Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Samcat oprettede sin bruger
  3. Der er en del ting (også ansigt). Jeg er nu ret vild med det blow hun giver med sin splittede tunge.
  4. Anmeldelse kan man ikke kalde den for 😉
  5. Nogle der har besøgt hende, https://annoncelight.dk/showad/438645
  6. Altid fedt at få indfriet hvad man higer efter, fedt at armene sidder fast deroppe 😄 Jeg må lige høre dog, siden så meget af snakken på forummet på det seneste har været om pålideligheden ved annonceret alder - holdt hun fast om sin (18 årige) alder fordi du spurgte om det, eller var det apropos af ingenting? 😄
  7. Nogen som har input fra dette sted? https://annoncelight.dk/showad/460493 Rart lige at vide om det er ok service, inden den lange køretur.
  8. https://annoncelight.dk/showad/408903 Besøgte hende forleden til en hurtig omgang 15min FP. Men man kunne ikke få lov at kneppe igennem. Alle stillinger gjorde hun så det ikke var muligt at komme til. Det indledende BJ var ellers godt men desværre meget kort. Måtte afslutte med en HJ da hun ikke ville slutte med BJ, det var umuligt at færdiggøre ved sex. Så meget skuffende og det bliver ikke til et genbesøg. Spild af tid og penge. Billederne er dog af hende.
  9. Hr_Finurlighed ændrede sit profilbillede
  10. Opigardinerne oprettede sin bruger
  11. Dirty Bodil profien har været aktiv i denne måned: https://annoncelight.dk/showad/463113 Hende der kalder sig Livlige Tilde på PG har før kaldt sig Lotus hos gloryholepigerne. Skøn kvinde. Vær opmærksom på at hun har en del tatoveringer og kropsmodifikationer. https://nympho.dk/n32680/livlige-tilde
  12. I dag

  13. kasse skrev et svar til Saush's tråd i Generel debat
    Mange tak og det giver god mening
  14. Ja hun tungekysser. Søgte det ikke selv, men da jeg søgte og spurgte om det var OK, var det intet issue ps. kan se på en anden nympho anmeldelse at der ikke var succes med tungekys - så måske ikke det man skal have som hovedformål med besøget... ;)
  15. Tak for en god anmeldelse Er bilder sådan hun ser ud nu? Er stedet diskret?
  16. odensefyr begyndte at følge Lilmissy
  17. Rolig nu chef. Han har vist bidraget rigeligt i gruppen til at måtte stille det spørgsmål.
  18. Tiden du brugte på at skrive den besked, kunne du have brugt på at spørge hende om en prisliste og fået fuld liste af service og priser... hvorfor er det så farligt at spørge pigerne selv?
  19. Jeg har besøgt begge piger og vil klart anbefale Jennifer, hun er en virkelig sød og lækker pige der i den grad lever op til det hun skriver i sin annonce og man må røre hende over alt. Kastanje er også en virkelig lækker pige, desværre levede hun ikke op til det hun lover. Jeg spørger normalt altid pigerne om man må give dem finger men gjorde det ikke til Kastanje da hun skriver i annoncen at man må hvis man har rene og velplejede negle hvilket jeg havde, men alligevel ville hun ikke have det uden jeg brugte noget hun kaldte fingerkondomer. Har før gjort det med et almindeligt kondom på fingeren hvis pigen ønsker det og det er ok for mig, men de her var så tykke at man absolut intet kunne mærke igennem dem. Plejer at få ros for mit fingerarbejde, men de gummidutter var så tykke at jeg slet ikke kunne mærke hvad jeg lavede, så det blev ikke rigtig en god oplevelse for nogle af os. Generelt var der bare ikke en særlig god kemi mellem os. Tror også hun havde ret travlt den dag, hun sagde at hun egentlig ikke havde flere tider men at jeg godt lige kunne få en tid alligevel, så det var nok bedre han havde sagt nej, det kan også være medvirkende, men kemien med Jennifer er bare en helt anden.
  20. Helt enig i, at det er ok med den form for kontakt.
  21. Helt enig med Ridderlig. Dårligt, blev smidt ud efter 20min min aftale var 45min
  22. Skal et smut til Herning og vil lige høre hvem der er værd at besøge og hvem man skal holde sig fra. Det skal omhandle sex og massage. Smid gerne link op, på pigen hvis i har det Pft.
  23. https://sexnord.net/modelle/stadt/6/neumuenster Prøv denne side
  24. 4200 oprettede sin bruger
  25. Det kunne være rart hvis der blev lavet en opdeling ligesom på eksempelvis annoncelight hvor man eksempelvis kan have et subforum om piger på Vestsjælland
  26. Det billede hvor hun ligger i sengen med leopard tøj ligner ret godt. De andre billeder må være lånt. Hendes krop så ikke sådan ud, men ansigtet er kønt. Når det så er sagt, så er det til gengæld også en oplevelse jeg ikke vil anbefale nogen grundet manglende indlevelse. Hun har engang svaret mig på en af trådene her og sagt at det var fordi “kemien” ikke var der, men jeg har mødt en del hvor kemien manglede og de gav mig en langt bedre oplevelse. Tror mere det var evnerne der manglede.
  27. Så er det tirsdag igen den faste aften hvor vi snakker om alt og ingenting i chatten og du kan mødes til chat i skurvognen fra klokken otte i aften. Skurvognen er som vanligt, altid tilgængelig, men i aften (tirsdag) fra klokken 20:00 er der lidt bedre chance for at andre deltager samtidig med dig. http://us21.chatzy.com/54080057501908#0 Der er ingen registrering krav, det er bare at klikke på linket, vælge dit yndlings chat-navn (og eventuelt farve - ja det kan man nemlig også) og så er du på. Både gengangere og nye er velkommen i chatten i aften Her kan man tale om alt løst som fast.
  28. If Copenhagen/Zealand feel free to pb me.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.