Leaderboard
Populære indlæg
Showing content with the highest reputation on 12/31/20 i alle fora
-
13 pointsHej alle i dejlige mennesker. Rigtig godt nytår og tak for et frækt år i jeres selskab. Nu glæder jeg mig bare til vi må knalde det nye år ind og fortsætte den Frække stil resten af året sammen. Pas på lemmerne derude. Kys og knald fra Tanja
-
9 pointsGodt nytår til alle jer kvinder (GP’er) og alle jer mænd . Her på EG Alle røvhuller og frækkerter . Moderatorer og fjollehoveder , bumser og trolde , prinsesser og hulemænd : Godt nytår til jer allesammen Kram og tanker kamilla K .
-
6 pointsFejrer nytår hjemme. Blev for nogle år siden adopteret af en vildkat og hendes killing - De satte åbenbart pris på roen på min matrikel . . . De har fået lov at flytte ind i baggang og køkken siden weekenden, sammen med den faste huskat, hvor naboerne begyndte at gå amok med fyrværkeri . . . Har været ved fiskehandleren, og skal tilbringe en hyggelig aften med en god veninde . . GODT NYTÅR derude og pas på jer selv
-
5 pointsHello boys. Nu skal I altså høre en lidt sjov historie om mit møde med Linda. Hende her: https://annoncelight.dk/showad/310084 Jeg havde læst tråden under efterlysninger, hvor nogen har mødt hende og en anden fyr var gået igen fordi han mistænkte hende for at være lady-boy pga. hendes lidt maskuline træk. Og ved mit møde med hende giver jeg ham ret, hun har lidt maskuline træk - mere om det senere. Det starter med at jeg skriver sms til hende og hun er sød og hurtig til at svare og jeg får aftalt en tid her onsdag aften ved 23 tiden. Vi starter med at nusse lidt i sengen og hun giver godt blowjob hvor bollerne også får en god omgang. Hun tager sig god tid og prøver at tage min pik til roden, det lykkedes ikke helt, men hun skal have kredit for at prøve. Hun piller også lidt omkring røven og da jeg siger "I like it" så tager hun det som en invitation og klør mere på dér også - helt super! Nå men, vi knepper lidt rundt i forskellige stillinger og ender stående på gulvet hvor hun læner sig ind over en sofa ved siden af sengen, og jeg kommer op i hende. Der var stadig lidt tid tilbage af de 30min jeg bestilte, så hun tilbød massage, og det sagde jeg gerne ja tak til. Så under massagen der begynder vi at snakke og hun snakker rimeligt engelsk, nogen gange lidt svært at forstå, men det gik ok. Hun kan dælme give en hård massage der vil noget, hun har kræfter! Massagen sluttede ret præcist da der var gået de 30min i alt. Men snakken gik stadig, og faldt også på eroguide her. Hun fortæller hun godt ved hun har lidt "hårde træk" altså forstået hun er lidt mere "big boned" end mange andre thaipiger. Og hun er så ked af dét! Hun sagde det er fra hendes far som er 200cm høj og stærk fyr. (Han har rødder fra Frankrig) Hun snakkede og snakkede og snakkede om hendes liv i Danmark og Frankring hvor hun har boet og facebook hvor hun viste mig sin profil og også hende Joy som er på samme adresse viste hun også (privacy where are you). Jeg fik noget at drikke og hun hentede frugt og vi snakkede mere og mere. Det var mig selv der måtte afbryde til sidst og sige "nå, nu skal jeg vist også hjemad" der havde vi snakket i 45min, dvs. jeg havde været der i en time og et kvarter i alt. Jeg tror ikke alt det snak osv. havde været muligt hvis ikke vi var nået hen mod fyraften. Mens vi snakkede nussede hun mig og holdt om mig og grinte og gjorde ved, hun er virkelig hammer sød og hjertelig. Så hvis I vil have god behandling af en virkelig sød pige, så besøg hende endelig!
-
5 pointsEn anmeldelse fra skrivebordsskuffen til at slutte året af. Havde besluttet mig for at besøge Sandy med de gode anmeldelser og jeg glædede mig, men men https://annoncelight.dk/showad/296862 bestilte tid 3-4 timer forinden, fornuftig kommunikation, men da tiden nærmere sig virkede hun ustabil, måske halvfuld eller påvirket. Da jeg var 50 meter fra stedet aflyste hun og sagde hun havde fået malere i opgangen. Fair nok, men de kvinder jeg kender har så meget styr på deres cyklus at de ikke indgår aftaler de dage. Kan selvfølgelig have set udyret (mig) fra vinduet og en gang skal være den første at blive afvist Sandy er no go i fremtiden for mig, hun spildte min tid. Samme dag, helt anden oplevelse Til gengæld kan jeg ikke rose YaYa nok, gudesmuk, skidesød, sjov og nem at kommunikere med på cirkus engelsk https://annoncelight.dk/showad/296359 hendes fotos i annoncen er en katastrofe, lad ikke dem holde jer væk. Den blødeste, fine hud, sødt smil også med øjnene og sprød krop. De ting der oprindeligt fik mig ind i den skæve thaiverden. Startede med god wellness massage, hvor hun kom godt rundt over hele kroppen. Hun var nøgen fra starten og det virker altid at mærke blød hud og strittende brystvorter, der strejfer helt tilfældigt Meget opmærksom og spurgte til mit velbefindende, absolut godkendt. Så blev det vendetid og lillemanden hilste pænt på, YaYa hilste pænt igen og jeg fik den store tur. Virker frisk og som alt er tilladt ( dog ikke anal ) men ellers kørte vi de klassiske sprog varianter og hendes 69 er sublim, måtte stoppe hende. Jeg er jo en moden fyr, der kun har et skud. Hun startede med nogle fake pornostøn, som heldigvis hurtigt gik over, hun blev stille. Indtil hun pludselig spjættede med det ene ben, rystede over det hele og udbrød et længere uuuuhhhhh og begyndte at grine, mens hun holdt fast omkring mig, lækkert. Bortset fra i teenageårene og min første ungdom har jeg altid haft svært ved at komme i kondom, få har det dog lykkes ved. YaYa afsluttede med den vildeste ridetur hvor jeg måtte overgive mig og leverede en god klat i kondommet. Fik bad i rimelige omgivelser og en tiltrængt vand, prisen var efter hendes prisliste i annoncen for 1 time. Stort varmt knus til afsked, med glimt i øjnene og lillemanden fik også et kærligt farvel klem . Tænker på en gammel sang: minus til plus dadada, jeg havde fået vendt en dårlig dag til en super dag. Holder bare så meget af de kære thaikvinder Godt nytår allesammen
-
4 pointsCozy evening in a small group with lots of goodies and champagne. Happy New Year 2021
-
4 pointsSkal læse de sidste hundrede sider af Ken Folletts Kingsbridge trilogi; spise sønderjysk grønlangkål med røget flæsk, hamburgerryg og kålpølser. Drikke god rhinskvin og afslutte bog 3, så er jeg også nået gennem mere end 3.000 sider i december uden at kede mig et splitsekund.
-
3 pointsHejsa ;-) Nogen som kan fortælle hvor vi kan møde en pige med STORE skamlæber ? Godt Nytår til jer alle
-
3 pointsI hade the pleasure of sending off the horrible year of 2020 by seeing the lovely ladies Neya and Edah in fredriksberg. They are truly two wonderful women who devote themselves to the service they provide. I asked for the full service and it was well and truly full and satisfying. They both kiss very well and taking turns kissing and blowing it was very blissful and very worthwhile. ANother high point of the encounter was having them kising and stroking eatch other and me at the same time. Both girls go down on each other, so it gave me the pleasure of kissing two different women who both tasted of the oterr's pussy. So sexy. We finished by altering doggy style while pussylicking, one at a time. Big plus is they do culilingus without and don't bother to change condom in between girls. All in all I can not recommend Neya and Edah enough. Well worth it and a fabulous gift to men who enjoy making love to two bisexual women. Nice bonus was feeling Edahs clit turning swollen against my toungue whan I liecked her same time Neya kissed and fondled Edahs beautiful full and soft natural breasts. They have at least three different ads out with a little different pics. I believe they look better irl than in the ads, where they are very made up and styled. They are here all January, so knock yourself out, gentlemen!
-
3 pointsVi bliver tre herrer i kjole og hvidt. Hver har en forkærlighed for vin fra et bestemt land, f.eks. Italien, Frankrig, USA mfl. Hver mand medbringer to særlige vine fra det pågældende land, og så går vinsmagningen i gang, hvor vi skal gætte drue, vin, region, land. Vinderen får en rejse til det land, hvor vinene er fra. Jeg har Italien stående på mit kort. Aftenens traktement består såmænd af en fransk forret, en amerikansk hovedret og en italiensk dessert. Efterfulgt af Amaretto eller Limoncello. /DenSidsteKavaler
-
3 pointsDet gør det, men er det så i farezonen for blive defineret som voldtægt? Et er almindelig sund fornuft og noget andet er lovgivning. Jeg tror mange ordentlige og fornuftige mænd er lidt bange for, uforvarende, at ende i en situation hvor vi kan anklages for voldtægt. Desværre er loven nødvendig idet det ikke er alle der er netop ordentlige og fornuftige, det behøver vi vel ikke at diskutere.
-
3 points
-
3 pointsNej har også prøvet både lingam og tantra,,, eneste trick for ikke at gå af er at tænke på inger støjberg ...
-
3 pointsDet ser desværre ud til, at der er en enkelt bruger som ønsker at virkeliggøre sine egne spådomme om denne tråds mangel på værdi ved selv at trolle den med brokkeri. Trods, at det er helt frivilligt om man ønsker at læse tråden eller ej. Her er et enkelt råd man kan bruge, hvis man ønsker at fjerne disse for mig irrelevante indlæg, og bringe fokus tilbage til det @Indespectus oprindeligt ville med den, nemlig at dele med andre når man kan bekræfte at GPeres billeder er ægte. Jeg undskylder for afsporingen, og vil prøve fremover at holde mig til at bidrage med egne erfaringer fra GP-besøg.
-
2 pointsGodaften D'herre & D'damer Så er Julen overstået og vi nærmer os Nytåret og dermed et nyt års begyndelse, samtidig så er vi nået dertil, hvor man jo plejer at love sig selv, andre, hinanden og forøvrigt alle der læser med på Facebook en hel masse forskellige mere eller mindre fornuftigte ting. Har i mon nogle nytårs fortsætter? Jeg har selvfølgelig allerede på forhånd lovet mig selv et par små ting. 1) ikke flere gp besøg i år ( medmindre der er en bestemt der invitere ) 2) Til måltider, mere grønt og andet tilbehør og mindre kød ( huske at fjerne eventuelle beviser på det modsatte hvis jeg ligger billeder op af aftenens menu) 3) dyrk mere motion din kondi kan blive bedre ( arbejde tæller stadig som motion ikke?) 4) hvis nogen opdager du fejler, så lyv, lyv lyv, benægte, benægte, benægte. Godt Nytår folkens Venligst Claesen
-
2 points
-
2 pointsNej, desværre. Jeg må skuffe dig. Vi har en tradition for at iføre os kjole og hvidt ved særlige lejligheder. I aften er ingen undtagelse. Hils Daisy og Rose fra mig, og vogt dig for Hyacinth. Rigtig godt nytår. /DenSidsteKavaler
-
2 pointsJeg havde tilbudt at tage både juleaften og nytårsaften nat på mit arbejde. Men det måtte jeg ikke for overenskomsten, så det blev til juleaften. Det blev værdsat, og jeg var glad for at arbejde en aften, der bare skal overstås hvert år for mig Jeg holder nytårsaften alene, med en lokal take away menu, og 3 gode alkoholfri øl til. Muligvis tager jeg proppen af en flaske rødvin, og drikker 2 - 3 glas, måske måske ikke vi får se? Har et par flaske stående til når jeg får gæster, og skal som nogen ved passe på med promiller. Men jeg skal ingen steder, så det går nok endda Måske jeg inviterer i chatten på skurvognen senere? Men skriv i min tråd om det, og så kan vi se om nogle kigger forbi: Godt nytår Venlig hilsen Rejsenetværk
-
2 pointsJa du har faktisk ret - lækre sutpik læber og så er der jo også lige det med rødhårede og vild sex
-
2 pointsNu har jeg så aldrig prøvet at en partner besvimer mens jeg har givet hende...øhhm..the men skulle det ske så stopper udskænkningen med det samme
-
2 pointsTak for et Dejligt Besøg, jeg må sige jeg blev positivt overrasket da jeg så hende, hun lever bestemt op til sine billeder og hvor et fantastisk smil og nogen smukke øjne hun har. Jeg kan kun anbefale andre at få besøg af Celina Christy, hun er utrolig sød og nem at ses med og et udseende der gør man bestemt gerne vil se hende igen, så Celina vil bestemt blive min faste Glædes pige når jeg er på hotel i KBH. Jeg har fået besøg gennem tiderne af en del piger men må sige at her måtte jeg virkelig tage mig sammen for at holde tiden ud, den " røv " og det ansigt vil være i min fantasi til jeg kan se hende igen, det var en af de oplevelser jeg husker rigtig længe..
-
2 pointsJeg skal såmænd også være alene hjemme , god mad og sammen med min lille hund , han er dog ikke så bange for fyrværkeri , og altid sådan en aften er man jo liderlig ,så jeg har en halv aftale med en fræk SB som nok kommer og spiser med og så er desserten at hun skal slikkes gennem hendes nylonstrømpebukser...så håber hun er frisk i aften og at det ikke kun var igår da vi skrev sammen at hun var frisk , men man ved jo aldrig..... Og rigtigt Godt Nytår til jer alle frækkerter derude , 2021 kan KUN blive bedre end det her år!
-
2 pointsÅh, kom nu. Hvis Inger stod og strittede med den røde busk, så var du der som et bøjet søm Man kan da se på hendes ansigt at hun giver en god gumler Godt nytår
-
2 pointsGodmorgen her fra Vil ønsker dig, håndværkere, drømmepasser og andre søde mennesker en god nytår og forhåbentlig den bliver bedre end 2020, tak for sjov og ballade, tak for din omsorg og din selskab i den svært 2020, uden dig og andre søde mennesker den vil blevet uoverskueligt Din trofaste ven dansemus
-
2 pointsOg derefter er der kun 53 minutter tilbage af en time. Det er altså op ad bakke! Lang dag på kontoret.
-
2 pointsSygeplejeske tricket! En hånd der hurtigt og hårdt klemmer lige under hovedet mens hun klasker en flad hånd ned oveni kalorius
-
2 pointsJa, det er jeg helt afklaret med...her kommer listen: Kneppe Nemtøs Kneppe Nemtøs Kneppe Nemtøs Kneppe Nemtøs Kneppe Nemtøs Kneppe Nemtøs......etc. kneppe mine andre faste piger endnu mere end i det forgangne år........trænger sgu til stram, våd fisse!!! Godt nytår til alle skønne mennesker herinde i frisindets helle.
-
2 pointsThank you also Stantheman!! I'm happy to meet such an nice gentlemans in Copenhagen!! Happy New Year for all of you!!!
-
2 pointsThank you so much Ebden_jj!! I also Enjoy it verry much ower time togheder! Kisess and hugs!!
-
2 pointsHello Davsdu, I remember our meeting very clearly. I am sorry, but for sure there has been a misunderstanding. I know you left my apartment 15 min before but I did not tell you that the time was up and you have to go. It was your choice to get up from the bed, get dressed and leave after you received all your wishes we agreed on the phone. I will not beg or force anyone to stay if that person gives me the feeling of "that's it", especially after I know I fulfilled all the services my client desires and he also had the ending he expected - if you know what I mean. Again, I did not kick you out before or told you the time is finished, so please do not try to induce the fact that I did that. Also you were not so much of a chatter, I could barely got one- two sentences out of your mouth, so .. yeah ... I am sorry we did not have such a good connection with each other. Hope you'll find the perfect girl for you. Wish you all the best and only great experiences from now on! Ps. Thank you all! I am happy to see all the nice words you wrote here about our lovely meetings! Hope to see you again soon, guys! Kisses, Alessia.
-
2 pointsHvis alle havde hørt efter i første omgang, havde vi ikke været i vinterhi nu. Vis venligst samfundsind.
-
1 pointTak og i lige måde. Ha' et hammer godt nyt år med mange gode oplevelser.
-
1 point
-
1 point
-
1 pointNå nu har jeg lige været inde hos nabo kvinden og aflevere en kop sukker og en “Earl Grey” retur, som tak for lån Nå vil du så have den kop te nu, sagde hun så.... Ja Tak sagde jeg og satte mig med trutmund i sofaen Så kom hun sku ind med en kop te og en småkage ... nej nej nej den er helt gal med koderne sagde jeg så og viste hende “Tea Consent” på YouTube Nårh det kunne du jo bare have sagt, sagde hun så her kan du altid få “te” Godt Nytår
-
1 pointFor et stykke tid siden havde hun en annonce i Escort guiden, som oplyste om at hun var i København. Jeg prøvede lykken, mødte op tæt på Kongens Nytorv. Da døren blev åbnet var det en hel anden pige, hun påstod at Snowwhite var ude. Har prøvet at ringe flere gange siden, hvis man spørger ind til om det Snowwhite der er i film. Ja så bliver røret lagt på. Tror at hun har været her for nylig, men er taget hjem. Den anden pige bruger bare Snowwhites foto, de giver jo også opmærksomhed. Har besøgt den rigtige pige i Støvring i Sommers, dejlig fræk pige.
-
1 point
-
1 point
-
1 pointSå gik jeg lige ind til nabo kvinden og spurgte om jeg kunne låne en kop sukker, til min te så bød hun mig på kaffe.. ej byder du ikke på te, sagde jeg så.. ingen te i huset, var meldingen så nu er jeg på vej ned og handle en “Earl Grey”, som tak for lån af sukker
-
1 pointHar besøgt Sky Hmm hen er ikke min kop the fik et blow og ud af døren igen. Hader pornostøn ved blowjob men godt tilfreds med at jeg ikke valgte mere. Husere på 6 etage i Aarhus v Kommer ikke igen. 8000
-
1 pointHjemme alene. Lave god mad, drikke god vin og så ellers gemme mig for fyrværkeri helvedet udenfor.
-
1 pointJo men et nej er et nej, kan jo være med god grund. Hvis ikke og det sker ofte, så bliver hun ikke ved med at være min partner, så det regulere sig selv. Det ville kvinden jo heller ikke selv finde sig i.
-
1 point
-
1 pointPræcis, alle skal holde lukket. Også escort, da det også er et liberalt servicefag med tæt fysisk kontakt. Det burde ikke være svært at forstå. Selvom nogle frisører prøver at snyde, behøver vi ikke.....
-
1 pointhttps://escortguide.dk/P/.-hot-luna-24-7-in-roedovre-49307.html Jeg har besøgt Luna i Rødovre. Hun har fået ok anmeldelser, så afsted med mig. Hold da op hun er fin. Og sikke en røv..... Hendes billeder er ikke helt nye, men alligevel retvisende. Jeg bestilte bare et blæs, få at se hvad hun duede til. Det var helt sikkert godkendt. Næste gang må jeg have en halv time med det hele. Har efterfølgende set at hun tilbyder græsk. Det må prøves.... Som jeg forstod på hende, er hun snart på vej til Spanien, men fangede ikke helt hvornår. -kontant
-
1 pointJeg har også prøvet at køre 60 min forgæves, selv om der var helt klare aftaler. Efterfølgende fik hun mig yderligere til at vente 60 min mere, uden at der kom et møde i stand. Ikke i orden.
-
1 pointJeg er enig med din beskrivelse af mørke piger i Nordjylland, sidste gang jeg har besøgt en er over 8 år siden og jeg gør det ALDRIG mere. Det er ovre med at få en god service fra dem, så hvis man vil røvrendes så bare ta på besøg hos dem- nuvel kan der måske være en enkelt undtagelse ind imellem , men generelt er det et problem
-
1 pointJo!! Når jeg læser sådan en kommentar, forstår man godt Danmark er endt hvor vi er nu.
-
1 pointHm.... Anmeldelsen virker lidt tænkt, og der er noget uldent ved de regelmæssige gode anmeldelser af `nye’ brugere, som kommer omkring Navia. Jeg skal ikke afvise at oplevelsen er sand, men kunne tvivle.
-
1 pointHold da op du er dagen klaphat med den udmelding. Og at Sophia endda takker er da lavmålet. Her burde man nok have holdt fingrene fra takke knappen. Nanna er en smuk naturlig og ikke mindst en dansk kvinde med hovedet skruet ordenligt på.
This leaderboard is set to København/GMT+01:00
