Besøgte Lucy.
Det var tid til lidt selvforkælelse, samt ryste posen og prøve noget andet.
Havde kigget på hendes annonce og læst de, ret så gode anmeldelser.
Prøvede at bestille tid dagen i forevejen, det gik ikke. Så ventede pænt som anbefalet, Ca en time før og der var tid.
Stedet ligger egentligt ok discret. Et ret nyt byggeri, tæt på stadion. Hun er nem at skrive med og svare pænt tilbage. Desværre er oplysning om adresse i bider og lidt besværligt.
Det diskrete forsvinder så ved, at jeg står ved døren og venter i længere tid. Hele 5 personer når at møde mig og de er rimelig hurtig klar over hvad jeg skal der. Altså et par der skal ind snakker om, at der står endnu en kunde og kvinden fortæller mig henkastet hvilken etage. Ikke helt fedt, men hvad, jeg ser dem ikke igen. Måske når jeg skal have en Big Mack eller om 10år, når jeg arbejder for dem. der kan de ikke huske mig alligevel.
PS. Lucy er blevet gjort opmærksom, på dette.
Blev lukket ind og mig op i elevator til den rigtige lejlighed. Hvis man ikke er bekendt med nyt byggerri, kan man godt komme til at ringe på den forkerte dør.
Vi har i forevejen aftalt 30 min. Og senere på SMS, bj uden. Det er ikke med i prisen og er 200kr ekstre.
Hun snakker fint engelsk, pengene skifter hænder og jeg vises pænt til badet. Hurtigt bad og ind til pigen og ligger mig klar på sengen.
Hun har en sort lingeri bodystok på, vi kæler lidt og hun går i gang bj. Som er blandt mine top 3. Det kan hun, til ug med pil op. Og er mega glad for jeg gav det sidste, for uden.
Lingeri kommer af og her må jeg nok få med, billederne er af hende og aldre passer også meget godt, dog med lidt flere kilo og det hele er lidt løst. Hun lider så ikke af berørings angst. Men ingen kys på mund og ingen 69, hvilket ellers står i annoncen og underlivet blev holdt væk fra mit ansigt. Til prisen, er jeg pænt skuffet her. Igen Lucy er blevet gjort opmærksom på dette, fordi hun spurgte.
Sexen, østeuropæisk i den bedre ende. Ganske ok, ikke vild porno og heller ikke kedelig. Men dog en snert af, stik den ind og kom. Med det sagt, var der dog ingen hast og hun sørgede for en god afslutning. Så tommel op her.
Fik tilbudt bad efter men afslog tøj på og mig ned på gaden igen, der var gået lidt over den aftalte tid. Så også ok der.
Asluttende:
Efter at have læst de tidligere anmeldelser, havde jeg faktisk forventninger her og de blev ikke helt mødt, Ca. Halvvejs. Forventede faktisk lidt naboens datter og fik lidt mere konen. Havde også forventninger, måske det var det.
Så som andre, skalaen:
Pigen: 7/10
Blow job: 9,8/10
Oplevelsen/prisen: 6/10
Stedet: 10/10 meget pænt.
Diskretion: 0/10
Link. https://annoncelight.dk/showad/323462