Hop til indhold

Leaderboard

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 06/10/20 i alle fora

  1. Har under Covid19 lockdown været på udkig efter en GP i Storkøbenhavn, der mestre edging. Nu hvor det ikke er muligt, at rejse udenlands til hende, der normalt opfylder det ønske for mig. Hvornår skal der kæles for mellemkødet for så at klemme stramt om roden, mens der bliver givet et godt sug med øjenkontakt. Kæles for kroppen mens hænderne langsomt nærmer sig de sensitive områder, og de områder er jo lidt forskellige for os alle sammen. Og Edging er ikke Tantra eller et godt HJ med lidt øjenkontakt. Ej heller noget med dominans, på ingen måde. Det kræver nærvær fra GP side for at lægge mærke til, hvad der er trigger punkterne for den trængende. Edging med indlevelse og forståelse for hvor og hvornår "trykket" skal lægges er ikke let, og slet ikke når det er 60 minutter eller mere. Efter besøg hos mere end fem forskellige GP, besluttede jeg mig så for at besøge Emilly. Og ja jeg er med på, at hun har fået mange gode anmeldelser. Men det havde de fem andre også. Og jeg kunne ikke finde nogen, der anmeldte hendes kvaliteter indenfor Edging. Så derfor denne anmeldelse. Efter at vi hurtigt og nemt var blevet enige om tid, sted og "anvendelse", kom tidspunktet for udførelsen. Emilly er, som andre anmeldere har bemærket, en sød og meget serviceminded kvinde. Og efter lidt indledende snak og det obligatoriske "se jeg er helt ren" bad, startede vi de aftalte 90 minutter. Og der gik ikke lang tid før jeg fornemmede, at hun forstod at "læse" min krop. Dejligt ! Hun startede med lidt leg og småkysseri. Fik mig placeret så der var fri adgang til de følsomme områder, som hun med lidt hjælp fandt. Skiftede mellem kærtegn og et godt roligt greb. Ikke noget med maskin HJ, hvor det gælder om at få "det overstået". En dejlig legende tunge, pirrerende gled fra rode op over hovedet og fandt de pirrerende områder. alt i mens hun holdt øjenkontakt. gik over i et fast og helt stille greb med den ene hånd, ingen bevægelse. Mens hendes anden hånd med blide malkende bevægelser pirrerede siden af bollerne. Hun fik behændigt sagt "maybe" når min trang var altoverskyggende. Og det smil hun kan lave, ikke bare med munden også med nogle frække øjne! Undervejs placerende hun sig enkelt og meget virknings fuldt, så jeg havde frit udsyn og adgang til hende skød. Efter små 60 minutter begyndte hun også at pirre verbalt. Bare småting der indikerede, at hun var helt med på hvad vi havde gang i. "My wet pussy", "Maybe later", "I like precum" alt sammen med indlevelse og god timing for der var jo stadig 30 minutter tilbage. Det er god "kunde pleje". Jeg skal ikke trætte jer mere med de sidste 30 minutter. Men blot konstatere at Emilly til fulde indfriede mine forventninger. Der er stadig lidt op til min "Edging pusher", men det er nok bare et spørgsmål om flere besøg. Og de skal nok komme!
  2. 6 points
    VB tabte 1-2 til Skive i går.
  3. Besøgte hende 16. februar i år. Har sjældent mødt en kvinde i denne metier, som optrådte så professionelt som hun gjorde - og det er positivt ment. Der var styr på alt og hendes måde at tage imod var både rutineret, behersket og umådelig behageligt. Hun er ikke god til at tage selfies der modsvarer hendes udstråling ved personligt møde (jeg er SÅ træt af de billeder, hvor hun står og kigger ned i skærmen i stedet for ud i rummet, altså når hun nu ikke har noget imod ansigtsbilleder...) Alt hvad der foregik i sengen var komponeret stramt men naturligt og med fin fornemmelse for rytme og flow. Hun tændte mig med det samme. Kunne umiddelbart skrue præcis på min natur-viagra, nemlig at slikke, bide, tungespidspirre mine brystvorter på en helt sjælden indfølt måde, samtidig med hænderne de rigtige steder på kroppen. Bare det er guld i denne verden. Hele vejen udført uden det mindste strøg af pres for at det skulle overstås. Det var også på den måde professionelt og hun var samtidig indladende og medlevende. Hun roste mig for både det ene og det andet undervejs. Især det med at hun syntes jeg smagte godt efter afsluttende udløsning gør noget for at jeg ikke følte mig helt forfærdelig invaderende (hvis I forstår??). 30 min med det hele, også anal og slut med mega og slug. Som jeg ser hendes menu og priser i dagens annonce, synes jeg det er forvirrende. Dengang spurgte jeg specifikt til hvad jeg ønskede og skulle give 900 kr hvilket var overordentligt billigt.
  4. 4 points
    Nå venner - nu måtte jeg altså ud på sjov igen. Eventyrlysten drev mig fra mine faste piger til denne skønhed Leya - hurtigt svar og præcis kommunikation, og et sted jeg nemt og hurtigt kunne komme til - Et velkendt sted på Indre Amager er det nærmeste I får mig til at afsløre. Afsted til adressen, 5 minutters ventetid, skulle lige lade vinduespudseren komme ind først, men ingen stress med Leya. Hun åbnede med det samme da jeg kom op på den rette etage, og sikke en dejlig ung kvinde, der stod der og lukkede mig ind. Jeg havde åbenbart vækket hende, og var dagens første besøgende, så vi fik småsnakket lidt om det. Alt sammen i en let og flydende dialog på engelsk. Jeg var nu sikker i min sag, og besluttede mig for at tilbringe den næste time i hendes behagelige selskab. Det kom jeg ikke til at fortyde. Leya spurgte med det samme om vi skulle tage et bad sammen. Det er noget af det bedste jeg ved, så JA TAK og ud i bruseren med os. Et lidt gammelt badeværelse, men det var jo ikke fliser og badeforhæng jeg var der for. Vand og sæbe under bruseren kombineret med indledende udforskning af hendes skønne petite og fast krop, gjorde mig hurtigere kampklar end den Nordkoreanske hær. ind i sengen, og så ellers en lang, dejlig og våd tur hvor tiden blev opløst af nydelse over hendes varme og åbne attitude. Min personlige fetish er at prøve at give hende så meget nydelse som muligt, og hun tog godt imod og hun lød som en kælen kat, der bare nød min tunge og hænder over hele hendes krop. Efter at have givet hende mis fuld opmærksomhed i et godt stykke tid, vendte jeg hende om og begynde at massere ryg, baller og nakke med massageolie. DET kunne hun lide, og da jeg supplerede med nænsom klit massage skal jeg lige love for, at der kom respons. Vi måtte begge lige sunde os, inden vi gik over til hovedretten - hun lå der på maven og kiggede på mig med sine skønne bambiøjne, så jeg var jo helt solgt. Nåmen - til sagen som sagt. Leya er størrelse XS, så vi måtte begynde lidt forsigtigt, men efterhånden var der (næsten) frit slag. Jeg siger det bare....her kommer jeg sikkert igen. Hun er er efter sigende i 2-3 måneder mere. Så der bliver god tid til fornøjelser hen over sommeren Hyg jer derude H
  5. Prøv frontkvinden for BLM, hun passer på beskrivelsen
  6. For nogen kan det måske være en overvindelse at tage til Thailand - og først der finde en mere eller mindre tilfældig ledsager til en uge, 14 eller 30 dages ophold - men jeg fandt lige denne side, hvor man på forhånd kan booke både hotel og en ledsagerinde: https://www.ichwuerde.com/de/companion/index Derudover skal man selv booke flybillet til/fra Thailand + det løse til mad og drikke mm. Såvidt jeg lige kan vurdere ud fra prislisten så koster f.eks en uge incl. transfer, hotel (åbenbart i et resortområde) og ledsager ca. 1000 euro/kr. 7500,- - og det lyder jo ikke helt urimeligt i forhold til at mit feriebudget i Thailland også lyder på op til ca. kr. 1000,-/dag incl. mad og drikke og 2 - 3 gange sex
  7. 3 points
    Nu har jeg besøgt Lulu 3 gange så her kommer en kort anmeldelse. Lulu er meget smukkere I virkeligheden end hendes billeder i annoncen og hvilke smukke øjne denne pige har. Guderne har skænket hende en killer body og hendes gluteus Maximus er i en kaliber for sig selv. Jeg har haft nem og hurtig kommunikation med Lulu alle de gange jeg har besøgt hende. Som en fast tradition går jeg ikke i detaljer med selve agten men har lige været nød til at sove på denne oplevelse før denne anmeldelse og det skyldes at den var så intens og fuld af passion. Lulu er så fantastisk så det er næsten umuligt at sætte ord på og jeg har gået i flere dage med et kæmpe smil på læben. Lulu er så smuk, køn, nærværende så man glemmer tid og sted. Min varmeste anbefalinger og hende må jeg klart besøge igen. Vi havde også en hyggelig samtale efter agten, hvilket var en perfekt afslutning på et vidunderligt besøg.
  8. Ligefrem standardopførsel kan man vel ikke kalde det, men det viser tydeligt hvor vigtigt det er som pige, at have styr på hvordan man laver aftaler og hvordan man kommunikerer det ud til kunderne. Hos mig skal man fx bekræfte aftalen pr sms på dagen inden kl 9, så får man en sms retur med info, derefter hører man ikke mere fra mig, før man står der. Og bestiller man på dagen, aftaler vi bare et tidspunkt, hvor jeg naturligvis forventer at gæsten dukker op.
  9. Her må det være pigens opgave at gøre det klart hvad der tilbydes og at grænserne ikke overskrides. Det er som i yderst sjældent at jeg møder nogen der overskrider mine grænser for der har jeg allerede sagt nej. Visse typer tager jeg slet ikke imod da jeg ikke vil stå i den situation . Så kan man formulerer sig på skrift og verbalt hvad der tilbydes så må manden kalde det for det der passer ham. For mig er det købesex jeg sælger. Min krop er til rådighed så længe vi er enig. Nok får de ikke noget fysiske med dig men minder og fantasier kan man også købe dig til. Og da det er sex jeg bla sælger syntes jeg at købesex er en fin betegnelse.
  10. Skøn aftentur med flot solnedgang - giver ro og plads til bundfældelse af det seneste.
  11. 3 points
    Jennifer, du undres, og det forstår jeg godt. Men ved du hvad... Du tiltrækker en speciel slags mænd ved at gøre dig umage med din annoncetekst, og dem skal du sætte pris på, for de er de bedste Dem du ikke tiltrækker... Dem skal du være glad for at du undgår, for de passer ikke til dig
  12. Kære alle Jeg har været på udflugt til Cassiopeiastars, og vil i forlængelse heraf berette lidt om Malou. Link til Malou: http://www.cassiopeiastars.dk/pigen.asp?id=896 Konklusion: Sød og pæn kvinde. Kunne jeg finde på at besøge hende igen? Ja, det kunne jeg faktisk godt, men vil gerne prøve at tilbringe tid med andre også. Om kvinden: På siden, der er linket til, står, at hun er 23 år. Det passer ikke. Hun er nærmere de 30 somre. Der er tydeligt, at hun har asiatiske rødder. Om hun er halv dansk eller adopteret ved jeg ikke. Endvidere er hun udstyret med store bryster med små brystvorter. De har vidst fået en hjælpende hånd, men det vil jeg lægge hovedet på blokken på. Kan ikke huske om hun har en stor røv. Hun har ren og flot hud og langt pænt sort hår. For så vidt angår personlighedstræk kan jeg sige, at hun er sød og rar. Akten: Vi fik gjort det, der skulle i ske, i de klassiske positioner. Hun satte tempoet op, når hun fik besked på det. Priser: Priser fremgår på hjemmesiden.
  13. Nprmalt skriver jeg kun lidt om det har været en god eller dårlig oplevelse i mine kommentarer, men nu prøver jeg med lidt flere detaljer. Jeg er blevet afhængig af Cassia. Efter at have besøgt hende for to uger siden måtte jeg på den igen mandag formiddag. Efter at have ventet på besked om hvornår hun var klar, mødte jeg hurtigt op. Kom ind i stuen (fin lys lejlighed), hvor vi satte os på sofaen og jeg fik et glas koldt vand. Et par kys og lidt kælen endte med en tur til soveværelset, hvor jeg - allerede ophidset - fik fransk (SF). Det er en fryd at ligge og se på Cassia, så der gik en del tid med det, hvorefter jeg så fik lov at dykke ned mellem hendes ben og gøre gengæld. Efter længere tid i den position begyndte det også at påvirke hende. Så bad hun mig om bare lade hende bevæge sig mens jeg holdt tungen fikseret, hvilket var en fantastisk oplevelse. Jeg er sikker på hun kunne lide det og hvis hun ikke kom så var det ihvertfald tæt på. Det endte med at et kondom blev rullet på, og med hende på toppen red hun mig hurtigt til eksplosion, jeg kunne simpelthen ikke holde mig tilbage. Efter aftørring ud i stuen med en kaffe-pause og lidt snik snak. Lidt senere begyndte hun at kæle med den forventede respons hos mig, og vi endte inde i sengen igen. Det blev så til en længere omgang med missionær-stillingen, skiftede til doggy-style og endte med vi begge lå på siden og jeg tog hende bagfra. Desværre uden jeg kunne komme, jeg er nok efterhånden for gammel til to gange på en time . Men hold da op for en omgang, drømmer mig helt tilbage til det nu. Til sidst lidt small talk i stuen, og jeg reserverede med det samme en time til på mandag igen. Sådan , hun bliver mig en dyr dame. /Torben
  14. Har før besøgt begge 2 hver for sig, og som mange andre ved så fejler de aldrig de 2. Klokken blev 21:30 som aftalt og jeg ankom til stedet, lækker ny lejlighed på 17. Sal med udsigt over hele København. i døren står Jessica og Emily klar til at tage imod mig. Først afspritning og så afregning. 900,- for 20 minutter. Må siges at være nogle af de bedste penge jeg har brugt på GP’er hele agten var ekstrem frækt, de lå begge og kælede om mig og suttede og slikkede boller sammen. På med kondomet og Emily på toppen og Jessica op i hovedet på mig, om i doggystyle med Emily imens Jessica frækt lå og onannerede ved siden af imens hun stønnede til Emily “you little Whore” så fik Jessica nok og sagde “ now you Need to fuck me hard from behind” så fik hun en god tur og tiden var ved at gå og bum så afsluttede jeg udover hende. alt i alt en ekstremt fræk oplevelse. Desværre flytter Jessica til Vanløse idag, mens Emily bliver på adressen lidt. https://escortguide.dk/P/jessica-serrano--42646.html https://escortguide.dk/P/sexy-emilly-super-offert-30-min-blowjob-whitout-finish-mouth-sex-condom-69-kisses-500-amager--41261.html
  15. Gid jeg havde det sådan. Jeg får altid sådan nogle røvsyge mails fra mig selv... “Husk at købe havregryn”, “Her er et link til billig bilvask” osv. osv. Engang skrev jeg til mig selv, at jeg godt lige kunne stramme op og tage noget pænere tøj på til et arrangement. Måske skulle jeg blokere mig selv, så jeg ikke konstant bliver mindet om, hvor nederen jeg er...
  16. Det er 1000% mit billede min ven har lige se det dig et billede med ansigt på uderligt at du ikke kan genkender mig så længe siden sås vi heller ikke
  17. 2 points
    Skrev med hende igår, med hurtig respons. Jeg søgte på al Jylland. Thai. Og der var der ny annonce https://annoncelight.dk/showad/296509 Vi blev enige om at vi snart skulle ses igen igen igen 8000
  18. Det er mange fede billeder i denne tråd. Naturen omkring os er bare smuk.
  19. 2 points
    Jeps har været der . var kun forbi der da lysten væltede over mig den dag og det ligge ok tæt ( havde ikke tid til at smutte til Bagsværd hos Cherry eller ICE ) hun var en sød og glad pige Alder omkring 25- 30 ish ægte billeder hmm tjooo .. men hun så bedre ud live Lidt mindre end billederne antyder ok indlevelse og giver et ok blæs i fløjten jeg fik ØKO og lidt pussy slide uden gummi og sex med gummi Skønne lækre naturlige bryster B skål og en glat fisse og en lækker røv havde meget lidt strækmærker over maven og hun fortalte hun havde fået dem efter en graviditet Velkendt sted i Karlslunde Som ligger pænt diskret Pris 1000 for 30 min sted 8 blæs 7 pussy slide 3 er ikke Så rutineret med det sex 6 Vh Chawapa
  20. Ja, så skal Thailand bare lige åbne op først. Og Danmark
  21. Normalt så plejer vi (på klinik) at bede om at man bekræfter på dagen hvis man har booket i dagene op til vagten.. Er det imens jeg sidder på vagten hvor gæsten ikke har mulighed for at bekræfte så venter jeg måske i alt 10 min hvis der står en ved døren.. Medmindre gæsten har ringet og sagt at han blev forsinket selvfølgelig.. Selvom det nogen gange brænder ens egne fingre.. Havde en bruger herinde der skrev til mig i pb og bookede en tid så jeg skrev ham på.. Så skrev han så at han ville blive forsinket og jeg tænkte "fair nok" jeg lader være med at booke andre ind selvom 2 ringede for at få den tid.. Han skrev så igen at han blev forsinket og jeg ventede igen og afviste 2 indtil han skrev at han kunne være der klokken 01.40 hvilket er 20 min før luk.. Jeg mistede 5000 den dag.. Og han kom så heller aldrig..
  22. Den er ikke god Jeg oplever desværre også ofte at blive brændt af, men derfor skal man jo ikke tage sorgerne på forskud. Alle får en chance og jeg aflyser selvfølgelig ikke en tid selvom manden ikke svarer. Hvis han kører bil kan han jo ikke svare alligevel. Dem der brænder mig af uden at give besked bliver selvfølgelig blokeret. Så skal jeg ikke spilde tid på dem igen.
  23. Jeg har været der en gang. Det var første og absolut også sidste gang. Pris og service var ikke som annonceret og ærlig talt orker jeg simpelthen ikke, at beskrive seancen. Man kan tage mit ord for det, eller lade være. Der har været mange skrækhistorier om dårlige oplevelser her på EG og jeg har da heldigvis været forskånet for sådan oplevelser før, indtil dette besøg på dette sted. Jeg tror det var første gang, hvor jeg ikke gad at sige farvel og bare ville væk derfra, for derefter sidde og bande over man ikke var mand nok til, at sige fra i starten.
  24. Enig med Jmk. Hun har ingen af de træk, som jeg normalt ville forbinde med japanere. Når det så er sagt, så er det vel i grunden ligegyldigt hvor Aika er fra, hvis bare man kan lide hvad man ser både på billeder og ved fremmøde.
  25. 2 points
    Hi Jeg besœgte hende i går. Hunner ikke max GFE imvho meeen der var fuld power pã fra mig i hele tidsrummet og hun var på! En anbefaling fra mig Pigen 9 Stedet 8 Service 9
  26. Det er indlysende en fordel med briks med hul til hovedet. Jeg har to forslag til dette. Når vi kommer ud på klinikker uden hul, så gør dem opmærksom på hvor godt det vil være med en hulbriks. Derudover kan man, når der er hul, etablere et kamera over forenden af briksen og så en skærm på gulvet under hullet. Så kan vi følge med ,frem for at kikke ned i et gulv.
  27. 2 points
    Hun talte om at hun kun skulle arbejde til slut juni, men hvis det var godt (travlt) ville blive hele august med. Så intet var fast endnu. jeg talte engelsk med hende, men hun var til tider ikke helt forståelig, men ingen problemer med at føre en samtale.
  28. 2 points
    Godmorgen Bare du ved vi tænker på dig ,
  29. 2 points
    ja det bliver en rigtig dejlig dag, fordi om lidt så skriver Misjo at han har sovet skønt og har mod på at få endnu en dejlig sommerdag sammen med os andre Rigtig god dag derude og pas på hinanden og jer selv Knus og bedste tanker til jer alle
  30. Jeg har nu fantasi nok til at kunne forestille mig, at der også hurtigt kan rejse sig en testatoron storm, hvis emnet var noget omkring diversiteten omkring mændskrop. Jeg tænker at hvis en GP skriver Så.… selvom nogen sikkert gerne vil gøre det til noget kønsbestemt, så er der vist ikke meget belæg for at hævde at det skulle forholde sig således.
  31. Det er fuldstændig korrekt, det du skriver. Men jeg køber jo en seksuel ydelse af kvinden, og dermed har jeg fået opfyldt et behov. Det ville jo være slaveri, hvis jeg købte kvinden for at få seksuelle ydelser. Det er vigtigt at distancere de to. Og så vidt jeg ved, er slaveri ganske enkelt ulovligt. Derfor er visse kvinder også et automatisk turn-off for mig, da de kan være offer for menneskehandel.
  32. 1 point
    https://annoncelight.dk/showad/288691 Nogen der har været på besøg hos denne skønne milf??
  33. Der er intet som at finde sammen med en man har god kemi med. Livet er for kort til dårlig sex.
  34. Mit bud er også Lina BBW. hun er ind imellem i Valby om tirsdagen. Og David hvis du er villig til lidt kørsel er hun i haderup nu på lørdag og søndag.
  35. Nåh Når jeg kommer på besøg til dig, så kommer jeg med @Nemtøs, buket blomster og flaske Amarone, og du kan inviteret os til god mad og til dessert du giver chokolade
  36. Meget spændene ... kunne da godt være en god idé til en førstegangs besøgende som jeg selv..men er Alle på det resort så single fyrer med thai dame under armen?
  37. @BUC2610 Den beskrivelse som Balshoi har givet ovenfor passer fint. Og så et par ord om FP med BAM... Hun giver en dejlig omgang, hvis du starter roligt ud. Forvent ikke vilde kys, men hvis du giver hende lidt tid, så er det i den absolut i den gode ende af thai skalaen. Og så er hun absolut ikke "udkørt" på nogen måde. P.S. Hvis du tager deres "Jacuzzi" pakke, så kan du nogen gange være heldig at få pigen med i badet. Men igen, de bestemmer selv om de har lyst.
  38. 1 point
    Har samme opfattelse, troede også vi havde en aftale, men derefter har jeg intet hørt. Men sidder han i fodenden, kan man da ved et uheld komme til at spjætte bagud og håbe, man rammer.......................
  39. nå jeg ser nu. det var ikke den mia , men en anden som bor tæt på
  40. Jeg laver kun aftaler via opkald . Booker de dagen før skal de skrive inden en vis tidsrum før vores aftale. De får oplyst et sted de skal holde og ringe mig op 5 min før aftalen for adressen. Høre jeg ikke noget sender jeg lige en besked om hvor langt han er. Høre jeg intet den næste halve time bliver han blokeret eller gemt som useriøs.
  41. Jeg laver aftalen og så beder jeg min gæst bekræfte på dagen indenfor x klokslet og er det en aftale samme dag indenfor kort tid laver jeg aftalen og forventer ikke min gæst skal Sms mig i tide og utide men bare når han er fremme hvor jeg svarer han bare skal ringe på. Kunne ikke forestille mig at gæster som regel har tid til at Sms hele tiden og det er jo ikke en penneven vi søger Så en meget kedelig / trist opførsel af en GP
  42. 1 point
    Billedet er fra Østerport station? Er det i det område hun skal findes?
  43. 1 point
    Vi er her, og vi er her meget, meget, meget, meget længe Godnat min ven. Du sover sikkert allerede, men vi skrives ved i morgen Sweet dreams!
  44. Jeg besøgte hende igen i mandags. Hun fortalte mig at 90 min prisen ikke er korrekt. Hun kan kun rette prisen via sin telefon (Android), og der har escortguide en præsentations-fejl, så man ikke kan rette prisen (hun viste mig dette og jeg kunne heller ikke se en udvej). Via en PC er det dog vistnok muligt. PS: Og jeg har allerede en ny aftale med hende igen . Hun er mig en dyr dame - jeg er afhængig allerede .
  45. Hmm iflg. det link er jeg enten fra Mexico eller Syrien - Meget overraskende ! Men det viser blot, at hvordan man vha. Photoshop kan forvrænge et billede i en helt ekstrem grad (se Kina) . Er glad for at jeg i bund og grund tænder på et glad og smilende ansigt fremfor en 'ideal' skikkelse
  46. Please, please hold op med at fylde trådene op med "tag en for holdet." fulgte man den i praksis ville der jo aldrig være brug for at spørge efter erfaringer fra andre !!
  47. Kvinders undertøj har også ændret sig.
  48. Det ville da være værre, hvis der var én knap og to huller. Eller hov...vent. Det giver jo samme hovedbrud, for man kan jo så kun fylde ét hul ad gangen. Men den problematik er jo til gengæld mere velkendt. :-)
  49. Du er med andre ord så træt af de mange tråde om Melinda, at du har valgt at starte en ny...
  50. Du snakker udfra din erfaring ja.. Det kan være svært at have en fast aftale med en pige der tit ikke er i Danmark.. Derfor tænker jeg da også hans bedste bud ville være en dansk pige..
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Denne hjemmeside bruger cookies

Vi bruger cookies til at huske dine indstillinger og forbedre din oplevelse på siden. Klik på "Acceptér cookies" for at give dit samtykke. Du kan til enhver tid trække dit samtykke tilbage eller ændre dine cookieindstillinger her.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.