Hop til indhold
Lucky69luke

Sara, blød som fløjl og intens som bar fand....

Recommended Posts

Hej Drenge,

Har gået lidt og trægt til den Polske vare ægte, intens og attraktiv.... Både pris og udseende.

http://www.escortguide.dk/P/sara-kbh-21355.html#&gid=1&pid=10

Sara havde jeg ikke været med længe og havde helt glemt hendes dyder fantastisk ægte GFE,

hun nyder at tilfredsstille en på alle leder og ved hvad der skal til når hun gir sig helt er det vildt!!

Sara har nogle bryster der er så skønne at kneppe og når hun så lige sutte/sluger åhhh det er godt,

deep throat prøver hun men det er det ren blow Hundige med rigtig følelse, bolle og analen tage hun!!

( En havde ikke betalt for rimming, men man er vel stamkunde Ved ' De Polke Piger I Sydhavnen'

At være med Sare er helt naturlig sex hedt og intenst som var man nyforelsket ... Bare dejligt!!!

Jeg tror ikke der var noget vi ikke rundede flere omgang... anal undtaget ( Ik lige mig) 

Hendes billeder er rimeligt retvisende og 100% hende og man føler sig ikke snydt ( Tværdtimod)

Luke

Luke

image.jpg

Del dette indlæg


Link til indlæg

Er det din ypperste beskæftigelse at knalde Glædespiger, eller har du en eller anden aktie i de polske piger?

Hvorfor har du altid denne totalt overdrevne begejstring  i dine anmeldelser? Også skrevet på et lidt underligt dansk.

Du virker nærmest besat af de polske piger. Er du sikker på at du er helt rask :smile:

Er du godt klar over at folk ikke tager dine anmeldelser særligt alvorligt da de er skrevet på et meget overdrevet positivt sprog? Ude af trit med virkeligheden.

Har du nogensinde tænkt over alt det kritiske der er skrevet om dem? Du virker til at svæve på den mest lyserøde sky nogensinde ift de polske piger i Sydhavn og omegn.

Del dette indlæg


Link til indlæg

JohnPop, det er ikke første gang at Lucky69Luke får noget høvl for sine anmeldelser og skrivestil, og det bliver sikkert ikke sidste gang.

For en god ordens skyld, så kan du her læse om mit mindst lige så begejstrede besøg hos Sara :)

https://www.eroguide.dk/forum/topic/19559-sara-fra-de-polske-piger-ved-sjælør-station/

Og så håber jeg vi kan komme tilbage til anmeldelserne, jeg blev i hvert fald glad for at høre Sara er tilbage ;)

 

Del dette indlæg


Link til indlæg
Guest Dialga

Hurtig spørgsmål de herre. Hvor høj er hende vores kære Sara?

Del dette indlæg


Link til indlæg

Tak for det, er det sådan generelt når man betaler for en time?

 

​Spørg altid den enkelte, hvis det ikke står beskrevet i annoncen. Enkelte, især udenlandske, især escort-, især lavpris-piger giver kun 1 udløsning for timeprisen ...

Del dette indlæg


Link til indlæg

Hej Drenge,

Jeg har tidligere skrevet at Sara ikke lige var mit første valg, Jenny og Kate er jo gudinder,

og deepmthroat er normalt et must hos mig der var Niki jo fantastisk ( Nu ny adresse)

Min begejstring her hos Sara, er den rene GFE og intensiteten i blow uden det blir dybt... 

Og Sara er bare smilende og indbydende (Bryste naturlige og sex lige så .. Påmonteret og ondt)

Der er til dato flere der har vendt positivt tilbage efter at følge mine revie... en det modsat;)

Der er altid multicome... Sprøjt til du segner på den adresse og oftest alt det slug du ønsker.

NB.

Jeg er jo faktisk ligeglad om der er nogen der ik kan lide min begejstring for netop disse polske piger,

men de har altid leveret.. Med få smuttede en kedelig blondine og En offday hos Jenny

NEJ jeg får ikke noget eller har aktie i dem.. Jenny er alt forvente glad til atvforære noget væk;)

Del dette indlæg


Link til indlæg

 Jenny er alt forvente glad til atvforære noget væk;)

Der gik vist noget galt med stavepladen. Kan du ikke lige gennemskrive sætningen, så den bliver forståelig?

Del dette indlæg


Link til indlæg

Ja det gik da helt i skoven ... Det går lidt hurtigt!

Prøved at skrive Jenny er professionelle bordel mutter, og hun køre det rent!

Hun gir skutte noget, dertil er hun for penge glad! Og det er fint med mig.

Jenny og pigerne der har det jo lyst, lækket rent og pænt og ingen alfons!!

Del dette indlæg


Link til indlæg

Hej jeg må som Lucky, tilslutte mig begejstringen over de polske piger.

jeg har kun prøvet en duo med Sara og Samantha men det var klart en af de bedste oplevelser længe og bedste value for money.

1 time med mega, 2400,- og der gik omkring 1.5 time med flere afleveringer og slug ... Og to super søde piger

Del dette indlæg


Link til indlæg

Er det din ypperste beskæftigelse at knalde Glædespiger, eller har du en eller anden aktie i de polske piger?

Hvorfor har du altid denne totalt overdrevne begejstring  i dine anmeldelser? Også skrevet på et lidt underligt dansk.

Du virker nærmest besat af de polske piger. Er du sikker på at du er helt rask :smile:

Er du godt klar over at folk ikke tager dine anmeldelser særligt alvorligt da de er skrevet på et meget overdrevet positivt sprog? Ude af trit med virkeligheden.

Har du nogensinde tænkt over alt det kritiske der er skrevet om dem? Du virker til at svæve på den mest lyserøde sky nogensinde ift de polske piger i Sydhavn og omegn.

​Hvordan kan du tillade dig at skrive dette?? Det er da under lavmålet!! Hvad fanden skal Lucky generes af dig for?? Vi er mange som nyder hans skriv og ser igennem fingrene med visse sproglige problemer! Hvis du skulle forfatte noget på fx fransk ville det jo nok heller ikke være perfekt vel ?? De polske piger er faktisk ret fantastiske og bare fordi du ikke bryder dig om dem af en eller anden grund giver dig absolut ikke ret til at fremture! Hvorfor skal man være sur og negativ?? Det er berigende at læse om Luckys begejsting og de sure æbler du her kaster rundt med er sku da bare for nederen!!

Del dette indlæg


Link til indlæg

Efter 2 skuffelser med Escort piger inde fra Escortguide.dk som havde falske fotos besluttede jeg mig for at prøve Sara i Sydhavnen mest på baggrund af de oplevelser jeg havde læst herinde. Jeg må blankt erkende hun leverede varen 100%.

Ser sød og pæn ud, dejlig blød men alligevel en ganske lækker krop. Hun er ikke en springchicken, men så har hun erfaringen og er sød og behagelig og i godt humør.

Nok en af de bedste GFE oplevelser jeg har haft længe. Der var i øvrigt ingen ventetid og tror jeg fik over 75 minutter selvom jeg bestilte en time. De bedste 75 minutter jeg har haft længe. Kan kun anbefales +++

 

Ubeskriveligt.

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...