Hop til indhold

Billig luder

Featured Replies

Skrevet

Hej

Hvis det ikke lige var fordi jeg selv havde set overskriften på al ville jeg nok tænke mit. ;-) Kunne være fristet til at besøge hende lørdag eller søndag hvis hun stadig er på. I så fald skal jeg nok vende tilbage.
Om det så er hendes billeder kan man jo kun gisne om:

https://www.eporner.com/photo/0My0Z8C66Ii/sex-with-condom/

Men - efter at have søgt og læst lidt her på eroguide tror jeg nu alligevel jeg sparer mine penge og tager mig en spiller i stedet....:

 

Med mindre andre besøger hende og siger god for hende. :-)

Ha' en god weekend...

Skrevet

Hun er ikke et besøg værd, hendes blow er under middel og hun sutter måske 3-4 minutter og så får du besked på at gøre resten selv. Så spar pengene og find en der kan levere varen.

Skrevet
19 cm glæde skrev, for 9 timer siden:

Hun er ikke et besøg værd, hendes blow er under middel og hun sutter måske 3-4 minutter og så får du besked på at gøre resten selv. Så spar pengene og find en der kan levere varen.

Så man får hvad man betaler for: En billig luder... ;-) Tak for info. 

Gæst
Denne tråd er lukket for yderligere kommentarer.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.