Jeg har også besøgt denne lille skønhed, faktisk var hun min 2.(den første er blevet anmeldt) Efter en laaang pause i denne verden.
Efter min første lettere fejlslagne oplevelse, fandt jeg Dayana. Fin og hurtig Sms kontakt, vi aftalte en time. Jeg blev hentet ved døren, af pigen. Det er helt klart hende på billederne..de øjne der og min puls steg.
Hurtigt styr på finanserne, en skyller og så ind til Dayana, der i tog i mod på sengen i undertøj. Min oplevelse dagen før, blev fuldstændig overskygget af de kys jeg nu fik. Dybe og følsomme (Jeg er til tungekys og bare lidt indlevelse) som Big3lover beskriver, er hun ikke en lille slank ål. Men jeg syntes det sidder super godt på hende. Dejligt store bryster, og fast røv
Dejligt, Økoblow med øjenkontakt hele vejen(så er jeg jo solgt). Så på med dutten, og der blev afprøvet forskellige stillinger. (Jeg sys ikke det skortede, på initiativ fra hendes side).jeg oplevede en pige der var på, under hele akten.
Efter agten, lidt hyggesnak og en skyller, og så ud i offentligheden med verdens største smil.
Vi har ses meget de sidste 3 uger, både hos mig, og hende. Jeg sys hun er skøn og pisse charmerende, men det er jo øjnene der ser.. jeg er kæmpe fan, og mine varmeste anbefalinger skal lyde til Dayana.
D'herre
Ha en dejlig dag
(Og som altid, I ved jeg har ret, tving mig ikke til at pege med den..ja piben)