Hej alle
Har så endnu engang haft et par timer til rådighed for et frækt besøg på mit overnatnings sted i København. Søgte målbevidst på escortguide, da jeg efterhånden er ret ferm til at finde frem til min sædvanlige "leverandør". Og der var den så: Erica 24, meget veldrejet og frækt udseende latina.
Og jeg blev bestemt ikke skuffet, da hun cirka en halv time senere bankede på min dør. Et stort smil og "hello", så den smukke kunne komme indenfor og tage overtøjet af. Sikke et syn: sort stramtsiddende kort kjole som på magisk vis fremhævede hendes bryster og latinske bagdel......alt ægte 100%. Hun har krop nøjagtigt som på sine billeder, så der bliver man allerede i meget godt humør.
Et glas hvidvin til Erica, og vi skåler og hilser mere kærligt på hinanden. Så går hun virkeligt igang med at forføre mig i sofaen, begge stadig med alt tøjet på, men kunne bestemt godt mærke, mine bukser var ved at blive et par numre for små visse steder!
Flasken og glas med til soveværelset hvor jeg bare må overgive mig til denne flotte og hotte pige, der er i fuld gang med at tage mit tøj af. Jeg nyder det i fulde drag og sidder nøgen på sengen, da hun trækker sig lidt tilbage og begynder at smide kjole, g-streng, og BH på den mest sensuelle måde. Der fik hun så øje på mit voldsomt erigerede lem, som hun med et stort smil og på en meget overbevisende måde gik i krig med. Perfekt rigtig dyb naturlig fransk med periodevis tunge stimulation af mine spændte kugler og af og til en finger legende let med mit anus......så var jeg nødt til at stoppe hende, hvis jeg ikke skulle se sol, måne og stjerner meget hurtigt.
Vi fortsatte derefter med masser af frække ting og sager som legetøj, body to body oliemassage, nåede også lige forbi en sygeplejerske uniform, da jeg på et tidspunkt følte mig lidt sløj (hehe). Senere fik hun ophidset mig til 2. og 3. omgang med den medbragte dildo, som bare er en fonøjelse at se hende bruge på sig selv. Hendes ansigt udstråler virkelig sexuel ophidselse og et glad genert smil, da hum kom i en gigantisk eksplosion.
Alt i alt en fantastisk pige, som kun kan anbefales. Krop, alder og services passer med annoncen, og hun er en meget kærlig og varm pige. En af de absolut bedste for mit vedkommende.
Jeg bestilte 2 timer alt inklusiv for 2600, hvilket var meget passende for mig. Tror jeg faldt i søvn med et stort smil om munden 10 minutter efter vi havde kysset farvel i døren.
PS; Kan se på annoncen, hun nu har fået selskab af en veninde Kimmie. Hvis nogen har/får nogle erfaring med hende, vil jeg meget gerne høre nærmere, da hun bestemt også ser indbydende ud.
Link:
http://escortguide.dk/P/erica-24-og-kimmie-24-megafransk-komplet-22894.html