Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Since the review of Nympho that I previously posted was hidden—as was another user's account of their negative experience—I decided to repost the information here on the forum so that others don't make the same mistakes. Elina stays at a hotel on Amagerboulevard, so there is absolutely no question of discretion regarding the visit. You don't communicate with her directly, but rather with her manager—or rather, she "speaks" via Google Translate (since, contrary to her profile description, she speaks no English at all). The photos are misleading; she looks nothing like them. The hidden comments on her page confirm this. Give this one a wide berth; the city is full of beautiful women worthy of our attention. P.S Now she changed name to Anastasia https://nympho.dk/n34740/anastasia
  3. Ja, umiddelbart synes han også mest troværdig. Og Angelina/Elina hedder nu Anastasia - og reviews er fjernet fra profilen……
  4. Altså, har ikke været der selv, men har hørt gode sager om Joanna, https://www.eurogirlsescort.com/escort/joanna-plum/350659/?list=gunigf Især ift de græske nydelser. Good luck.
  5. Det skulle vel underbygge Høvleturs gengivelse af sit besøg.
  6. Hvis du kan finde til vanløse kan jeg varmt anbefale Mini 😁 https://escortguide.dk/annonce/70018 Se evt min nyligste anmeldelse om det er noget for dig: https://www.eroguide.dk/forum/topic/214186-mini-i-vanl%C3%B8se-et-gl%C3%A6deligt-genbes%C3%B8g/
  7. GPenjoyer begyndte at følge Thai pige i ishøj.
  8. Er der nogen, der kan anbefale en dejlig, moden kvinde til GFE hygge omkring Randers? Jeg har haft dejlige oplevelser med Gitte i Randers SV, selvom det ikke er direkte GFE? Jeg er selv i start 50’erne, så det må meget gerne være 45+, som sådan ikke en øvre grænse. Jeg har flere gange haft kig på Maja husmor. Er hun værd at besøge?
  9. Mange tak, hun lyder fræk og dejlig Må da se og få en aftale i husl
  10. Så har jeg været hos hemde. Hold da op hvor er hun smuk, og alt ved hende er petit. Stedet er et gammelt faldefærdigt hus, men hendes rum i stueetagen var ok. Jeg vil faktisk ikke skrive om akten, selvom der bestemt ikke var noget at klage over, fordi det, der fylder mest hos mig nu, er pigens situation, og mit eget bidrag til denne ved at støtte industrien. Føler mig som verdens største egoist, og de moralske tømmermænd har lagt en stor dæmper på en ellers fantastisk oplevelse. Jeg vil hverken anbefale eller fraråde et besøg hos hende. Det må være op til den enkle at træffe beslutningen. Ønsker det bedste for denne skønhed.
  11. SF71 oprettede sin bruger
  12. Foto’s er ca. 10 år gamle….dejligt at høre hun holder sig så godt ;) …selv var jeg skuffet i f.t. hendes foto’s sidst jeg forbi Millena for 7-8 år siden på “bollefabrikken” i Herlev. Beklager, hvis mit indlæg ikke er positivt, men for andre brugeres skyld må der andre nuancer ind i anmeldelsen af Milena.
  13. tja_ oprettede sin bruger
  14. Det vil da være rimelig interessant at få hans svar på hendes version. Det vil da gøre det nemmere at vurdere, hvem der er mest troværdig. Der er i øvrigt lige kommet endnu et review på Nympho (1 stjerne).
  15. Hej Er der nogen der har besøgt Britany (eller måske Kinga), pt i Esbjerg, der kunne tænkes at ville dele lidt info ? Ser ud til at der er to piger på adressen, med samme priser. Britany: https://annoncelight.dk/showad/458333 Kinga: https://annoncelight.dk/showad/458330
  16. @For fuld musik - hvad slulle det nytte? Hun skriver selv at hygiejnen hos trådstarter var skylden i det kiksede besøg. Måske og måske ikke har hun ret. Uanset hvad, ville det rigtige have været at lade være med at tage i mod pengene og annullere aftalen.
  17. Okayokayokay jeg har hørt folket.. Mine briller er mindre kikset end jeg troede😋🤣❤️.. @Wombat jeg skal nok huske dem så😋😜😂..
  18. Lige nu reklamerer PG for deres sommerparty.. Mener det er 2 timer eller deromkring med 4 lækre topklasse danske piger for 2500 kr pr “snude”.. Jeg tror det er rimelig standart.. Jeg kan også se den lækre Gangbangmilf holder noget til 800 kr pr snude for halvanden times fræk sex.. Så priserne svinger jo meget.. Jeg ved ikke om en 20 årig mellemøstlig kvinde kan tage mere eller mindre end de fire lækre piger på pg eller den mega dejlige gangbangmilf men jeg ved at DU skal sætte den pris DU vil sætte og som du føler er din indsats værd💪❤️..
  19. I dag

  20. Hvis du vælger at holde et så langt arrangement (de 5-6 timer) så skal du regne med at nogle af mændene (en meget stor del) vil blive alle timerne ud så du vil muligvis ende med et meget fyldt lokale.. Min erfaring er at der ikke er den store udskiftning under sådan et arrangement.. Men det så også en del år siden og arrangeret på et bordel☺️.. Hvad jeg ser sådan fra andres annoncer så det rimelig standart med en 1500 kr hvis de betaler pr time og 2500 hvis det er sådan et 2 timers arrangement💃.. Du skal have med i tankerne at mændene godt ved at de ikke kommer til at have sex med dig hele tiden men kommer til at står og kigge meget på især hvis du prøver at stuve så mange som muligt sammen🤪.. Fem mænd så der ikke rigtig meget man som kvinde kan gøre med alle tissemænderne over det antal🤷🏼‍♀️😂😂.. Bevares en del af charmen for nogle af de mænd der vælger gb er selvfølgelig at se kvinden blive knaldet meeeen jeg har lige godt endnu ikke oplevet nogen der lige sagde “ej ellers tak jeg vil hellere bare kigge på”🤣😂🤣.. P.S du bør nok lave en tråd i sexevents for ikke at ramle ind i reklamereglen☺️..
  21. Hende her https://annoncelight.dk/showad/458717 kalder sig "Somalisk Baddie", så det må man vel tage for gode varer. Jeg ved at hun er ægte, men har ikke besøgt hende
  22. @Hovletur Hun har lige lavet en post på Nympho. Kan du ikke besvare den - både på Nympho og her?
  23. En del af har skevet, så det er fint, bare skriv
  24. For fuld musik begyndte at følge TurkiskDelight
  25. Hvis din hensigt trådstarter var at beholde @JenniferRomantica for dig selv, så var det dumt at henlede opmærksomheden på de ny billeder. Kæft, hvor det er frækt og flot med de briller 🔥❤️ Det er længe siden jeg har besøgt hende, men det skal der da gøres noget ved i en fart 🥰
  26. torben35 begyndte at følge AmmaRose
  27. det har jeg tit tænkt på. om det kunne lade sig gøre 🤗 jeg ville ihvertfal benytte mig af den service. er rigtig tit blevet skuffet. når man ser billeder og spørger om det kan lade sig gøre. så er det et stort nej. så sæt igang ❤️
  28. Booom oprettede sin bruger
  29. Aflyst pga sygdom
  30. D-tox begyndte at følge Titommeren
  31. Det er naturligvis kun et gæt. Du bliver nok endte hurtigt bedt om at skulle købe billeder af dem (og det er nok slet ikke dem) eller også bliver du ledt videre til et eller andet betalingssite, som de mener er nødvendig for jer at kommunikere i stedet for mail, snap eller hvad det nu var. Så jeg ville helt sikkert tro, at det for godt til at være sandt. Du kan jo altid prøve, men regn med at blive snydt, hvis du er dum nok til at falde i.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.