Hop til indhold

Leaderboard

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 05/07/22 i alle fora

  1. Har efterhånden stor erfaring med diverse piger og er derfor lidt kræsen har nok lidt høje forventninger til nye piger. Har på det sidste besøgt flere piger som har fået fine anmeldelser på siden her , men her i flere tilfælde under besøget tænkt , hvad laver jeg her…. Nok ikke på grund af pigerne men pga mine forventninger til den oplevelse som jeg ønsker… Mine forventninger er kommet fordi jeg har en række piger jeg besøger , som alle leverer helt i superliga.. Jeg kan nævne 7-8 piger , men da kun 3 af dem er tilgængelige lige nu , så vil jeg fremhæve dem. https://escortguide.dk/P/kay-i-am-back-again-looking-forward-to-see-you--61108.html kay er en af de piger jeg har besøgt mest. Hun er nem at booke , hun er istandsat til at få dig til at føle dig som en fyr hun altid har kendt. Du får fuld opmærksom og så er hun vild med at kysse dybt . Hendes øjne er så dragende på en super erotisk måde som gør ar du bare får lyst til hende. Hun har et åbent sind , så meget er muligt hos hende. Hendes priser er så alle kan være med. Sex på den begærlige måde og uden skelen til ur. Og så er hun urolig sød og nem at omgåes. Wow https://escortguide.dk/P/the-legendary-mina-63163.html Mina har også min store sympati. Nem at booke og også en pige som elsker lange og dybe kys og som virker til at elske sex. En krop du kan stirre på og gå i trance, slank, små faste bryster , fast røv og ikke kræsen med at lade dig røre hende. Har haft besøg flere gange og meget varieret besøg . Super sød og har go humor, go at snakke med . Og hendes blow er fra en anden verden. Stopper snart , så jeg må booke hende så meget, inden det er slut .Mina har et åbent sind , så meget er muligt. Og meget rimelige priser. https://escortguide.dk/P/spicy-baleri-deep-throat-queen-islands-brygge.-54629.html Baleri , bare se hendes billeder og de siger alt.Altid forberedt og vild ned sex. Her kan du få hvad du har lyst til og det er med frækhed og humor. Fantastisk krop og en erotisk og fræk tilgang til sex. Har altid fået nået nyt med hjem efter besøg . Topklasse , gode omgivelser , go tid og selvfølgelig et blow sim er legendarisk. Hun er så cool og har aldrig skuffet De 3 piger er for mig et sikkert valg og så kan alle 3 li sex med andre piget. Jeg her haft dem alle i kombination med hinanden eller andre smukke piger. Jeg er vild at se 2 piger have sex med hinanden , uden jeg behøver st bidrage . Se dem begærlige røre , kysse , slikke hinanden. Det er frækt. Og de 3 piger her elsker det Håber det gav lidt inspiration til weekenden” Har lige inspireret mig selv . Vil se 2 af dem have sex og så kan de lege med mig bagefter….. the Man
  2. 5 points
    Jeg tog på besøg hos Nina her til aften Jeg betalte 1100 kr for en time og det er jo en time inklusive mega og to gange Cum hvis man kan, så det er ikke så ringe endda Nina er en flot pige og det hele sidder som det skal - hun er naturlig bortset fra et par tattooes… Hun giver et dejligt blow, der bliver virkelig kælet for pikken. Jeg bollede hende også og hun tog faktisk godt i mod i forskellige stillinger Da jeg var kommet mig og lige havde sundet mig og blevet tørret af, spurgte hun “hvad så nu, hvad vil du?” Jeg siger at jeg ikke kan mere og Nina kigger på uret og siger at der kun er gået en halv time og at jeg derfor kan få 400kr retur - det er faktisk fin stil Om ikke andet må jeg opfordre til at tage forbi og få et blowjob med cim hos hende - det er formidabelt
  3. Et eller andet sagde mig, at den var (er) god nok. Selvom annoncens billeder ligner modelbilleder, så var der et eller andet i kommunikationen på Sms, der gjorde, at jeg tog chancen og tog af sted. Jeg blev fuldstændig overvældet af den vildt, vildt lækre ungpige der åbnede døren. Jeg kunne med det samme se, at det var pigen fra annoncens billeder. https://annoncelight.dk/showad/342791 Fantastisk sød og utrolig smuk. Topservice. Ufatteligt lækker overalt. Nøjagtig som billederne. Små ungpigebryster. Haps! Lange kunstige negle. Ikke lige mig, men det har de jo nogen gange Sindsygt lækker. Sådan en pige man har lyst at slikke lige i røven Så det gjorde jeg. Og så om på ryggen med den flotte unge kvinde. Efter hun var blevet varmet op med pussy lick, hold da kæft hvor det var vildt at dufte den, som den første gæst, så sagde hun, at hun gerne ville ha' sex. Efter lidt gentlemans begyndelse, spredte hun benene helt vildt og løftede dem over sengen. Nu ville hun bare ha' den. Det humør var jeg også i Anbefaling. Alle guldgravere bør få benene på nakken og ud på landet ved Glejbjerg. Der gemmer sig en ufatteligt lækker ungpige Eneste minus ved turen var, at hun ville ha' 1.100 kr. for 30 min. Men kvaliteten fulgte dog med.
  4. Læse bare med Mange hilsner Nye tider
  5. Ja, og hver gang der oprettes en tråd om dette, så er der en bunke mænd som svarer: " ja, men det svarer til at GP'ere ikke overholder aftaler", "GP'ere som snyder med billeder er værre" etc etc etc. Er det noget som alle kan genkende i den her verden - mand som kvinde - så er det frustrationen i at blive snydt. Den er universel, og kedelig for alle. Formentlig derfor mange bryder ind med sine personlige erfaringer, selv om det ikke altid rammer trådens fokus.
  6. 3 points
    https://escortguide.dk/P/nina-63565.html Var forbi Nina for nogle dage siden. Havde bestilt 10 min mega. Hurtigt og nemt at bestille, og man bliver lukket hurtigt ind. Det finansielle blev klaret, og så ellers af med tøjet og over og lægge på sengen. Lige lidt aftørring og så ellers igen med et dejligt blow.. Da det var en "kold start" skulle lillemanden lige vågne op, men det gik ret hurtigt. Hun suttede dejligt og langsomt, helt perfekt blow. Da banditten havde vokset sig stor og hård, måtte hun lige "justere" lidt, om man vil, (er måske en lille smule over gennemsnittet, men så ellers tilbage til slowblow. Da det var tid til affyring, vred jeg mig på sengen og sendte en ordentlig omgang afsted. Hun tog ladning som en champ, suttede til jeg var tør som en mariekiks. Fik noget papir og en vådklud til lige at tørre mig selv af, og så ellers i tøjet igen. Der blev ikke sagt så meget, nok mest fordi at jeg lige var lidt omtumlet af gode årsage hehe. Men Nina er helt klart en kvinde jeg ville Anbefale, hvis man lige har 10 min. Måske næste gang man skulle bestille med Bum Bum.??
  7. Lyder til at det kan have været min eks-kone. I det fald forstår jeg hvorfor hun absolut skulle købe fisk i Danmark hver uge. "Dansk fisk er meget bedre en svensk, sagde hun" ordnede den lille kjolen omkring numsen og susede i vej - i min bil. "Fisk har ikke nogen nationalitet", råbte jeg efter hende, men hun hørte intet.
  8. Ja, det sker jo af og til at man forveksler ens kone med andre kvinder. Jeg er også begyndt at sige til konen: “How much for 30 minutes?” eller “Do you want the money now or after?”
  9. Nu læser man ikke mellem linjerne mere, det nye er at læse mellem balderne for at finde det dybsindige indhold.
  10. 3 points
    Generelt om hoteller, og ikke kun svar til trådstarter. Min "short-list" i København: Hotel Kong Arthur - ved søerne i indre Kbh https://www.arthurhotels.dk/dk/hotel-kong-arthur/ Adina Apartments - Østerbro ved kajen https://www.adinahotels.com/en/apartments/copenhagen/ Scandic ved søerne. https://www.scandichotels.dk/hoteller/danmark/kobenhavn/scandic-copenhagen Clarion ved Københavns Lufthavn. Tidligere Hilton. https://www.nordicchoicehotels.dk/hoteller/danmark/kastrup-lufthavn/clarion-hotel-copenhagen-airport/ Nimb - for dem der skal ha' Trunten med i Tivoli og/eller med hang til luksus og som har meget dybe lommer: https://www.nimb.dk/ Bella Sky - For dem med P-vanskeligheder. Mange udenlandske gæstevisitter-piger bruger dette https://www.marriott.com/en-us/hotels/cphac-ac-hotel-bella-sky-copenhagen/overview/?scid=bb1a189a-fec3-4d19-a255-54ba596febe2&y_source=1_MzgxMzg0OC03MTUtbG9jYXRpb24ud2Vic2l0ZQ%3D%3D Borupgaard i Snekkersten. Super lækre omgivelser og skønne værelser. De er vant til "besøgende damer" og det er helt uproblematisk. https://comwell.com/hoteller/comwell-hotel-borupgaard Flere af Arp Hansens Groups hoteller: https://www.arp-hansen.dk/ Kan fremhæve: PHOENIX STRAND Oooog... Rosinen i pølse-enden, sådan cirka sidst men ikke mindst, nemlig det eneste lavpris hotel på min short-list: WAKEUP - som er Arp Hansens lavpris hoteller med værelser så små (og billige) som på DFDS-kabinerne på båden til London eller Norge i gamle dage. Meget trangt og minimalistisk, men rent, pænt og (næsten) funktionelt. Vær dog opmærksom på at glaskabine-badeværelset er en meter fra sengen så man kan ikke "prutte i fred" eller gå på potten uden det føles som med åben dør Man kan få en "kode" i en app og ingen spørger om noget som helst. HUSK dog at booke P-plads på forhånd når du booker, ellers er det et værre bøvl. Brugte det en del under pandemien til en af de meget faste betalende elskere. Vi har "fri prutning" efterhånden Ellers er det altså for trangt og man kan dårligt vende rundt i sengen. Der er også altid kun een dyne og een pude, selvom man udtrykkeligt beder om to. Har man mad eller snolder og drikkevarer med er der ikke plads til at man kan spise samtidigt - gulvpladsen er tæt på ikke-eksisterende og bordet er meget meget lille. Men det er da øh... intimt? Og super billigt hvis man er til discount. Er pigen ikke så berøringsvenlig, så vil det ganske enkelt ikke kunne lade sig gøre at hun "fjerner sig"... det er der simpelthen ikke plads til Min anti-liste: Jeg er IKKE begejstret for de anklagende blikke hos Cab-Inn... de er heller ikke begejstrede for mine Flere af hotellerne tæt på Hovedbanegården forventer "bom-penge" især hvis man kommer om natten og ikke følges ad. AirBnB - ja her er jeg sådan lidt vægelsindet og forsigtig med at anbefale den løsning. Jeg har været ude for både overvågnings-kameraer (ved sengen og i badet!) og/eller efterfølgende afpresning. Det er sket i alt tre gange i 3 forskellige lejligheder uden samme udlejer. Den ene dog ikke i Danmark. Det er ligesom et kapitel for sig selv, og hører nok ikke til i denne tråd. Nævner det nu lidt alligevel. Det har jeg handlet af via AirBnB men det De håndterer sagerne meget professionelt og jeg har ikke været ude for det siden et års tid før pandemien. Bemærk dog at nogle udlejere forbeholder sig ret til at smide jer ud hvis de synes der er "ugler i mosen" og det lugter af prostitution... hvordan folk med næse for dét bærer sig ad ved jeg ikke. God fornøjelse! Kærligst, Eva
  11. Så er jeg tilmeldt. Og har fået badebillet, jubii. Håber ikke, der er så mange andre, der har badebillet for så har jeg nok et længere bad med ledsager Glæder mig til at møde dig igen Eva; og at møde de andre værtinder Gad vide, om jeg på dagen skal/bør købe et lod eller to til Lingam Lotto eller Blowjob Bingo
  12. 3 points
    Scandic, Kødbyen. Bella Sky, Ørestad Crowne Plaza, Ørestad These hotels share two qualities that I really like when meeting GPs in hotels: 1: Large continental style beds, good for quality fucking including bedside doggystyle with no cracking noise or sharp edges. And quality bathrooms with space for common showers etc. that don't feel cramped or cheap. 2: Reception areas that mix front desk with lobby and staying/non-staying guests. I like to e.g. walk the girl back to the street after the deed and there's definitely no "walk of shame" feeling in these hotels. And as already mentioned: The hotel staff's approach is generally with discretion and professionalism, as long as what they might see going on is among adults. And it's all completely legal and safe. At the end of my latest escort visit - Alinda Tira - we ended up in deep farewell kissing within sight of the front desk, late at night. No-one bothered, neither me, Alinda nor the front desk. Any comments from the front desk staff would be equal to commenting that you had kissed your own wife and would be frowned upon.
  13. Jeg har intet problem med at blive anmeldt herinde. Jeg bestræber mig altid på at yde en god service og give en god oplevelse. Faktisk synes jeg det er et super godt forum, som jeg har ladet mig fortælle, at nogle har rigtig stor glæde af, hvilket jo er dejligt. Jeg ønsker mig faktisk et lignende forum for os piger, så vi kan minimere alt den tid vi spilder på de, desværre til tider mange, ubeskriveligt trætte de mænd, som f. Eks bruger alt for meget af vores tid på, at ringe op med 1000vis af spørgsmål osv, velvidende om at de kun ønsker en spiller eller booker en tid og dermed ødelægger muligheden for en anden kan besøge os der, for bare at blive væk. Ganske trættende faktisk. Men trådens kerne. Intet problem for mig. Jeg gør mit bedste. Og finder det super hyggeligt at tjekke på forum om nogle har berettet om et møde med mig, værdig til et skriv
  14. Lidt kort fra telefonen - om hende her: https://escortguide.dk/P/amy-23-.incall-outcall-.real-pictures-100-.-57631.html Billederne er hende, nem at kende på tatoveringerne - og ikke mindst: Sådan ser hun eksakt ud i dag. Jeg havde selvfølgelig også læst hendes nøgletal 160 cm og 45 kilo - og uden at jeg lige målte efter, så kan de godt være rigtige. Hendes beskrivelse af sig selv passer også: Hun er glad, sød og positiv - og sandelig om ikke også hendes service var fin. Alt i alt var jeg faktisk meget positivt overrasket. Fik jeg sagt hun er køn og kvik også? Det er næsten for godt til at være sandt. Men det er det ikke! Anbefales varmt.
  15. Han kan roligt bruge en tør klud, sæderne er blevet fugtet.
  16. 2 points
    Besøgte denne charmerende polske kvinde i Bording. https://annoncelight.dk/profile/Anastasia1998 Det er absolut hendes billeder og hende man møder. Billederne er som alle andres godt med makeup og lidt filtre, men fræk pæn sexet kvinde. Skyder hende til et sted mellem 25-28 og ved det indledende tungekys smagte hun friskt af tandpasta. Ægte bryster og en vildt flot fast røv. Hun har noteret sin kropstype som slim og det er ikke helt korrekt sat. Hun er god til at snakke og få mig til at føle mig velkommen og afslappet i hendes nærvær. Lidt kys, grams og sutten på hendes bryster, gik hun gik på knæ og gav et solidt blæs med hårdt sug. Så fik hun også en tur, smagte dejlig og rent mens hun pornostønnede imens. Hun fik mig suttet helt hård igen inden turen gik i doggy. Havde planer om flere stillinger, men den røv er virkelig flot og hun mærkedes vildt lækkert der. Efter en del minutters hård knep gik hun på knæ og suttede hårdt indtil hun havde tømt mig for hver en dråbe. Derefter hyggesnak og hjem. Sød kvinde, god oplevelse. Er personligt meget til skinny petites, men Anastasia kunne jeg sagtens finde på at besøge igen.
  17. 2 points
    Hvis hun ikke annoncer så må du vente. Har du ikke hendes kontakt oplysninger, giver folk dem ikke bare, der ville jo være totalt dårlig stil over for hende. Der er et par piger som Deer, der annoncerer kort, og ellers lever diskret og har faste kunder nok. Så hold øje og måske du har held når hun er online med annonce igen
  18. Må lige opdater TS opslag. Mina er allerede stoppet, havde en aftale med hende denne weekend. Og fik besked fra hende tidligt i morges med at hun stopper med det samme. Ønsker hende god vind i fremtiden.
  19. Det er sgu et spændende koncept ! Jeg har både tid og lyst, men desværre tror jeg, at det bliver mere end ualmindeligt svært at få enetid med den søde JenniferRomantica Så jeg melder pas men ønsker da alle god fornøjelse ! (Jennifer: Nu må vi snart ses igen! jeg overvejer seriøst at pjække fra job hvis det er det der skal til , når du igen er på Sjælland)
  20. 2 points
    Jeg synes Melissa som holder til på Østerbro er skøn og så er anal inkluderet i prisen. Hvis man er til det kan man gøre det uden kondom, men jeg har altid valgt det til efter det indledende BJ og det er ikke noget problem. Hun har kondom til dem der vil have det. https://escortguide.dk/P/melissa-again-here-all-without-condom-63452.html
  21. Tror du har set forkert - det er først ;FREDAG 3. JUNI 17:00-22:00 I VALBY
  22. 2 points
    I speak only generally on this topic - and thus majority. I have no idea if you overbook or not, I also have no idea if you choose your customers specifically - I do that myself, very carefully. I also don't know how many girls you've met, worked and spoken to in this industry - I've met and spoken to many. My posts are not specific to you or any particular " Aunt Else". The main motivation for this job Is Money. If it wasn't for that, some "ever-sex-hungry" girls would "voluntarily" work as prostitutes and forego the money. Do sex workers like sex - Yes, but not with everyone. ... NOT WITH EVERYONE - that is the main message of what I communicate in my posts.
  23. 2 points
    Ja det er hun og der er overhovedet ingen forskel på hendes udføres af de forskellige lege hun er tip top
  24. Du fik heldivis en oplevelse med hende som du husker , ligesom mig og andre .
  25. 2 points
    I sådan en situation skriver jeg, at jeg kører bil og ikke kan besvare sms’er, før kl xx når jeg er fremme, eller han kan ringe op (headset). Derefter sætter jeg tlf på lydløs, så det ikke stresser, hvis der kommer flere sms’er. Trafiksikkerhed før kundepleje
  26. 2 points
    Aha sounds cool , used to Sweden
  27. 2 points
    Hertil aften skulle jeg mødes med en kunde kl 21.00 hos mig. Jeg skrev og spurgte pænt og høfligt om han kunne rykke den til kl 22.00. Da jeg skulle køre fra en anden kunde. Det ville han ikke. Fair nok. Så jeg foreslog så vi fandt en anden dag og han kunne få rabat på 200,00 kr da han var kørt (Vidste ikke hvilken retning han kom fra) Imens jeg kørte kimrede han mig ned kontant. Måtte holde ind til siden hver gang for at besvare hans SMS er. Så han ikke opfattede jeg IGNOREDE ham. Det bliver man stresset af. Puha. Nå men så ud på vejen igen og køre videre hjem.. Jo flere gange jeg skulle besvare hans beskeder. Jo længere tid tog det at komme hjem og det forklarede jeg ham høfligt og jeg foreslog stadig at vi sagtens kunne rykke til en anden dag hvis han ville gå med til det. . For klart synes jeg ikke han skulle vente og vente. Men det ville han. Så jeg forsatte hjem. Men ingen jeg når hjem. Bliver jeg standset af en civil politi bil. Øv. Klart de havde kørt bag ved mig i bælg hamrende mørke. Hvor jeg ikke kunne se hvem der kørte bag ved mig. Forestil jer lige at der sad jeg i bilen og skulle hjem ad og han Kimrede mig ned hver 5.minut. Så er man næsten nødt til at se beskeden for at give hurtig respons. Ellers vil kunden jo opfatte at blive ignoret. Ak ja. Jeg skrev så og fortalte kunden det. Og hvad i hulen sket der i mandens hoved. Jeg blev svinet til med grove ord sætninger. Hold da kæft. Hvad sker der. Ak ja. Sådan kan man da ikke tillade sig at være over for os originale GP. Vi knokler RØVEN ud af kjolerne for jer. Og jeg har ALTID ydet en god service. Forstår godt hans frustration. Men lige frem svine mig så groft til. Så stopper festen sgu bare her. Respekt er en dyd for livets goder. Og kan man ikke gengælde respekten. Så er det ikke mig der skal servicere kunden!!! Er glad for at jeg er en Fighter og hårdhudet. Men hold da op. Griner.
  28. Jeg endte med at straffe Pam ret så grundigt i anus. Hun kan tage det Anmeldelse følger...
  29. Alicia er nok den smukkeste GP jeg har haft fornøjelsen af at besøge….og hun sutter pik som var man allerede i himlen Havde jeg ikke sat mig selv på GP-pause så var jeg allerede på vej til Frederiksberg
  30. Både ja og nej. Flere piger frabeder sig direkte, at blive anmeldt. Smag og behag er forskellig og kemi har stor indflydelse, så anmeldelser skal jo altid tages for hvad de er. Anmeldelser om snyd, falske billeder, manglende ydelser og lignende er rare, så er vi da ikke flere end nødvendigt, der bliver taget ved næsen, bare fordi vi er udstyret med 2 hoveder. Anmeldelser om gode besøg viser pigen kan præstere, men det er jo ikke sikkert hun kan det men den næste kunde, som har en helt anden attitude. Der er ingen tvivl om, at der er plads til forbedring, men pt. er det vel den bedste mulighed vi kunder har. BR
  31. 2 points
    Uhhh det er snart 7-8 år siden jeg tog springet ind i branchen.. Jeg tror min lyst til at springe ud i det var muligheden for at tjene nogle gode penge på en måde hvor jeg selv bestemte mine arbejdstider osv det var altså friheden i det der trak for mig.. Og så har jeg altid haft en meget ligefrem og lige til tilgang til min egen seksualitet selvom jeg endnu aldrig har prøvet et one night stand der ikke blev betalt for.. Det hjalp bestemt også at jeg kommer fra sådan en alternativ familie der havde alle mulige folk rendende, deriblandt 2 kvinder der i perioder i deres liv havde arbejdet/arbejdede som glædespige.. Det ændre ens syn på ret og forkert når man tidligt bliver introduceret for tabuer.. Heldigvis.. Så en dag ringede jeg ned på romantica og fik min første vagt.. Jeg gik ud derfra med en ordentlig stak penge og en følelse af at jeg havde gjort noget godt for nogle af mine gæster og jeg selv følte mig forynget i sjælen og nysgerrig på branchen og alle dens facetter så jeg har hængt på lige siden.. Som jeg siger så har jeg fundet min lidt skæve hylde der desværre ikke passer i skabet men jeg ville overhoved ikke være noget andet sted.. Knap så spændende og sexhungrende som dine motiver men alt har vel ret..
  32. Så er det blevet min tur til at skrive en anmeldelse, og det gør jeg efter mit andet besøg hos Young European Masseuse - denne gang i Horsens. Jeg er ret ny i denne verden, og vejen ind har været gennem forskellige udgaver af massage. Det er nok vigtigt at forstå, hvis man skal bruge min anmeldelse til noget. Jeg er her ikke for at udleve pornodrømme og knalde som en tyr. Det er der jo nok nogen der er På mit første besøg hos Michelle havde jeg for første gang tilkøbt lidt mere end intim massage - det skulle slutte med blowjob. Som afslutning på en pirrende massage var det godt, men efterfølgende tænkte jeg at blowjobbet var gået alt for hurtigt - nok mest min skyld, men jo sådan set også hendes - så jeg var ret sikker på jeg skulle se Michelle igen. Efter andet dejlige besøg i dag, tænkte jeg at jeg ville lave en anmeldelse, selvom jeg godt ved hun er nævnt herinde før. Hun virker til at være ualmindeligt ukompliceret og meget i balance med massagejobbet, hvilket letter min samvittighed og sådan set er frisættende, for sådan en hippie som mig. Hun er afklaret med jobbet, ser det som en forretning, som hun bygger noget på derhjemme. Jeg fortæller mig selv det giver mening. I hvert fald er jeg sikker på, at den frie tone og de mange grin var ret ægte. Om Michelle: Man kan ikke se billeder af hende på annoncen, og smag og behag er jo meget forskellig, men for mig er hun en meget køn, særegen, mørkhåret pige, ikke så høj, med en fantastisk krop. Faste bryster, fast røv. Alt er fast, hehe. Om stedet: Begge steder jeg har besøgt hende var lejlighedsopgange, centralt i byerne. Man kan jo ikke gå ind i en opgang uset, men derudover er det, hvad det er. Jeg bor ikke i de byer hun er i, så det har ikke været noget problem. Rent og pænt - fine lejligheder. Så hvis man leder efter en dejlig pige, som giver dejlige pirrende berøringer, en del på ballerne, ret så meget i mellem og har sans for det lidt langsomme lange intime, med mulighed for tilkøb, så er det svært for mig at forestille mig en pige der klarer den opgave bedre. Jeg har været ved Silvia i Aarhus, Tantra Jane i Fredericia, et par piger ved Tantra Studio i Odense og EpiskM i Randers og Aalborg. Den sidste er nr 2 på min liste, og en lidt anden oplevelse, som jeg måske også burde anmelde, men Young European Masseuse er nummer 1. Jeg gav 400 ekstra for tilvalg. For den time jeg fik, var det et røverkøb.
  33. Så var jeg forbi i dag hos Alena, der vist lige er ankommet. Jeg bestilte en time. Ideen var, at jeg skulle prøve urinsex for første gang, da hun tilbyder det (pis på hende), men det blev aldrig til noget (jeg havde forsøgt at forberede mig, men jeg må drikke mere vand inden en anden gang - der skal godt nok meget til!). Det blev ændret til CIM. Alena. Pigen var russisk, hun skriver 19 år (var vist 20 år), høj ca. 170 cm. Hun så meget fin ud med lyst hår, og meget fine bryster (silikone) og modtog mig i fint sort lingeri. Det er altid spændende med nationaliteter i disse dage, og vi kom forbi både Rusland, Polen og Ungarn. Pigen havde også nogle tatoveringer. Hun holder til på Amager i Ørestads-området (de fleste vil kende stedet, da mange af de andre ungarske piger holder til der, jeg har selv tidligere mødt Kristyn på stedet - hun holder vist til andetsteds nu). Sexen var fin og udmærket med gode dybe kys. Der var dog andre overraskelser. Vær dog opmærksom på, at pigen er trans (post-op), så det blev min første gang med det, hvilket var super fint (ville dog helst have prøvet pre-op), men nu var det ikke ligefrem planlagt. Sådan en ting, for kan man kræve at få det at vide inden eller ej? Jeg ved det ikke rigtig. Jeg lagde 1.800 kr. for fornøjelsen (1.500 kr. for en time + 300 kr. for urinsex, der så aldrig blev til noget, men vi ændrede det til CIM). Alena var super sød og virkede rigtig kvik og var en fornøjelse at snakke med. Hun virkede også lidt crazy i det, men på den gode måde (se evt. hendes billeder). Hun bliver her vist et par uger til de interesserede /TheLion.
  34. 1 point
    Volunteer - is probably a better description of what I mean. I think that illusion and reality regarding this industry fits this topic very well. The dream of a perpetually horny sex worker- a sex worker is a human and a woman- we feel desire and lust like all other women in this world in different professions... no different... we don't have extra erogenous zones or anything.... Believing that prostitutes get wet pussies when a man pays money is a myth- which some sex workers unfortunately like to " sell" to the client. Certainly it's the flip side of the coin I'm addressing and only few talk about it - most men want to believe in the illusion. ...many of the girls receive every paying customers because they fear that otherwise they will not earn enough - and after deducting rent, advertising and other expenses, there will be nothing left for themselves.... Nevertheless, they offer excellent service - it takes a lot of effort to fake sympathy, which doesn't exist at all - that then destroys the person inside - vice versa, the same girls enjoy the sex when they meet a gentleman they like... This industry is not the "Garden of Eden" with naked "Eves" and every men is "Adam" and all "Eves" like every "Adam" "You" can certainly decorate it and keep the illusion... Personally I think it's more important that some men who still "see" us as "fair game" for everybody finally "see" that the fact that a girl is a sex worker and offers sex - doesn't mean that she offers sex for everybody.
  35. https://escortguide.dk/P/linda-thai-escort-63510.html Den gamle link virker ikke. Måske har hun skiftet telefonnr. Hun svarer ikke på min sms. Måske er hun ikke aktiv mere.
  36. 1 point
    Jeg havde fri adgang til hendes fisse - både med tunge og fingre og selvfølgelig pikken
  37. Ej jeg tør nu godt at spå, det bli’r godt, det siger min mavefornemmelse mig. Derfor har jeg sikret mig en badebillet via mobilpay, og mon ikke der kommer en gentagelse, det spår jeg også Og næ nej der er ikke en måned til, kun 27 dage og fik jeg sagt at jeg glæder mig …
  38. Havde fornøjelsen af at besøge Alicia i aften og sgu var det en fantastisk oplevelse! 45 min for 1200 og med alt inkluderet - i min sag ægte gfe og cim! Billederne er korrekte, hun er meget flot med fantastiske bryster (silikon men et godt arbejde) og numse. (Hun taler også rigtig godt engelsk.) Lige fra starten var det dybe tungekys, hun holdt sig ikke tilbage, og det fortsatte vi med hele vejen igennem! Dejlig owo, selv med et lille slik i røven! Så over til en fin 69 som varede længe og godt, på med gummi og så bar det derefter af i de fleste positioner. Endelig fint håndarbejde og da jeg advarede om, at det var tæt på, lukkede hun munden om pikken og fangede hver dråbe! Og dejligt nok spyttede hun det ikke ud med det samme, men gik ud på toilettet mens jeg forsøgte at genvinde fatningen. Hun er her i to uger mere, og kan altså virkelig anbefales!! Muchas gracias querida, hasta luego.
  39. Ja tak @Øffe og @Evas Fredagsbar jeg pudser brillerne
  40. Jeg tror seriøst på at der ikke er ret mange mænd herinde som IKKE har lyst til at prøve dig af, og det er mig selv incl..........
  41. 1 point
    Never create a problem that doesn't exist. Hotels work well in Cph for this business. Not risky: Meet her discretely in the lobby / outside. Be discrete and move to your floor and room. Enjoy! K Ps! Don't meet Mina - she's mine
  42. En anmeldelse her på eroguide kan sidestilles med en anmeldelse på trustpilot. En anmelders oplevelse kan spænde bredt alt afhængigt af kemien med den pågældende gp. Tro mig - GP'er nyder heller ikke al sex til et 12 tal. Sådan er det jo når det ikke er materielle ting der anmeldes. Og selv materielle ting kan jo opleves forskelligt. Heldigvis har den anmeldte gp mulighed for at kommentere henholdsvis på både gode og knap så gode anmeldelser. Som jeg ser det fungerer en anmeldelse altid som en form for reklame- og vi kan vel hurtige blive enige om at vi ikke alle kan lide det samme men selv en dårlig omtale er jo omtale Personligt fik jeg et lille selvtillidsløft da jeg en sjællen gang fik en bette anmeldelse herinde dengang jeg var aktiv. Senere frabad jeg mig faktisk anmeldelser, da jeg oplevede en form for jalousi blandt mine legekammerater- det var sgu lidt sjovt med tanke på at vi jo befandt os i den konstellation som vi nu engang gjorde. Jeg fik sågar nogle gange beskeder omhandlende min vurdering af hvem af mine partnere jeg synes var bedst Håber mine tanker giver lidt indsigt i, hvorledes disse anmeldelser opleves af de "lyserøde" Knus og rigtig dejlig weekend til eroguidefolket
  43. 1 point
    Dejligt Med hensyn til pris, så tager man det lidt som det kommer og måske hvor liderlig hun er, siden der ikke står ekstra ydelser og udspecificert pris ? Aftaler det over sms eller skal hun lige se en an først?
  44. 1 point
    Just in general: I know that men like to hear an illusion of girls who are always horny, who want a cock in every "hole", who are dying to give any man oral pleasure - this is wishful thinking. The biggest motivator for this industry is money. Of course you should not be frigid when deciding on the job and have a little fun with sex. It should be noted that men from different social classes and with different education use this service. As a girl, you first look: Who is my target group (?), who do I want to meet (?) - the price also plays a role - with that you reject certain classes of men directly. Go out on the street and watch - who would you like to be intimate with (?) Then look at how people behave, how they write, what they say, whether they respect what they read in your ad (?). - if you vote as a girl, - you are directly the "enemy" of the men who see sex workers as useless commodities. Many men are "confused" because a lot of the girls say they're vote - but they don't.... Especially the "agency" or pimp girls, for whom it currently seems "in" to write in the ad: "I vote" - that's not true. The agency girls have to take every man and are not allowed to turn away any customers. In reality, girls who actually look out for their own well-being and choose their customers are isolated cases. Very many take everyone that comes when the cash register rings. Not every man is an attractive and polite gentleman, with whom you can enjiy passionate sex.... ...sorry to say, but some are just stinky dirty animals, which one you gladly rejects.... When a girl takes EVERYONE, it makes the soul sick and eventually the girls "numb" themselves with alcohol, pills or drugs... - not for the fun factor what some think when they read Party Girl - but to forget it, not to feel it.... This is whati"Pandora's box" looks like, undecorated and without a filter...
  45. Hvor i Frederiksberg er hendes lokation ca. nær metro st?
  46. Ja, det var en "stikvej" til en af de større veje på Frederiksberg. Stedet var valgt til formålet bl.a. fordi det lå i stuen til venstre, så man ikke skulle forbi nogen. Diskretion er lige så vigtigt som at kunne finde frem til lokationen, jo. Også for mig. Ingen vidste hvad der foregik i alle de år, selvom jeg var nabo-flink. Kender faktisk stadig den ene af de gamle naboer derfra... så nu behøver vi ikke tale mere om adressen, vel? Der bor jo helt andre mennesker nu. Den lejlighed er vist købt og solgt et par gange siden jeg havde blowjobstolen dér. Der var i øvrigt beboelsespligt i lejligheden, så der skulle flere finter til at det kunne lade sig gøre. Med een dag om måneden kommer det ikke til at hænge økonomisk sammen at købe noget til formålet Men en blowjob-bænk er under produktudvikling... nu ser vi hvor i byen den ender hvis det bliver langtidsholdbart og en succes med ByensBedsteBlowjob 2.0 Tak for jeres skønne indlæg... jeg glæder mig om muligt endnu mere nu end jeg gjorde igår. Her på falderebet... hvadøeh... skal vi stemme om hvorvidt @Lasselas har sat så meget ild i en gammel flamme for os alle, og indirekte kommer til at gøre så mange glade (mig selv inklusive), at han skal ha' en ommer-tur på briksen eller en badebillet til næste BBBJ-fredag til "indkøbspris"? Ja eller nej? Brug LIKE-knappen i dette her indlæg til at stemme. Hjerte for JA og vred for NEJ PS: Hvis jeg bryder en eller anden regel her, beklager jeg dybt. Så nøjes venligst med at slette det jeg har gjort forkert og ikke det hele. På forhånd tak
  47. 1 point
    Du skriver, PPD, at du ikke forstår det. Fynboer kan bare noget med det der sex, og det har eksperterne (pigerne) jo tydeligvis fundet ud af.
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.