Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Tja, så havde vi en afsporing på en afsporing, og du kom yderligere med en afsporing. En afsporing på en afsporing på en afsporing. Du trak din afsporing tilbage, så tilbage står så en afsporing på en afsporing. I solidaritet trækker jeg også min afsporing tilbage, så der kun står en afsporing tilbage. Så må vi se hvad der sker med den. Nå, slut med vrøvl, jeg kan se at jog snart kommer til at besøge den lækre Peachy❤️
  3. Det er Sweet Maya. Så mange spørgsmål... hvorfor gør vi ikke det... hvorfor gør vi ikke X / Y / Z… Det er alt, vi ønsker at tilbyde. Jeg vil ikke gøre noget, jeg ikke føler mig tilpas med – det er min beslutning for at holde tingene så naturlige som muligt og ikke forcere noget ved at gøre ting, jeg ikke bryder mig om. Nu har jeg svaret jer.
  4. Her er noget af det.. Det er en meget længere tråd.. Jeg ved egentlig slet ikke om det er okay at screenshotte derinde fra og dele herinde men here you go🤷🏼‍♀️.. Håber ikke det giver et ban😬..
  5. Det vil jeg sige at hun ikke er, for det kan jeg normalt godt li'. Måske lidt, men slet ikke dominerende i helheden.
  6. Hej, det er ”Sweet Maya”. Jeg oprettede kun en konto på denne platform for at svare på dette emne, som jeg synes er urimeligt. Enhver kunde kender min menu, før de kommer til mig. Så du vidste på forhånd, hvilke ydelser jeg tilbyder, og hvad jeg ikke gør. Du kan ikke give mig en lav bedømmelse for ikke at tilbyde alle ydelser – du burde give mig en bedømmelse udelukkende baseret på de ydelser, jeg faktisk udfører. Det er forventeligt, at du ikke mærker nogen GFE experience, så længe jeg ikke har det på min menu. Det synes jeg er helt normalt og logisk. Hvis jeg havde GFE experience på menuen, kunne du dømme mig for ikke at have følt dig som med en rigtig kæreste. Tak. Hvad angår at skynde på tingene, har jeg ikke haft nogen klager over det indtil nu...
  7. Og der er det noget nemmere at sige det ikke er noget man har ønsket.. En eks der laver en hel OF for at skabe ballade er ikke længere muligt og det samme bliver sværere på annoncesider🤷🏼‍♀️.. Dumme folk skal nok altid finde en mulighed om det så er at står og råbe det nede på gaden så man kan aldrig sikre sig helt men det er et godt tiltag i den rette retning.. PH skulle jeg også registrerer mig med id osv for at kunne dele film.. Jeg kunne forestille mig det samme er gældende for mange af disse “gratis sider” du nævner hvis man vil dele film..
  8. emily46d ændrede sit profilbillede
  9. Har skrevet mail men intet hørt er med på kigge på torsdag, skriv tilbage tak mike
  10. Sweet Maya oprettede sin bruger
  11. Absolut en af mine bedste oplevelser. Så blev det min tur til at tage en for holdet. Kan helt klart anbefales, virkeligt en der ved hvad hun laver, og tager sin tid. Jeg var i himlen i 45 min, jeg mistede helt tidsfornemmelsen, men tror jeg var ude efter ca 45 min. Blev helt overrasket over hun talte bedre engelsk end mig selv, hun er fra England Pæn lejlighed, pæn pige og alt spillede 10/10 oplevelse https://www.escort-side.dk/SEXY-NEW-GIRL?ad-id=43439
  12. Jeg forsøgte at spørge ind til hvad du mente med dit spørgsmål så andre medlemmer udefra evt også ville kunne følge med – umiddelbart ligner det ikke trådstarter har været på banen med et svar endnu? Der er sikkert nogen der kommer med AI-agtige svar for tiden Jeg tror det var følgende du skrev: Jeg ville dog ønske jeg kunne huske hvad denne uenighed mellem Eroguide og nympho.dk gik på der gjorde at links fra nympho ikke virkede som hyperlinks? Gad vide om pigens alder mon passer? 🤔
  13. Hun skirver hyggelig fest og ❄️ !! Dem emoji står normalt for colombiansk humørpulver, så hvis hun opfører sig utilregneligt og groft, så er hun sikker bumle skæv på kokain
  14. Nympho skal kunne fremvise bevis for alder og samtykke på forlangende. Ok, men det er dig selv der skriver at Nympho først udliciterede opgaven, fik kritik for det og så trak opgaven hjem til "dem" selv. Det er bare et meget lille tidsvindue hvis kravet først er kommet fornyelig. Ikke rigtigt nej. Der vil stadig findes masser af gratis sider og apps hvor ting kan bliver delt.
  15. De findes... I homomiljøet! Der stortrives trækkerdrenge i den grad. Men til kvinder? No way, det er simpelthen for nemt at få en sexdate på nettet, hvis du er en kvinde.
  16. Det var ikke det basale som pris og dem overordnede slagplan, Det er forventnings afstemning. Der er andre ting. De færreste piger er tankelæsere eller har en krystalkugle. Har du ønsker, noget du håber ville kunne lade sig gøre, så sig det dog. spørg pigen. Er du heldig så siger hun ja. Det kan være små kinky detaljer. Nye veje. Ting du gå og ruger på. Bryd grænser !! Hvad siger du til bind for øjnene ? Du har vel ikke en gynækologstol? Det viste sig, at min favorit GP faktisk har adgang til sådan en 😍
  17. Det var et rigtigt AI svar. Jeg skrev, at links til nympho.dk virker nu, som hyperlinks. Ja, det er blevet rettet!
  18. Og lige to spørgsmål mere ...hvordan var hendes engelsk ...og kunne du høre og se på hende om hun nød (eller lod til) det ...
  19. @Havkatten Jeg gik ud fra det som en selvfølge at afstemme forventninger. Men du har helt ret. Det er jo ikke alle, der sørger for det. Hvad, der skal ske og den præcise pris skal være på plads.
  20. I dag

  21. Jeg besøgte denne dame i Skive for noget tid siden under et andet navn / annonce, og havde en lige så god oplevelse. Massagen var okay, blowjobben var god, og vi havde sex i forskellige stillinger. Hun er meget venlig, og hendes titties er en fryd. Jeg ville besøge hende igen.
  22. Søgbart link: https://annoncelight.dk/showad/470006
  23. Søg for at afstemme dine ønsker og forventninger med pigen, så i begge ved hvad der skal ske, hvad i begge vil og hvor grænserne går. Så kan i bedre nyde hianden og jeres frække leg.
  24. Mastercard virker stadig på Annoncelight til VIP-profil d.d., Visa gør ikke, hvilket de tydeligt skriver på betalingssiden. Det virkede ganske udmærket ca. 9.45 i dag. Skulle lige bekræfte betalingen med MitId, men GP'en kunne ikke med hendes Dankot/Visa. Det gav et par ekstra dybe kys 😘
  25. Tak for en fin anmeldelse ...hvor i København S er stedet ? Lejlighed ?
  26. En skam der ikke findes sådan nogle steder længere, eller at man kan købe de film
  27. Har efterhånden lidt svært at finde guld i mængden. Søger en der er dygtig til både massage og hj. Ikke helt ung og der må gerne være lidt gang i hende. Er der en pt udover de sædvanlige ansigter?

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.