Hop til indhold
lidenskabogvarme

Marlene, moden polsk/dansk pige i Søborg

Recommended Posts

http://www.escort-side.dk/Valby-PRIVAT-HOS-MIG?ad-id=3717

Jeg havde flere gange fortabt mig i Marlene's billeder og spekuleret på om det nu var atter en af de falske øst-europæiske profiler. Jeg besluttede mig for at tage en for holdet og lavede en aftale. Og må indlede med at konstatere - nej, det var ikke en falsk profil, Marlene var......mums og lignede billederne fuldstændig.

Hvis jeg skal starte med det negative (så er det li'som af vejen): Stedet ligger ud til Frederikssundsvej i forbindelse med en lille håndværkerforretning. Ikke særlig diskret og ikke særlig hyggeligt. Der er rent og der er en seng af passende størrelse - og det var så det.

Og så til det positive: Marlene taler flydende dansk - også indenfor det frække spekter. Hun er erotisk afrundet, frodig, men på ingen måde fed. Pragtfulde store naturlige bryster, en bagdel, der er som skabt til at presse sig mod og bløde lækre lår, der byder velkommen til herlighederne.

Marlene er vældig sød og smilende og helt afgjort en aktiv pige, der synes om det hun laver. Hun lyttede til mine ønsker, men tilpassede det helt tydeligt til hendes egne lyster. Jeg fik sådan lidt stammende forklaret, at jeg havde lyst til at hun misbrugte mig og kom med lidt detaljer. Det fik hende til at smile og kysse mig lidenskabeligt. Og herefter sluttede min indflydelse. På én eller anden måde forsvandt mit tøj mens hun kyssede mig og kælede for mig, så jeg var ved at gå ud af mit gode skind. Jeg fik fremstammer, at jeg gerne ville have en time, men hun afbrød mig og sagde, at så længe holdt jeg nok ikke, så vi kunne starte med en halv og så forlænge det hvis det blev aktuelt. Det havde jeg godt nok ikke oplevet før, men fik ikke tænkt nærmere over det fordi hun så vendte sig og pressede sine store faste balder mod mit underliv. Hvad jeg måtte have haft tilbage af selvbeherskelse forsvandt lige der. Derefter overtog hun styringen helt og holdent. Jeg vil ikke gå i yderligere detaljer, men blot sige, at jeg blev "misbrugt" i den grad. Det er vist det tætteste jeg har været på at blive voldtaget - bortset fra den detalje, at jeg vist glemte at gøre modstand. Det var helt eventyrligt frækt, og uanset hvor meget jeg prøvede at holde igen, fik hun ret - jeg holdt kun i 25 minutter før jeg måtte overgive mig og fyre kanonen af. Bagefter hjalp hun mig med servietter og tilbød et bad. Vi hyggesnakkede lidt og kyssede farvel.

Sød, fræk og "ægte" pige/kvinde

Chance for gentagelse: 110%

 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Hun er en gammel kending, der har huseret i mange år under forskellige navne.

Din oplevelse står noget i kontrast til det der blev skrevet tidligere, da hun kaldte sig Lola:
https://www.eroguide.dk/forum/topic/28728-danskpolsk-lola/

Men det kan da være at hun har ændret kurs.

Tjah, eller også har jeg bare mødt hende på et tidspunkt hvor hun var "in the mood". Det var i hvert fald tydeligt, at den drejning hun gav seancen og de ting vi gjorde var noget, hun havde lyst til. Så forskellen på min oplevelse mod den tidligere beskrevne er vel blot atter et udslag af, at pigerne også er mennesker. Jeg tænker lidt i den forbindelse, at man nu og da ser en piges deltagelse beskrevet som "meget professionel", hvilket for det meste har meningen "teknisk fin, men uengageret". For mig er engagementet af meget stor betydning, og jeg søger derfor piger/kvinder, der virkelig engagerer sig og leger med. Det gør så, at jeg også nu og da støder på den negative side af det: at de ikke har rigtig lyst og ikke har den 100% professionelle indfaldsvinkel, der gør at de helt kan "lade som om". Men det er en risiko jeg gerne løber til gengæld for de lækre, personlige oplevelser jeg har, når de så virkelig er med på legen

Omkring billederne er jeg nu ret sikker på, at det vitterlig er hende. Ellers ligner de så godt, at det er ligegyldigt - De viser hende som jeg mødte hende. Omkring brysternes størrelse tror jeg synes jeg at billederne uden korset er spot on. På billederne med korset virker de større, men det er jo det push-up korsetter gør.

 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...