Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Fuldstændig novice i dette felt så I må bærer over med mig Har aldrig prøvet at kontakte pigerne før for andet end noget thai massage og måske lidt hj hvis kemien var der. Så det var med lidt skælvende hænder jeg forsøgte at kontakte Dasha (for hun ser da godtnok dejlig ud) men ingen respons. Har oprettet et ekstra nummer på Lyca for ikke at blande mit arbejds/privat nummer ind i det, men måske det er derfor der ikke responderes? Har I erfaringer med det? Tænker de fleste har et ekstra nummer for ikke at blive “opdaget” Hvordan foregår det når man har fået en aftale? Er det sikkert nok bare at møde op på adressen ? Jeg kan ikke lade være med at tænke på at der kunne være de her pimps (som I nu også skriver om) og man kan blive “afsløret” osv. (også med tanke på selfies osv) Nok bare mig der ser spøgelser men hvad er jeres tanker / oplevelser?
  3. Nye tider skrev et svar til et svar i en tråd i Hyggesnak
    Hej derude😊 Hvis i kigger længe nok på billedet, kan i også hilse på min søn og datter Mange hilsner Nye tider
  4. https://annoncelight.dk/showad/406679 jeg aflagde denne skønne et visit i dag.. Modtaget med kys og kram,, Informerede om mine ønsker, og betalte.. Fik hjælp til at få tøjet af, der var nærkontakt fra første færd.. Da underhylerne kom ned, var der allerede kæmpe begrejstring. Lilly var bange for størrelsen, til hendes dejlige pussy.. På knæ for an mig, begyndte der et dejlig blow, så op på briksen, hun ville slikkes, lækker bidsken, så rundt, nu skulle anus have en tur,, Jeg måtte lige få hende til at sætte skiftetæmpoet ned, det hjalp.. Der skulle også være tid til kys, kram og nyde de dejlige naturlige bryster.. Lilly fik drejet sig ud over kanten os suttede det skønneste dybe blow, mens jeg slikke den dejlige sprække imens.. Nu skulle jeg op og ligge på brixen, hvor hun fortsatte blow.. Men så var hun lidt betutte, om den skulle ind i pussy?. Men hun førte den til kanten, bad om at hun skulle tage det roligt, og så gled den stille og roligt ind, langsomt blev der udvidelse, så et mindre ridt kom ingang.. Jeg stoppede det, hun ikke blev ødelagt. Vi afsluttede i 69 me håndhjælp. Og sperm sprøjt ud over os begge.. Vi gik i fældesbad, hvor jeg fik den store afvaskelse til dejlig nydelse.. Afsked med kys og kram.
  5. Lige besøgt hende, hun svarede hurtigt på sms og jeg bestilte 45 minutter med fælles bad og kys og rimming til mig, det var absolut dejligt og hun gjorde alt hvad hun kunne for at behage mig og er smilende og smuk, lidt mere buttet end man får indtryk af på hendes billeder og desværre også lidt ældre end der står i annoncen hvilket man også tydeligt kan se når man ser hende i virkeligheden, i annoncen står der hun er 26 men hun siger selv hun er 29 ? Ikke at der er noget galt i at være 29, men det irritere mig når de snyder med alderen på den måde, eller også ved hun ikke engang selv hvad der står i hendes annonce, hun er meget dårlig til engelsk ?…nå men rigtig sød ca. 30 årig colombiansk pige med samba numse og små naturlige bryster, hun kan bestemt godt lide at blive rørt ved i alle huller men hun er ikke til analsex på sig selv men man må gerne røre og give lidt finger der, fræk og charmerende pige med et rigtig kønt ansigt og hun snød ikke med tiden, faktisk var det mig der var en gammelfar for hun gjorde hvad hun kunne for at få mig til at komme 2 gange men det lykkedes kun en enkelt gang hvor jeg tror jeg fyrede alt hvad jeg havde ud over hendes mave på en gang mens hun masserede mine kugler og røv, absolut dejlig oplevelse 👍
  6. Heey all. Nogle der har nogle gode bud på frækt møde med en trans der er god på GF delen, både passiv og aktiv og nok os med et godt "load" ? og som der ikke er for meget fake og pjat over ? Horsens omegn: +45/1 times kørsel omkreds hvis det rigtige match er der. PS. 2nd timer kun :)
  7. Jeg sad i samme situation, men valgte dog og tænke fuck it. Enten brænder vi fingerne og holder os til vores velkendte 600-1200kr piger, eller så får vi en sindssyg god oplevelse. Lidt et sats men jeg fortryder det ikke. Skal uden tvivl se hende igen, meeeen ja den er lidt kras med pengene
  8. Altså hun er en drøm for øjnene og dine sanser. Hvad kroppen angår. Der er noget og holde i på den gode måde, lad mig sige det sådan her. Er du til store bryster, store lår og en stor numse. ( dog en smal talje ) så forelsker du dig her. Blowjob uden gummi. Hvad slik i det andet hul angår må jeg give svar skyldig. ( pas ) Men jeg vil sige, det er min første gang med en “dansk glædes pige” Jeg har haft fantastisk oplevelser før med Øst Europa , samt Sydamerika. Men der er altså noget over al kommunikation er forstået fra jeres aftale over besked, til når I står sammen og også under sexen. Det giver en GF oplevelse jeg endnu ikke har prøvet med udlandske piger. Helt bestemt noget jeg virkelig værdisatte. Anede slet ikke det betød så meget. Men kan anbefales. Du betaler lidt mere dog, men du får så også meget mere, synes jeg personligt
  9. afn2206 begyndte at følge JenniferRomantica
  10. Nede forenden af Beach Road til venstre for WS 🙂 Dejligt at høre at Jernet stadig er aktiv i Pattaya 😎 Hilsen fra Butterfly 🙂
  11. Som GP foretrækker jeg der er detaljer i anmeldelserne. Det er jo det der lokker andre til ;) Det er det der kan få os til at skille os ud fra andre og fremhæve noget positivt om os, vores talenter og fordele 😊
  12. I dag

  13. rdgod25 oprettede sin bruger
  14. Men hvad foretrækker kvinderne - at mændene selv har med eller bruger dem som kvinderne har købt? Det er jo også et spørgsmål om kondomerne har den rette kvalitet.
  15. Ej jeg troede kun det var mig der fik spécial promotion😄 har I i øvrigt prøvet “one thousand for you” med thailandsk dialekt. Og når der så skal betales for en der one thousand four hundred”😅 Når det så er sagt - så blive du ikke snydt hos Lisa. Jeg synes du selv skal opleve have special promotion er for dig.
  16. Hvorfor tror du det skulle være noget specifikt, hun generelt gør? Det handler vel om, at hun havde et hul i kalenderen, og hvis du ville fylde det ud, så vil hun give lidt ekstra - en rabat, eller hvis der er noget, du nogle gange betaler ekstra for. Normal markedsføring
  17. Måske men det er da godt,han oplyser os andre om oplevelsen
  18. det virker som et ret useriøst sted. Er det de suspekte indvandrere i området der styrer det?
  19. Lau kommer altid først 😡 Det må vi snart lave om på 😈
  20. Det er absolut ikke hende nej. Og din beskrivelse rammer 100 procent 👌🏽 Jeg var dog så dum ikke at gå igen. Det var en tam oplevelse. 🤦🏽 Hun har for øvrigt 2-3 annoncer i hver dag fyldt med falske billeder.
  21. @Lauersen , så er løsningen der, vi må klø på 😉
  22. Det er måske en tommelfingerregel i købesex - sugardating undtaget. De unge, jeg derudover kan være heldig at falde i seng med er som regel nogle af de mest aktive kvinder jeg nogensinde har været med. Jeg tror det er porno, der har opdraget dem. Jeg kan finde på at bede dem slappe af.
  23. Der er en gruppe på Facebook der hedder tantra fyn. Du ku spørge der inde.
  24. TordenSkjold skrev et svar til et svar i en tråd i Hyggesnak
    Så må det være efter han måtte aflevere Rolexgaven. Skjold
  25. Tak for andmeldelsen 😘 det var var en fornøjelse at blive brugt af dig igen 😜 Jeg skal have min 7 cm brede dildo med hvis jeg skal lave lidt gape. Min røv trækker sig meget hurtigt sammen ja 😄

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.