Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. hende jeg lige besøgte havde en playliste kørerne på lav hvilket var fint. vil gerne kunne høre og snakke uden problemer. den GFE pige jeg besøger har intet kørerne og det også rart. de steder jeg har været for en god massage der kan jeg faktisk godt lide de natur lyde der tit bliver spillet. god måde at falde til ro på.
  3. Du er hurtig til at skrive en såkaldt anmeldelse af disse Slady piger. Og som altid super positiv, alt er bare perfekt, lige fra Whatapp til slut. Vi må se om det holder vand denne gang. Husk Amanda, som lige er kommet til byen - der ligger vel en anmeldelse i morgen?
  4. Kneppe-dyret begyndte at følge Victoria Århus
  5. At de gør det, er ikke problemet. At pigen betaler en eller anden “manager” for at sørge for praktiske ting, ser jeg heller ikke nødvendigvis som et problem, så længe pigen selv ønsker at betale sig fra noget. Men i lovens øjne er det rufferi. Der, hvor det er særligt ondt, er når en pige ikke selv bestemmer, men fastholdes i noget mod sin vilje. Enten i sexsalg som sådan, eller i at manageren skal have en ublu sum hver dag, som pigen af den ene eller anden form for tvang ikke ser sig i stand til slippe ud af. @JenniferRomanticas initiativ gik jo blandt andet også ud på at tage en snak med pigen for derigennem at finde ud af, om der i det konkrete tilfælde var tale om sidstnævnte. Men eftersom alle henvendelser til pigerne med overvejende sandsynlighed går igennem en bagmand, som ikke har interesse i, at hans piger mødes med en ressourcestærk dansk GP, så vil det overraske mig voldsomt, hvis den brunchaftale nogensinde bliver til noget. Og det er jo også en pointe i sig selv, hvilket @JenniferRomantica også har gennemskuet.
  6. @Pink Peach det har været en tråd om dette før
  7. Ibo2003 oprettede sin bruger
  8. Vil tro kunde underlaget er for lille , til at bekoste reklame kroner.
  9. annoncelight virkelig den eneste side jeg kender. kan se der bliver nævnt andre, men man skal være tilmeldt på nogle af dem og det orker jeg ikke. ved hellere ikke hvor meget der er at finde her i udkants danmark på dem. annonce light bare bedst. men finder normalvis hvad jeg gerne vil prøve gennem anbefalinger her
  10. Nympho.dk er min foretrukne fordi folk kan lave review på de enkelte GP. Også med flere data for GP og bedste mulighed for at filtrerr på Services. Escortguide har fornyeligt opgraderet så man kan filtrere på services ;)
  11. Hvilke sider man bruger , kommer an på hvor man bor. På Lolland Falster er det Annoncelight.
  12. Gøgleren skrev et svar til et svar i en tråd i Generel debat
    Jeg synes også det er umenneskeligt. Det skal der ikke herske tvivl om. Men hvad kan vi gøre.
  13. har indtryk af at annoncelight er den mest brugte side. massagepigeridanmark er helt gratis, annoncelight gratis med tilkøb, men nympho koster F.eks. noget hver måned. Det samme gælder vist de fleste sider. Så inden jeg vælger hvilke sider jeg vil ofre penge på vil det være rart at vide hvor i kigger mest? Det er åbenbart afhængig af lokation, så jeg er mest interesseret i at høre fra københavnere? 😘
  14. Lyder som et spændende sted. Det lyder lidt som Club 34. Er der salgssex?
  15. Tak for beskrivelsen, @Pot. Det bør være en øjenåbner for os alle, at det åbenbart kan lade sig gøre at trække dine penge, også selvom du intet har fremsendt til nogen. Ret vildt, faktisk. Dermed stopper min argumentation øjeblikkeligt med, at PaySafe i princippet godt kan være et brugbart alternativ.
  16. Det også flot bare at konstaterer at det er vilkårene og så skal der ikke gøres noget ved det men hvem bestemmer det er vilkårene.? Jeg kan se flere piger der kommer en uge af gangen og så rejser hjem igen.. Med rimelige åbningstider hvor man kan se pigerne passer på sig selv.. Det synes jeg er fanfuckingtastisk.. Jeg synes at alle der bare tænker “det er vilkårene” burde tilbringe bare 4 dage i streg i branchen med de der 6-10 gæster om dagen.. Nogle gange kan jeg grine lidt “i skægget” når jeg lukker en heeelt bombet mand - der bare skal hjem og slappe af - ud af døren med et kys for jeg gentager lige handlingen gange 6-10 på den dag.. Og de næste 2-3 dage.. Og så kalder man mænd det stærke køn😋🤣.. Kærligt ment😋..
  17. Musik på lav styrke og uden reklamer er fint Har ofte ved thai besøg , musikken er fra lokal station med reklame indslag , meget usexet stemning det giver.
  18. TheVoice skrev et svar til CamillaHusmor's tråd i Generel debat
    Helt klart lidt stille baggrunds musik
  19. TheVoice begyndte at følge Musik eller ej?
  20. Jeg er interesseret i at høre hvad mændene herinde siger til musik. Foretrækker i at der er musik eller bare gerne stilhed når I besøger en GP? Det er almindelig “radio baggrunds musik” uden reklamer jeg tænker på og lav lydstyrke. Eller er I helst fri? Kom gerne med jeres synspunkt. Knus Camilla
  21. Det lyder vildt! Har nemlig aldrig prøver tittyfuck og vil så gerne se et par store bryster rigtigt. Så hun lyder ik til at skuffe
  22. Det er run get god til. De er episke at knalde. Hende på knæ foran en og så ellers i gang. Det er godt at kombinere med hendes virkelige gode blow også
  23. Der ligger ikke andet i det, end at vi er et sted der ikke er bordel. Når jeg er indendørs så skriver jeg også privat/diskret.
  24. I dag

  25. Ærgerligt du ikke søgte her på EG først. Hun var lige omtalt i går:
  26. Gøgleren skrev et svar til et svar i en tråd i Generel debat
    Men det er vilkårne for alle udenlandske piger Jennifer, handlet eller ikke handlet. Hvad er der så svært at forstå. De kommer her en måned afgangen for at tjene så meget som muligt
  27. Hold da op de kæmpe så, det er drømmen virkelig, gør hun sig i tittyfuck? Og hvordan var det?

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.