Hop til indhold

Recommended Posts

Besøgte Amanda Doll hos Pussy Galores. Havde haft hende i kikkerten et stykke tid men uden at få hende besøgt. 

Ringede til PG og lavede en aftale 30 senere, hvilket i dette tilfælde vil sige 50 min senere hvilket Amanda undskyldte Mange gange. Amanda tager gerne en pause imellem hendes kunder og stresser ikke men det burde tlf. Pigen vide.

Amanda har en del tusser så hvis det er off turn så hold dig væk. Vi talte lidt om at vi begge er fra dobbelt A området inden Amanda montere regnfrakken og begyndte at tale fransk. Et udmærket BJ men fik drejet hende over i en 69 hvor jeg fik lov til at stikke en finger op i røven på hende. Hun er helt sikkert mere til græsk end dansk.

Efter 69 fik jeg lov til at kneppede hende i diverse stillinger hvor jeg endte med hende i doggystyle hvor hun tændtes sin vibrator og stimulerer hendes klit. Herefter af med kondommet så jeg kunne sprøjte på hendes bryster.her var jeg en smule presset da tlf. Damen allerede havde banket på døren 2 gange men Amanda sagde at jeg blot skulle tage mig tid, hvilket jeg kvitterer med en tsunami af supermarkeder ud over hendes bryster.

Sted 8/10

Amanda 8/10

Kommer jeg igenMåske men så er det for at kneppede Amanda i røven.

Alt i alt en god oplevelse 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...