Liderlige Line, Pigekollektivet, Randers.
http://www.pigekollektivet.com
Hun kalder sig for ”Liderlige Line”. Og man er absolut ikke i tvivl om hvorfor, når man har været der. Jeg var så heldig at få en tid søndag den 13. oktober kl 18. Havde længe haft et godt øje til hende dér Line... Ikke mindst beretningen om Jernsvinets erhvervspraktik, havde gjort mig særdeles interesseret. I LINE ALTSÅ.... Ikke i praktikanten.
Min interesse var kun styrket af hendes skriverier herinde på eroguide. Man får jo hurtigt indtrykket af at hun er en sød pige. Og slem. På den gode måde.
Jeg havde købt lidt chokolade, og var slået et smut forbi min lillebror, for at gøre et indhug af hans stash af godter. Han er besat af at prøve ALT inden for mad, drikke, slik, kager – specielt det man ikke lige finder i det lokale supermarked, så han køber jævnligt sjove varer hjem fra udlandet. Bevæbnet med en røvfuld kager som kun fås på det Engelske marked, var Manica klar til rollen som ”sugar-daddy” - og jeg satte kursen mod Randers...
Med noget besvær fandt jeg frem til pigekollektivet. Hvad der senere skulle vise sig at være underboen, havde sat et skilt op med ordene ”No business here”. Jeg lod mig ikke skræmme. Jeg BEHØVER sgu heller ikke penge for det Ikke den bedste start... Men holdt modet oppe og tog trappen til 1. sal.
Her blev døren åbnet af dejlige Line... Hun bød mig velkommen. Tror jeg. Jeg hørte nemlig ikke så meget... Jeg havde allerede travlt med at tænke på, hvornår jeg skulle besøge hende næste gang. Synet af hendes hotte pariser røv, hendes søde smilende ansigt, de smukke glinsende øjne, det lækre lange mørke hår. De pæne bryster. Skønne stænger. Der var allerede masser af gode argumenter for, at dette absolut ikke kan blive mit sidste besøg.
Line er en ubeskrivelig velskabt pige – tilhørende den yngste ende af MILF skalaen
Hun viste mig gæstfrit rundt i den dejligt rene og pæne lejlighed. Jeg fik endda S/M rummet at se. Lillemand var ikke særlig interesseret. Den har ingen erfaring med ”prygl” - udover når pigerne udebliver, og jeg må klare tingene på (og i) egen hånd. Man skal i øvrigt passe på med at prale af netop DET. Engang sagde jeg, at jeg ville hjem og prygle aben, og den langhårede flipper begyndte at skrige op om PETA http://www.peta.org … Jeg skyndte mig at sige JA TAK, men uden dressing. Dét klarer jeg selv.
Nu vi er ved lejligheden, og dens rum. Var lidt skuffet. HAVDE nemlig håbet at finde Jernsvinet derude. Måske på den anden side af MUREN (eller ”JERNtæppet”).
Vi satte os på sengen, og fik lidt at drikke. Hun er fantastisk at tale med! Det sætter jeg stor pris på. Jeg var lidt nervøs - men følte god kemi. Havde lidt svært ved at skjule min begejstring for Lines smukke røv. Vi aftalte en time med hed sex og masse kys samt græsk. Jeg tog mig en hurtig skyller, og var klar til hvad der skulle vise sig at blive en fantastisk oplevelse.
Startede med at få skøn dyb fransk, med dejlig liderlig øjenkontakt. Jeg slikkede herefter den smukke glatte fisse til orgasme. Her blev absolut ikke brug for glide creme... Skønt når en kvinde er så våd. Vi prøvede en del stillinger i sengen. Ja selv en stol blev brugt på et tidspunkt. Sikke en frækkert! Hun er skøn at tage i doggystyle. Vidunderlig udsigt til super skøn fræk røv og smukt hår.
Hun spurgte om jeg ville se en sprøjte orgasme. Ja mon ikke! Har aldrig oplevet det. Jeg sad på knæ, og tog Line i missionær, samtidigt brugte hun en lille vibrator på klitten. Efter nogle minutter sprøjtede hun. Efter den skønne sprøjte orgasme, måtte vi snuppe nogle håndklæder.
Så mente Line jeg trængte til en gang fransk. Høflig som jeg er, gav jeg hende ret! Jeg ELSKER fransk når pigen ser mig i øjnene, og ser ud til at nyde det lige så meget som mig.
Så til græsk! (Heldigvis KUN til hende!) Det var så godt at ordene ikke slår til.
Line spurgte om jeg ville med i bad? Og hvem vil ikke det, med med sådan en godte. Hun vaskede mig endda på ryggen, men der var også tid til at lege med hendes dejlige bryster. Det blev også til en del hede kys. Tror badet tog lidt længere end planlagt. Men bagefter var alt undtagen min tankegang vasket ren
Vi fik os en tiltrængt kold Cola.
Oplevede ingen tidspres. Der var meget kælen og tunge-kyssen under hele forløbet. Line er en fantastisk elsker. Her er altså GFE I VERDENS KLASSE. Servicen er HELT i top hos denne skønne skønne pige.
Jeg glæder mig enormt til at møde Line igen. Har også lyst til hun kunne komme på escort besøg hos mig, og mine små missekatte.
Før hjemturen fik jeg et par dejlige kys og et stort knus. Det havde været en fantastisk søndag – efter en rigtig hård uge på arbejdet.
Jeg vil være helt ærlig. Der er intet man kunne ønske sig anderledes ved Lines krop. I mine øjne er hun perfekt. Og oplevelsen var til ABSOLUT TOP KARAKTER!
De varmeste anbefalinger – du vil møde en fræk forførende, sensuel, kyssesyg, super-aktiv og stønnende kvinde. Og hun er til det meste!
Manica