Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Præcis , nøjagtig den følelse jeg sidder med .. TAK 🙏🏻🤣
  3. Det kan være alt, hvad fantasien og lysten rækker til - og hvad pigen er med på. Som du selv skriver, udklædning, chef/sekretær, skolelærer/elev, og ja Far/datter, Mor/søn, nabokone, håndværker osv. Spørg den enkelte GP, om dit ønske kan opfyldes, eller hvad hun evt. har at foreslå.
  4. Nogen der har mødt med hende her og kan fortælle lidt om hende? Hun virker meget seriøs og kræsen https://sugardaters.com/da/profile/YvzYjppGWw
  5. 😂 Det er far og datter. Svende er hendes far. Det er lækre ting man kan læse sig til herinde, om hvad far og datter har gjort ved hinanden seksuelt. Svende gør ellers en dyd ud af , at familien skal fremstå pæne og ordentlige ahahaha😮‍💨🥴
  6. Velkommen til Prøv at oprette din tråd i dette forum istedet, det er forbeholdt kun Thai https://www.eroguide.dk/forum/forum/84-efterlysninger-af-thaimassage-og-thaipiger-p%C3%A5-sj%C3%A6lland-og-k%C3%B8benhavn/
  7. Ja, tænker da hun har opdaget hvis de er væk... Omvendt ved jeg ikke hvor i Bording der ellers skulle være 3 thai piger? Og ja, hun plejer at have styr på dem... Dig nogle gange ikke på om der er den ledig hun siger er ledig, hvad er træls Men generelt styr på stedet og ind i mellem rigtig fine piger (men meget svingende)
  8. Wierd kan tydeligvis læse artiklen, så han må lige bekræfte det er stedet. Bookeren plejer at ha' styr på annoncer, så jeg gætter på det er ren wierd-gætværk. / Western
  9. Annoncen er på i dag - så nok ikke dem? Eller?
  10. Søger en der har et hus eller sommerhus hvor vi kan afholde et gb med en yngre pige jeg har mødt på AL. Det skal være i Nordjylland og gerne tæt på Hjørring. Svend
  11. Er ikke hjælper. Søger en der evt. også har mødt hende og som har et hus eller sommerhus, hvor vi kan lave et gb med hende. Hun vil gerne prøve det.
  12. https://escortguide.dk/annonce/76496 Mistress Samanta er endelig tilbage, og hun har været savnet. Hun er ubetinget den bedste mørke Domina jeg har mødt, og hun skuffer ikke. Hun holder sine aftaler og giver fuld valuta for pengene. Jeg er meget tilfreds.
  13. I dag

  14. Også bedste anbefalinger herfra.
  15. Idc. Jeg kunne bare genkende personen på billedet og fandt det ret morsomt, da ham manden er hendes far😅
  16. Legelejlighed kan anbefales. Der er to steder på Frederiksberg, og der er meget udstyr.
  17. Det kommer formentligt slet ikke dig ved, og det er da slet ikke noget som skal offentliggøres her.
  18. hejsa ja det er godt nok en oplevelse, det er den vildeste pik massage jeg har prøvet. som legede vrkelig længe med mellemkød, kugler og pik, og ti sidst sagde hun nu tømmer jeg dig, mens jeg gramsede på hendes store flotte bryster.. det burde i prøve hun er i vejle til 1-8
  19. https://smukkedanskeanna.dk/ Profil på EG: @SMukke danske Anna
  20. Bruger ikke det her. Er de kørende i en stor sort Volvo firehjulstrækker, og celine er mere brunetter end blondine?
  21. Jeg er helt med dig. Det irriterer også mig, når folk skriver sådan. Afsenderen får iscenesat sig selv som the good guy som naturligvis altid er sød og respektfuld, og alle andre som dem der skal have at vide, at de skal opføre sig ordentligt.
  22. Tænker det er samme pige der her skrives om ? https://annoncelight.dk/showad/361381
  23. Jeg undre mig over at hun har en "hjælper" der svarer på hendes vegne, hvorfor opretter hun ikke selv en profil herinde, så svært er det ikke.
  24. Det gik jeg bare ud fra, når det var i min tråd du skrev😉
  25. Ja, det kræver så, at man sidder med et atlas og/eller en liste med postnumre foran sig. Den almindelige geografiske viden er nemlig ikke så stor i dag.
  26. Både ja og nej... De beskeder der er tale om er decideret upersonlige "spam" beskeder "sidste 10 dage, skynd dig" til mennesker man aldrig har mødt. Det er jeg meget taknemmelig for at der ikke er horder af kvinder der sender ud hver dag og noget helt andet end at du skriver en uopfordret besked til en EG bruger, som du er blevet nysgerrig på. Desuden var sauna klubbens finte med at udlevere visitkort i det offentlige rum højst sandsynligt i strid med lov om markedsføring. Det er kun helt bestemte brancher der må lave opsøgende salg på den måde. Jeg siger det ikke fordi jeg har ondt i røven over det, jeg synes det er fedt lavet og godt tænkt, men mere som en kommentar til det med normaliseringen. Det der må virksomheder generelt faktisk ikke.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.