Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Anmeldelse af Barbara Jeg besøgte Barbara i en time til 1.200 kr. I starten virkede hun egentlig sød og imødekommende, men kommunikationen var ret vanskelig, da hun hverken taler dansk eller engelsk særlig godt. Inden betalingen var stemningen fin, men efter hun havde modtaget pengene, oplevede jeg en markant ændring i hendes måde at være på. Jeg følte mig meget begrænset under besøget, og hun gjorde flere gange opmærksom på tiden. Det gjorde, at stemningen blev ret anspændt for mig. Efter omkring 30-35 minutter blev jeg ærligt talt frustreret og valgte derfor at gå. Hun sagde også noget på spansk, som jeg ikke forstod, men jeg fik ikke indtrykket af, at det var sagt på en særlig venlig måde. Det er selvfølgelig min personlige oplevelse, men jeg gik derfra med en følelse af, at besøget ikke levede op til mine forventninger.
  3. De bruger stadig forhæng, bortset fra de 2 rum som ligger på hver sin side af modtagelsesdisken. Der er der så forhæng for dørene. Der er muligvis en skydedør, men er ikke sikker.
  4. Hej derude 😊 Er der mon nogen herinde, der kender nogle søde og modne kvinder, som man kan besøge? ❤️ Jeg har selv besøgt Hvidovrepigerne adskillige gange, men synes efterhånden ikke rigtig, der er nogen, der fanger min opmærksomhed længere. Så jeg tænkte, om nogen af jer måske kender nogle modne kvinder med god energi og personlighed, som kunne være værd at prøve? 🥰 Alle seriøse og venlige anbefalinger modtages med kyshånd. ❤️
  5. TheBiscuit begyndte at følge DanskMilfNy
  6. alex198985 oprettede sin bruger
  7. Tror ikke du skal ligge så meget i selve billedet, men mere symbolsk betydning. forstå ikke helt din analyse af det. Måske noget jeg har misset.
  8. Anny har jeg besøgt en gang, ok men ikke porno agtig, heg mener der ligger anmeldelser på hende med blandede karakterer Sonja er fræk og sød, bestemt et besøg værd
  9. Rafaelsimko oprettede sin bruger
  10. Tegningen ser opstyltet ud. Kvinden der tager sig omsorgsfuldt af pigerne mens de kigger sørgmodigt ned og holder hvert deres tæppe så de kan holde sig varme. Jeg har virkelig svært ved at se for mig at de skulle have lyst til at blive holdt om af hende. Alle tre har synkroniseret højre ben helt perfekt, enten marcherer de i takt eller også er det AI. Man ser ikke en pige der prøver at stikke af og falder, en thai på 45, e.l. Jeg synes det er fint at de rydder op, det gør potentielt pigerne for sårbare når der ikke er styr på noget.
  11. @FrankeDuSkylderGlædespiger Har ikke læst en eneste dårlig. Og tvivler på der er, når man tænker på hvor god en kvinde hun er. Man går ihvert fald ikke galt med at besøge hende, og hvis man gør, skal man nok kigge sig selv i spejlet. 🙃 Du er ihvert fald gået glip af noget 😉 Respekten går begge veje, og du fik idet mindste en aflysning, hvilket mange i denne branche nok kunne lære noget af.
  12. I dag

  13. Jeg har spurgt flere piger. Vil du bolle for 100 kr. som regel bliver de pisse sure og siger nej. Hvorefter jeg siger hold kæft kælling har du ingen penge.
  14. Manden :Skal vi knep og spise Pizza ? Kvinden: Nej Manden: kan du ikke li Pizza
  15. Jeg skal en tur sydover og overvejer at lave en aftale på vejen med Sonia eller Anny for ca 30 min sjov og ballade. Hvad siger jeres erfaringer? Hvem er bedst, mest kinky og pornoagtig? Anny: https://annoncelight.dk/showad/428530 Sonia: https://annoncelight.dk/showad/414773
  16. Du kan se lidt billeder af hende på Google Maps. De er dog af ældre dato.
  17. Masochisten: Tager du ikke med hjem og giver mig en gang tærsk? Sardisten: Nej!
  18. Af sights kan jeg anbefale en restaurant på Koberg, der hedder Schiffergesellschaft. Her er god mad og rigtig hyggelig atmosfære. Besøg også Niederegger, Breite Straße 89 – over for senatsbygningen. Det er et helt hus med marzipanprodukter. Der findes enkelte thaisteder i udkanten af byen, bl.a. i nærheden af banegården.
  19. Jeg besøgte denne lidt buttede thai https://annoncelight.dk/showad/415123 Det er hende på billederne, hun kan måske virke sådan lidt gennemsnitlig, men hold og hvor bliver hun tændt, når hun varmes lidt op Jeg fik b2b, med hj og slikkede hende, det nyder hun, tog dildo frem og hjalp til Hvis ikke det var fordi hun er et sted jeg stort set aldrig kommer, villé jeg gerne genbesøge Jeg gav 1k for en time, ingen snyd med tid
  20. Hun ser dejligt ud 😍 det er kun priserne der afholder mig 🙄
  21. "Jeg er velhavende." - Det behøver ikke være sværere end det.
  22. Skal en tur til Aalborg i morgen. Har et par timer jeg kommer til at kede mig i 😉 Nogle anbefalinger ?
  23. Tror det er Daria https://annoncelight.dk/showad/333070
  24. Se min gamle advarsel https://www.eroguide.dk/forum/topic/193217-thai-i-holstebro-advarsel/#comment-1696964 Hun er tilbage under https://annoncelight.dk/showad/451425
  25. Jeg blev også forelsket på en måde ..de to gange jeg besøgte hende ....så naturlig ...så ærlig og bare utrolig nærværende. ..
  26. @blazeplay I stedet for dit lange belærende indlæg, kunne du venligt have oplyst den unge dame, om muligheden for øverst på alle tråde, at trykke på knappen “følg dette” som netop understøtter hendes og andres ønske.
  27. “Skal du med hjem og have tæsk i kussekassen” Omkring 150 forsøg før der var en ganske køn pige der sagde “Ja, hvorfor ikke…” Succesraten er større i Jylland…
  28. Tak for din indsats Pigerne gik godt glade derfra 🤤. 7 mænd der kneppede som 14 mænd 💪👏

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.