Hop til indhold

Leaderboard


Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 06/24/19 i alle fora

  1. 7 points
    Sjovt, fordi... det er sandt.
  2. 6 points
    De næste to uger skal tilbringes i Stettin, og så skal livet jo også udforskes Jeg var her senest i 2002, tilbage i de gode gamle dage, hvor man satte sig i en taxa sagde "ladies" hvorefter man endte ude i en villa indrettet til klub. Taxaen ventede altid til man var færdig. Der var ligesom kotumen dengang. Det skal muligvis testes, hvorvidt dette stadig er tilfældet lidt senere, men dagens valg faldt på denne annonce https://www.roksa.pl/en/advertisements/show/460164 Roksa er den eneste fungerende side lige nu. Den anden har 11 annoncer i Stettin, hvoraf 10 er af dem samme ærgeligt udseende dame. Har pløjet en del gamle opslag igennem for at være opdateret på Stettin, men der er tilsyneladende ikke nogle brødre der har været på besøg hernede de sidste par år. Jeg tog en chance og skrev til denne dame. Jeg tænkte at lægge blødt ud med en gang massage og noget afslutning og det var egentlig ok. Umiddelbart er billederne ægte nok og hun arbejder sammen med en anden pige som også er på Roksa. De ville gerne arbejde sammen, så det fik de lov til. To fornuftigt udseende piger og især Alicja fra annoncen faldt i min smag. Hun havde klar de dejligste bryster, gav den bedste massage og var også mest snaksagelig (nok hende der var bedst til engelsk, hvilket i øvrigt var ret godt) Jeg startede ud med en mail, skiftede til sms, fik adressen, kunne ikke finde det, blev guidet på plads og 45 min senere stod jeg på gaden, forløst, afslappet og 300 plz fattigere. God massage, middelmådig håndtrold, men faktisk ret dejligt med to sæt hænder og to sæt bryster på kroppen. annoncens tekst er en standart tekst, som bliver brugt i en 5-6 andre annoncer på Roksa, men jeg tror som sagt at billederne er ægte nok. der var ikke meget nuru over det, men 550kr for 30 min med to damer er jo ikke ligefrem danske priser så jeg er egentlig godt tilfreds. Anyways var det en god start. Havde frygtet lidt at jeg ikke ville komme igennem til særlig mange på grund af sprog barrieren, hvilket også var grunden til at jeg startede med en mail. Man kan slå mail til, i søgefeltet på Roksa men så bliver antallet af annoncer også halveret. Pigerne skal i hver fald have thumps up, for at give mig en god start på uge . Så må vi se hvad resten af tiden bringer med sig.
  3. 5 points
    Nej, brysterne har hun endnu, det er kun implantaterne hun har fået fjernet.
  4. 3 points
    Nicole er velbeskrevet her i Forum og må vel betegnes som legendarisk. Og da jeg så hun havde en veninde med, Samantha og direkte annoncerede med Duo, bestilte jeg fluks en tid. Jeg har været med Nicole før og eksempelvis dette nylige review beskriver hende rigtig godt, så jeg var ikke i tvivl om en god oplevelse. Fuck hvor er de gode sammen, og jeg tror det er første gang jeg har prøvet en ’real 3 some’ Jeg er normalt ikke til Lesbian show, men det hele var bare så naturligt og i flow og at stå og kysse alle tre samtidig, alle tunger der mødes og leger, var ud over det sædvanlige. At den ene så glider ned og starter et dybt økoblow, mens den anden kælent bliver og kysser, stoppede jeg dem ikke i, Go girl Go! De fortæller at Samantha har haft en pause, men at de arbejder rigtig godt sammen, og det kan man virkelig mærke. Samantha er noget mere petit og den lyse, mens Nicole er den mørke og mere fyldige af dem – Yin og Yang – de er perfekte sammen. Billederne er retvisende - lidt mindre en de bedst modelbilleder, men bedre en selfierne.. At se dem kysse, mens de spillede den af på mig, og kæler for min nosser, var et gudesyn. Og der var bare massere af kys, og det var ikke blot på min opfordring, men alle de våde dejlige kys, kom bare super naturligt og i en lind strøm. Begges blow var eminente, dejlig dybde, dejlig faste – så kunne på ingen måde ønske mig det bedre. Det er sidst på måneden, så jeg købte blot 15 min, og det var alle pengene værd. Fantastisk naturlige bryster de begge har, en stor B skål vil jeg mene og der er ingen restrektioner på berøringen – og de nusser også tilbage, der ud af. Ikke noget knep i dag – blot franske kys mens den anden gav øko fransk. Kommer 100 p igen.
  5. 3 points
    Kære brødre, dejlige skønne Mina er jeg kun kommet alt for sent i gang med. Det er ikke første gang hun har besøgt mig, og jeg håber på ingen måde det bliver sidste gang Mina giver rigtig meget til den ægte gentleman som respekterer hende, og som jeg altid giver udtryk for: Min oplevelse vil aldrig være magen til andres Hun er her i denne omgang kun til og med 5. juli så gentlemen go for it!!!! For mig var det den perfekte start på velfortjent sommerferie!!! mmmmmmmmmmmmmmmm Mina Mvh PeterN
  6. 3 points
    For mig betyder det intet. Jeg er en klovn til at aflure de forskellige, diskrete kunstgreb i den retning, og for mig er den personlige kemi vigtigere. Dog bryder jeg mig ikke om kunstig kemi som parfume, da jeg både er allergiker, og da jeg nødigt skal have "sporstoffer" med hjem.
  7. 3 points
    mange nye brødre der anmelder positivt via "google translate"?? Eller ser jeg syner?
  8. 2 points
    ADVARSEL!!! https://escortguide.dk/P/thai-massage-hj-30min-500-in-frederiksberg-46001.html Jeg har været vidt omkring i thai massage miljøet efterhånden, og her i dag fik jeg mit ubetinget dårligste serviceoplevelse!!! Fristet af annoncen lod jeg mig fragte hen til Frederiksberg nær Finsensvej, og det skulle jeg aldrig have gjort. Stedet var meget stemningsfuldt, fede IKEA dødsstjerne lamper over alt, råt og dunkelt på en eksklusiv måde. Intet at klage over stedet. Sengen var bred og blød, rene og store håndklæder. Massagen var egentlig ok, hun var en lækker lille sag med langt hår, sødt udtryk og hårde silikonebabser, en typisk slank thai (luder) pige. Brugte mest knæene for at slippe nemmest tror jeg. Da det kom til HJ delen, gjorde hun lillemanden ret grundigt ren, selvom jeg havde sagt jeg lige kom fra bad. Kolde vådservietter er ikke lige sagen vel... Og efter et stykke tid måtte jeg betale ekstra for at se babserne, ellers går der evigheder før jeg kommer. Men efter ca 7-8 minutter kom jeg da, selvom hun hun så lidt irriteret ud i ansigtet, og så sagde hun det hele var færdigt. Når jeg er på thaimassage besøg starter jeg et stopur når jeg har fået tøjet af og pigen er i rummet med mig. Det viste jeg så til hende, der stod 22 min. INKLUSIVE HJ!! Havde jeg ikke lige bestilt 30 minutters massage +HJ.... Det går sgu da ikke op, og det påpegede jeg også. Fornærmet skred hun ud af rummet i et par minutter og jeg tog boxerne på igen og ventede på resten af min massage. Så kom hun ind igen og begyndte at massere fødderne, og der sagde jeg at problemet ikke var der men oppe ved lænd og skuldre. No No svarede hun, no no... WTF tænker jeg, det er da MIG der er kunden og skal masseres som JEG ønsker, eller er der en venlig sjæl herinde der kan forklare mig hvad fanden hun bilder sig? Så ville hun slet ikke mere, selvom uret nu viste 23 minutter. Hun tog sin mobil og viste mig at tiden startede FRA DEN SMS JEG MODTOG FOR AT FINDE VEJ I BYGNINGEN!!!!! Fra jeg fik SMS til jeg lå klar i sengen gik der nok 4-5 minutter., så i hendes optik havde jeg fået 30min+HJ! Hun fik klar besked om at det Ikke var OK, og det tror jeg også resten af hele salonen gjorde. JEG kommer IKKE igen, og kan på ingen måde anbefale nogen at gøre det når de så åbenlyst snydt med tiden. Egentligt ærgerligt når stedet virkelig ser tiltalende ud. Stedet : 8-9 Pigen : 7 (hun er ikke Bee eller Deer) Massage : 5 (næsten ingen hænder) Indlevelse : 2 (startede med lidt smilen, men blev som en gammel sur kælling) Tid : HOLD JER VÆK Ja, jeg håber jeg har været uheldig, men jeg har en fornemmelse af at stedet gør det pr standard, nogen der kan bekræfte mig i min formodning? /DFyr_36
  9. 2 points
    Det er da et synspunkt, men jeg deler det altså ikke
  10. 2 points
    Sød pige, giver en god oplevelse - men langt fra pigen på billederne! Ny bruger Niceguy66 må være pigernes marketingschef (eller bagmand)
  11. 2 points
    Nej tak. Over 20 kroner i minuttet virker lige i overkanten for mig, når man skal dele med 10-12 andre mænd.
  12. 2 points
    Uenig med Thaiuser. Jeg har relativ meget erfaring med thaiklinikker, tider og services både som kunde og kæreste til to, som selv lejede sig ind på thai klinikker. Der er Ingen seriøse thai massører som starter tiden ligeså snart, kunden er trådt ind af døren. Hvad nu hvis hendes "forberedelser" med at hente vand, oile, øl/vand osv f.eks. tager 8-10 min inden, at pigen reelt går i gang med at massere. Og det er da total no go, at starte tiden inden, at man har mødt thai gp´eren. Kort sagt der har været dårlig kemi mellem pigen og D_fyr36, derfor brugte hun den undskyldning, at tiden startede, da D_fyr36 modtog sms. Nej tiden starter, når hun starter massagen eller hvad man har bestilt uanset prisen. Nogle thai gp´er sætter ligesfrem et æggeur i gang, mens de fleste nok bare har et vægur eller lignende hængende. Nogle får også mammasan til at tage tid. Der er mange variationer, men har man betalt får 30 min. eller 60 min., så skal man have den fulde tid basta bum! Så jeg kan godt forstå din advarsel og skuffelse D_fyr36. Kan være du tager en tur med Deer eller Bee næste gang, de plejer at overholde tiden
  13. 2 points
    Får du svar er du heldig. Han skriver kun når han skal "præsentere" en ny pige hos Dao. Næste gang bliver når denne Deyn bliver erstatt af en anden pige.
  14. 2 points
    Altså, hvis vi bruger vores gysser på GP'er istedet for på flyrejser, biler og bøffer, så må det da gavne klimaet.
  15. 2 points
    Hej min søde kunde Det er Black Candy, jeg er som alle mulige andre mennesker, som af og til kan have en dårlig dag, så derfor vil jeg undskylde for denne oplevelse, men det kunne måske være at du (kk93, Ihrn og Ridderlig) også har haft en dårlig dag, og det er derfor, at du har skrevet denne dårlige anmeldelse, som jeg selvfølgelig ikke synes om, derfor vil jeg synes, at det var mere passende, at du var kommet af med din negativitet ved at fortælle mig det bagefter "din dårlige oplevelse" det vil sige før du har forladt mit sted. Et godt råd til dig kunne være at fortælle om dine ønsker en anden gang. Jeg rodede med telefonen for at finde passende musik til massagen, som jeg altid gør. Normalt har jeg meget tilfredse kunder, hvad der også kan ses på denne her tråd.RESPEKT til min sød kunder. Jeg vil meget gerne være behandlet med respekt som jeg giver tilbage til andre, Elsker jer.................... Knus fra Black Candy
  16. 2 points
    -nuttet fejl, der tilfældigvis passer så fint ind i emnet?! -lille genistreg, som slet ikke blev bemærket eller belønnet med et "tøhø" -kun overtrætte blonde piger der syntes det der er god humor, i hvert fald her ved 03.39 -tiden
  17. 1 point
    Hmmm ja, det kan jeg se. Måske jeg skulle have læst annoncen ordentligt. Er måske en smule træt efter en gang udmattende fisse... Mere om det i morgen.
  18. 1 point
    Jeg opdagede at der var åbnet en ny massagebutik på Peter Bangs vej og jeg var lidt lysten efter en omgang massage m.m. Så afsted til den (relativt) nye butik http://www.wunnipa.dk/ . Der var en enkelt på arbejde da jeg dukkede op. En lidt ældre kvinde, måske omkring de 45. (jeg synes det er svært at bedømme alder). Hun var den lille størrelse men var egentlig ok pæn og havde en pæn krop. Dog skal det siges at det hele foregik med hende iført korte bukser og en t-shirt på, jeg var selv nøgen. 1 time koster 500 kr. Hendes massage var god og relativt hård. Som hun nærmede sig inderlårene, kunne jeg ikke lade være med at give udtryk for at det føltes dejligt. Det kunne hun nu heller ikke undgå at se. Jeg trængte til massagen og gik ikke nærmere ind på hvad hun kunne tilbyde før der i alt var gået ca 40 minutter. Nå men jeg skulle vende mig om på ryggen. Der var der jo så heller ingen tvivl om, at jeg nok var i stødet til noget mere, men der blev masseret videre. Helt præcist var det SEX jeg havde lyst til. Det kunne hun så desværre ikke hjælpe med - øv, det kunne ellers have været interessant, for jeg var i brunst og hun var - for mit vedkommende - en ok kvinde til at afhjælpe mig Det hun kunne hjælpe med var så et hj til 300 kr eller en gang b2b med hj til sidst for ialt 1.500 kr. Jeg smilede og sagde at så mange penge havde jeg ikke lige med om det måske kunne gøres lidt billigere, men det var der ikke mulighed for. Jeg synes det er lige i overkanten at betale 1.500 for 3 kvarter massage en omgang b2b med hj. Min beslutning blev så at det KUN var massagen jeg skulle have og det var heller ikke noget problem, hun smilede og masserede videre og sagde dog så at jeg kunne få et hj til 200, men nej jeg var standhaftig og ville kun have massagen. Jeg var allerede begyndt at tænke over hvor jeg skulle hen og have sex dagen efter. Mere herom i næste tråd. Men alt i alt så var det en udmærket omgang massage til 500 kr som jeg går ud fra man kan få, hvis man er heldig nogle andre steder ligeså godt til 400 kr. Jeg kommer nok ikke tilbage dertil, bare for at få massage og hj. Slet ikke b2b til den pris.
  19. 1 point
    Sjovt, at der i annoncen står; Osterbro, 2100 Frederiksberg
  20. 1 point
    syntes du overreagerer lidt meget @DFyr_36 hvis jeg havde fået en rimelig massage + hj til 500 kr. havde jeg ikke påtalt, at der manglede 8 minutter. ligefrem at medbringe stopur til massage, ikke engang tænkt den tanke. med den indgang til massage besøg, tror jeg man går glip af de spontane ting, man nogen gange oplever ved thaimassage.
  21. 1 point
    Tja..... sådan er vi jo forskellige. For mig er 500 kr. stadig en slat penge især når vi taler om 1/2 time. Her i Jylland er det prisen for 1 time incl. HJ, måske + 100 hvis noget af tøjet skal af for at kunne røre overalt. Jeg laver ofte en afvejning : Skal jeg købe 50 gram caviar og smovse eller spise en god frokost eller måske købe et par sandaler , jeg kunne jo også købe 3 flasker god rødvin eller en lækker whisky. Hvis 500 kr skal buges på 1/2 time uanset om forløbet er som det beskrevne eller lidt bedre, så vælger jeg absolut et af mine ovennævnte forslag.
  22. 1 point
    Hej Er der nogen, som har besøgt thai ladyboy i Nysted..? https://annoncelight.dk/showad/273503
  23. 1 point
    God griner, jeg tror det til tider vil være kedeligt, pris bør afhænge af tid,sted,km,ansvar,pris på brændstof, der er flere ting at være obs på. Dog hvis man alligevel ikke har andet at rive i så hvorfor ikke?
  24. 1 point
    Hej Gang Tak for nyt fra Polen. Fedt. Håber du vil skrive meget mere om din tur. Som du også selv har erfaret mangler vi viden om Polen Venligst French
  25. 1 point
    Mest porno oplevelse vil jeg umiddelbart mene. Men du kan også få kys hvis du ellers søger dette er jeg sikker på. Hartmanxx/
  26. 1 point
    https://www.escortguide.dk/P/noemi-brazil-massage-45679.html Har været på besøg hos Noemi. Meget let at få aftale med på SMS. Det tydeligt at billederne er ægte og det er pigen på disse du møder. Brysterne er ikke så faste som nogle af billederne indikere, men bestemt nogle dejlige fyldige bryster med nogle livlige nippels. Numsen er også dejlig fyldig næsten en smule ude af proportioner, men fascinerende er den Pigen er enormt sød, kan ikke meget engelsk for ikke at sige ingenting. Men hun kommunikere tydeligt på anden vis. Vores seance forbliver vores. Jeg vil dog klart anbefale andre at vælge de ydelser som er beskrevet med HOT i annoncen. Det helt klart der hendes fokus ligger. Se hende igen det gør jeg nok. Gi hende et besøg. Hartmanx //
  27. 1 point
    Hvis du afregner det som honorar, kommer der ikke feriepenge og pension på. Det er chaufførens eget ansvar at betale skat af honoraret.
  28. 1 point
    Tag en taxa og ring til en ven
  29. 1 point
    Jeg Har gjort lidt i det. Tager fast timepris. Plus Benzin. Jeg Tanker inden vi kør og pigen tanker på vej hjem.
  30. 1 point
    500 kr. virker lidt dyrt. Det kan jo hurtigt løbe op men det kommer selvfølgelig an på hvor mange ture du kan nå på en vagt. Pøj pøj pg held og lykke med projektet P.s Fra tid til anden er der fyre på AL der annoncerer at de gerne agerer som chaufører. Men hvor seriøst det er ment skal jeg ikke kune sige.....
  31. 1 point
    Hvad snakker du om ? Er ligeglad hvilken bil det er for at være helt ærlig, den skal kunne køre fra A - B Og tænke nu mere noget i stil af 200-500 pr kunde alt efter aftalens længde og hvor længe han skal vente på mig, eller en timepris, og selvfølgelig benzin udgifter. men det er derfor jeg spørger herinde hvad andre giver og hvad som er rimeligt, for alle skal jo være glade.
  32. 1 point
    Måske det er en fordel, hvis du skriver hvor henne du arbejder og hvilke krav DU selv har til chauffør? Jeg har tidligere kørt en del, men der er stor forskel på hvilke krav pigerne har til chaufføren og bilen. Skal han "bare" være i nærheden? og give den tryghed at han kan ringe efter politiet, skal han være bodyguard og have fysikken og hovedet med sig - og det spiller jo også en anelse ind på prisen om du vil køre i en ny stor bil eller bare en gammel spand. Jo dyrere bil, jo flere penge koster det per km at køre. Så betyder det jo også noget om du gerne vil besøge kunder i nærområdet eller om landsdelene skal køres tynde. Jeg ved godt der er chauffører, som ikke ser det som et regulært job, der skal passes. Det er muligvis de chauffører, som har svært ved at finde ud af om de skal have betaling i sex og hvornår de skal smalltalk og hvornår de skal holde mund. Nogen piger kan lide at snakke og få tiden til at gå, mens andre bare gerne vil have "fred og ro". Med chauffører gælder nok nogenlunde samme regler som i andre forhold: du får hvad du betaler for. Held og lykke med det :)
  33. 1 point
    Et så ofte blevet lokket, og faldet i de billige tilbud, men må igen og igen blot erkende, at man får hvad man betaler for. Har det langt bedre efter en dejlig tur, men en pige med super service, end en nok så smuk pige, uden service og indlevelse......
  34. 1 point
    Jeg var forbi Monika her til aften og bestilte 30 minutter med fransk uden. Men det var ikke lige en oplevelse, jeg vil gentage. Hun virkede ikke særlig engageret eller indlevende. Stedet er en af sidegaderne til Ingerslevs Boulevard i en lejlighed på 5. sal. Så jeg var lidt forpustet, da jeg nåede op og forsægte mig med en joke om trapperne - desværre uden nogen form form for smil eller anden reaktion. Da vi nåede til lagengymnastikken startede hun med et dårligt blowjob, hvor det mest var hendes hånd, der arbejdede. Og efter to minutter mente hun det var nok. Jeg fik hende dog med på en 69'er, som gik bedre. Herefter først hende på toppen, doggystyle og hende på toppen igen. Hun er ganske stram forneden og i glimtvis var det rigtig godt. Men hun ville bare ikke rigtig give den 100%. Så alslutningen blev med hånden, mens jeg gav hende lidt pilfinger. Alt i alt tog det 23 minutter fra jeg gik ind af entrédøren og til jeg stod tilbage nede på gaden igen. Inklusive to gange 1000 trappetrin! Jeg ærgrer mig over ikke at have nøjes med 15 minutter og så have sparet 200 kroner. Ja, jeg ærgrer mig faktisk over, at jeg ikke bare tog en spiller på sofaen og så havde brugt de 700 kroner på noget andet. Turn ons: - Hendes faste og spænstige ungpigekrop. - Hendes stramme fisse. - En madras af en fin kvalitet og et pænt badeværelse. Turn offs: - Monikas dårlige forsøg på et blowjob, som mere var med hånden og blev forsøgt afsluttet efter 2 minutter. - Hun smilede ikke en eneste gang, mens jeg var der. - Den næsten gravkammeragtige stilhed. Lidt musik havde gjort underværker, og jeg tilbød endda at levere musik fra min mobil. Karakter:
  35. 1 point
    Prøv at vende situationen. Hvad tænker du selv hvis du ser en mand gå ind på et thaisted? Jeg selv tænker: Åhh. bare det var mig, eller noget i den retning. Ser da da på ingen måde ned på personen af den grund. Personligt er jeg ret ligeglad hvad folk tænker hvis de ser mig gå ind på et thaisted.
  36. 1 point
    Nej, du kan ikke gardere dig 100 %, men du kan gøre dit til at vælge ud, så kun de skarpeste får adressen. Mht til dit eksempel med den grønne trekant, så er det netop derfor I skal lade være med at nævne vejnavne, landsbyer og diverse detaljer, fordi det så er muligt at gætte hvor det er, hvis man lægger stumperne sammen. Ja, snakken går, men den kan begrænses, hvis man gør som Jernsvinet skriver længere oppe
  37. 1 point
    LK Metro er et alternativt forlystelses område mellem Soi Bukkao og Second Road udfor Soi 11/12 ved Mike Shopping Mall (ret svært at se på kortet, men LK Metro ligger ligesom i en vinkel) med masser af gogobarer, beer bars, spisesteder mm. - som er blevet meget populært - næsten for populært og denne You-tube viser vist meget godt at de er ved at drukne i deres egen succes - der er nemlig parkeret så mange moto-bikes overalt og i begge sider af gaden, således at vejen igennem er blevet smallere og smallere og når så pigerne er nødt til at gå længere og længere ud på gaden for at gøre opmærksom på sig selv - så er det næsten umuligt at komme frem - og den høje musik fra alle sider gør det heller ikke bedre - så det er kun et sted - ligesom Walking Street - jeg kun kommer for ligesom at finde ud af: hvorfor jeg ikke gider komme der Soi Bukkao er også et meget populært forlystelsesområde - men der er ingen fortov af nogen art, så man må passe godt på de mange moto-bikes i fuld fart og taxaer der kører frem og tilbage og konstant skaber trafikpropper. Men hvis man tror nattelivet i Pattaya kun foregår i Walking Street - så har man ikke været i Pattaya - selv på den anden side af jernbanen og hovedvejen kan man finde Beer-bars, og hostessclubber, da der her bor en del expats, som ikke gider bevæge sig helt ned til Pattaya Downtown.
  38. 1 point
    Bare et lille indput til når i besøger piger der er diskret og privat, ret ryggen, løft hoved og smil hvis i møder en. I er da bare på vej ind tante/søster/en date mm. Når i går stille, lang væggen, og med krave/hatten trukket godt for ansigt lugter i lang væk af her sker noget tys tys og dermed vægge opmærksomhed. Skal i besøge en i lokale by, er der måske nogle gange en bagdør i kan bruges, spørg efter det. Ønsker jer en god aften
  39. 1 point
    Sommertiden er over os, så jeg tog bundløse trusser og hofteholder på under min nederdel her til morgen Skulle afsted på min faste GPE vagt. Så kunne jeg gå og hygge mig ved det og tænde på, at jeg var fræk, og så var stemningen klar til jeg mødte ind. Jeg skulle et stop med S-toget og netop som toget kom, blæste vinden min tynde nederdel op, så alle kunne se min meget bare bagdel. Jeg må indrømme, at jeg fik røde kinder, men også mange frække blikke fra de mandlige medpassagerer, der havde fået et blik af, hvad der gemte sig under min nederdel. Men så blev mandag morgen da en smule mere fræk en normalt
  40. 1 point
    Det er også ca. dobbelt så dyrt at rejse til Sydamerika, som til Asien. I Pattaya taler pigerne som regel også lidt englith, mens de i Columbia nok mest taler spansk - og det synes jeg er vigtigt, når første gang vil på en sexferie - så find som nr. 1 et land, hvor de taler et sprog eller fælles sprog man selv behersker nogenlunde, da man så er mere sikker på at få en god oplevelse - så må prisen komme i 2. række. Engelsk er af en eller anden grund ikke så udbredt i spansktalende lande, selvom bogstaverne og deres udtale er næsten ens og der er mange fællesord - selv latinoer, der har bået flere år i USA kan næsten ikke tale eller skrive engelsk.
  41. 1 point
    Jeg synes det er SÅ frækt, det er maskulint, jeg tænder vildt meget på det. Men jeg er også til fræk sex, og gør tit de ting, som konen derhjemme ikke gør.
  42. 1 point
    Jeg er lige pludselig lidt lun på Lady C Jeg er selv stor fan af Løgstrup ... og nu også af dig, Lady og yes... mødet mellem mennesker foregår simultant på så mange plan, at man ikke kan undgå at føle ansvar overfor den anden part på den ene eller den anden måde... at det så samtidig er vigtigt at møde de rette mennesker er jo så på mest glimrende vis demonstreret ovenfor
  43. 1 point
    Mojn, det er altså ikke kun deres egen sag. Det bliver jo også min og din sag, når en GP tager imod kønssygdomme for penge.
  44. 1 point
    Var det ikke en ide, at lære hvordan man sætter et link ind ?
  45. 1 point
    Jeg besøger næsten udelukkende pd-piger, ihvert fald når det er danske piger, jeg søger.Det handler nok om at pd'erne nemmere skiller sig ud som selvstændige piger, mens klinik-pigerne ofte kommer til at være "bare en af pigerne". De klinik-piger som har succes, har typisk evnet at skille sig ud fra "mængden". Pd-pigerne har ofte langt bedre muligheder for at profillere sig end klinik-pigerne.Jeg kan sjældent langtidsplanlægge præcist, men jeg kan sagtens få øje på en spændende pige på en klinik - der så bare ikke lige er på, når jeg har lyst og mulighed. Og så er det tit nemmere at vælge en pd'er i stedet. Priserne på især klinik-piger er for høje til at jeg bare "dumper indenfor" og tager hende, der tilfældigvis er på det tidspunkt
  46. 1 point
    Pointen er 4-5 piger er alene om lejligheden eller huset, der skal hverken ansættes telefondamer eller rengøringsfolk. Konceptet bygger på en forretningsmodel som distancerer sig fra bordel og pigerne har deres faste ugentlige vagter med ansvar for oprydning og dets lige og fælles for dem alle er superpartys i private omgivelser du aldrig møder på bordel, swinger eller andre klubber. Jeg hælder til privat/diskret udsigten i samlet lille gruppe med støtte til hinanden.
  47. 1 point
    Jeg fornemmer din tilstedeværelse og opmærksomhed, så drop konkurrencen for konkurrence er positivt. Hvis 4-5 piger i branchen gik sammen og betalte for en lejlighed eller et hus, så ville du tjene kassen og elske jobbet. Der mangler stærke piger med oprørsgener og vilje til at kneppe eller elske med fortjeneste i egen lomme og lommekys til gæsterne. Bordelmutter skal væk for tiderne med SD og konkurrence skaber nytænkning. Forestil dig påske, jul, pinseknaldfester, grillaftner med pølse gangbang og brød vil gøre alle selvstændige kvinder og gæsterne lykkeligere.
  48. 1 point
    det er da meget nemt du siger da bare nej tak hvis du ikke kan bruge det, sværere er det ikke
  49. 1 point
    Hvorfor ikke produktudvikle? Du skal da bare lægge de 2.000 kapsler på entrégulvet med den skarpe kant opad og bede giveren om at kravle nærmere – på bare knæ Jeg troede da, du havde fantasien i orden :lol:
  50. 1 point
    øv...jeg havde engang 2000 øl og sodavands kapsler :lol:
This leaderboard is set to København/GMT+01:00


×
×
  • Create New...