Hej folkens
Ja, så kom dagen hvor jeg igen skulle ud og købe lidt fisse. Udvalget var ikke voldsomt og selvom jeg som sådan ikke er kræsen med udseendet var der ganske få kandidater.
Valget faldt på Maya (for dem der har læst det jeg har skrevet gennem de sidste par år er det ikke DEN Maya - desværre).
https://annoncelight.dk/showad/294761
Skrev sms til hende og spurge lidt ind til hvad de 30 min/800 kr indeholdt. Kort og præcist svar tilbage om at det var massage, 69, sf, massage og sex i forskellige stillinger. Fik en aftale i stand, badet og kørte så til Odense.
Vel ankommet mødte jeg på vej ind først PostNord og så en mand inde i huset som jeg begge hilste pænt på. Dernæst Maya som viste sig at være lidt mere "solid" end billederne antyder.
Hun virkede sød og tiltalende så hun fik pengene og vi gik i gang. Da hun smed tøjet kunne jeg i hvert fald se et en H-skål kunne hun ikke fylde ud, men alligevel havde hun en ok krop og brysterne var bløde og dejlige, en fin glat fisse og ja - lidt "robust" i fremtoning. Kunne faktisk godt ligne en sigøjner. Ikke noget negativt i det, bare en konstatering.
Fik at vide at mega kostede ekstra og ellers var det blow uden og sex med. Fint med mig, betaler ikke for mega når jeg ville knalde hende til jeg kommer.... Giver vel god mening?
Ned på madrassen og i gang med bj, fik hende vendt om i en 69'er og i gang med tungen. Hendes fisse var fint glat, smagte og duftede frisk. Den kunne tilsyneladende lide det og blev hurtigt våd. Ind imellem glemte hun at sutte og kørte fissen rundt i mit ansigt i stedet. Var vel reelt egentlig meget godt, men det gjorde desværre at hendes blow ikke kom helt op i den høje ende og fik klokkespillet til at ringe. Er lige ved at sige at vælge I at besøge hende skal i måske lade være med at slikke hende eller måske ikke være så effektiv, men ja - det er sgu lidt svært når man nu godt kan lide at begrave hovedet i den dejlige elskovsgrotte....
Efter 69 kom der gummi på banditten og ind i varmen med den. Hun var dejlig våd og var derfor rimelig nem at trænge ind i. Gør altså bare den store forskel om det er naturlig smørelse eller glidecreme... Hun var rimelig indlevende og stødte fint imod og i missionæren spredte hun benene så meget hun kunne så det var muligt at støde helt i bund. Ingen tvivl om at hun er ok med det hun laver og nok også kan lide det. Men fuck jeg er sgu bare ikke til den slags unaturlige "pornolyde" som hun til fulde mestrede....
Ja, kan sgu lige så godt indrømme at da det var temmelig længe siden jeg har haft sex varede det ikke længe før jeg måtte overgive mig, så fornøjelsen ved at knalde hende var egentlig lidt for kort, men det kan jo på ingen måde være hendes skyld, måske snarere tvært imod.
Nå men da klatten var afleveret rydde hun pænt op i svineriet med papir og vådservietter. Fik tøjet på mens vi snakkede lidt. Hendes engelske er ok uden at være prangende, så ret nem at snakke med.
Ang. hendes udseende kontra billederne på profilen: Nogle af billederne er helt sikkert hendes. Nogle af dem der viser en meget slank kvinde er ikke hende eller også er de "pænt gamle". Hendes bryster er vist ikke lige HH skåle, nok nærmere D eller måske E - tror jeg... Men da hun ikke er ret høj kan det måske snyde lidt så skålstørrelsen er mere end det lige virker til. Men store og dejlige er de helt sikkert. Hun virkede velplejet, nyvasket, frisk og som en ret sød kvinde. Hun er ikke ret høj, faktisk ret lav. Måske ikke ret meget mere end 1½ meter. Hun kunne i hvert fald stå under min udstrakte arm uden problemer.
Og ja, så kommer alderen... Hun skriver 27 år, men hvorfor skulle hun være den eneste GP i hele verden der ikke lige trækker nogle år fra hendes virkelige alder. Så lad os sige 30+ i stedet.
Og nu den endelige "dom".... Er hun et besøg værd? Ja, det synes jeg da så afgjort med de forbehold der er skrevet ovenover - hvis I da har haft tålmodigheden til at læse det hele. Personligt vil jeg nok ikke besøge hende igen, men fortryder ikke at jeg gjorde det og fraråder heller ikke andre at gøre det. Hun giver helt sikkert en god betjening, så kan man leve med "lidt mave" og bryster der er knap så store som hun praler med - ja så bare af sted. Og at udvalget ikke er vildt stort gør måske også sit til at det er et ok besøg.
Hav en god weekend, få jer noget købefisse og sidst men ikke mindst - vær god ved pigerne og pas på jer selv og de andre.