Jeg har været i Wien og besøgt et par velanmeldte ungarnske GP'er fra booksusi.com. Desværre er super gode ratings på booksusi ingen garanti for gode oplevelser.
Den første aften i Wien startede meget lovende, hvor jeg talte i telefon foran hotellet og der så jeg den lækreste unge pige stige ud af en taxa og straks smilede hun til mig og begyndte at nærme sig. Min første tanke var om det var ligesom i andre centraleuropæiske byer hvor piger forsøger at fiske ensomme gentlemen udenfor luksushotellet. Hun virkede ganske interesseret i mig, men jeg var desværre optaget af en arbejds-telefonsamtale som jeg ikke kunne afbryde. Det viste sig at hun må være escort og havde troet at jeg havde booket hende for kort efter gik hun ind i elevatoren med en mand der vurderet ud fra hans smil var lykkelig over sin booking. Jeg overvejede kortvarigt om jeg skulle vente i hallen på at hun kom ned igen, men tænkte ikke at de 5 sekunders øjenkontakt foran hotellet kunne godtgøre at jeg "overfaldt hende" når arbejdet var overstået. I stedet søgte jeg flittigt på booksusi for at se om jeg kunne finde hende, men det lykkedes desværre ikke.
Lora
Nu var lysten ligesom vækket, så næste morgen fik jeg min wien-GP-debut på hvad der desværre viste sig at være et super lousy sted med en helt igennem fraværende pige.
https://booksusi.com/hostessen/wien/lora-ich-bin-ein-junges-geil.html
Havde ringet og booket 1 time, €100. Det var helt uproblematisk og blev også lukket ind med det samme af telefondamen. Her skulle jeg være gået igen, for Lora var totalt fraværende, hvilket jeg fik første hint om da jeg sikrede mig overfor telefondamen at det var med Zungenküsse og Mundvollendung (tungekys og megafransk). Telefondamen kaldte i entreen på Lora og spurgte på ungarnsk hvorefter der kom et træk på skulderen som bekræftelse overfor telefondamen.
Billederne er af hende, men hun havde ingen make-up/læbestift på da jeg mødte hende. Derudover så skjuler outfittet at hun reelt er anorektisk og ikke blot tynd og som det også diskuteres i anmeldelserne på Booksusi, så vejer hun formentlig noget mindre end de 52 kg.
Alt var egentlig skidt og jeg gik efter 20 minutter. Hun kan have haft en dårlig dag og vi kan have haft dårlig kemi, men jeg har stadig meget svært ved at se hvordan hun kan have så mange positive anmeldelser på booksusi. Jeg kan se at Harry1973 har skrevet en negativ anmeldelse som først er kommet på efter mit besøg men som er meget sigende, dog virkede hun bare komplet fraværende ved mit besøg uden at være sur.
Efter en ekstremt dårlig start tænkte jeg at jeg måtte give Wien og booksusi et nyt forsøg.
JennyTeeny
Jeg udvalgte en pige som så ud til at være endnu mere rost (og hvor stedet også ret konsistent har fået mange gode anmeldelser).
https://booksusi.com/hostessen/wien/jennyteeny-meine-service-fur-dich-.html
Havde igen ringet og booket 1 time, €100 og dertil Zungenküsse 20.-€ og Mundvollendung 30.-€, så €150 for en time med tungekys og megafransk. Blev fint modtaget og stedet var væsentligt bedre end det forrige sted, men igen ikke 100% perfekt: Sengetøjet lugtede lidt surt. Men Jennys udseende var til gengæld HELT perfekt (billederne er 100% ægte, men synes hun ser endnu bedre ud i virkeligheden). En helt perfekt lille ungpigekrop. Masser af (forsigtige) tungekys, ikke totalt pro endnu hvilket jeg finder charmerende hos så unge GP'er. Fx føltes det som om hun med sine hænder lagde hele sin vægt på min brystkasse når hun red mig. Da jeg kunne mærke at jeg var ved at komme trak jeg mig ud af doggy, pillede kondomet af og sagde det og tænkte at hun så ville gøre sig klar, men af uforklarlige grunde forstod hun ikke hvad jeg sagde, så de første skud endte på hendes skulder og bryst, men hun tog fint de sidste skud i munden. Herefter begyndte et større rengøringsprojekt hvor hun først børstede tænder for herefter at gå i bad (som der var på værelset). Alt i alt brugte hun >10 minutter på denne sceance. Da hun kom tilbage tilbød hun massage, men jeg bad om i stedet bare at ligge krop mod krop og tungekysse, hvilket hun indvilgede i med et smil. Jeg begyndte at være klar til 2. runde og tænkte at jeg ville spille den af mens vi lå og tungekyssede og så kunne jeg komme i hendes mund, men her var hun helt klar i at ekstra-ydelsen kun var for én runde. Jeg tilbød at give hende ekstra €20 (huskede forkert på hvad der kostede hvad), men det blev afvist og hun nævnte ikke selv et højere beløb. Jeg fik derfor i stedet kondom på og nød en god runde virkelig stram doggy med usigt til hendes hendes helt perfekte krop. Jeg kunne ikke komme på denne måde efter så kort tid, så jeg valgte at afbryde og nød mine sidste minutter med hendes krop mod min, tungekyssende og med hænderne på hendes perfekte røv.
Hun var super sød og med den helt perfekte pigekrop, men i forhold til service var det ikke helt perfekt. Jeg vil dog alligevel besøge hende igen hvis jeg får muligheden og tænker også at man med fordel kan forsøge stedet da der er basis for en lækker lolitaoplevelse.
Stedet har udover booksusi også egen hjemmeside: http://models4you.at/
Som det fremgår af ovenstående så har jeg haft en elendig og en super god oplevelse (selvom der i den gode oplevelse var ting der trak en del ned).
Efter mine oplevelser er min tiltro til anmeldelserne på booksusi meget lille, men jeg kan konstatere at det er nemt at booke og få aftaler i kalenderen i Wien. Det er ellers noget jeg selv har kæmpet med i fx Prag og Budapest tidligere, men jeg mangler fortsat at opleve perfekte købesexoplevelser i Wien, som der er gode muligheder for i København hvis man er villig til at betale og som jeg tidligere også har fået til billige penge i fx Berlin, Budapest, Prag og selvfølgelig Thailand.
Er der nogen der kender mere highend GP'er/bordeller i Wien? Jeg er ikke til FKK.