Hop til indhold

Leaderboard

  1. jp

    Medlem
    127
    Points
    76626
    Antal indlæg
  2. Bananas

    Medlem
    14
    Points
    9708
    Antal indlæg
  3. TheVoice

    Medlem
    13
    Points
    6988
    Antal indlæg
  4. Delia07

    Glædespige
    13
    Points
    22
    Antal indlæg

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 08/03/18 i Indlæg

  1. 9 points
    Mia er i hvertfald mere end et klik væk...
  2. Så fik jeg endelig oprettet en profil, efter at have fuldt med fra sidelinjen i et stykke tid. Er relativt ny i Escort / GP verdenen, men efter et par måneder med blandede oplevelser, en del virkelig dårlige. (fake profiler, GP'r der skynder på dig fra første minut osv.) Så er jeg begyndt at følge anmeldelser herfra til at vælge, eller måske rettere fravælge, og det betyder at jeg for første gang har oplevet en 10 på skalaen. Lilly https://www.escortguide.dk/P/lilly-last-days-100-real-150cm-45kg-75d-41471.html Hun er anmeldt en del gange allerede, men som ny bruger skal jeg jo starte et sted, og hvorfor ikke med den bedste oplevelse jeg har haft endnu. Efter at have ringet til hende efter arbejde, får jeg den sædvanlige sms med adresse og hvornår jeg vil have tid, og det kunne ikke gå hurtigt nok, så jeg kørte afsted med det samme. Efter at være blevet lukket ind i en overraskende fin lejlighed blev døren lukket bag ved mig, og jeg var sku lige ved at dejse om da hun kom til synde bag døren. Billeder er 100% hende, men de gør hende ingen tjenester, hun er kun smukkere når man ser hende i virkligheden. 150 cm slank lille dame med mellem store silli bryster, normalt ikke noget jeg tænder på, tværtimod. men de er rigtig pænt lavet og meget bløde Men det bedste er uden tvivl hendes attitude, storsmilende og en kæmpe kontrast til mange af mine andre oplevelser ind til videre. Blev vist ind i et igen overaskende pænt værelse, betalt for 30 minutter uden ekstra ydelser og bedt om at smide tøjet. Jeg er normalt rimelig udholdende, men jeg kunne mærke allerede inden vi var startet at det ikke ville blive til alle 30 minutter denne gang. for den lille stramme krop gjorde satme noget ved mig. Hun satte sig ved siden af mig på sengen og lod mig mærke hele hendes krop igennem, inden gummi blev sat på med munden og fik et virkelig godt BJ. (skulle helt sikkert have betalt for SF) Det blev til lidt blandede positioner, men da hun vente numsen til var jeg solgt, havde prøvet at holde lidt igen for at nyde hende så meget som muligt, men det lykkedes ikke Det er tydeligt at hun bedst kan lide det stille og intimt, hvilket er noget af det man som ny lige skal lære at spotte hvordan de forskellige GP'r gerne vil have det. Fik små sludret om varmen og mangel på blæsere i danmark mens jeg fik taget mit tøj på, og så kunne jeg ellers køre hele vejen hjem med det største smil på læberne jeg længe har haft. Det er helt sikkert ikke sidste gang jeg har besøgt denne smukke skabning. Håber denne første tråd falder i god jord her på EG. Og så må i alle have en god weekend.
  3. at begynde at berette om hvor bekendtskabet er startet henne er simpelthen en brækket næse værdig. HELT ENIG. ville ærlig talt få en hjerneblødning af dimensioner, hvis en gæst havde så lidt forståelse for andres privatliv.- men af samme grund som jeg ikke skal sættes af 500 m fra escort adressen iført høje hæle og 80ér touperede lokker en råkold december vinternat fordi "naboerne er nysgerrige", vil det virke totalt mistænkeligt når man efter at have gloet eftertænksomt over på et andet bord på en cafe et par minutter, pludseligt forlader etablissementet med blikket ret stift fremefter mens man gør sit ypperste for at skjule koldsveden på panden. måske er det aldersrelateret, men nogen gange tager det lige et par øjeblikke at placere folk i det virkelige liv, især iført tøj og vielsesring. nej ville aldrig selv stoppe og hilse eller på anden vis gøre mig uheldigt bemærket, men ja, jeg nikker og siger hej hvis jeg møder en gæst i åbent rum. og går så videre på min færd. jamen for hulen, hvis det værste skulle ske og konen har bemærket det, så sig klassekammerat, tror hun stod i kiosken i håndboldklubben, eller vend dig mod din frue og sig "jeg tror da helt sikkert hun hilste på DIG skat??? i ser da også jævnaldrende ud (er der 20 års forskel, har du oveni sikret dig blowjob til aftenskaffen) panik er det værste man kan ty til.. i alle livets aspekter.. panik slår folk ihjel, fordi hjernen kun har 2 svar.. løb eller kæmp for livet , det må vel alligevel siges at være en overreaktion på et lille nik
  4. 3 points
    Sandrababe Jeg havde i et par uger kigget på pigen, både herinde og på diverse annoncesider og efter jeg blev brændt af af en sb så tænkte jeg at det var på tide at besøge denne petite.. vi korrespondere over SMS, og aftaler en halv times tid med blow, sex og slug. Jeg får en adresse. Da jeg står der får jeg besked om at hun er sent på den men at hun snart er ved lejligheden til at lukke mig ind. Efter halv times tid bliver det min tur. Jeg kommer op i en lejlighed der minder om kaos, altså et tæppe, nogle puder og noget madras der flyder på hele gulvet. Vi går i gang og bliver oss færdig og så er jeg videre.. blow blev kun til hovedet blev stimuleret, halvdelen af sex tiden blev til at holde min pik str ud, ved ik om hun ik ku klare den eller hva faen og slug blev til sæd i fjæs. Vi snakkede lidt bagefter og hun fortalte mig om at hun lægger krop til for de er en flok veninder der skal rejse.. synes det er at udnytte andre for fornøjelsesskyld, det bryder jeg mig ik om så ingen gentagelse. Og hende jeg korresponderede med var så en af veninderne og ik hende selv..
  5. Hej. Lidt OFF-t men flyttemanden kan jo slette eller flytte. Syns som skrevet før af andre bruger her på siden at 50% af oplevelsen er selve "jagten" ...kigge annoncer igennem. for hvem af jer søger på eguide og tar den første annonce du ser.. derfor støder man jo på sjove ting og sager,, alt fra stavefejl til andet... Min nummer 1: På Olgasvej på frb. står der på vinduet: Thai massage/mænd/kvinder.. osv osv osv.. og til sidst runder den den af med sætningen -personlig betjening. AV for den da.. for jeg troede de havde hyret "RD2" fra starwars lige til at give en omgang metal/tandhjulsmassage. Andre: Ny pige. 44 år... Ok.. fair nok.. 100% ægte billeder... der var KUN billeder af klinikkens inventar... Jeg ville straks booke en tid for lige at sammenligne billederne fra annoncen for at se om det nu også VAR den samme kommode som på billedet... New trans lady boy.. ..--feels like a girl.... Øh nej tak egentlig. Døgnåben alle dage fra 9-22---- Kom frisk med hvad i har oplevet.... MB
  6. Den fortsætter også med: bok tid og sms får 1 time kan bades efter massage. gratis paring
  7. *efter udveksling af mange beskeder* Ham "forresten en væsentlig detalje er, at jeg ikke er på udkig efter betalingssex"... ............... Og derfor skriver du til mig, via min annonce på annoncelight? :O *suk*
  8. 2 points
    Kate Var idag och träffade Kate på Amager. 20 år, från Polen och billede stämmer 100%. Om muligt er hon ännu mer flodt i virkeligheden, kroppen er i min smag helt perfekt, lille og petit med fitness-former på numse, bryster og mave. Et stort smil, noen sexy tattoo og fint sminkad. Hon yder go service med et smil, ikke perfekt engelsk men gick godt at snakke. Dagens tilbyd var riktigt godt pris, 1 timma med megafransk og to gange til 1000dkk (1450sek ). Hon startade med fræck superfransk hvor hon kladdade ud sit læbestift, savlade, spyttede og tog den dybt og hårt med munden. Efter ca 10-15 min (hvor jag fikk holde igen) kom kondom på og hon red mig, meget försiktigt først, nokk den mindste fisse jag prøvet. Men efter et par minuter blev hon våd og satte farten op og jag kunde kneppe med i fuld fart. Jag hade germe tagit hende i flere stillinger, men synen af den lille perfekte kropp, følelsen av hendes fisse og læberne som omsløt min pikk (store yttre skammelæber og klitoris men en riktigt lille og stram fisse) gjorde at jag ikke kunde hålle tilbage. Nokk den vildeste orgasm/cum jag fått noensind, og hun var lige så vild. Efter det massage, som efter hele bagsiden overgikk till franskt. Kom ikke till at knæppe hende igen eftersom jag var knæsvag efter første omgang, men afslutede med at spille av selv i hendes lille søde mund. En riktigt sød pige, sød nokk til at blive forelsket i, men som holder det professionellt nokk till at vare en riktigt god service. She aim’s to please, for at sige det på engelsk. Tror faktiskt at hon ligede kneppet næsten lige meget som jag, fikk den følelsen, hon førlorede kontrollen en lille stund Udseende 10 Personlighed 9 Service 9 Gentagelse JA!!!
  9. Er dr mulighed for FP?,
  10. Nej, det mener jeg ikke, og det er vist heller ikke det, som jeg svarer på - men når dette er sagt, så tror jeg faktisk at drivkraften hos mange især yngre mænd er så stor at det er tæt på at være noget, der minder om afhængighedsfølelse, ellers ville det jo slet ikke være muligt at tage disse penge for sex, og jeg synes at det er ude af proportioner, hvis en dansk glædespige føler sig som et offer for sin egen forretning. Medmindre pigen er tvunget ud i prostitution, og det håber jeg ikke at nogen er i Danmark, synes jeg - med al respekt - nemt at det kan blive lidt ynkeligt at høre på. Jeg anerkender fuldt ud at det er hårdt arbejde at sælge sex, men jeg opfordre enhver glædespige, der ikke har lyst, og som synes at de negative forhold vejer tæt ved eller måske mere end de positive forhold, eller som ikke menneskeligt kan klare at være sexarbejder, til straks at stoppe.
  11. Som jeg tidligere skrev, så er verdenen ikke så nem og simpel. Du virker som om du er opmærksom på problematikkerne, og du og vi andre kan ikke gøre mere end vi gør. Man må jo så gøre op med sig selv, om man kan købe sex under disse forhold. Man kan ikke placere hele ansvaret på gæsterne. Pigerne selv og dem der driver klinikker m.v. må i sidste instans tage ansvar for det eget liv og dem de "beskæftiger". Alternativt må man jo indføre et total forbud, alt andet kan ikke lade sig gøre. Søger man efter nye argumenter for at understøtte priserne, så kan man sige at der er en "erhvervs" risiko forbundet med prostitution som man nødvendigvis skal tage højde for ved prissætningen. Det samme gør sig gældende omkring sygdom, ferie, overtid m.v. Ydermere kan det have indflydelse og ens efterfølgende karriere muligheder udenfor branchen. Det er mit indtryk at de danske piger dels er mere opmærksomme på ovennævnte forhold end eksempel vi pigerne i segmentet gadeprostitution eller udenlandske piger der er her på turistvisum og dels gør sig flere overvejelse qua man har flere muligheder og alternativer i et samfund med gratis uddannelse, socialt sikkerhedsnet m.v. Men for mit vedkommende kan man ikke tale om frivillighed, hvis man samtidigt forventer at køberne skal bære det fulde ansvar.
  12. Sidder man i Pattaya og vil kneppe en russer, er det billigste at købe en retur med Aeroflot til Moskva, kneppe en russer og flyve tilbage igen
  13. Trist trist trist ... det er bare så mega NO!GO! især da, fordi hun også har ansvaret for pigerne.. de kan jo risikere at ende som gidsler hvis en tidligere gæst føler sig udstillet og vil have udlignet scoren, så står de jo først for til at blive outet.
  14. Jeg kan også godt li' at hun har "B2B olie med kondom". Tror nok jeg springer over, tænker hun hælder olien i et kondom og derefter ruller kondomet mellem kroppene.
  15. Du kan medbringe en madpakke til turen
  16. I princippet - ja. - Men man har lov til at glæde sig over synet af andre smukke, nøgne mennesker. - Og så - tanker er toldfri!
  17. kommunikation er en svær ting, herunder også timing af ens forventninger og ønsker. Jeg blev for noget tid siden kontaktet af en kvinde herfra. Umiddelbart blev jeg glad, nu vælter det jo ikke lige frem ind med post. Jeg læste brevet, og vurderede at der vist var tale om et ønske om lidt small-talk. Det var jeg da frisk på. Senere i forløbet bemærkede jeg en drejning over i noget erotisk, men stadig på en fin og anstændig måde - Altså ikke noget med "vil du kneppe mig - det koster XX" Jeg havde lidt svært ved at tolke de der vage måske hentydninger, så på et tidspunkt skrev så, at jeg bestemt værdsætte samtalen, men ville bare lige for god ordens skyld sige, at jeg ikke p..t var på udkig efter en nye GP´er. Der var jeg nok lidt for dum/naiv der, men heldigvis tog hun det pænt, og vi forsatte da et stykke tid med at skrive.
  18. Ud med ørelabberne drenge ;) Hun er back in business og har været det i et stykke tid. Hun har ferie lige nu, og kan ikke finde hende annoncer på annoncelight. Hun hedder vidst noget med blond, danskblond eller lignende. Jeg skal smide et link til jer når hun kommer på igen ;)
  19. Ikke kun psykisk, men også fysisk. Hvor ofte læser vi ikke, at en pige hold hånden for, at manden ikke kunne støde igennem, så ud som om hun have ondt eller var hammer træt?! Det tror da pokker, når de er på nærmest døgnet rundt i tre uger og tager alt ind.... Det er hverken sundt psykisk eller fysisk.
  20. Nej dog ikke.. men han lovede til gengæld ikke at give mig flere hvis han skulle spotte min bil en anden gang ☺️
  21. Hæhæ, det er måske med de udenlandske piger som med Norwegian og de andre lavprisselskaber: Regner man alle deres tillæg for bedre benplads, kufferter, toiletadgang, transport fra dårligt placeret lufthavn m.m. sammen, bliver billetten nøjagtig lige så dyr som hos de gamle, etablerede selskaber.
  22. Kender det godt Får lidt lange patter af det og de kan altså ikke tåle at blive længere
  23. Ja det var en glædelig overraskelse for os begge. Nu kan jeg jo også følge med i hvordan det går de nu voksne børn samt børnebørn. Dejligt.
  24. Tror netop også at det kan handle om at få et stort antal indlæg, så de virker troværdige når de begynder at "anmelde" nogle som de måske har lidt for tætte relationer til. Men kan selvfølgelig ikke vide det. Det tilfører virkeligt ikke meget, når de hiver gamle tråde frem bare for at skrive at de også overvejer et besøg.
  25. Haha, jeg forstår ikke helt problemet - er det ikke helt normalt? Jeg har da i hvert fald fantaseret om 17-22 årige piger siden jeg ramte puberteten, og er aldrig stoppet
  26. Jeg tog forbi Nicol og regnede ikke med det ville være pigen på billedet, men for satan en god overraskelse hun var gudesmuk det smukkeste ansigt med de flottest øjne, faste store naturlige bryster og flot fast røv lige som på billederne og virkelige sød. Jeg tog en time med det samme da jeg viste en halvtime ville være alt for kort tid med hende (Jeg var klar til at blive gift på stedet ) Lad mig bare sige min time blev brugt fornuftigt Skal helt sikkert besøges igen inden hun tager hjem https://www.escortguide.dk/P/i-byen-varm-caribbean-nicol-i-kastrup-aaben-24-timer-41120.html#&gid=1&pid=2
  27. Jeg ved godt, at der har været svingende feedback på Barbara, men det er nok som altid noget med kemi. Min oplevelse, som netop er blevet opfrisket med endnu et besøg her i eftermiddag er i hvert fald, at Barbara er den skønneste lille killing, som spinder og indlever sig totalt. Hun er opmærksom, ikke noget tidspres, ingen forstyrrende sms'er el.lign., som man kan opleve andre steder. Hun er ikke en professionel maskine, som man godt kan opleve hos nogle, men på den anden side ved hun hvad hun vil, og måske det kan være et problem for nogen, hvis hun ikke føler sig komfortabel. Hun er i mine øjne bare en ener og hvis I kigger godt efter historisk, så anmelder jeg kun, når jeg oplever noget virkeligt godt, så her er bare et lille vink med en vognstang om, at Barbara er på toppen og er jo langt smukkere og skønnere end billederne angiver. En rigtig petite ung skønhed mikset fra Rumænien/Ungarn, som pt. er svært at finde magen til i Storkøbenhavn, hvis nogen skulle ønske min mening. Hun er samtidigt rigtig god til engelsk og let at tale med om alt muligt. Hun er godt begavet og jeg ville faktisk gerne balancere denne anmeldelse med et eller andet negativt, men jeg har intet at udsætte. Jeg håber andre får samme fantastiske oplevelse med Barbara som jeg nu har haft et par gange. Jeg valgte denne gang en time, hvilket absolut var alle penge værd og mere til. Gentagelsesfaktor: 1.000% Pas godt på hende. https://www.escortguide.dk/P/barbara-is-back-new-adress--41604.html Vh. Michael Zonk
  28. Beklager. The Rider nu står den 1 - 1. Har fundet adressen.
  29. Lige meget hvordan er det slet slet ikke i orden... Hvis du ville hende igen så skulle du nok ku finde hende lige meget hvor hun er...
  30. Jeg var også en tur forbi Marlene igår, efter at have hørt så meget godt om hende. I stedet for at oprette endnu en tråd om hende, vil jeg bare lige erklære mig enig med dig. Hun er fandeme sød. Dejlig, lækker og indlevende. Håber ikke hun stopper foreløbigt - jeg vil gerne et smut forbi igen I øvrigt er det nogle dejlige lokaler på Mon Cherie - havde aldrig været der før igår.
  31. Vi er et par som leger med tanken om en trekant med en GP. I den forbindelse kunne vi godt tænke os at høre om der er nogen herindefra der kan anbefale en GP som er god til at servicere par? Ingen af os har erfaring med betaling for denne slags ydelser.
  32. 1 point
    Så du er imod anmeldelser af sex og hvem man har scoret og hvor mange Lol det er sgu da selvmål over selvmål på denne side Helt griner
  33. 1 point
    yes de andre piger udnytter hende, lige mine ord.
  34. Nudister påstår hårdnakket at sex og nudisme intet har med hinanden at gøre.. Omvendt er jeg kommet på de strande gennem 30 år og jeg har endnu til gode at møde nogen der ikke tændes ved synet af en nøgen krop. - Og ja, jeg har da ofte selv dyrket sex på strandene (altså lidt skjult) og det kender jeg en hel del andre der også har gjort.
  35. Fed udfordring du gav dig selv. Intet er jo så skidt at det ikke er godt for noget. En stivert giver vel også lidt skygge til ens solbeskinende og varme krop.
  36. Jeg får ret ofte henvendelser om jeg ikke betaler deres transport med det offentlige eller benzin - oftes fra de helt unge fyre der endnu ikke har bil eller bor langt væk
  37. Godt at budskabet blev modtaget! Happy Hunting derude.
  38. Jeg synes også der er for mange silikonepiger, særligt blandt de yngre kvinder, som jeg ellers går efter. Heldigvis er tendensen ikke så slemt blandt de udenlandske, og så er det dem der bliver valgt.
  39. Du kan roligt besøge hende. Hun er noget af det bedste jeg har prøvet. Og jeg har sku efterhånden prøvet lidt af hvert.
  40. kære Piger Hold på jeres priser, ingen grund til at sætte dem ned, det vil aldrig løse problemet. At være intimt sammen med et fremmede menneske i en hel time, det kræver faktisk en hel del af en GP og alting har sin pris. Den anden dag havde jeg oliefyr,s service hjemme privat. Det tog 9 min og kostede 1713.95 kr. Den søde montør, han skiftede en dysse og støvsugede lidt og klagede over det var for varmt til at arbejde. og efterlod mit gulv møg beskidt. Så kløg bare på med god samvittighed piger , heller sætte prisen op end at sætte den ned. God dag til alle Madame Elisabeht
  41. Arh, du er da for gammel til at falde i den fælde at diskutere prisen på noget du ikke har prøvet. Jeg har mødt Sweet Alex, og hendes pris står mål med kvaliteten.
  42. Jeg vil hellere se på en A skål end plastik og andelæber er for Freak-agtigt til mig så der springer jeg over. Jeg går også uden om dem med tatoveringer. En lille en kan gå an på skulderen, men når først den fylder ryggen, låret osv, så springer jeg over. Tatoveringer omkring/på kvindens bryster er bare NoGo.
  43. Nej nej, det er er en anden Anastasia, dette er hendes annoncer: https://annoncelight.dk/showad/237541 https://www.escort-side.dk/Anastasia?ad-id=8896 https://www.escortguide.dk/P/sweet-slim-anastasia-in-oesterbro-full-service.-check-my-reviews.-real-photos--41664.html
  44. Næppe , den mås er lånt fra nettet tror jeg.
  45. Jeg har også været forbi Kitty og haft den absolut dårligste oplevelse hos nogen GP. Hun kan ikke kommunikere på engelsk, du må næsten ikke røre, hun vil bare have det overstået, hun stoppede midt i det hele og ville så kun give hj (fordi det gjorde ondt på hende at have sex). Men ja, hun virkede egentlig meget sød og smilende før og bagefter. 2 bad, et hj og 5 min massage til 600 kr - dagens tilbud. Har tidligere mødt en der kaldte sig Stella der, ikke at forveklse med den Stella som er på Østerbro nu, og det var næsten ligeså uengageret. Skal siges at der tidligere (maj) har været nogle dejlige piger der. Har bl.a mødt Graziela og en anden lækker brasilianer.
  46. Er du nu sikker på det du skriver. Kan slet ikke nikke genkendelse med alle de gange jeg har besøgt hende
  47. 1 point
    Ganske sød pige! https://www.escortguide.dk/P/sonja-first-in-cph-soeborg--40595.html Er vist anden gang hun er i landet nu. Steder kunne være pænere... men det kan jo også være ophidsende på en lidt “pervers” måde Kan anbefale hendes blow - bedste køb til prisen. /Steve
  48. jeg vil fraråde det generelt men , for et par år siden havde jeg et problem med vandskade i mit bryggers , og at mit jordspyd på el ikke var monteret rigtigt maleren var der, og en lærling og mester var ude og tømme mit bryggers, gøre rent og male lærlingen , en pige, slank og sød, malede, og vi holdt pause i haven til frokost sammen jeg aftalte , at hun skulle male soveværelse og entre for mig i weekenden sort, 100 i timen da hun er her, og vi går og snakker om alt imellem himmel og jord, siger jeg til hende over en øl da hun er færdig, at hun ikke kan tjene meget som elev jeg tænker ikke på det , men er sugardad selv på det tidspunkt, hun fortæller om løn og at hun er alene i en lejlighed i hillerød jeg siger , lidt for sjov, at så må hun finde en bedre indtægt , og hun griner lidt, jeg spørger om jeg må komme med et forslag, som måske er lidt usædvanligt, hun læner sig frem og smiler jeg siger , du kan få en tusse oveni, hvis vi laver andet end at male i mit soveværelse det siger hun ja til og tja , den bedste sutter jeg har fået , kan jeg bare sige men ??? obs obs , det var med lang foreberedelse, og jeg spørger først men hun satte prisen op hen af vejen, og tiden ned, tror måske hun var mere erfaren med det end jeg troede, men et godt minde faktisk
  49. https://www.eroguide.dk/forum/announcement/8-skriv-pigens-navn-og-by-i-overskriften/
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Denne hjemmeside bruger cookies

Vi bruger cookies til at huske dine indstillinger og forbedre din oplevelse på siden. Klik på "Acceptér cookies" for at give dit samtykke. Du kan til enhver tid trække dit samtykke tilbage eller ændre dine cookieindstillinger her.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.