, er, at vi holder en god tone. Både overfor hinanden, men især også, når det kommer til pigerne og deres grænser. Et godt besøg går begge veje. Man kan se en anden anmeldelse her, hvor der nogen andre, der har besøgt pigen. God aften
  22. Der er flere tråde jeg kunne vælge at tilføje min enighed i, men nu blvier det så denne her: Jeg har i mellemtiden også været forbi Hottie, og ja, hun er noget ganske særligt. Helt naturlig krop og en totalt lækker een af slagsen - men dertil også en virkelig sympatisk, sød og intelligent pige, som man kan tale med og håber det bedste for. Har aldrig prøvet noget lignende, og det bliver ikke mit sidste besøg.
  23. 2 points
    Eller måske Jijiy / Jijii ?! Relativ mange anmeldelse - og sjældent at de melder om positive oplevelser !
  24. Højtagtede med menighedsmedlemmer. Lige et lille skriv, inden biksemaden (ja, den er med spejlæg, og en rødbede...). For at tage det vigtigste først, dildo'en det var Amanda's, den gik under navnet "dimmerjoe". Den har også været på indersiden af døren til pigerummet på Sct. Kjelds Plads, hvor øvelsen var ligesom at "sætte halen på æslet med bind for øjnene", her skulle tøserne bare "bakke til dør" I disse størrelses fikserede tider, vil jeg mene at vi er i kaliberen, en thermoflaske til ihvertfald 2 tankstationskrus kaffe. Hotellet på Amager, var et meget vigtigt omdrejningspunkt i det tidsrum, hvor vi taler om den meget vigtige tid. Uden at nævne hotellets navn kan jeg sige at det er et meget højt og eksklusivt hotel, med en glimrende udsigt over København til den ene side. Frokosten, der i hotellets bar, var i særklasse god. Jeg husker med glæde deres rejemad, der var på ristet brød, med rejerne (håndpillede, sikkert af rejekællinger), (ikke ment nedsættende, det er faktisk fagudtrykket iflg en smørrebrødsjomfru fra d'Angleterre gennem 35 år). Rejerne var lagt på højkant på brødet, så de stod som hestesko. Fidusen ved, at nogle af darmerne lejede sig ind der var, at alt var aftalt på forhånd, så medens pigerne nettede sig, sad vi og stoppede i hovedet, og når man havde tid, forlod man bordet, gik ned af trapperne til toilettet, men ved siden af toilettet var elevatoren også, og så kunne man lige tage den op til værelset og få "ordnet sagen", tage elevatoren ned til toilettet, gå op af trappen, til baren og bestille en "kold" og få et fnis med drengene, og dermed undgå indblanding fra receptionen Det var jo også under de møder, at begrebet "fællestræning" blev opfundet, dvs to drenge om en pige. Når alle er venner, så er det jo ligesom ikke noget problem. Nu er der bare det ved det, at sådan midt på dagen arbejder hotelpersonalet, med værelserne. Jeg husker navnlig en situation, hvor en såkaldt "sandwich øvelse" skulle foretages, og vi havde glemt at sætte "vil ikke forstyrres" skiltet på døren. Jeg var "bundmand" med damen monteret ovenpå, min gode ven i gang med "græsk indgang", pludselig hører vi en nøgle dreje i en lås, nu var det her en to rums suite, så nu starter der en støvsuger......for fuldstændighedens skyld, så blev eksperimentet ikke fuldført, det hele druknede i grin. Det er vigtigt at huske, at "det ikke var nogen "grimme drenge" der overtalte "lille Annegrethe" til utyske streger. De gudinder, piger, darhmer der var med, var også selv med til at drive det. Det fik deres fulde betaling, ikke noget med "nasning". For at deltage i et "logebal" skulle man som mand, have besøgt alle de piger der skulle deltage, for at blive godkendt. Hvis een pige sagde nej til vedkommende, kom han ikke med. Det vil sige at vedkommende mand, skulle rejse over hele Danmark for at "blive i orden". Men man skal også huske på, at vi hjalp hinanden. For mit eget vedkommende har jeg boet hele mit arbejdsliv i en kuffert, det vil sige, at jeg kunne indlogere drenge og piger fra Fyn og Jylland og nogle Sjællændere på det daværende Sheraton Copenhagen, på mine gratis overnatninger via pointsystemet. Slutteligt vil jeg sige til Wag, "du har mærket en klike, og du forlod logen da du skulle betale". Nu tror jeg at du er en "Troll", men på trods af det, fordi der skal spindes en ende på dette skriv. "Venuslogen var for alle, men ikke for alle og enhver" Den var så ikke for dig og jeg tror, at ingen af parterne har tabt noget ved det. Gnæk Growler
  25. 2 points
    Et diskret sted for mig er mulighed for at trække gardiner for vinduet, så der ikke samles tilskuere udenfor. Selv om det også på sin måde kan være lidt sjovt. Dog ikke så diskret.
  26. I løbet af det halvandet års tid der er gået siden jeg skrev denne anmeldelse, har jeg været på besøg på klinikken rigtigt mange mange gange efterhånden. Er netop kommet hjem fra endnu et besøg. Denne gang havde jeg bestilt en times massage hos "datteren" Apple, som jeg er blevet helt fjollet med. Da der var tid i deres kalender, valgte jeg også at købe yderligere en fodmassage af Adon også. Jeg havde forestillet mig en halv times fødder med Adon EFTER Apples massage, men Adon kom ind cirka efter en halv time og sagde "nu kommer jeg lige og hjælper lidt til" og gik med det samme igang med mine fødder og ankler, som kræver lidt særbehandling da jeg har lettere ramponerede fusser Dertil er Adon aller bedst i hele Storkøbenhavn. Så det endte med en 4-hånds Thai massage knap halvdelen af tiden. I dag var en ikke særligt travl dag på klinikken. Så der var også tid til hyggesludder i sofaen i "baglokalet" bagefter. De ved godt jeg er en slags kollega. I dag gik vi "planken ud" og jeg viste dem Eroguide og mine profiler her. Det endte med at vi talte om mænd og massage og pikkemænd og happy endings i yderligere en halv times tid. De kendte ikke til Eroguide, så jeg gav en kort introduktion til siden her og fortalte at Surin.dk igennem årene var blevet omtalt herinde i ny og næ. Det var de slet ikke klar over. Jeg elsker at komme der. Der er så positiv en stemning, og der dufter skønt af den dér Thai "urte vaseline" på glas som de bruger på nogle Thai klinikker. Jeg har dog altid min egen olie med, da jeg har lidt sensitiv hud. Massagen fra Apple var som altid fænomenal. Fodmassagen fra Adon lige så. Fodmassagen var "på husets regning" da der skulle betales. Jeg lagde derfor 200 i drikkepenge, og kom af med i alt 700kr. Priserne kan ses på deres hjemmeside. De ligger nu fra 500kr. for en times dit eller dat. Så vidt jeg forstår det så kan "extras" kun tilkøbes hos Adon, og måske kun ved kemi? Men... man kan jo håbe på at Apple kommer på kursus i happy endings på en eller anden måde i nærmere fremtid? Nu får vi se Stedet er rent og pænt, facaden er ny og indgang og "reception" fik et opløft for et års tid siden eller måske lidt mindre. Badeværelset/toilettet godt kunne trænge til en kærlig hånd(værker). Der skal spartles og males lidt bl.a. En galant VVS'er har alle tiders chance for at være ugens mand i skysovs, ved at hjælpe disse underskønne kvinder med at fikse drypperiet under håndvasken hvor der står en opvaskebalje og samler dråberne op. Adon er ualmindeligt charmerende og flirtende, og jeg er sikker på at for den rette helt skal hun nok vise sin taknemmelighed på en eller anden måde, men kan naturligvis intet love. Ellers sender jeg en af handymændene fra mit harem derhen i løbet af sommeren... hvem kommer først? Jeg har skrevet om dem her i en efterlysning for nyligt, og for at undgå at gentage mig selv for meget, så linker jeg bare til det her: God fornøjelse! Kærligst, Eva
  27. Når man er tidligt ude, og nyder medbragt morgenkaffe med udsigt til Kattegat/Lillebælt . . . .
  28. Lejla Star Jeg har prøvet denne pige før og anmeldt hende. Men alligevel bliver jeg altid overrasket over hvad hun kan og dét vil jeg liiige dele med jer hvis andre er interesseret i at prøve DP Jeg vil så gerne prøve andre pornopiger. Men jeg synes de fleste piger tit er forbeholdende og sætter for mange grænser hvis det handler om vild sex (porno). I må dog meget gerne dele jeres erfaring med mig. Hvem er god til Pornosex+dobbeltpenetration+analekspert? I min begrænset verden hvis man gerne vil sikre sig en porno oplevelse i København pt (Pornosex+dobbeltpenetration+analekspert) så er Lejla altså ret go! Hun er altid med på det frækkeste og hun virker til at kunne lide det. jeg er blevet lidt porno-afhængig så jeg har længe haft en fantasi om at tage en pige sammen med en anden fyr Jeg har en kammersjus som er frisk og fik ham med på ideen Jeg ringede til Lejla og hun kom hjem til mig. Hun sagde til at starte med at hun ikke tilbyder “outcall” men fordi jeg er blevet en trofast kunde efterhånden så vil hun gerne. Jeg havde købt sushi, champagne, lidt lækkert frugter , chokolade mm Hun kom iført en pels med en let tætsiddende kort kjole indunder og fræk lingeri . Med andre ord en ypperpornoluder-look Vi lagde hende på bordet og begyndte at spise “bodysushi” af hende Det var sgu ret underholdende. Derefter til knepperiet… Hun er ret god til at tage initiativ. Suttede os på skift mens hun stak sine fingre i hendes fisse og vores anuser lidt nyt for mig men jeg synes det var lækkert Bagefter skulle hun lide varmes lidt op med en ad gangen inden vi fik lov til at penetrere hende på sammen tid Det er altså en lidt speciel oplevelse de der med at dele en kvinde med en anden mand på den måde . For mig var det mega grænseoverskridende og det var det som tændte mig allermest Lejla er god til at stønne og giv sig hen til legen. Vi voldkneppet hende på sammen tid og på skift. Holdt lidt pauser og fortsatte. Vi havde en megagod tid. Ca 1,5-2 t i det hele taget inkl. drinks og lidt mad. Jeg kan varm anbefale konceptet hvis man ikke har prøvet det før og gerne vil prøve grænser af Og i særdeleshed vil jeg gerne anbefale Lejla Star Hun skuffer ALDRIG hvis det er porno man ude efter HUSK! I må meget gerne anbefale mig en anden som er god til Pornosex+dobbeltpenetration+analekspert Mange tak og hav en god dag
  29. Jeg vil gerne lige sende jer en varm anbefaling hvis I leder efter noget af det bedste blowjob ever ! Så er det ELIZ I skal besøge. Jeg havnede hos hende ved et tilfælde forleden. Hun ser ret smuk ud. Flot eksotisk krøllet kæmpe flot manke, gyldentbrun hud og en fantastisk veldrejet spændstige krop. Meeen det jeg ikke havde regnet med var at hun edermeme kun tag min pik SÅ dyb nede i halsen så hun kunne slikke mine kugler med hendes tunge. Så ubesværet gled den bare ind og ud af de smukke lækre læber. Hun brugte masser af spyt. Hun kunne etellerandet trick med hendes tunge som hun rullet rundt om glansen mens hun bare kørte læberne op og ned af skaftet. Hun tog den ud og klasket sig selv på tungen og ansigtet. Slikket kuglerne og tilbage til pikken. Det gjorde hun skiftevis. Det var SÅ perfekt!!!!! Jeg har en stor og fed pik men det var ingen sag for hende. Jeg var forbløffet og blev helt vild tændt af det. Efter hun lod mig mundgennemkneppe hende i 10-15 min. tid. Tog jeg hende i den lækreste doggystyle hvor jeg kunne se hendes perfekte røv og langt flot hår som lignede en manke fra en Black Stallion. Jeg kneppede hende passioneret hårdt og hun tog det som en champ !!! Man må sige hun har tålmodighed og hun er megasympatisk og dejlig at snakke med. Jeg var ret vild med hendes eksotisk udtryk. Hun er en ret smuk kvinde. Hun har et “femme fatal” glimt i øjnene som vil æde dig! Det kan være jeg skulle prøve en BDSM seance hos hende. Ved det ik?? Men den BJ er helt sikkert værd at vende tilbage til ! Billederne er fra hende men det er synd hun ikke bruger bedre billeder fordi jeg synes hun er meget flottere i virkeligheden.
  30. Gentlemen! Hermed en lille beretning fra min nylige tur til Club Globe i Zürich. Det var mit 2. besøg i FKK land efter en tur i Goldentime i Wien for nogle år siden (også anmeldt her på EG) så jeg var spændt på at se hvordan Globe var til sammenligning nu når jeg kan forstå at Globe sætter standarden. Jeg måtte køre 2 x 3 timer for at nå frem og tilbage fra det sted i Schweiz jeg var med arbejdet så jeg håbede det var turen værd. Det var det - men også kun liiige akkurat. Jeg var der en onsdag der er lingeri dag. Selve klubben er stor og lækker med dampbad, sauna, små pools, en biograf, en bar og små kroge hvor der kan knaldes offentligt hvis man er til det. Restaurant ovenpå som ikke var inkluderet i de 105 CHF indgangen kostede (10 CHF var til nøgle depositum) og den kiggede jeg ikke nærmere på. Til det vigtigste: damerne! Og jo, de var sgu da dejlige - samme standard som på GT dvs flest 7-8ere og et par 9ere - men man skal nok ikke være plastikforskrækket. Problemet, og min hovedanke fra besøget, var at der var aaaaaaalt for få. Der var reelt set flere mænd end kvinder og det siger ikke så lidt da vi ikke ligefrem sad lårene af hinanden. Der var adviseret med 30 piger på vagt den dag men der var max 10 i cirkulation ad gangen. I ny og næ var der en der dansede halvhjertet på scenen. Generelt var der sgu en lidt halvdød stemning synes jeg. Måske var mine forventninger for høje og jeg da håbet på noget Eyes Wide Shut type stemning hvor der blev gået til den over det hele men det var der langt langt fra. Nuvel, jeg fik hurtigt fat i Angela og vi røg på rum. Sød pige og ok tur men jeg kom alt for hurtigt efter 3 timer i bilen. Hun gjorde meget ud af at oplevelsen skulle være god og da vi gik ud i receptionen for at afregne hos Krofatter (150 CHF) var han meget OBS på om alt havde været nu nå vi troppede op før de 30 min var gået. Så de holder skarpt øje med pigerne og Angela sørgede også lige for at få lagt min arm om hende da vi snakkede med ham - streetwise pige Efter 1. session gik jeg rundt og faldt også i snak med er par gæster. En tysker der havde besøgt stedet mange gange før fortalte at Corona havde smadret stemningen i klubben og der før pandemien havde været mange flere piger og MEGET mere gang i den. Det var første gang han var tilbage efter og han var noget skuffet. Snakkede også med en stamgæst der dog mente at onsdag er den mest stille af alle uge dagene - han foretrak fredag eller lørdag. Men han ELSKEDE tirsdag hvor der er offentlig sex og hvis man knalder på scenen er det åbenbart gratis. Da jeg var klar til 2. runde fik jeg udset mig en lækker pige meeeen, her kommer anke nummer 2, hun sagde at hun ikke kunne gå med på rum. Helt fair men det viste sig senere at det gjorde hun - dog kun med sin faste gæst. Det fik jeg at vide at er rimelig udbredt blandt pigerne da der kommer en del stamgæster der lægger BOKSEN og også lige tager en gave med i ny og næ. Der holdt også Porscher og Mercedes side om side på parkeringspladsen. Der var en fyr der havde en MFF trekant på over en time midt i klubben hvor han slikkede ene af dem over en halvtime hvorefter han knaldede dem, det var sgu ret fræktmen tænker det må have kostet en slat. Pga det få antal piger havde jeg svært ved at finde en pige til 2. session og oplevede at flere lige blev snuppet før jeg fik slået kløerne i dem. Min tur blev dog redet af en lækker petit pige fra Moldavien hvis navn jeg desværre har glemt men vi havde en lækker session i et rum fyldt med spejle hvor jeg kneppede hende på kryds og tværs. Super fedt og som sagt det der gjorde at turen ikke blev en fuser. Derefter kørte jeg de 3 timer tilbage efter at have været i klubben i 4 timer ca. Så take-home: hvis I skal derned så vælg fredag eller lørdag og tag godt med cash og tålmodighed med Ciao, P http://club-globe.ch/en/ Angela: http://club-globe.ch/en/girls-detail.php?id=1001
  31. 1 point
    https://annoncelight.dk/showad/342212 efter mange læst anmeldelser er det tid at give lidt tilbage var på besøg ved Sabina. først og fremmest er der selvfølgelig tale om fake billeder, viste jeg men nogle gange bliver man positiv overrasket, men ikke helt denne gang desværre mørk slank pige med ok bryster, ellers ikke meget spæl i den krop. hun siger hun er fra Italien. Bad om 30 min men hun ville en time for 1500 og lovede guld og grønne skove om lækker massage og sex. 5-7 min enhåndsmassage uden olie eller noget, på med gummi og blow i 5 min lidt sex i div stillinger ialt 30 min og så var showet over, konfronterede hende med tiden tilbage men jeg ku bare blive siddende hvis jeg ville være der en time. sengen knirker så højt det ikke er muligt og køre bare lidt hårdt på så hold jer væk, dårlig oplevelse her fra, ren penge maskine
  32. 1 point
    Hvorfor? Jeg synes da ikke det er ramt forkert - vi kan jo osse snakke om andre emner, og en del af os - jeg selv inklusive - er herinde fordi vi ikke kan finde ud af at date / score. Så det er da logisk nok at søge lidt råd, vejledning og inspiration. Om det så flytter noget, er en anden sag. Enig. Det er et reelt problem, 'gå-i-byen' dating er et ubarmhjertigt udskillelsesløb på sociale færdigheder - lidt af en krigszone nu til dags, har jeg fået fortalt. Og sociale færdigheder kan kun tillæres 'up to a point' ... Som jeg så det udtrykt om noget helt andet en gang, "Man kan lære et langsomt æsel at blive et hurtigt æsel, men den bliver aldrig en væddeløbshest"
  33. @Eva Nadine HaHa, herlig historie. Hvad ska' man med netflix, TV-serier og alt det der .. Virkeligheden er meget sjovere ... Jeg skal selv i morgen rejse gennem det halve land på en meget snirklet togrejse med en hjemmebagt kage som viste sig at være mere skrøbelig end antaget ... Med samt sovepose og liggeunderlag ... Meget spændt på om det går godt ... Alene det at komme ned på stationen .. jeg er eminent stædig og nægter at bruge taxa, så det bliver trædecykel ...
  34. https://escortguide.dk/P/victoria-ts-party-21cm-ready-noerreport-63703.html
  35. Jeg har været der og er helr enig med TS. Mia er sød og lækker, men oplevelsen er mekanisk og uden indlevelse. Da jeg var der, spurgte hun hvorfor hun ikke havde flere kunder. Jeg burde have været ærlig og fortælle hende, at antallet af returgæster hænger nøje sammen med kvaliteten, men den diskussion gad jeg altså ikke tage. Den anden latino, der går under navnet beauty Mia er 5000 gange bedre..
  36. Du skal ikke pege fingre af min anmeldelse! Jeg lagde link på til annonce, som på det tidspunkt indeholdt kontaktoplysninger! Jeg har sq da ikke ansvaret for indholdet i annoncen! Med hensyn til placering, så er der en gentleman aftale herinde om, at man ikke skriver adresser! - og nej, jeg oplyser heller ikke i pb, hvor adressen er. Man ved jo ikke hvem det er, som spørger!
  37. 1 point
    Haha, mega flot auto correct. Jeg mente selvfølgelig Dao ja
  38. 1 point
    Der er bestemt noget lidt gustent over sådan et sted, men det er jo en del af charmen. Det er, som det nok er tilfældet i alle sexklubber/pornobio’er, mest mænd, der kommer, så man skal være klar på at blive kigget på som kvinde. Sidst jeg var dernede med en pige, talte vi med dem om det, og de sagde selv, at kom vi i myldretiden, ville hun have en savlende hale af mænd efter sig Men de er meget rare i butikken og meget åbne ift, at man skal sige til, hvis det bliver for meget. Jeg har fornemmelsen af, at der er godt styr på det og rent, så vil man have den der frække oplevelse med porno og lir, så synes jeg, det er fint. Ift Eclaire, som jeg tænker, der menes i tråden, har det ændret sig en del. Det er mere kaffeklub end Video6, og henvender sig også til dem, som vil have lidt socialt kaffesnak i swingerklubdelen. Begge steder er helt fine i mine øjne. Jeg vil foreslå at tage derned på et tidspunkt, hvor der ikke er travlt, og se stedet an først I er selvfølgelig velkommen til at skrive en pb (uden nogen forventninger). /Svendsen
  39. 1 point
    Det bliver næppe mere fake
  40. Så var det min tur til at komme ud og besøge en lækker dame, jeg havde kigget på en del forskellige, men jeg havde allerede i tankerne at jeg ville besøge en dame med lidt latina essens. Jeg stødte på Linda, som jeg tænkte, hold kæft hun ser lækker ud og med en krop der siger spar fem, eller nærmere spar es. Som man kan se så har hun en del tattooveringer, som jeg personligt syntes er pivfræk, det klæder hende rigtig godt med hendes former, der sidder næsten ikke et gram fedt forkert på hende. Derudover er hun pænere i virkeligheden end på hendes billeder. Jeg mødte op i døren et sted ude på amager, fint sted med en fin seng og udmærket badefaciliteter, fik betalt for en halv time 1000kr, hvilket jeg syntes var en fin pris. Jeg fik hurtig skabt en god kemi med hende, talt lidt om hendes herkomst og fik brugt de enkelte spanske gloser jeg nu kunne for at få hende til at grine. Hun startede med lidt body2body massage, som var en god måde at starte på syntes jeg, det var min egen request. Hun startede med et dejligt blow uden, det var et syn jeg ikke lige glemmer. Vi tog den over i en 69'er og hendes røv er fantastisk, helt rund og velskabt. Jeg fik desværre ikke nået at have sex, da kondomet ødelagde erektionen, men hun kyssede mig og sagde at der sker for en del, og vi afsluttede på en anden god måde. Dejligt besøg og vi fik lige sludret lidt mere om diverse personlige ting. Hun er mere and bare good looks og en mums krop. Bestemt en pige jeg gad godt bruge til at gøre en eks jaloux eller lignende Så vær sød mod hende og som hun sagde, "we're all humans, we need love " og jeg tænkte oh yes dear we certainly do. Hun kunne godt bruge lidt mere business, så derfor syntes jeg, hun fortjente det her review, hun ville være her i en uges tid og så komme tilbage i juni, hvor jeg nok har tænkt mig at besøge hende igen . Det eneste bitte minus var at der var lidt støj fra hendes roommate ved siden af, men hun sagde at hun ville snakke med hende om det, fordi det var lidt distraherende. Pige: 9,5/10 Service: 9/10 Sted: 8/10 Gentagelsefaktor: Ja bestemt. Nu nåede jeg ikke at have sex med hende, så næste gang er der noget at se frem til God Sommer derude til jer alle. W.C
  41. Hvis vi ALLE går igen HVER ENESTE GANG det er fake billeder eller hvis der er alt muligt bøvl, så kan det være de lærer det på et tidspunkt... Det er jo ikke kvinderne der er noget galt med, de prøver bare at tjene til dagen og vejen, det er os mænd der er ALT for dumme og naive... Tænk nu lidt med hovedet fremfor med pikken... Fake billeder = skrid og husk at sige at det er pga fake billeder... Ingen forudbetaling overhovedet... Kontant afregning eller Mobilepay når man står i værelset med pigen og efter ALLE aftaler er på plads... Kom nu ind i kampen drenge
  42. https://escortguide.dk/P/dia-last-days-in-the-glostrup--63605.html
  43. Kære detektiv Sisseck Er du klar over hvor mange annoncer og anmeldelser man som, weekendliderlig og med 5G netværk på smartphonen, kan finde på relativ kort tid? Jeg lærte om kvinden i dag 30 minutter inden besøget
  44. 1 point
    Ja Hård facefuck er en skønt ting når det er en kvinde tænder på det… havde en SB der bare tog fra og selv blev tændt …. Der er sikker nogle drenge herunder der husker Candy Girl fra vores GB.!!!! Men med betalt sex er det lidt svært at finde en pige det tilbyder det og tænder på det Men Baleri lave Queen facefuck Cecillie er vist Ok vild med det ude at deepthroate fuldt ud!! Nadia har jeg lige booket en tid med ( Uha ..spændt) Aliz på Østerbro har jeg læst er tæt på at ku levere og eller så var red hot Chilli jo top score herinde Kate er dygtig men decideret facefuck er det ikke og nå man spermer meget er hun glad for lige at spytte en del ud .. Ups agtigt Jeg lytter gerne og ville nyde en hård facefuck tøs hvis der er nogen der tilbyder sig
  45. Today I visited a park with two colleagues. It even smells "flowery" there... and we felt like "Eva's" in paradise.... So we renamed the park "Copenhagen's Garden of Eden".
  46. Super underligt med dem som skal komme og fortælle de ikke kan lide hende, hopper de rundt i alle tråde med piger de ikke vil knalde og fortæller det?
  47. Jeg har tidligere givet mit bud på, hvad der kunne være den dårligste thaimassage her: Jeg må nu erkende at, der rent faktisk findes dårligere steder, hvilket egentlig ikke synes muligt når jeg tænker tilbage på oplevelsen hos Suree. Jeg kontakter Orchid Massage (kan ikke finde link) og bestiller en halv times B2B med et afsluttende HJ. Fin og hurtig kommunikation uden problemer. Da jeg ankommer til adressen bliver jeg taget imod af en lidt stor pige, i både højde og drøjde, hvilket egentlig ikke afskrækker mig. Jeg er utrolig dårlig til at bedømme alder men vil tro at hun er i anden halvdel af tyverne. Vi får bekræftet det aftalte og pengene skifter hænder og jeg lægger mig så ellers klar mens hun lige får sat musik på osv. NU starter det mest bizarre jeg nogensinde har prøvet! Hun hælder først en masse olie ud over ryggen på mig og lægger sig herefter op på min krop og kører sine bryster fra min ene skulder over til den anden og retur igen. Denne seance fortsætter nu i minimum 15 minutter uden så meget som 2 cm afvigelse fra den tidligere rute. Det skal siges at jeg er en forholdsvis lille gut, og jo længere tid der går desto mere vægt lægger hun i mens hun adstadigt øger tempoet men bibeholder den fastlagte rute fra skulder til skulder. Til sidst har hun lagt så meget vægt i at jeg må smågispe efter vejret da hun simpelthen får trykket al luft ud af mig. Nu er jeg ret genert af natur, og samtidig en sindig jyde, så jeg gør ikke det store ved det og håber på at det bliver bedre når ordren "turn around" bliver givet. Jeg tror dog at hun lod mærke til mine vejrtrækningsproblemer for hun stoppede relativt hurtigt og gav mig besked på at vende mig rundt. Samme seance startede nu forfra - denne gang blot på min brystkasse. Først overhældt med en masse olie for herefter at køre brysterne fra den side af min brystkasse til den anden. Denne gang blev det dog ikke til 15 min for der skulle jo også være tid til afslutningen. Netop som man tror at det ikke kan blive værre tager hun så hårdt fat om lillemanden at alt blod bliver presset tilbage i kroppen og den mest af alt ligner en gammel daddel der har ligget for længe i solen. Dog må man give pigebarnet at det lod hun sig ikke slå ud af og jeg fornemmede næsten at hun så det som en udfordring. Endnu mere olie blev plasket på og så startede der ellers en thailandsk Duracell-kanin med så fast et greb at det var lige før olien antændte. Min fornemste opgave var nu at tænke på noget sexet så hun komme i mål med sin mission og jeg kunne komme ud af døren. Det lykkedes heldigvis og jeg hoppede hurtigere i tøjet end hun kunne nå at tilbyde mig en vand eller cola. Og væk var jeg - over alle bjerge - som the Road Runner - Meep Meep. Kommer jeg igen? Nej for satan! Aldrig nogensinde...
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.