Hop til indhold

Leaderboard

  1. jp

    Medlem
    62
    Points
    76626
    Antal indlæg
  2. Nicolai97

    Medlem
    9
    Points
    2483
    Antal indlæg
  3. an2n

    Medlem
    8
    Points
    17225
    Antal indlæg
  4. Lauersen

    Medlem
    7
    Points
    5952
    Antal indlæg

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 01/26/21 i alle fora

  1. 6 points
    Der var engang, hvor man (læs: jeg) havde så frygtelig travlt med at blive voksen dér i slut-90’erne start 00’erne... Der skulle ryges, drikkes og ja... Det der sex, skulle også vinges af. For det gjorde de voksne jo. Jeg var kun 13. Havde haft en jævnaldrende kæreste igennem 6-9 måneder (lang tid i den alder), og vi havde forsøgt flere gange uden held - der var bare lukket, men jeg var vedholdende. Når jeg ser tilbage på det, var jeg overhovedet ikke fysisk klar, men jeg var så opsat på at få det gennemført. Selve forspillet elskede jeg, men min krop lukkede ned ved selve penetration. På aftenen d. 3 december 1999 (under orkanen Adam) ikke lang tid før jeg fyldte 14 år, fik jeg endelig trykket ruden ind. Helt ædru og ved fuldt bevidsthed. Og så gad jeg ellers ikke beskæftige mig med det et par år efter det - nu var jeg i hvert fald ikke jomfru mere. Så nej, måske for mig ikke noget at huske, men til gengæld en erfaring at tage med mig, når min egen datter bliver ældre. I hvert fald i forhold til ikke at have alt for travlt. Nogle år efter fandt jeg ud af hvor dejligt det kunne være, og så fik jeg blod på tanden
  2. ja vi er danske og meget bi
  3. Den ligner til forveksling andre annoncer hvor formålet fra annoncøren er at lokke dig over på en betalings dating side. jeg ville ignorere den og hvis du bliver fristet over evne så afbryd når “hun” skriver at det er bedre for “Hende” at kommunikere via en hjemmeside (betalingshjemmeside). K
  4. Har afsøgt nye græsgange og faldt over en fristende profil med 2 piger der virkede yderst tillokkende https://www.voksenbasen.dk/annonce/veronica-og-electra/. Var egentligt i første omgang blevet lokket derind fra superchatten og kendte ikke til siden inden. Pigerne ser jo dejlige ud, menukortet appetitligt og de var nemme at lave en aftale med. Jeg ringede og blev bekræftet i at de begge var der, at Electra var dominerende og Veronica elskede anal. Det kunne jo kun blive godt. Jeg tog afsted, godt spændt på hvad der ventede mig. Veronica skriver i sin egen annonce (https://www.voksenbasen.dk/annonce/veronica/) at hun er i start 30'erne, det passer sikkert nogenlunde, jeg er ikke god til at vurdere det. Billeder og tekst er i hvert fald rigtige. Men slanke og sexede var de begge og de lignede nogen der var klar til lidt ballade. Og det fik de! Jeg følte mig i virkelig gode hænder fra jeg kom til jeg gik. Jeg havde bedt Electra om at være dominerende og hun satte sig straks på mit ansigt, mens Veronica suttede mig stiv. Der blev byttet plads og kunne konstatere at de begge kunne udfylde begge placeringer til min store tilfredshed. Veronica kom nu op og ride mig, mens Electra fandt noget legetøj frem og tilfredsstillede sig selv ved hjælp af det og min tunge. Indimellem spyttede hun mig munden og gav mig et par lussinger, ganske efter aftalen - så frækt! Kom op i en doggie hvor jeg sprang på Veronica, mens Electra sad i sofaen og legede med sig selv. Kun smage, se og høre at hun også var klar til at få pik, så det skulle hun da ha'! Træk mig ud af Veronica og gik direkte om bord i Electra, også en dejlig pige! Skiftede lidt i mellem dem, indtil at vi alle tre var enige om at det var tid til at bruge Veronicas røv og jeg skal love for at hun kunne tage imod. Da hun først lige havde vænnet sig til størrelsen var der ingen begrænsning har aldrig oplevet en så stor anal-champ som hende, det var intet mindre end imponerende! Mens jeg knaldede hende, blev jeg opmuntret af Electra til at gøre det hårde og hårde, og fik lidt pisk og andet godt imens. Ingen tvivl om at de begge nød det - og det gjorde jeg selvsagt også, selvom det virkelig satte min kondition på prøve! Sluttede af med at tage Electra igen og for så til sidst at skyde ladningen på Veronica. Det er helt klart en af mine vildeste oplevelser og jeg skal selvfølgelig tilbage igen!
  5. Måske nogle kan hjælpe med linket, bøvler med det, ellers tryk på første hit på siden der åbner. Ved godt at det ikke er lovligt pt at gå til massør og få masseret både det ene, andet eller tredje ben. Alligevel synes jeg det er grove løjer at se massageplus.dk direkte opfordre folk til at melde klinikker til politiet. https://massageplus.dk/thaimassage/1003-thai-oehlenschlaegersgade-48 Det er et tilfælde, jeg har valgt link med lukket klinik, opfordringen står over mange klinikker derinde. De stakkels mennesker har problemer nok i forvejen, regninger skal betales uanset om det er de private, til familien i udlandet eller til bagmænd. Jeg vil bestemt ikke opfordre til ulovligheder, dog er det nogle gange yderst sympatisk at vende det blinde øje til. Måske burde brugerne af massageplus.dk overveje deres fremtidige samarbejde.
  6. Hej Nogle bud på en fræk piger, der vil tage den analt på lørdag. Track record siger Amy Aarhus, Sabrina anal queen Aarhus, Kristina Engtoften. Så, det er den slags - sådan rimelig ubetinget modtagende anal - jeg søger. I ved, en lækker, slank pige, som er til græsk;-) De damer er væk nu OG jeg er alt for liderlig til, at smide links op! Dét beklager jeg på forhånd. Shit! Kan jo ikke engang stave mere, så anal liderlig er jeg. PS - resten af landet dur måske også, men så SKAL pige fisme også være SKØN;-) PFT //Manfredo
  7. Mon ikke Gitte annoncerer, når hun mener det forsvarligt og lovligt igen.
  8. Tænker jeg bare springer over?
  9. Hej hun holder til i nyt byggeri i Åbyhøj. Jeg fik 30 min massage med hj. Jeg fik også blow som bonus.500 alt inklusive Hun er rumæner og bruger opvarmet olie.
  10. Jeg gider heller ikke følge med i hvem der følger med - ellers checkede jeg bare notificationsindstillingerne
  11. Jeg er helt enig med dig Nanna. Har også overvejet et Sådna skriv, men blev i tvivl om det var tilladt. Og med mine liggende advarsler fra førhen valgte jeg at lade vær, for at komme på "pause" herinde fra i denne tid ville være katastrofalt Jeg savner i den grad alle mine gæster, hver og en, og jeg glæder mig til gensyn og nye bekendtskaber når vi igen må åbne. Jeg glæder mig som et lille barn til juleaften. TAK for sit skriv, nu vil jeg tørre mine liderlige safter væk fra sofaen
  12. Jeg var sgu lidt (meget) liderlig i går aftes. Og mulighederne var lidt begrænsede. Så valget faldt på et besøg hos Tanja. Jeg har besøgt hende omkring 3 gange før. jeg havde medbragt 800 kr. da hun gav mig prislisten så jeg at for det kunne jeg få fransk+dansk. Hvor superfransk+dansk kostede 200 mere... så jeg sagde at jeg da vist havde fået hævet for lidt penge. Hun spurgte så hvad jeg tænkte på, for hun kunne måske give et tilbud. Jeg spurgte om jeg kunne få dansk + superfransk for 800, og hun sagde ja. hun giver et godt blowjob. Og hun gav også mig finger bagi. En super god kombi. så knaldede jeg hende i lidt tid. Og til sidst suttede hun mig igen. jeg havde taget en spiller ca. en time før jeg besøgte hende - så jeg kom faktisk i munden på hende uden hun opdagede det... hun fortsatte med at sutte! Så jeg tog selv over og spillede den af, og det lykkedes mig at komme i munden på hende 2 gange på 5 minutter. Og hun spyttede ikke ud!! Der har nok kun kommet nogen få dråber - men hun slugte sgu! stedet er ok, og meget diskret. Tanja er fræk - men ikke ligefrem køn. Til gengæld ved hun hvad hun laver!
  13. Ovenstående overskrift har jeg godt nok læst mange gange, særligt i de utallige tråde der handler om hvorvidt det er pengene værd at tegne et abonnement på sugardaters, eller om man bare skal prøve lykken i den lokale Netto (det er åbenbart en ting). Min kæreste og jeg har de sidste par måneder åbnet forholdet lidt op, sjovt nok er vi begge på Sugardaters, det er sådan vi har aftalt at gøre det og det fungere ret godt for os begge. Her til aften snakkede jeg lidt med hende om alle de her mænd der står klar til at råbe “snyd og humbug” herinde, lige så snart der bliver spurgt til erfaringer med sugardaters. Hendes konklusion var følgende: Hun får imellem 20-50 beskeder om dagen, særligt den første uge var det vildt. Hun svarede som udgangspunkt alle der skrev et sødt/gennemtænkt/sjovt “brev” 5% udviklede sig måske til en dialog og et par af dem mødtes hun med. Men 95% af henvendelserne blev ikke besvaret, eller fik et kort “ellers tak” hvis manden nærmest spammede hende. Henvendelser som “Er du til et kort frækt møde” fra en profil uden billede eller profil tekst med lidt dybde bliver fuldkommen ignoreret, og det kan jeg godt forstå hun gør. Jeg siger ikke der ikke er falske profiler fra nysgerrige (og lidt underlige) mænd, folk der vil have mig over på et betalings site eller sælge billeder. Men jeg syntes generelt det er ret nemt for en ret alm. mand som jeg er, at finde og møde søde piger/kvinder derinde. Dem der har mødt min kæreste derinde igennem vil give mig ret Men kan det ikke tænkes at grunden til at man ikke får svar fra “seriøse” skyldes at ens profil og/eller første henvendelse er lidt håbløs?
  14. Hvad er det du vil med dit indlæg? Jeg har haft "pænt" success med sugardaters og kan godt med en ihærdig indsats få en aftale istand med en rigtig babe - men ligesom Agent0037 skriver så skal man igennem utroligt mange falske profiler, hvilket kan gøre det svært at retfærdiggøre at man bruger lang tid på at skrive en personlig besked til hver enkelt - men og dette er et stort MEN det ændrer ikke på at der er utroligt mange falske profiler eller useriøse piger. Jeg sidder jo her og blir en smule bekymret for at du er betalt af sugardaters eller en anden sugardating side for at skrive sådant et indlæg her på eroguide, for at få det til at se ud som om at der på sugardaters eller en anden sugardating side ikke er fyldt med falske og useriøse piger - men det istedet for er mændende som der er noget i vejen med?
  15. Nogen der ved om "Sofiestudine9000" er aktiv? Jeg har prøvet at skrive til hendes mail da det er den eneste kontaktinfo hun har. Men hendes mail adresse findes vist ikke. hendes annonce her:https://www.eroguide.dk/massage-escort/Sofiestudine9000/
  16. Ingen anelse, men ved hun har en hjemmeside selv, hvor man også kan "sende en ansøgning" til at blive model hos hende. Kan være du skal sende en afsted med en forespørgsel, det værste der kan ske er vel at du får et nej https://elvirafriis.dk/fan/modeller Håber dog det kunne blive et ja til dig, lyder som om 2020 ikke lige var dit år...
  17. Der er mange, men lige pt er alt jo lukket indtil videre til 8/2
  18. Snowwhite kan du godt glemme alt om. Vi en del der har ville have fat i hende. Men ikke lykkes for nogen af os endnu desværre.
  19. 1 point
    https://annoncelight.dk/showad/311632 first review since divorce. I read some reviews about her so made a visit to her last month. I think the photos are misleading as she has lots of tattoos and you can’t see she has perhaps som Greenland blood in her. So wasn’t totally turned on by her looks but wow it was good services. She was completely into me the whole time.! Maybe I should visit her again. Take care
  20. 1 point
    The blow was very good. My limited experience in this so called game is ask the GP. Chemistry has advantages.
  21. 1 point
    Ja og ja, det var hun da jeg besøgte hende. Det kommer selvfølgelig også lidt an på hvordan du er bygget
  22. Hej med jer, Jeg er altså ikke gravid - og har ikke været på sugardating i over 1 år hvis mine billeder bliver brugt andre steder så må i gerne sende links evt med brugernavne til mig også jeg har ikke nogen Instagram profil - så der vil i næppe kunne finde mig der udover så er min rigtige alder 30 og de tattooveringer som jeg har på låret; er der en del som har . Dog har jeg fået dækket dem til, men en som fylder lidt mere på låret knus Sofie
  23. 1 point
    Der er masser af indhold der ikke er tilladt på Onlyfans. Jeg spurgte Kaidence i en kommentar til videoen hvor hun prøvede den analdildo jeg sendte hende hvorfor hun ikke trak den ud i videoen, og hun skrev tilbage at hun ikke havde haft tid til at foretage en udskylning, og hvis der bare havde været den mindste smule "brunt" at se ville hun risikere at få lukket sin profil hvis hun lagde den op. Der er masser af andre ting hun har lavet før som heller ikke vil være tilladt, som fantasier om racisme, kastration, henrettelse, voldtægt, og søskendeincest (fint nok med stedsøskende). Det er afsnit 10.3.1 af deres Terms of Service. https://onlyfans.com/terms Det kræver et enkelt museklik at afmelde sig abonnement gældende fra næste måned. Nemmere end Netflix, tv2play osv.
  24. Gæt en gang: Læs trådstart
  25. Nu har jeg switch ca 1000 piger på Tinder, og kun 2 har jeg kunne se ud af profilen, at de kun søger noget uforpligtende sex. Og dem var der så heller ikke noget held med. De svarede på mine beskeder, og henviste til betalingsside. Hvor fanden er alle de piger i omtaler på Tinder. Masser af lækre piger, men enten søger de seriøs, eller direkte skriver de ikke er til noget uforpligtende. Gør jeg noget forkert?
  26. 1 point
    Ja, og så vil du ofte skulle betale yderligere for at låse ekstra indhold op, F.eks hardcore videoer
  27. Det er ren stasitilstande, så kan man våre enig eller ej, men at stikke hinanden er dat det laveste.
  28. hun er en foretrukken pige for mig. elsker hendes blow med analpirring mums
  29. Ja og bliv ved med det mon amigo. Det andet er for sindsygt. Problemet er, at man så får smag for det og får sværere ved at gå tilbage. Jeg er pervers og tænder på en godt snasket og gennemkneppet kusse.
  30. Rimelig low at annoncere med sex uden kondom Hvem tør det
  31. Ja hvis @Kontant har været forbi stedet for at få massage, og dermed har konstateret at der er lukket, så kan det godt betragtes som en erfaring, omend den er ubrugelig i TS’s øjne. Din egen kommentar giver derimod ingen mening, den er i bedste fejl blot et oplæg til ligegyldig diskussion. @Trolden81 Hvis du i søgefeltet (forstørrelsesglasset) indtaster 26640 som er annoncens nr. så vil du finde svar på dit spørgsmål.
  32. https://escortguide.dk/P/-unforgettable-tina-the-best-servise-outcall~incall--57440.html Ren svindel, stedet er fyldt med fede grimme kvinder fra østeuropa... og der var ikke andet end brok og sure miner så jeg gik igen.
  33. Det er korrekt hun tidligere har huseret under Michelle og Missa. Jeg besøgte hende for år tilbage og havde en forfærdelige oplevelse, men indenfor det sidste år begyndte anmeldelserne at blive mere positive, og jeg gav hende en chance mere. Nu har jeg besøgt hende 3-4 gange og har altid fået god service. Hun er virkelig skinny og petite og jeg har stadig til gode at prøve anal med hende, men det må blive efter Lock-down.
  34. Ummm, skinny tøser, det er lige mig..
  35. I puslerummet på en motorvejsrasteplads, gav noget ballade, da der stod en mor udenfor med en unge, der have lavet stort
  36. På en mark... Og så lige hjemme hos en utro milf's seng hvor hendes mand kom hjem.....
  37. https://d1hlil7otkrad1.cloudfront.net/5df7017d308f8448614491/vd-5e31b7155de4c970419405.mp4 Håber det hjælper - ellers er der kun: https://www.louisnielsen.dk/ der kan hjælpe dig
  38. @Nannas Hjørne HØRT...!!! Ku’ ikk ha’ sagt det bedre selv... Var så tæt på at skrive et tilsvarende indlæg forleden, men tænkte.. Narhhh... De må da tro jeg er helt “bimmelim” derude hvis jeg gør..... Griner... Tak for smilet... Dejligt at vide man ikke er den eneste, der snart begynder at kravle på væggene...
  39. Hun er vel nærmest det man kan kalde en nips. Hun er er sted i 30’ erne (vil jeg tro, det er svært at sætte alder på). Hun har langt mørkt hår og en rigtig timeglas figur, men en hjerteformet røv. Hun er til GFE (kysse og nusseri), og er helt klart tilstede under hele akten. Man kan mærke at hun nyder det og hun er klart en topkandidat på min bucketliste. Til sidst skal måske også nævnes at hun ikke bare SKAL have smidt dig ud efter at du er kommet, hun elsker også at snakke lidt om læst og fast. P.S. håber det gav lidt mere info.
  40. @KF @Bear @Statham @Prinz @tvr @Borende X @Rejsenetværk @Bananas @Onslow @McQueen og div andre forstod for det meste ikke at tage det med uden for politik. At andre kællinger m/k sad og lavede reporter på "personangreb" og des lige er ikke de der diskutere politiks skyld.
  41. Det er dejligt, at du allerede har arbejde, når du ikke er berettiget til hjælpepakke
  42. 1 point
    Lad nu være med at lægge anmeldelser op fra denne periode, da det pigerne gør er direkte ulovligt, og der er nu flere eksempler på, at det koster dem 10.000 kr. at have åbent. Vær sikker på, at politiet også læser med her!!!! Besøg dem - nyd det og gem oplevelsen i erindringen til mere normale tider.
  43. SIO har talt med en jurnalist og hun er meget interesseret i at hører fra jer. Godt Nytår Kære alle Jeg er journalist i DR Nyheder og lavede for nylig et interview med en sexarbejder fra Onlyfans. Hun fortalte mig, at det er et velkendt problem, at sexarbejdere bliver smidt ud af deres bank. Senere talte jeg med SIO, som bekræftede det. Bankerne er simpelthen enten imod sexarbejde eller bange for hvidvasklovgivningen. Det, synes jeg, selvfølgelig er problematisk, og vil derfor gerne sætte fokus på det. Men første skridt er ganske simpelt at bevise, at det finder sted. Derfor søger jeg at komme i kontakt med så mange som muligt, som har oplevet det. Ikke nødvendigvis til interview, men først og fremmest til at kortlægge omfanget, så vi kan bevise, at problemet findes. Jeg forstår fuldstændig, hvis nogle af jer har forbehold for at tale med en journalist – men jeg vil gerne slå fast, at jeg behandler ALLE henvendelser med fuld fortrolighed. Historien er vigtig, så jeg giver den et forsøg. Bedste hilsner, Sara Krog Journalist i DR Nyheder [email protected]
  44. Så kender du ikke det thailandske sammenhold i Danmark og det stærke bånd til familien i Thailand!
  45. Kender ikke omtalte Pat, men kender en del Thai massører både i forbindelse med deres job og nogle privat. Nogle gange har de brug for time-out fra familien i Thailand, da de afkræves større eller mindre pengebeløb. Når de bor og arbejder i rige Danmark forventes det mange gange de betaler til bolig, transportmiddel osv osv. Personligt ville jeg være skeptisk ved at formidle kontakt fra familien i Thailand til herboende Thai. Jeg ville nøjes med at fortælle hende at hun er savnet i Thailand og hun burde sende en besked hurtigst muligt.
  46. Klasse anmeldelse Hvem har ikke i en lille/stor brandert i Thailand på de sene nattetimer undret sig over, at den ellers så kønne thailady havde en noget "hæs" stemme. Alle har vel set "Hangover Part 2 in Thailand". Men som man siger "Good guys go to heaven. Bad guys go to Pattaya".
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Denne hjemmeside bruger cookies

Vi bruger cookies til at huske dine indstillinger og forbedre din oplevelse på siden. Klik på "Acceptér cookies" for at give dit samtykke. Du kan til enhver tid trække dit samtykke tilbage eller ændre dine cookieindstillinger her.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.