Hop til indhold

Leaderboard

  1. jp

    Medlem
    133
    Points
    76626
    Antal indlæg
  2. an2n

    Medlem
    40
    Points
    17225
    Antal indlæg
  3. Liv

    Glædespige
    18
    Points
    5167
    Antal indlæg
  4. ppd

    Medlem
    17
    Points
    9608
    Antal indlæg

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 04/10/21 i alle fora

  1. Hvis du ved et uheld få pikken i forkert hul, skal du måske arbejde lidt med teknikken, det lyder ikke særlig rart.... Kroppe er ikke lavet af plastik, så sex kan godt lugte lidt, og da især når du stikker pikken i en ikke klargjort numse.... jeg synes ikke det er fair mod pigen.
  2. Var hos hende her i går https://escortguide.dk/P/timea-new-in-town-incall-outcall-24-7-58292.html Det ligner ikke hende 100% i virkeligheden. Måske de var gamle billeder på hendes profil men det ligner ikke hende fra profilen. Alligevel var hun en 7/10 i min bog så jeg sagde bare "fuck it" i mit hovede og tænkt lad os knep siden jeg brugt min tid til at kom til hende. Gav pengene også begyndt vi med blow. Alt gik fint med blow mens hun kaldt mig hendes "sweet chocolate" (er sort). Så skiftet vi til missionær siden hun sagde at hun var træt i dag med alle de kunder hun havde før mig. I missionær mens jeg var i gang med at stød frem og tilbage faldt min pik i hendes røvhul. Hun stønnede " Wrong hole, bad chocolate", som en gentleman sagde jeg undskyld med, " i am a bad chocolate boy, punish me", også grint vi. Skiftet til doggy også stank der bare af røvhul. Jeg gad ikke være ondt med at sige at der stinker af lort, så jeg forsat bare med doggy. Men jo længere vi var i doggy jo værre den stank bliv. Heldigvis leget hun med min nosser mens jeg gjort mit arbejde bagved. Det hjulpet mig med at sperm hurtige og kom væk derfra. Hun var rigtige søde men jeg har aldrig nogensinde oplevet såden en lugt fra sex. Jeg har haft anal med 5+ piger men der stank aldrig af røvhul, med hende havde jeg min pik i hendes røv i kun 2 sekunder som fejl og ja som sagt nu et par gang stank der bare af røvhul. Pigen 7/10 Stedet 8/10 ( ved den gul væg Nørrebro) Sex 4/10
  3. Sikke en skør historie du der finder på. En p .. kan vel ikke bare smutte ind i bagerste. ? Med mindre din er mindre en en vatpind ?
  4. Nu hører jeg til det lille segment som ville have nydt duften fra et beskidt røvhul, men jeg ved godt at jeg er i mindretal. Jeg ville nok have noget dårlig samvittighed over at have ramt forkert, og man må jo sige at udtrykket "bolle ved siden af" får en ny betydning. Det er sket en enkelt gang for mig (hvor vi havde dyrket anal inden) , og der fik jeg da skældud af pigen - mest fordi hun lige havde givet mig et rent kondom på. Noget jeg aldrig kunne finde på (pudse, pudse glorie) var at udlevere en pige på den her måde. Jeg synes ikke det er ok at hun skal forbindes med lortelugt når nu det er dig der ikke kan ramme rigtigt.
  5. Jeg var forbi Angkor for 2 dage siden. Vi åbner 6. April, book tid nu allerede. Ny pige Tip uddannet professionel massør tlfnr. 22337178 | EscortGuide.dk Der var håndværkere, men de blev færdige inden jeg forlod stedet. Mammasan fortalte, at alle de unge piger havde periode, hvorfor hun beklagede at der ikke kunne leveres fuld pakke. Hun tilbød selv et håndjob og noget massage af en ny kvinde. Håndjobbet var ok, som det nu er. Hun havde tøj på under forløbet og snakkede meget. Efterfølgende kom der en kvinde, jeg vil gætte på ca. 50 år. Hun gav mig en gang hård massage. Jeg fik både ryggen og fødderne maseret masseret. Massøren viste klart hvad hun gjorde, også når det gjorde ondt. Efter er time på briksen til 600 kr. for denne del af behandlingen, var jeg helt radbrækket, men uden smerter nogen steder og havde en ganske rar fornemmelse af velvære. Efterfølgendende har jeg kunnet mærke en forskel i kroppen, til det klart bedre, så massagen virker. Denne behandling kan klart anbefales, hvis man vil have en god massage. Denne kvinde tilbyder kun massage og også til kvinder. Hun er ikke med på billederne. Jeg fik hård massage, som ikke står på menuen på annoncen. Den mere blide koster 100 kr. mindre. Man kan godt kombinere behandlingen, med flere massører, til hver sin form for massage. Mammasan fortalte, at hun få unge piger om et par dage, som giver de sædvanlige ydelser. Hun understregede, at alle pigerne er momsregistrerede, da hun under coronanedlukningen havde fået en bøde. Derfor turde hun ikke have piger som ikke betalte skat. De nye unge piger må afprøves en anden dag eventuelt i kombination med massage fra den ældre kvinde.
  6. Der findes flere film som hedder noget med "wrong hole" de handler om, hvordan pikken ved et uheld smutter op i røvhullet. Så det sker, men det er bestemt ikke nogen nydelse for pigerne, når det sker.
  7. Får en aftale kl 2 om natten. Tag bad og køre af sted, er ved adressen kl 3 på en velhavende kvarter. ringer på døren døren åbner , her står en gudinde på omkring 30 velduftende velplejede. huset er rent med dyre møbler osv. vi starter med at kysse og krammer allerede , ingen krav om overførelse af penge inden akten. Vi går i soveværelses , forspillet starter. Begger huler bliver slikket og bagefter kneppet. vil ikke sutter på en pik der har været i hendes røv(fair nok). vi knepper i ca 40 min med økologiske kys uden gummi. jeg sprøjtede i hendes fisse. hun falde i søvn i min arme. Vi sov til kl 6:30. Banditten vil have mere. mere slikkeri, tømt mig i hendes røv. hun falde i søvn igen efter akten. jeg vækker hende efter en time , overføre penge og vise hende mobilpay kvittering og kysse hende godnat. hun eskortere mig til døren. min bedste oplevelse ever. kontakt oplysning holder jeg desværre til mig selv.
  8. Husk i hvert fald at skifte kondom før den skal tilbage i fissen. Ellers lugter dén også, og hun risikerer at få underlivsbetændelse.
  9. 4 points
    Hvor du så får samme mangel på svar. Man kommer længere, hvis man prøver at forstå Thailænderne og den kulturelt betingede måde de er på forretningsmæssigt.
  10. Jeg besøgte Sharon, som har været på min ønskeliste i lang tid, ude på Amager i dag. https://escortguide.dk/P/mistress-sharon-best-body-in-cph-amagerbro-58275.html Sharon er let at kommunikere med på SMS, og jeg bookede uden problemer tiden i går, bekræftede i formiddags og ankom et par timer senere. Sharon var klar da jeg kom, og hun så toplækker ud, da hun åbnede døren i en meget lille bikini og høje hæle. Som sædvanligt skiftede penge hænder og tøj blev taget af. Normalt er jeg mest til de mere nipsede piger, og det kan man bestemt ikke kalde Sharon, men hold da op, hvor bar det lækkert at mærke hendes faste krop. Hun kan også godt lide at man tager fat i hende, så det gjorde jeg efter bedste evne. Under hele forløbet var hun meget imødekommende og smilende og det var helt utvungent og naturligt. Vi diskuterede slet ikke, hvad der skulle ske, men det var heller ikke nødvendigt, for Sharon "læste" mig godt. Bagefter lå vi og småsludrede lidt, og jeg forlod stedet med et solidt smil på læben. Det sidder der faktisk stadigvæk Sharon er altså en ualmindelig dejlig pige med en skøn personlighed og hun får min bedste anbefaling. God weekend!
  11. Det er første gang jeg skriver et indlæg her, men jeg må indrømme, st jeg blev så positivt overrasket over oplevelsen, at jeg simpelthen måtte dele den. jeg faldt over Timeas profil , og syntes hendes billeder var så uroligt skønne. I min verden var den profil klart en at de der for gode til at være sande, men jeg skrev nu alligevel til hende over whatsapp ud fra devisen om, at hvis bare hun lignede billederne en lille smule, så var vi kørende. Selve samtalen over whatsapp var shaky at best. Det var meget grundlæggende engelsk der blev skrevet, men det lykkedes at aftale en tid og endda med en ekstra forespørgsel. Jeg har noget med nylonstrømper. Hun havde ikke nogle selv, men vi aftale at jeg bare købte et par til hende Men tvivlen nagede stadig. Hun sendte godt nok et billede af sig selv med tøj på, men vi ved alle hvordan man kan fuske med billeder. Så jeg var noget skeptisk da jeg tog ud af døren og ud til Nørrebro. Lokalet lå et kendt sted, hvor man får lov at stå og blomstre lidt midt på gaden inden hun lukkede op. Men jeg må indrømme at jeg tabte kæben da hun åbnede op. Der er absolut ingen tvivl om, at det er hende på billederne. Håret er en smule kortere og hun havde ikke det flotte lingerie, men det var så smuk en krop og ansigt der ventede mig i døren. Billederne er uden de åbenlyse filtre, og jeg vil mene st hun ser endnu bedre ud i virkeligheden, men ikke at der var den store forskel. Hun har en hvis portion professionalisme over sig, hun kysser vildt dejligt og hele hendes krop er super berøringsvenlig, men det er ikke en sand GFE oplevelse, mere henad en super serviceminded ydelse. Hun er sød og imødekommende, men jeg går ikke derfra med et sug i maven som eksempelvis efter et besøg hos Lizbet jeg købte en halv time i håb om at kunne bruge noget af tiden på at lege med nylonstrømperne, men hun havde ikke den indlevelse det krævede at udforske den leg med mig, så jeg endte med kun at bruge en 20 min og så ud ad døren. Man kan tilkøbe blowjob uden, jeg spurgte ikke efter anal. Som sagt, så var det så skøn en oplevelse, at det resulterede i min første anmeldelse, fordi jeg syntes simpelthen ikke at hendes annonce giver den troværdighed hun fortjener.
  12. Ja "shit happens" som man siger.
  13. Hold nu kæft....har siddet og skrald grinet over denne herlige beskrivelse.....vildt komiske associationer man får ....det lyder ikke så lækkert...ja, god hygiejne er vel det vigtigste, når man besøger alle disse frække piger. "Mindre end en vatpind"...ha...haaa.....stop nu ,... det er sgu da for sjovt. Nå, men det er da synd for den stakkels pige og synes faktisk man skal gøre opmærksom på dårlig lugt og dårlig hygiejne,.....men der har åbentbart været mange vatpinde forbi denne pige før dit besøg,...hvilket hun jo også gjorde opmærksom på
  14. @Nemtøs er vildt med kontraster og skyre
  15. Dummeste quiz jeg NOGENSINDE har set Dit resultat: 0 / 10 Du ved intet om det vanvittige boligmarked! Hmm. Du er tilsyneladende stået helt af. Husk at se noget mere Hammerslag på DR1. Det er ikke lige så godt som dengang, Frode Munksgaard var med, men det er stadig både lærerigt og underholdende.
  16. Fordi kvinder der køber sexydelser af mandlige sexarbejdere er lige så sjældne som at se en skovtrold i Gudbrandsdalen eller en enhjørning i Sherwoodskoven. Fordi mænd der køber sexydelser af mandlige sexarbejdere er de allermest stigmatiserede af alle. Der er klart en "don't ask, don't tell" kultur på bi- og homoseksuelle nichen i denne branche. Stedet her har ikke just en atmosfære af rummelighed (længere). Fordi andelen af de eroguide brugere jeg kalder "Knoldesparkerne fra Kødbørsen" herinde er voksende, og mon ikke mange af dem vil slå hårdt ned på bi- eller homoerotiske anmeldelser. Fordi der ikke er noget underforum til det herinde, hvilket formentlig er en bevidst beslutning fra ejernes side, vil jeg gætte på Fordi markedet er langt mindre end mandlige sexkøbere og kvindelige sexarbejdere Fordi der findes andre fora der har sat sig på markedet dér? Der er måske internationale sider at finde derude. Fordi ingen har foreslået det før? Det var et par af mine bud sådan "just off the top of my head". @WeekendKæresten Held og lykke med projektet og velkommen til Som altid i bedste mening, Kh. Eva
  17. Hey, I schedule the appointments with a few hours between them. For exemple, if I arrange one appointment at 10:00, the next one will be around 14:00.
  18. Jeg så for nylig udesendelsesrækken "Det ik' sjovt Simon" på DR, hvor komikeren Simon Væver undersøger om der er en grænse for hvad man kan lave sjov med. Afsnit 4 om købesex er måske mest relevant for os her på siden, men jeg kan da også varmt anbefale afsnittet om impotens grundet Simons ret praktiske tilgang til fænomenet. Det var også generelt nogen ret cool mennesker der var blevet fundet til at medvirke. https://www.dr.dk/drtv/serie/det-er-ik_-sjovt-simon_242591 Jeg synes selv at grænserne for hvad der kan laves sjov med har flyttet sig en del. Den type jokes jeg fortalte i 80'erne vil slet ikke gå i dag, men det kan jo både være et udtryk for at smagen har udviklet sig til det bedre, og til at flere bliver krænkede over mindre ting.
  19. 2 points
    Egentlig mit andet besøg hos Sandy, men jeg var ikke en del af EG ved det første besøg, så nu kommer der lige en anmeldelse. https://annoncelight.dk/showad/296862 Det startede med en fornuftig kontakt, rimelig hurtig og til at forstå. Da jeg kom frem, blev jeg lige sendt lidt frem og tilbage. Det var nok det vanlige "jeg skal lige se den nye fyren an" fra GP, tænker jeg. Men jeg kunne da bare lade være med at have fået nyt nr.... Nå, men ind kom jeg, og det var den dejlige velkomst med smil og kram som ved den første gang. Betalingen blev ordnet. Efter et bad ind på sengen, som er af ældre dato og noget blød, og så massage. Temperature i værelset var fin, måske lige et par grader for lav, men der var ikke koldt. Jeg syntes egentlig massagen var god, men den var primært på ryggen, så den blev æltet godt igennem, men mine lidt trætte stænger mangler noget. Det er godt, hun ikke vejer mere, for hun bruger gerne albuer og knæ til thaimassagen/triggerpunkt massagen, men så kommer hun også i bund med myoserne. Olien kom i brug, og den var sgu kold, ikke lige det fedeste. Men den tanke forsvinder hurtigt når den lille krop med de dejlige bryster glider op og ned, mens hun stønner svagt. Alt imens lyden af klassisk musik spiller i baggrunden. Det var dejligt afslappende. Om på ryggen og adspurgt til 69 kunne jeg ikke afslå. Så det hyggede vi os med, hun er efter min mening utrolig lækker i en 69'er. Hun virkede tilfreds, igen kom de små støn og hun var da også lige ved at sætte sig på mit ansigt. Turen gik til doggy style og jeg lagde mærke til, at hendes dekoration lys blinkede i tak med sengens bevægelser, da der var en løs forbindelse. Færdig blev jeg, og så var det tid til afsluttende hovedmassage. Personligt synes jeg, det er dejligt at ligge med hoved i skødet på en GP (dog på en pude) og få massage. Efter et afsluttende bad (der er gode bademuligheder med rigeligt varmt vand) blev jeg tilbudt en pepsi. Det er jeg blev tilbudt før, men dog ikke hvor hun sidder arm i arm med mig og hviler sit hoved på min skulder. Igen blev der krammet og så sagt farvel. Og jeg må sige at alt i alt, var det en rigtig god oplevelse, og jeg kunne helt sikkert godt finde på besøge hende igen.
  20. Hvad mon dagen i morgen bringer ?
  21. Vi har hele tiden skulle spritte af, det var ca det første der blev meldt ud Vask hænder og sprit af.
  22. Sæt fluks en kamp med Arsenal på. Det kurerer nemt den slags problemer.
  23. haha det var bare spidsen der kom ind i hendes røvhul. Jeg har ikke en pornostjernepik men den er over gennemsnittet. Jeg tror jeg burger for meget krafter når jeg knepper fordi jeg sveder for meget efter sex.
  24. Skal du have en debat der betyder noget så skal du debattere med bankerne och finanstilsynet. Det er bankerne som nægter pigerne erhvervskonto og finanstilsynet som lader det ske. De udenlandske piger som annoncerer med mobilepay, har en eller anden eller flere i det kriminelle - eller semikriminelle - netværk de arbejder med hvis mobilepay de bruger. Noget andet er ikke muligt. Man må ikke bruge private kontoer til prostitution og man får ikke erhvervskonto till prostitution. Desuden får man ikke erhversvskonto hvis man ikke er fast boende i Danmark. Så din ønsken om det kontantfrie samfund er også en ønsken om det GP-frie samfund. Hvis man ikke åbner op for GP'er som erhvervsdrivende også i det finansielle systemet, så vil det hele gå undercover. I det kontantfrie samfund vil du få tilgang til nogle få danske piger som har lykkets registrere sig på banken med noget yogahalløjsa, og udenlandske piger som arbejder for kriminelle netværk. I Danmark går man via det finansielle systemet for at blive fri fra prostitution. Måske fordi man ikke har nosser nok til at åbent forbyde det.
  25. Jeg var der for en halv måneds tid siden. Det ikke en oplevelse jeg vil anbefalde til andre. Hun virkede mere irriteret over at jeg var kommet. Massagen var lige dårlig og føltes mest som om hun gned olien ud over kroppen uden at gå i dybden. og Da vi endelig kom til det "sjove" så virkede det som om det bare skulle overståes hurtigst muligt. Det næppe der jeg sætte min pengepung igen. Jeg gik noget skuffet derfra. Derudover har hun vist lige taget lidt ekstra på siden de billeder blev taget. Selvfølgelig hvis man tænder på små fede piger, så det vel fint. Men ikke i mit tilfælde.
  26. 2 points
    @Frække Tanja vil jeg så helt klart give et besøg.... Ægte pige, ægte orgasmer og bare super fræk at være sammen med https://annoncelight.dk/profile/FrækkeTanjaFox
  27. Der er ganske, ganske få ting, der antyder at denne anmeldelse hører hjemme under erotiske fortællinger, lidt kort til det måske, men der er nok højest 1‰ der kan opfatte historien som virkelig... Ville da ellers være dejligt hvis det fandtes....
  28. Men så gik du vel bare igen - eller.
  29. Jeg mødte Chloe i torsdags og Camille i går. Begge på Pussy Galores' nye adresse i Hellerup... men jeg tænker at det er måske ikke helt det du mener med "møde" og måske er jeg heller ikke omfattet af "I"? Timeleje af ekstra værelset på Pussy Galores kan anbefales hvis I gerne vil møde en escort pige eller "midlertidigt hjemløs" klinik-pige der ikke har stedet. Sengen er lidt blød, men der er en løsning på vej. Det fungerer så fint i øvrigt. Blot et tip til dem der står og skraber i jorden for at komme ud af boksen og i mål med jeres yndlingspiger. Det er ikke tænkt som reklame for hverken Pussy Galores eller mig selv. Jeg har ikke aktier i PG, men bruger selv timeleje af værelset med glæde og deler gerne dette tip med jer. Som altid i bedste mening, Eva
  30. Og komme ud og promenere det høje sommerhår.
  31. Ok jeg var lige forbi, og det er slet ikke hende på billederne, hende jeg mødte sød person, ikke flot og buttet og en del tatoveringer, ved så ikke om det er flere piger der laver de der tricks, jeg kontaktede hende via nympho.dk hvor hendes nummer er et andet end den på escortguide. Men billederne er på begge sites af samme pige og lidt forskellige så måske findes hun men hun giver kunder til hendes veninder. Uanset hvad så falsk annonce for mit vedkommende, så jeg anbefaler ikke xD
  32. I mandags var der sne, nu kommer forårsbebuderne . . . Snart kan vi knække anemoner med nakken . . .
  33. Så er der sanket lidt forår, der skal på flaske . . .
  34. @BlackStockings Så skulle du bare høre hvordan jeg roser dem jeg kysser med Man behøver ikke citere hele indlægget for at kommentere, medmindre man rigtigt gerne vil
  35. Hejsa alle. Som overskriften lyder, er jeg blevet lidt nysgerrig om gæster lader sig teste før et besøg og pigerne før vagter... Vi har jo fået vores retningslinjer og er underlagt disse regler / test / dokument fremvisning osv og vi havde vores første og længe savnet åbnings dag igår. Alle tele og piger har fået besked på de krav vi er stillet overfor ( om man er med eller imod ) og heldigvis er det blevet positivt modtaget, faktisk flere som ikke ville vende tilbage, hvis vi sprang over hvor gærdet var lavest, men også fra jer gæster.. jeg må da tilstå at der har været nervøsitet... og selvfølgelig som alt andet lidt start problemet, vores tlf gik ud, nogen havde glemt at oplade den, måske de her lange tørre måneder, så er div stikkontakter næsten nedbrudt af vibrator og opladelige dildoer Dagen igår var fantastisk, der var liv og glade dage i huset igen, dans, sang og selvfølgelig sex, fremfor at man har følt det var et spøgelses hus under hele denne lukningen Og også derfor at vi er meget strikse / firkantet hvad angår test osv, vi ønsker bestemt ikke at lukke igen, men nogen tror ikke helt at vi mener det, så derfor dette opslag udover jeg lige skulle fyrer en masse andet af oveni Sårn er det, når man putter mønter i boksen Men vi tjekker både gæster og pigerne, igår var der i alt 9 gæster, der blev afvist i døren på en høflig måde og med ordene, vi løber ikke så langt, kun ind til sengen, så kom tilbage med en negativ test og stiv pibe Better safe, than sorry... Lang histore kort... to late Lader i jer teste ? Dette opslag er lavet af Mammasan og ikke klinikken...
  36. Så fik jeg besøgt Piya.... En blandet fornøjelse uden at det nødvendigvis skal opfattes negativt. https://annoncelight.dk/showad/307240 Piya er en ganske pæn/fræk thaipige i omkring 30'erne vil jeg gætte på. Hun er lidt chubby på den frække måde, uden overhovedet at være tyk og hvor alt er naturligt. Billedet hvor hun står på stolen er jeg ret sikker på er ægte - de andre er jeg i tvivl om. Taler fint dansk. Bestilte 30 min. fp med BLØD massage. Hun klædte sig af og tog en løs kimono over sig. Jeg lagde mig på briksen hvorefter hun startede massagen. Uden at komme for meget i detaljer med massagen, vil jeg sige at det ikke var noget for mig. Måske hun ikke forstod budskabet med blød massage. Så jeg vil sige at man måske skal være meget klar i spyttet når man bestiller. Det jeg fik mindede mere om opløsende muskel-massage. Hun kan i hvertfald tage fat blev jeg klar over, så for dem som godt kan li' det er hun sikkert god. Massagen var lidt sporatisk til tider hvor hun flere gange strakte mine fingre og tæer (kunne ikke lige se hvad det havde med massage at gøre). Massagen var ikke lige noget for mig omend der ellers var lidt pirring undervejs. Nå, men valgte ikke at brokke mig og lå i stedet og glædede mig til jeg blev bedt om at vende mig. Det skete ca efter et kvarters tid. Hun afklædte sig helt og begyndte at rette fokus mod lillemanden, som hurtig blev stor og stærk da hun begyndte på et pirrende øko-blowjob kombineret med noget kæleri. Hun kan iøvrigt rigtig godt li at blive suttet på brysterne blev jeg klar over.... Det tændte hende tydeligvis. Herefter på med frakken og så rejste hun sig op på briksen og stillede sig an til cowgirl-ridning. Og det må jeg sige at hun mestrede til UG hvor hun stønnede dejlig frækt og naturligt. Det tændte mig og jeg lod hende banke i bund så det klaskede. Så ville hun skifte stilling....først lidt missionær, hvorefter jeg afsluttede i doggy stående på gulvet. Sex er godkendt. Massage er nok lidt som hvem man er og hvad man forventer. Jeg kan sagtens finde på at komme igen, og så må vi se om hun kan finde ud af at give blød massage næste gang . Stedet er langt ude på Rugårdsvej. Lidt sjovt var det at jeg fik stukket et bundbind i hånden da jeg kom ind, men det skal de jo nok gøre. Da vi kom i kælderen måtte jeg selvfølgelig smide det igen. Så ved man det så ikk man bliver forskrækket. Lokalet fint og rent og dejlig lunt - ikke noget at klage over.
  37. Hej, I dag besøgte jeg Melissa for tredje gange og igen hun var super sød og tilstedeværende i den halve timer vi var sammen. Jeg skriver udelukkende til de herrer som går efter sikker valg og det er Melissa efter min mening og hermed mit varmeste anbefalinger herfra. God weekend =)
  38. Der er da ikke noget odiøst i at få massage. Umiddelbart tænker jeg ikke, at der gives ekstra på det sted.
  39. Hejsa gutter. Søger 1 eller 2 gutter der er frisk på et lille mini GB søndag, i Bagsværd. Vi er pt 2 mænd, 1 kvinde. Ingen m/m Varighed er ca 1 time. Pris er 1000 kr med kondom, 1300 uden kondom. Hun sutter uden kondom. Hun er til sex i forskellige stillinger, anal, dp, sperm i mund med slug og sperm i ansigtet. Man er velkommen til at komme flere gange. Medbring selv gummi. Ingen krav som sådan til krop osv, dog ikke "for" overvægtig.
  40. Lilou Marlou har flotte store fødder
  41. 1 point
    Du skrev "Har skrevet PB - for må høre lidt mere om i hvilken retning dit spørgsmål går.... " og jeg spørger, hvorfor det skal være en hemmelighed. Længere er den ikke, og så gider jeg i øvrigt ikke bruger mere tid på dig. Jeg kan da i øvrigt fortælle flere gode urin-sex historier men vil ikke ofre dem på denne hemmelighedskræmmeri-streng.
  42. Det er lidt morsomt, dette test ragnarok. Nu har man de sidste 12 måneder kunne besøge piger eller have escort uden test. Har vel selv haft 15 aftaler. Pludselig hvor smittetallet er meget lavt, skal vi vise test til dit og dat. Til trådstarters spørgsmål. Nej, jeg lader mig ikke teste inden et besøg. Så jeg må nøjes med privat diskret aftaler, hvor det kan lade sig gøre. Så det bliver desværre nok til nedsat aktivitet i en periode. 1. Gider ikke dette testhelvede i en travl hverdag 2. Min hustru ville da undre sig, hvorfor jeg pludselig skal testes igen og igen
  43. Det vil nok ende med at den kom til at ligne en kogt grise hale Men det er da vist det man kalder et luksus problem
  44. https://www.tv2fyn.dk/odense/surt-for-os-sex-var-sjovere-i-middelalderen Det var nu meget nemmere den gang
  45. Man skal trække dem i håret, ellers blir de fyldt med sand.
  46. @Seductiongirls Jeg har lidt travlt, så jeg skriver det sådan direkte og bestemmer-agtigt. Har ikke tid til at flinkeskole-redigere Jeg har haft "åbent i butikken" i 3 uger nu. Escort indtil i går. Derfor er jeg måske lige 3 uger længere fremme hvad erfaringer angår, og har et lidt bedre statistisk grundlag end I har på dag 2, vil jeg gætte på. Svar på: Bliver du testet før et besøg ? Nej - det gør de færreste. For omtrent 95% af mændene der køber sex i disse tider (hos mig) har de den holdning at de tager chancen. Dem for hvem det betyder noget er forsvindende få. Som udgangspunkt skal I nok regne med at langt de fleste enten er ligeglade eller forventer særbehandling "når nu det er mig betyder der jo ikke noget. Kom nu... jeg er sund og rask" Da I ønsker at overholde reglerne vil jeg foreslå jer følgende: Skriv det på hjemmesiden hvis I ikke allerede gør det (har ikke checket). Gerne tekst/formuleret præcis som på Rødovre Kommunes hjemmeside som er: " BEMÆRK: Det er ikke længere muligt at blive testet i Rødovre Centrum. Kviktest i Rødovrehallen uden tidsbestilling (fra 12 år) Du kan blive kviktestet uden tidsbestilling i Rødovrehallen på Rødovre Parkvej 425. De har åbent alle dage, inklusiv weekend, fra klokken 8-20." Jeg ville nok slette (fra 12 år) Skriv evt. link til Rødovre Kommunes fulde lyntest-info: https://www.rk.dk/aktuelt/visning/artikel/hvor_kan_jeg_blive_testet_i_roedovre/ Bed telefondamerne oplæse et kort manuskript. "Hos Seductiongirls har vi valgt at alle gæster skal fremvise en lyntest som er max. 72 timer gammel" og har de tillægsspørgsmål kan I jo bruge så meget tid I orker på at forklare dem hvor Rødovrehallen ligger osv. Print nogle små lapper ud med adresse og samme info som ovenfor som I kan aflevere til de drenge der kommer til døren og ikke er testede. Det er god kundeservice, og så føler de sig formentlig imødekommet i stedet for blankt afvist. Er I RIGTIGT snedige, så lav nogle små slikposer med sedlen på og en hjerte-chokolade eller lign. så de virkelig føler sig serviceret selvom de er skuffede. Det vil formentlig være et fåtal af dem der bare "kommer til døren" der har samme holdning som jer til hele Corona-cirkuset. God arbejdslyst og god fornøjelse! Kh. Eva PS: Mit input er tænkt med min projektudvikler hjerne, og ikke min sexarbejder-hjerne
  47. Hun deponerede det i en serviet. Jeg vælger at tro, hun gemte det til senere
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Denne hjemmeside bruger cookies

Vi bruger cookies til at huske dine indstillinger og forbedre din oplevelse på siden. Klik på "Acceptér cookies" for at give dit samtykke. Du kan til enhver tid trække dit samtykke tilbage eller ændre dine cookieindstillinger her.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.