Havde ikke været på klubben i tre år, men den ligner jo sig selv.
Bortset fra den nye udendørs svømmepøl, udendørs jacuzzi, anneks med dampbad og sauna, og den nye "gade" med bolleværelser - det hele så vellykket og hyggeligt ud - og det meste var oppe at køre, selv her på en iskold decemberdag. Jacuzzien var varm nok, til at man kunne have brugt den - jeg fik dog ikke nogen piger med derud.
Det var onsdag, som er lingeridag. Jeg var der ved 20-tiden og havde besluttet, at det skulle blive en kort aften, så jeg kunne nå det sidste S-Bahn tog fra Westkreuz kl. 23:30.
Flere piger prøvede at slå klo i mig på samme tid, men Diana fra Kosovo kom først. Jeg fik dog skrevet navnene ned på et par af de andre, Madison og Baha.
Diana er en høj, slank blondine med en sprød krop, måske 26. Meget sød at snakke med - og tungekysser. Godt blovjob, lækker sex. ½ time = 60€. Gentagelsesfare: Jep.
Grace fra Jamaica prøvede ihærdigt at score mig, men jeg er varsom med de sorte damer og er desuden mest til de slanke. Marina fra Bulgarien prøvede også. Min erfaring med bulgarere er bare, at de ikke er meget for french kissing og tilsvarende, så der kom ikke rigtig gled i forhandlingerne.
Efter en cola og lidt tysk fodbold, kom Esra (eller Ezra) fra Izmir i Tyrkiet forbi. Hun var den eneste i den første angrebsbølge, jeg ikke havde fået navnet på. Vi sad så og hyggesnakkede, og der var god kemi, så vi gik ovenpå. Men måtte vente længe på et ledigt rum, der var flere par der ventede. Hun ville så ned i pornobiografen og ordne det der, men jeg er blevet mere varsom med hygiejnen, så jeg foreslog de udendørs bollerum, men det mente hun var for koldt. Anyway, til sidst lykkedes det at komme på rum.
Esra er høj og slank med sort hår - en sprød, køn kvinde i anden halvdel af 20erne, med ørnenæse. Jeg blev lidt overrasket, da hun fortalte at hun har en datter. Jeg har aldrig set en krop, der er sluppet så uskadt gennem en barnefødsel. Hun har ikke været på Artemis så længe, tror hun sagde to måneder, men var glad og tilfreds med det. ½ time = 60 €. Gentagelsesfare: Måske, hun var trods alt ikke en tornado i sengen, måske er hun stadig for ny?
Så ud i kantinen og få lidt indenbords. Mens jeg spiste, kom Elin fra Burgas, Bulgarien, og satte sig ved mit bord. Lille, slank og sød - dog ikke køn, men det går jeg ikke så meget op i, hvis der er kemi. På det tidspunkt drønede Medina-hits fra 2010 i baren ved siden af, så jeg spurgte, om der kom mange danskere, siden de tilpassede musikken. Det bekræftede hun. Desværre var hun kun til tantekys, så jeg droppede det.
Nå, tiden begyndte så småt at rinde ud, så da de andre fyre i baren havde takket pænt nej til Solita fra Rumænien, sagde jeg ja tak. Lingeri-dagen betød at hun kunne skjule, at brysterne var begyndt at mærke tyngdekraften. Hendes røv er dog fuldkommen som på billederne. Jeg gætter på, at hun er 35-40, slank og pæn, og hun er meget erfaren. Hun kunne en hel masse i forbindelse med superfransk, så da jeg var urolig for om jeg nåede toget, koncentrerede jeg mig og fik den skudt af, hvor hun så gerne ville have den. ½ time + CIM = 110 €.
Tiden var dog langtfra gået, så hun ville hyggesnakke, spurgte om jeg røg så vi kunne smøge den sammen, give massage, tage en tur til. Hun er i øvrigt den eneste af ovenstående, jeg har kunnet finde billeder af på Artemis' hjemmeside.
https://www.eroguide.dk/forum/uploads/monthly_12_2014/post-15744-0-13776600-1418259453.pnghttps://www.eroguide.dk/forum/uploads/monthly_12_2014/post-15744-0-23234000-1418259480.png