Hmmmm drenge,...... inden i går helt i selvsving, så læg venligst mærke til at jeg indledningsvist skriver, at det kunne godt være hende på billederne, dog et par år gamle, lidt photoshop og så et par tattoos...... Til trods for dette, vil jeg alligevel tillade mig at sige at det sagtens kan være hende.
Hvis man derimod ud fra, at et givent foto kan findes et andet sted på nettet, på en pornoside eller viser en 'kendt' pornostjerne pr. automatik konkludere, at ét annoncen er fake eller to anmelderen fuld af løgn, så er det naturligvis en anden sag Jeg kan dog oplyse, at jeg adskillige gange har besøgt 'kendte' piger og pornostjerner, som der findes rigtig meget materiale med på det store WWW.
Besøg hende eller bliv hjemme. Min anmeldelse var udelukkende ment som en service for dem der kunne sætte pris på det eller overvejer at besøge pigen
PS. Det kan sagtens være billeder af en anden pige, men ligheden - under de beskrevne omstændigheder - er spot on