Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Der var en som linkede til en tråd der fortalte at Admins er ude og tonen er ændret. Det vidste jeg jo ikke. Jeg har været væk i 6-7 måneder på karantæne. Jeg har kigget med på Thai-foraet under min karantæne. Men aldrig i forummet generelt. Så ja, jeg tænker at bidrage igen. Men jeg sletter ikke mit indlæg og ændrer ikke min holdning til den måde forummet blev drevet på. Nu tester jeg om det så reelt også virker. Og jeg er ikke en “link, tak” eller “tager hun den i røven?”-type. Jeg deler mine oplevelser og lader mig inspirere af andres besøg - og hjælper lidt under Efterlysninger. Intet af det er karantæne-strafbart - eller burde være det. Er det underligt med sådan en 360 graders holdningsændring på 1 time? Ja, sikkert Giver det mening, når jeg siger at jeg ikke vidste at noget havde ændret sig, og at moderatorerne stadig gik i børnesko? Måske, måske ikke. You tell me?
  3. Tak for anmeldelsen. Jeg har besøgt hende imens hun var i Rødovre (det gule hus). Jeg tænkte jeg var måske den første til at modtage grøn massage der … Der kom ikke tilbud om mere. Jeg kan ikke huske at andre har skrevet at hun var klar til mere …… Du må være en af de ‘chosen few’ !
  4. har læst dem alle men mangler oplysninger om folk der har mødt hende i give
  5. Hej er der nogle som kender til denne thai? https://annoncelight.dk/showad/461356
  6. Er sommerhuse og hytter på campingpladser udenfor sæson en mulighed? Venlig hilsen Rejsenetværk
  7. dhnmdst skrev et svar til et svar i en tråd i Efterlysninger på Sjælland og København
    Det er pigen på billederne du møder, når det er Bollefabrikken… 👍
  8. dhnmdst begyndte at følge Gina - Herlev
  9. For en god ordens skyld, kan jeg lige afkræfte at beskyldningerne skulle have noget som helst på sig. Havde en god oplevelse og ville bare takke pigen.
  10. Moshi oprettede sin bruger
  11. Det forekommer mig lidt spøjst at du for 5 timer siden siger farvel og sviner alt og alle, og allerede nu har du fortrudt og har lagt en anmeldelse op. 🤗 Måske havde du ikke sat dig ind i alt det der er sket her på siden under din karantæne? Velkommen tilbage 🙂
  12. Bliv nu bare, her er igen godt at være 🙂 Venlig hilsen Rejsenetværk
  13. LL har overtaget Mais gamle lokaler i Charlottenlund. Det var lige kort en lidt uheldig Bella på adressen. Jeg mødte LL i Herlev første gang. Siden også i Hillerød. Og så fik hun kælderen i Charlottenlund. Hun har to aktive annoncer: https://escortguide.dk/annonce/76375 https://escortguide.dk/annonce/75708 LL er en køn kvinde på 30-35 år. Hun ser dog lidt yngre ud. Jeg har besøgt hende mange gange. Hun giver en god massage og er altid klædt i smuk og frækt stramtsiddende tøj. Hun er god til at flirte og pirre. Og har en dejlig berøringsvenlig krop. Det er fuld plade på udbuddet af ydelser (dem jeg efterspørger) og hun gør det godt. Min første oplevelse med hende var kun 1/2 time massage og HJ. Det blev udført til perfektion: drillende og forførende. Hun solgte sig selv godt og hun tog beredvilligt alt tøjet af for at forsøge at sælge mere, uden at prisen ændrede sig Det lykkedes næsten. Jeg holdt fast i at det blot skulle være et HJ. Men jeg kom tilbage efter mere, allerede ugen efter. Hendes teenage bryster og forførende attitude havde vækket lyst til mere. Næste gange tog jeg 1/2 time med BJ. Det gjorde mig til en fast kunde. Det er tydeligt at hun kan lide det. Hun ligner en der elsker at sutte pik- og hun bliver smask våd af det. Så jeg måtte besøge hende igen. Tredje gang var hun i Hillerød. En dejlig time med alt inkluderet. Hun drev mig til vanvid. Masser af pirring, forførende øjne, masser af øjenkontakt under det våde og dybe indledende blow - inden hendes lille fine krop tog imod mig med skønne afdæmpede stønne lyde, halvlukkede øjne og små bid i læben. Fjerde og femte gang i Charlottenlund i de gode lokaler i kælderen. Ren gentagelse af det forrige besøg - da intet behøvedes ændre sig. Hun er ikke petit som Mai var. Men hendes krop har noget teen-agtigt over sig. Alene synet af hendes bryster, første gang jeg så hende nøgen, gav mig sådan lyst til at indtage hende på alle mulige syndige måder. Og hun var godt til lidt lir på skrift. Efter første besøg spurgte jeg indtil hendes ydelser, og jeg husker ikke hvad hun svarede - men det blev til 4-5 sms’er med sy digt og forførende indhold inden jeg bookede en ny tid. Eneste minus. Hun tante-kysser. Det sker af egen fri vilje. og hun var gavmild med dem. Måske hun kan overtage nogle de kunder som Mai fra Wandee efterlod til en pænt trist Bella LL har kvaliteterne og virker som en der godt kan lide sit job og som elsker nogle dele af det ;)
  14. Der er lidt mere info her:
  15. I dag

  16. Tkn44 begyndte at følge Isabelita
  17. Jeg synes sku det var sjovt og inspirerende at høre NilleAlle's betragtninger 😁 Han har jo ret i det meste og fik det frembragt på en jovial måde. Men sådan er vi jo forskellige til fuckboys og det lort der skrives nogle gange 😂
  18. Det er skam også oplevet her i Aarhus😅🤣.. Noget akavet men meget sjovt hvis man liiiige stikker lidt til dem og beder om et svar på “hvilken slags forretning de da anklager en for”🤷🏼‍♀️😂..
  19. Danskelouise ændrede sit profilbillede
  20. Det er en meeeeeeget lang skilsmisse 😆
  21. Jeg er helt ligeglad. Jeg formoder, at pigen gerne vil tage sig ud fra sin bedste side og handler efter det. Jeg var engang på Mon Cherie ude for, at Trine Tease kom ind i værelset splitter Hans-Jørgen for at overraske mig. Det faldt i god jord.
  22. Værelser er det samme som de andre piger i Herlev, så mon ikke det er real billeder! Jeg overvejer hende også, er der nogen der ved om 45 min sex 2 gange bliver overholdt i det sted? Hov er det den samme pige i snakker om? Gina
  23. https://escortguide.dk/annonce/71201 https://escortguide.dk/annonce/65939 De har vist 3 annoncer i alt. Den tredje er den mere generelle med billeder af nogle generiske damer
  24. Ak, ak. Så nemt er det bare ikke alle steder. Jeg besøgte engang en pige på et velkendt motel på Tåstrup-egnen. Mit eget besøg var uproblematisk, men jeg fik senere at vide, at motellet havde lugtet lunten og smidt hende ud på røv og albuer.
  25. Ja, du skal blot ikke have problemer med diskretion. Stedet ligger inde i en gård med en erhvervsvirksomhed, som du skal forbi, og derefter skal du op ad en trappe, hvor du er ret synlig. Men bag disse forhindringer åbner paradis sig.
  26. Nej, der er sket en del på det sidste, og EG er vendt tilbage til noget af den oprindelige ånd.
  27. Hey Var på besøg hos hende i sidste uge, billede nr, 6 er pigen i møder, mega sød. Massagen var god ikke 10/10 men 8.5/10, hun var ikke bange for at tage lidt fat, var lidt stiv i ryggen og hun havde ikke kræfter nok i fingerne, så hun spurgte og hun måtte bruge albuen, hvilket hjalp. Sex delen da er alt med kondom, havde eller spurgt ind til bj uden, men nej Havde også bestilt afslutningen på hendes bryster, det prøvede hun, men hun trak sig, da tiden kom til, så endte med at klatte på gulvet. 5/10 Besøg igen hmm, massage så 100% sex da springer jeg over.
  28. Knallert prøv at søg under Thai og kan hjælpe med at hun har lært at massage af thai Nej hun er ikke thai men danske gper kan også fransk svensk
  29. Danskelouise oprettede sin bruger
  30. hun er jo ikke thai
  31. Kun til en vis grad - det er ikke GFE - se evt.: https://www.eroguide.dk/forum/topic/197181-vixenida-%C3%A5rhus/

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.