Jeg var en tur i byen en regnfuld lørdag aften, klokken var blevet halvsent, så de fleste steder havde lukket ned for natten. I Oehlenschlægersgade ligger der en stribe tvivlsomme thaisteder på stribe og når nu blodet havde forladt hjernen, styrede jeg min vej derhen.
Det viste sig, at de fleste steder havde åbent, men det havde værtshuset på hjørnet ved Istedgade også. Ups.
Nå, mit førstevalg (i blinde) var Bangkok. Efter et meget langt (mentalt) øjeblik blev døren åbnet. Jeg kom indenfor og blev spurgt, om jeg var interesseret i Ladyboy eller lady. Jeg svarede lady og blev vist ind i et tarveligt værelse. En kvinde dukkede op og hendes kropssprog viste tydeligt, at hun hellere ville ligge alene under sin dyne. Forhandlingerne blev hurtigt overstået, prisen hun slyngede ud, var alt for høj og hun viste ingen interesse i at forhandle, så jeg blev lukket ud igen....lige bag to yngre danske (ikke-arbejdende) piger. Fnis-fnis De vidste godt, hvad der skete bag facaderne.
Nå, jeg kendte dem ikke og de ikke mig, så jeg lod dem få lidt forspring og ringede så på ved Thai Beauty & Massage Salon. Jeg blev lukket ind og mødte en nydelig, men noget ældre thailandsk kvinde. Bag hende dukkede en lille yndig sag frem, så jeg bestilte en halv time B2B. Prisen var spiselig, så jeg blev sendt ned ad en meget stejl trappe efter den søde lille sag.
Jeg fik taget mit tøj af og lagt mig tilrette, hvorpå hun begyndte sin behandling af mig. Nå, der var nu ikke meget B2B over det, men hun havde magiske hænder, så det var rigtig dejligt alligevel. Jeg blev vendt om og hun fortsatte. Da Minitimeren lå i vejen, kunne hun jo ikke "undgå" at skubbe blidt til den. Efter et øjeblik var minitimeren så ikke helt mini længere.
Der blev kærtegnet og givet et udemærket fransk (Ikke øko) og jeg fik hende vendt om. Hun var en meget yndig lille sag, med små ungpige bryster og en veltrimmet hårdusk lige over nydelsesgrotten. Nå, I må selv gætte og forestille jer resten. Men bagefter kom næsten det bedste.
Efter at jeg havde tømt mine reserver, blev der afmonteret og tørret, hvorpå hun puttede sig rigtig intimt ind til mig. Snakken gik desværre ikke flydende, da hendes engelske var meget minimalt og hendes danske som mit thai...ikke eksisterende.
Jeg fandt ud af, at hendes navn er Fun og hun er 29 år, hun kunne godt have bildt mig ind, at hun var yngre. Køn lillepige figur, små ungpige bryster og fin glat og blød hud.
Hende kunne jeg godt finde på at besøge igen, så man kan finde guld de mest uventede steder.
Lørdagen var reddet.
Venligst OT