Hop til indhold

Recommended Posts

Jeg var forbi Samanta her til aften. Det var en rigtig god oplevelse.

https://escortguide.dk/P/-new-in-cph-samanta-26953.html

Billederne er ægte - hun har en drømmeflot solbrun krop - de kunne godt modellere den næste barbie dukke efter hendes figur. Nu havde hun også været kvik nok til at tage et billede af sig selv foran en BT avis, så det var til at gætte - ellers er hendes øvrige billeder noget man godt kunne mistænke for at være for gode til at være sande - men de er altså sande nok. Ironisk nok synes jeg at hun er endnu flottere på selfie billederne end på modelbillederne - og heldigvis er selfie billederne de mest sande.

Samanta lukkede mig ind af døren og sagde velkommen til mig helt nøgen!  Godt start!. Jeg bestilte 1 time med ekstra "Kissing" - pris i alt : 1200 kr, hvilket må siges at være yderst rimeligt.

Kyssene var dog kun på munden og ikke med tunge - men det er vist også det eneste kritikpunkt jeg kan komme på. Sexen var rigtig god og hun ville gerne tages i doggy, hvilket er min favorit med en pige, der har så flot en numse - der blev kneppet igennem! Damn, den pige er hot!

Da vi kom til 2. omgang af sex, havde vi varmet med 69, hvorefter hun selv tog initiativet til at gå i gang med en Reverse Cowgirl - hun kan bestemt sine tricks. Den 2. omgang sex var forøvrigt ikke noget man skulle presse på for at igangsætte eller selv holde øje med tiden for at den ikke skulle løbe - hun tog selv initiativ. Alt i alt rigitg god og erfaren service helt uden nogen billige tricks eller smutveje. Det kan man ellers godt nogen gange opleve med andre skønheder, der skal holdes i kort snor, hvis de ikke skal løbe om hjørner med en. Men Samanta er bundærlig - en attitude, der kan fremavle en stamkunde - hvilket jeg vist godt kunne gå hen og blive. Jeg skal i hvert fald forbi en anden gang

Samanta er ok til at tale engelsk - men faktisk endnu bedre til tysk. Det viser sig at hun har arbejdet i Tyskland på nogen af de store FKK klubber før hun kom hertil - det er nok der at hun har lært gode vaner :).

En klar anbefaling herfra.Lokation p.t. : Amager - ikke så langt fra Lergravsparken metro station.
 

Redigeret af Qivitoq
foto fjernet

Del dette indlæg


Link til indlæg
Guest Playful

Tak for anmeldelsen. Øv... jeg skulle måske have taget den tilbudte trekant med hende og Emma igår :-( 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Var også forbi hende i går. Hun var lige stået op og uden sminke, og så skal jeg lige love for at ansigtet ser anderledes ud, men på billederne er det måske også lige rigeligt Barbie.

Resten fejlede dog bestemt ikke noget: En ret lille pige med en pragtfuld ungpigekrop og ikke mindst de skønneste naturlige bryster. Kan anbefales. Jeg vil gerne prøve igen, når hun engang er helt dullet op. 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...