Hop til indhold
cuddler

Jaqulline hos de polske piger

Recommended Posts

http://escortguide.dk/profile_gallery.asp?i_ProfileID=21792

 

Jeg var for nyligt ude at prøve den nye polske pige Jaqulline efter anbefalingen af Frenchlover.  De polske piger er efterhånden ret kendte herinde, nok at god grund, for de virker aldeles ærlige og indstillede på, at gøre det godt.  De er også billige. Og så tager de også selv telefonen!  Da jeg spurgte, om Jaqulline kunne tale engelsk, fik jeg hende selv i røret, så der var ingen tvivl.

 

Jeg kan bekræfte at deres nye lejlighed er det rene luksus, og alt er rent og lækkert. Skal dog bare nævne, at området er så nyt, at der er ingen vejskilte, og det lykkedes kun for mig at finde det ved hjælp af en venlig mor med barnevogn, der slog det op på sin telefon.  Og desværre blev det ikke oplyst på min SMS om det var t.h. eller t.v., så da jeg stod ved gadedøren havde jeg et problem, da jeg ikke ville ringe på grund af en nabo der sad ude på altanen.   Det viste sig dog at døren ikke var låst, man går selv op ad elevatoren, og så var der igen to døre uden skilt!  Men efter noget tid blev den t.h. åbnet af en pige, der helt klart var Jaqulline, for billederne er af hende (selvom figuren som sagt er en del større nu).  Niki stod ude på altan i sin badekøb, jeg ville gerne have hilst, men det var der ikke mulighed for.

 

Jaqulline er ny her og også ny i faget, så prisen var kun kr.900 for en time.  Hun er en enormt søde pige, og hun var særdeles interesseret i at gøre det godt.  Hun er 27, den perfekte alder synes jeg, og vi blev enige om at det var lidt mærkeligt at SÅ mange mænd gerne ville have piger på 21. Vi startede med kys og kram, kyssene var med tungen men alligevel med lidt afstand, hun skulle lige føle sig frem.  Efter ret lang tid, hvor hun sad på skødet af mig og vi bar nussede, kom BHen af og jeg gik i gang med de ret store, naturlige bryster, dejlige bløde men med brystvorter, der var så flade at de var næsten umulige at få fat på.  Hun virkede som om hun godt kunne lide det.  Efter noget tid kom min mund længere ned til den nydelige, velbarberede kusse, som HELT klart godt kunne lide det, jeg lavede, og efter temmelig lang tid kom det velkendte skruestikgreb med lårene som kun kan betyde én ting, selvom hun var ret tavse med det.  Derefter var kyssene lidt mere intime.

 

Så gik vi over i missionæren, som hun var så meget med i, at jeg troede, at jeg ville kunne få hende til at komme igen. Men det lykkedes ikke for nogen af os, og jeg bad hende gøre mig færdig med munden. ”Did I do something wrong?” spurgte hun. Altså hvornår er du sidst blevet spurgt det???  Det franske var desværre meget overfladisk, munden kom aldrig rigtigt længere ned end til hovedet (jeg ved godt at FL oplevede noget andet), så til sidst blev det hånden, det måtte overtage arbejdet.

 

Hun er som sagt en utrolig sød pige, og nem at snakke med og at holde af. Alligevel blev det ikke til den helt store oplevelse, men det skyldes nok en del, at jeg selv ikke var så oplagt som jeg normalt er. (Nogle gange bliver man nødt til at gøre det når kalenderen og pungen tillader det, i stedet for når lysten er højest.)  Om jeg kommer igen - det tvivler jeg på. Hun er bare en smule for uerfaren for min smag.  Og så foretrækker jeg egentligt en anden kropsfigur, med mindre bryster og større brystvorter. Men hun vil helt sikkert være ret god til en hel del af jer.

 

Hun er her t.o.m. næste uge, men kommer nok igen.

Redigeret af Administrator
Billede fjernet efter ønske fra pigen.

Del dette indlæg


Link til indlæg

Jeg er alligevel kommet i tvivl om billedet er ægt. For det forekommer også iflg. Google fra Berlin, hvor hun efter hvad hun fortalte mig, ikke har arbejdet.  Og pigen på billedet er SÅ meget slankere end Jaqulline er nu.

Men hvis ikke, så er det et meget velvalgt billede.

Redigeret af cuddler

Del dette indlæg


Link til indlæg

Fedt. Din oplevelse minder meget om min gide oplevelse. Bortset fra at jeg fik noget dybere fransk en dig, og at jeg ikke lagde mærke til selve brydtvorternes anatomi.

Jeg synes, at øjne, ansigt og bryststørrelse er så meget hende på billedet/billederne.

Men fra albuehøjde og ned har hun taget på.

Hvis hun er 27 nu og billederne fx er fra hun var cirka 20 kan det forklare væksten :-)

Venligst

French

Del dette indlæg


Link til indlæg

Så må vi konkludere at hun har fortiet en del af sin fortid.  Men det er bare ganske normalt. Jeg tror bare ikke, at billederne er mere end 3 år gamle, dels pga ansigtet og dels pga noget andet, hun har fortalt mig (som selvfølgeligt også kan være usandt).

Del dette indlæg


Link til indlæg

Frenchlover.. siger du at den kønne kvinde på billederne giver godt dyb blowjob og har en fyldig mås? ; hvor stor mås snakker vi om? Fordi det du beskriver lyder sku rimelig fint i mine ører.

må vi lige få en yddybning tak?

Venlig hilsen Daddy.

Fedt. Din oplevelse minder meget om min gide oplevelse. Bortset fra at jeg fik noget dybere fransk en dig, og at jeg ikke lagde mærke til selve brydtvorternes anatomi.

Jeg synes, at øjne, ansigt og bryststørrelse er så meget hende på billedet/billederne.

Men fra albuehøjde og ned har hun taget på.
Hvis hun er 27 nu og billederne fx er fra hun var cirka 20 kan det forklare væksten :smile:

Venligst
French

 

Del dette indlæg


Link til indlæg

@pimp

Det er svært at sætte størrelse på en mås. Men den var for stor til min normale smag, der er til den petite side eller en smule større.

Blow var klart ok, men måske især fordi hun hele tiden søgte øjenkontakt.

Venligst

French

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...